» »

Gigabyte plata in barton- problemi

Gigabyte plata in barton- problemi

SleepLess ::

Kupo sem si celi veseli bartona in maxtorjev SATA disk. Vse vkup sestavim, začnem nalagat windowse- vredi. Prekopire tiste falje in ko pa se hoče pač tisti kao winxp setup zaganja blue screen (ne prikaže se vedno na istem trenutko). Sumim da se Sata in kaj ne razume dobro. Vmes probam kakih 100 ponovit postopek, flashat bios in vse še vedno ne dela. Včasih zmzne kar na začetku, včasih v biosu in podobnu. Odklopim disk, probam tudi zmrzavle. Menjam rame isto, menjam grafično isto. Kaj mislite je šla plata ali procesor oz. ima kdo kake izkušnje s tem kako to pripravit do delovanja. Pa prosim help ker bom znorel :(((((


Plata: Gigabyte 7vaxp-a ultra
Procesor: barton 2500
pa windows

servo ::

Preveri da ni slučajno CPU jedro okrušeno...:'(

boštjan ::

jan3594,mislim da imava enak problem.Sam sem kupo maxtorjev SATA disk, le da mam jaz nForce2 plato->nf7-s.Moti me le to, pri meni niti na ATA disk ne gre naložit winsov.
Mislim da ni kriv CPU,ampak disk al pa plata.No jaz bom prvo disk nazaj poslal,pol pa če bo z diskom vse v redu pa bom plato reklamiro.
PS:don't znoret:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

matjaz ::

Jaz mislim, da gre tukaj za "nezdružljivost" Nforce2 plat s SATA diskom, ker sam imam tusi Nforce2 plato GA-7N400-L1, ki nima SATA kontrlerja, pa mi vse dela v redu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a se res nf7-s ne razume s sata maxtor diski???

Oddelek: Strojna oprema
391748 (1204) pingec
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492138 (1264) tac
»

Pentium 4 2600 BOX ali AMD Barton 2800+BOX

Oddelek: Kaj kupiti
381642 (938) Dr_M
»

Kateri ram in trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
7722 (678) Caligula
»

Pocakati z nakupom novega sistema:da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
341604 (1107) nodes

Več podobnih tem