» »

kako se registriram za adsl - faza ko ze dobis pogodbo vrnjeno

kako se registriram za adsl - faza ko ze dobis pogodbo vrnjeno

jlpktnst ::

Pri 100 hudičih, nič mi ni jasno! Jutri bom klical siolovo podporo, vendar verjetno njim ne bo nič bolj jasno (potem mi le še monter ostane za izprašat). Danes sem dobil listek z registracijsko robo in cd. Registriram preden dobim adsl? Glede na vrsto vpisanih podatkov bi rekel prej čeprav listek trdi potem ko mi ga zmontirajo. Zdaj pa ni naj nekdo prosim pove kako naj se registriram v Linuxu prek Linux routerja. Ali pa v Win2k prek Linux routerja. Se da to brez inštalacije grdega SiOL cdja?

LP in hvala vnaprej.

edit: popravljene pravopisne napake (?)
  • spremenil: jlpktnst ()

fizolcek ::

Zakaj pa ne poklices zdele? Sej delajo 24h na dan.

Drugace pa rabis samo browser in se povezi na http://register.siol.net/adsl in uporabi tiste kode, da si zgeneriras username.

lp
Fizolcek

fizolcek ::

Aja se to sem pozabil, zregistriraj se ko dobis ADSL, ker placeval bos od dneva ko se bos zregistriral, razen ce se ti bo pol dalo razlagat zakaj si se prej registiru preden si dobil ADSL.

lp
Fizolcek

jlpktnst ::

Hvala. Nebom rabu klicarit. Tak odgovor se mi zdi bol uporabniku prijazen, kot pa ena deklca na centrali napamet napiflana:)

Pa vendar mi ni jasno zakaj ne more to enostavno v navodilih pisat? (retorično, odgovor seveda vsi poznamo)

LP

Sergio ::

Sej si napisal, da "listek pravi, da potem ko ti zmontirajo".

Sicer pa: na 080 1000 dela relativno malo deklic, če te že moti spol tvojega sogovornika.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom zavrnil razvezan dostop

Oddelek: Omrežja in internet
265609 (4018) 'FireSTORM'
»

Problem z povezavo v Fedori (ADSL)

Oddelek: Operacijski sistemi
6821 (753) R4D30n
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619146 (8589) Nejc Pintar
»

ADSL - uporabniško ime in geslo

Oddelek: Pomoč in nasveti
9832 (593) Mercier
»

ADSL - mrežna kartica x2

Oddelek: Omrežja in internet
7838 (692) PaJo

Več podobnih tem