» »

TB800 Kolko?

TB800 Kolko?

Matek ::

Jest mam TB800+Corba in ABIT KT7 rajd. Zdej, ratal mi je spravit ga na 944, pa še to je nestabiln:O.Kva predlagate?:|

MRB0rYS ::

Odvij ga :D
b0rys

Loki ::

Dob si Super Orb alpa vodno hlajenje.
Pa mal porihtej intake/ outtake vente.

msmiha ::

Povišaj voltažo pa Super ORBa nabavi:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

texhex ::

TBird 750 na 998,91
9.5x105 fsb/pci 103/34, fsb +2
volta§a 1.75V ehm ... superorb
okol 50stopinj ;)
stabiln ko skala ... oziroma koker so windows ;))))

zbudi se pa na 1110 tut sam pr nalaganju winsow ga doleti scandisk .... ;)))

To Infinity... ...And Beyond!

Matek ::

A je kašna razlika med 10x100 pa 8x125 ker men se ga ne da odklepat,img src="http://www.slo-tech.com/script/news/Sma...
ma pa 8x zaklenjen?<

Matek ::

A je kašna razlika med 10x100 pa 8x125 ker men se ga ne da odklepat,img src="http://www.slo-tech.com/script/news/Sma...
>ma pa 8x zaklenjen?<

bluehacker ::

Tocno tak, nabavi vodno hlajenje in preveri ostale komponente v PC-ju:D
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

luni ::

MadManMato ja je... 8x125 deluje hitreje zaradi hitrejsega zunanjega vodila.
Artificial Intelligentia

texhex ::

8x125... je komu ze ratal pr amdju z kt7 raid spravit fsb tk visoko ? ... men pr 119 se nekak gre ... pr 120 se pa sesipa ko hisica iz kart ...
To Infinity... ...And Beyond!

Matek ::

Ne! jest ma m lih KT7 raid pa ne gre delj kot do 119, drgač pa use freezne, pa nevem kva j narobe, ker mamaplata je itaq špica, na procesorju mam Corb, use je uredu, sam negre višje. A bi blo bolš, če bi odkleno faktor pa probu 10x100 al kaj podobnega?:|

birdy ::

LOL!
LOL!
ne morem se upret:):D

kje naj zacnem....

FSB=na VSEH(meni poznanih) socket a platah je zaklenen na 120MHz....samo z neko hardersko spremembo se ga na abit kt7(-raid) da obidt....ce kdop ve kje je nacrt sem hvalezen ce mi pove

zato se vam pr 119 zacne sesuvat pr 120 pa je tema....

z tem da so obhodl to blokado so japoncki spravl(mislim da 1GHz ) na 150FSB ....

in se enkrat ce kdo slucajno ve link do navodil bi bil hvbalezen

tko bom reku jest mam
T-Bird 800@9*(100+11) 1.75V 3.3V (defoult)
37 teden
abit KT7 -raid

stabilno k triglav(na 1.1 mi je delal sam zaqa saj ne nucam-se)

upam da sem vam odpru oci zakaj vam pr 119 crkuje zadeva....
lp
birdy

ChiefThunder ::

Probi zvišat voltažo, al pabolše hlajenje, tko k ti je folk reku. Če ne pomaga lahko modificiraš na plošči da dobi procesor več energije. Sj je bil en članek o tem- sj res kje pa je? Če ne pomaga standardni način maš pa manj kakovosten procesor, k se ga žal ne da dobro navijat- čist odvisn kakšenga si kupu.

A.L.T. ::

Hj, ker mam računalnik pod garancijo, ne morem odklent množilnika, tko da sm ga friziru sam preko FSB. 800@900-112 (FSB) 1.775 V mi dela stabilno, cpu stability test ga ne pregreje, Nfs 5 pa ga :D. Drgač mi je ratalo pridet v winse pri 1001 -125 FSB, sam mi je po 10 min zašteku :(. Ko ga bom pa odklenu pa bo šlo še hitrej>:D:D>:D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

birdy ::

men gre samo s fsb do 920 staabilno k skala

odklen cim prej ce ti v 14 dneh ne crkne pol ne bo crknu...


lp
birdy

Matek ::

A.L.T, praviš da maš računalnik pod garancijo, pa ga ne upaš odklenit, da je ne bi zgubu. Če jest prov vem, si garancijo zgubu, čim si procesor navil, ker za navit procesor ne garantirajo da bo delal.:|

miguell ::

ja kak bojo pa vedl, da si ga navil, glede na to, da si uporabil metodo zvisevanja ferkvence vodila? Nc ne recm, ce bi ga popisal s svincnikom, ti lohk dokazejo, da si pa FSB spremenu, pa mislim da ne

A.L.T. ::

Točno tako, da sm spreminju FSB mi ne morjo dokazat, če bi pa šeu barvat bi pa že pri nalepki zgubu garancijo.>:D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CD-RW Plextor

Oddelek: Kaj kupiti
7743 (576) LojzePek
»

Še eno pikiranje

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
72209 (2209) tejo
»

RAČUNALNIK SE MI UGAŠA (nujno)!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81239 (1121) EvilGod-
»

MSI Pro 2 & Epox 8kta+

Oddelek: Kaj kupiti
141468 (1337) Edi
»

smajli

Oddelek: Slo-Tech
92155 (2007) Alec999

Več podobnih tem