» »

Smart money firma zavarovanje - izkušnje

Smart money firma zavarovanje - izkušnje

Jan33 ::

Hello.

Stvar je taka, da sem že več kot pol leta brez šihta, po drugi strani me je vedno zanimalo prodajanje. Prodajal sem že prej (na šalterju) in ko mi je kolega rekel, da dela finančno svetovanje (v bistvu zavarovanja), sem šel na izobraževanje. To je zdaj dobra dva meseca.

Gre za firmo, ki ponuja zavarovanja, varčevanja, etc. (Smart Money) Okej. To je MLM princip, kar ni dobro, bi rekel pa tudi, da ne grozno. No, zdaj sem začel mal googlat te reči, ker sem najprej hotel videti, kako stvar deluje in tko no ... za zadevo je Smiljan Mori. Vse okej, ampak leta 2017 je mel s takratno agencijo kar sranje - folk je izpostavil sumljive poslovne prakse. Do sodnega epiloga, kolekr sem pogooglal, ni prišlo, oz. ga ničesar niso obsodili.

V glavnem, meni se zdi takole: Stvar ni nateg (zaradi regulacije), je MLM, me zanima. Vsekakor ni delo "za đabe" (se moraš kar pretegnit, vrtet telefone). Ima pa slab sloves.

Mene zanima, ali je to že kdo delal, kakšne so bile vaše izkušnje, etc.?

Mare2 ::

https://www.google.com/search?client=fi...

Še osel gre samo 1x na led.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Jan33 ::

Mare2 je izjavil:

https://www.google.com/search?client=fi...

Še osel gre samo 1x na led.

Dobr, googlat znam. Če bi stvar pogledal, bi videl, da lahko gre tudi samo za nezadovoljne zaposlene... Nič ni bilo dokazano.

Šimpanz ::

Pol pa ni problema ane. Probaj pa poročaj.

Mare2 ::

Šimpanz je izjavil:

Pol pa ni problema ane. Probaj pa poročaj.


Dobra ideja. Samo ker potem ne bo nič sporočil, zaradi sramu. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

fikus_ ::

Škoda časa, denarja ne bo, ker boš prej obupal. Zelo redki kaj zaslužijo.

;-) ::

Dela se v zavarovalnistvu. Prodaja se zavarovanja nevem zakaj to skrivajo. Produkti niso nateg ker so produkti zavarovalnic isto kot jih prodajajo zavarovalnice pri nas.

Imajo svoj pristop, ki je ucinkovit.

Sem bil v precepu ali iti k SM ali na Savo, na koncu sem se odlocil za Savo ker je le resna zaposlitev SM pa ne. Pa tudi ker imam portfelj veliko avtomobilov SM pa ne ponuja AZ.

Ce imas cas v zivljenju in te zavarovalnistvo zanima, bos pridobil dobro izkusnjo, licenco,znanje prodaje in znanje o financni pismenosti...pa tudi znanje kako se znebiti kolegov samo s povabilom na kavo :)

matobeli ::

Smiljan Mori, prodajalc megle 25 let nazaj ko se je začel pojavljat na topshop in prodajalec megle danes.

Motivakcija ftw!

Uporabnik ::

Mogoče pravno vzdrži, moraš pa vedeti sam pri sebi, da boš nategoval folk, ki bo to sklepal. Če lahko s tem spiš (eni komot) potem ti težko preprečimo.

;-) je izjavil:

Dela se v zavarovalnistvu. Prodaja se zavarovanja nevem zakaj to skrivajo. Produkti niso nateg ker so produkti zavarovalnic isto kot jih prodajajo zavarovalnice pri nas.


Pravno so čisto na meji kriminala. Dejansko jim pove, kakšen produkt naj zavarovalnica naredi, da bo on potegnil čim več ven, on pa jim v zameno obljubi koliko tega bo prodal.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uporabnik ()

val46 ::

Upam da nisi v real life moj frend, k če si, ne boš več dost časa :)) Kot je nekdo napisal gor...do prve kave ;)

KraitPay ::

Evo sem tudi sam naletel na tole.
Hvala za google.

Nepričakovano me je poklical znanec in me povabil na kavo z njegovim mentorjem.

Sem iz njega komaj izstisnil, da gre za finančno opismovanje ljudi, potem sva prišla preko pogovora do Smiljana in njegovih storitev itd. Nisem imel drugega dela ker sem v karanteni, pa sva se pogovarjala skoraj 120min...skratka model zelel pod nujno na kavo, da mora njegov mentor te storitve predstaviti točno meni itd.

Kave ni bilo. Bi pa samo opozoril da pazite kaj delate in komu zaupate. Žal insajderskih informacij nimam ampak zagotovo je bolje da se obrnete na prave zavadovalnice oz. njihove zastopnike, kot pa tele posrednike.

Ko sem mu rekel, da mu bom poslal polico od avta, je zelo ponosno rekel, da z drobižem se pa oni ne ukvarjajo. Skratka pazljivo...

Scaramouche ::

Smiljan mori koga?

prowb ::

Scaramouche je izjavil:

Smiljan mori koga?

Direktno? Nevem..
Posredno? Kar precej :D

;-) ::

KraitPay je izjavil:

Evo sem tudi sam naletel na tole.
Hvala za google.

Nepričakovano me je poklical znanec in me povabil na kavo z njegovim mentorjem.

Sem iz njega komaj izstisnil, da gre za finančno opismovanje ljudi, potem sva prišla preko pogovora do Smiljana in njegovih storitev itd. Nisem imel drugega dela ker sem v karanteni, pa sva se pogovarjala skoraj 120min...skratka model zelel pod nujno na kavo, da mora njegov mentor te storitve predstaviti točno meni itd.

Kave ni bilo. Bi pa samo opozoril da pazite kaj delate in komu zaupate. Žal insajderskih informacij nimam ampak zagotovo je bolje da se obrnete na prave zavadovalnice oz. njihove zastopnike, kot pa tele posrednike.

Ko sem mu rekel, da mu bom poslal polico od avta, je zelo ponosno rekel, da z drobižem se pa oni ne ukvarjajo. Skratka pazljivo...

So zastopniki, niso posredniki. Avtopolic ne delajo.

V bistvu ti prodajo isti produkt kot mi zastopniki direktno pri zavarovalnicah, le distribucija informacij je različna :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

filip pesek

Oddelek: Loža
194000 (1573) msms
»

Informatika matura

Oddelek: Šola
61356 (968) markoxxx
»

Wealth Generators?

Oddelek: Loža
131933 (1312) sumoborac
»

Ženski Smiljan Mori?

Oddelek: Loža
358684 (5852) Mare2
»

Nudenje dela - izkoriščanje nezaposlenih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
747233 (5727) IceIceBaby

Več podobnih tem