» »

MAGIC THE GATHERING

MAGIC THE GATHERING

anze9 ::

Živjo!

Zanima me ce ma kdo kkšne magic karte doma za prodat pa ce mi lahko koliko kart ima in od katere edicije ma zbirko..
cena ni pomembna vendar mora biti realna!


Oprostite ker spemam po forumu, ker sem napačno izbral temo mali oglasi in sem sedaj naredil novo temo pod igre...

LP

anze9 ::

kontakt anzekoco@gmail.com

killa bee ::

Zanimam se da bi mogoče spet začel igrat magic the gathering pa me zanima če bi mi kdo prodal karte(pošljite mi ZS).
Če ne pa me zanima kaj da si kupim, starter ali kako se temu sedaj reče, da pač dobim zemeljske karte in nekaj common/uncommonov?

pa kje bi lahko kupil oz. je najceneje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: killa bee ()

dottor ::

Poglej malo lokalno, če deluje kakšno društvo ali skupina ki ima igranje MTGja čez. Kar se tiče kaj kupiti poglej če kje dobiš Builer's toolkit alpa kak Intro deck. Če imaš kej več vprašanj glede MTGja mi pošlji ZS ti posredujem skype pa lahko podebatirava malo in ti predstavim zadevo ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

killa bee je izjavil:

Zanimam se da bi mogoče spet začel igrat magic the gathering pa me zanima če bi mi kdo prodal karte(pošljite mi ZS).
Če ne pa me zanima kaj da si kupim, starter ali kako se temu sedaj reče, da pač dobim zemeljske karte in nekaj common/uncommonov?

pa kje bi lahko kupil oz. je najceneje?


Ali pa si dol potegni program iz strani
http://www.magicworkstation.com/

Potem boš hitro najdo tudi forume kjer omogočajo download slik kart katere shraniš v mapo kje imaš inštaliran program in veselo igraš zastojn online.

Tako boš videl če je magic še za tebe in šele nato kupil karte.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

Imaš pa tudi par MTG iger za steamu in tudi free online opcijo, kjer z zmagami služiš kredite s katerimi kupuješ karte ... ali pa z € :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namizne igre....

Oddelek: Loža
336826 (783) BorutO
»

Yugioh

Oddelek: Loža
61895 (1690) HighBane
»

Iščem karte Magic: the gathering

Oddelek: Igre
245983 (5202) djordjevic
»

Magic The Gathering

Oddelek: Loža
51022 (866) koyotee
»

Magic the gathering

Oddelek: Loža
363316 (2542) Tomi

Več podobnih tem