» »

Iščem karte Magic: the gathering

Iščem karte Magic: the gathering

zaptech ::

Ej ljudeje!
A veste mogoče kje bi lahko prek interneta kupil MAGIC karte?
Ali jih mogoče prodajajo kje v Sloveniji?8-O
ZapTech

IceIceBaby ::

http://www.anycraze.com/

Cene so za nekatere karte kar dost visoke, ampak dobiš pa vse.

V sloveniji jih pa prodajajo. Jaz sem jih kupoval v Črni luknji, to je tam mal naprej od robovga vodnjaka. Sicer že neki časa ne igram več ampak nazadnje so jih še mel tam not.
Najboljši source za karte so pa traderji. Včasih smo se tudi zbirali v črni luknji tam zadaj in tudi dobiš ful različnih kart. Cene so pa odvisne od tvojga znanja, če si newbie pričakuj da te bo kdo pošteno nategnu, zato ti svetujem učenje cen vsaj najbolj pogostih 1000 kart na pamet :)

Slither ::

raj pejt na www.findmagiccards.com tle boš najdu vse karte po abecedi, in za vsako karto po ene 20 različnih trgovin ki jo prodaja. Ob imenu trgovine je napisana tudi cena ki jo zahtevajo. Cene se od ene do druge štacune dosti razlikujejo zato si dobro oglej seznam.

BTW a si na irts forumu za magic? Ker nick maš če si?

pivmik ::

Karte lahko kupuješ in menjuješ/trejdaš na IRTS forumu ki je glavni zastonik za slovenijo:
Forum.iRTS.si
Tudi moj brat jih prodaja, doma jih ima na TONE.
LP, Gregor GRE^

zaptech ::

Pred 5 min sm se prijavil nick imam: GoGi|O

damirez ::

A bi lahko kdo please na kratko povedal kaj je to ker se mi glih ne sanja prav prevec.
Ker vidim da bi znalo biti to zanimivo.

Maximus ::

Žiu!

Nekaj kart majo tud v BOF-u na blagajni.

LP!

morphling1 ::

Samo trenutno aktualne boosterje, če bi rad dobil kaj več ti priporočam da prideš na kak turnir. Recimo že to soboto bodo imel v Bof-u booster draft če se ne motim in tam bo dovolj folka za kak trade.
Tud sam sem veliko preigral, sem pa nehal pred kakimi tremi leti. Je pa igra še vedno vsaj zame boljša kot vsaka na compu, samo prehitro nove edicije izhajajo in če hočeš obdržat tekmovalni kontakt gre preveč denarja. Vseeno pa svojih kart ne morem prodajat vsaj moje najljubše karte in decke ne, čakam da jim naraste cena :D Uff samo da se spomnim 5 color sliver decka, green stompy-ja in plave kontrole, to so bili časi T2 in Extedned formata tam nekje do Urza's serije :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OrkAA ::

uuu magic ja! dobr da ste me spomnl na to :D To je res dobra igra, ampak je ne igram veliko, ker v bližini nimam nobenega soigralca :|

A ma kdo kakšen link do računalniške igre, ker sem jo jest nekje izgubil. Sej je zastonj ane? :D

Xplicit ::

ZAnc sm su u BOF pa sm vidu da tud to prodajajo - cist na blagajni, sam je FUL drago :\

morphling1 ::

Mislim da so vse cene normalne priporočene, če ne celo nižje. Če se motim me prosim popravi. Tisti dražji boosterji so Pokemon pa še nekaj podobnega :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Xplicit ::

no jest sm ta 'drago' mislu v smislu - za 10 al mogoce celo 20 kart dat ene 1.500 sit, se men zdi mal pretirano, da o unem ta vecjem paketku za 4.900 al kolkr je ze (sam sam na hitr pogledu cene, ne mi zamert ce niso tocne) sploh ne govorim.
No sej ce si zagrizen igralec in totalno navdusen nad igro to nejbrz ni tolk, sam za ljudi ki bi to recimo grali samo obcasno, se mi zdi pa kr mal drago :\

morphling1 ::

Ta igra ni za tiste, ki bi to malo občasno igrali, ker se to v bistvu ne da, razen če kupi vsak igralec en preconstructed deck ter se potem malo špilata, samo to ne ponuja dovolj v primerjavi s dobro sestavljenim deckom po lastnem okusu. Pa igra definitivno ni za tiste s plitvim žepom, tu se skozi čas puščajo ogromne količine denarja :)

