» »

Transferwise - Wise

Transferwise - Wise

SmeskoSnezak ::

Vidim, da ni posebne teme za tole in jo zato tukaj ustvarjam.
https://wise.com/gb/blog/world-meet-wise

Kako se do sedaj obnese ta TransferWise?
Ima kdo namen se prijaviti in dobiti njihovo kartico? V tem mesecu je zastonj.
Kaksna je kaj podpora pri njih?

Hvala,
Lep dan.
@ Pusti soncu v srce... @

martincek1 ::

Wise je topshit, ekstremno nizke provizije za prejem keša v tujih valutah. Kartice so pa zame neuporabne, ko dobim keš ga pretvorim v evre in pošljem na svoj TRR.

Fury ::

Jaz ga tudi uporabljam in je res super. Edino kar je ceneje, je ce gres prek brokerja, ampak ni tok convenient in mi je Wise bolj vsec ker sam stisnem repeat transfer in 2 klika, nakazem na banki in je to to. Uporabljam za CHF->EUR vecinoma.

seminal ::

Za popodlanski sp je dovolj personal account? In če se še vedno splača za konverzije iz funta v eu, ali je mogoče že kaj drugega n vidiku.
LP

SmeskoSnezak ::

Kako pa je pri Wise z menjavanjem naslova, so kaksne tezave? Se posebej, ce se selis ogromno? Sprasujem za kolegico, ki zacenja studij kmalu z nami.

LP,
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

shadow7 ::

Ne razumem, zakaj bi bilo težko 1x na 5 let spremeniti naslov, da prejmeš fizično kartico. Če jo sploh potrebuješ.

BlaY0 ::

Jaz ga imam za rezervo za primer, ko bi šel na Revolutu čez mejo pri vekslanju. Kartico sem pa uporabil ravno 1x v zadnjih petih letih.

Drugače pa N26 veksla prek Wisea.

blink ::

Na Wise imam digitalno debetno kartico povezano v Google Wallet. Danes grem na NLB bankomat, prizgem NFC + Wallet z Wise digitalno debetno kartico, se dotaknem bankomata, me prepozna, nato pa vprasa za PIN, ki ga pa nimam, niti ga aplikacija ne more prikazati (error).

Ali to pomeni, da dvigi na bankomatu z Wise digitalno kartico na smartphonu niso mozni? Fizicne kartice nimam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
605134601 (396) J.McLane
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224421 (2648) Marko61
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109805 (37726) Andro457

Več podobnih tem