Sicer pa booster je 950 sit (15 kart, 1x rare, mislim da 3x uncommon ter 11x common), booster 8 edicije je pa 880 sit, preconstructed deck pa če se ne motim 2390sit, ti decki so fiksirani, iz kakšnih kart so pa sestavljeni pa si najlažje pogledate tu !
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

zaptech ::

Na uradni strani si lahko downloadaš uradno igro za igranje preko interneta!
www.magicthegathering.com8-)
ZapTech

zaptech ::

Magic the gathering je podobno kot bi igral avtokarte, kjer primerjaš karte med seboj le da je bolj zanimivo, več akcije in bolj mistično!
:D
ZapTech

morphling1 ::

Uf tega pa res ne moreš primerjat, ko se enkrat poglobiš v karte in začneš odkrivat razne mehanizme in kombinacije določenih kart, se šele začne zabava. Na začetku, ko nimaš pojma je pa res, da je važno samo kako velika pošast je :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tradewind ::

Magic je ZAKON, ko pa dobre je res iti na turnir, kjer zveš marsikaj, pa tudi karte lahko manjavaš ter kupuješ, pa seveda pravila za razne decke zveš, npr T1, T2 itd....

V glavnem vredi hobby, samo včasih (malce) predrag8-O
DFI DK P45 - T2RS PLUS, INTEL Q8400, napajalnik 650W,
2X2giga ddr2 800mhz, Maxtor SATA 250GB 8MB,HITACHI 500GB 8MB,
XFX Alpha dog 8800GT 512mb rama

pingo76 ::

Yep, nehal približno takrat kot morphling. Imam lepo zbirko ki pa je še ne prodam :). Res pa da, bi verjetno zanjo dobil ene 2 radona 9800PRO...
Hey morphling ziher sva igrala kdaj na turnirju :D.

morphling1 ::

Hehe sem skoraj sigurno :) Denarja, ki je šel zato, pa raje ne štejem, čeprav če pomisliš za koliko vsakdanjih stvari človek troši denar, potem se skozi par let tudi iz najcenejše razvade nabere bogatstvo :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Seadoo ::

Če nimaš soigralca, lahko igraš preko neta. Sam tudi tam moreš kupovat karte (kreditna kartica), je pa veliko več ljudi, turnirji nonstop itd itd...

Tocko ::

Tudi jaz sem prenehal z igranjem že ene tri leta nazaj. Pri nemesis ediciji če se ne motim. Sej je blo zlo zabavno igrat samo keša gre pa neomejeno. Še ena dobra stvar je to da sem šel mal po evropi: Milano, Frankfurt, Bruselj. V Bruslju sem bil na svetovnemu prvenstvu, kjer sem gladko popušil. :\ Pol sem pa začel zgubljat zanimanje za magic, kart sem začel prodajat. 100% sem dobil za ene 2 radeona 9800pro. Še vedno imam doma cel kup commnov (ene 10 banc literskega sladolega sem napolnil). Če jih kdo hoče jih dam za male pare. So zelo uporabni. Lahko jih uporabite za igranje ali pa za filtre delat >:D

P.S. Morphling & pingo zihr smo kdaj igral skupi na turnirju.

pingo76 ::

Milano? A takrat ko je zmagal naš Žiga? Ako si bil takrat se verjetno spominjaš hostela :D :D :D. - Valjam se od smeha vedno ko se spomnem.
Garant smo kdaj skupaj igrali. Sicer pa bi se me morali verjetno spomnit. Bil sem namreč edini MTG igralec s kovčkom (24h samsonite klasik black) - če zdaj ne veste kdo sem bog pomagej :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

war-dog ::

Če je kdo zainteresiran, prodajam celotni komplet, preko 1900 kart, nekatere karte iz 4th in 5th naprej do nekje konec urza's destiny.

Imam celoten spisek vseh kart, pošljem na željo interesentu.
Object reference not set to an instance of an object.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: war-dog ()

zarek ::

Če je kdo zainteresiran, prodajam celotni komplet, preko 1900 kart, nekatere karte iz 4th in 5th naprej do nekje konec urza's destiny.

Imam celoten spisek vseh kart, pošljem na željo interesentu.


Sem zainteresiran, spisek mi lahko pošlješ na zarkecshiny@yahoo.com

djordjevic ::

Meni še tudi doma ležijo foilani Extractioni ... ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hearthstone: Heroes of Warcraft (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
887107080 (1045) Jerry000
»

MAGIC THE GATHERING

Oddelek: Igre
51065 (728) Netrunner
»

Yugioh

Oddelek: Loža
61895 (1690) HighBane
»

Magic the gathering

Oddelek: Loža
363315 (2541) Tomi
»

Klondike (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
584785 (4127) Thomas

Več podobnih tem