» »

Južnoafriška različica virusa pri nas !

Južnoafriška različica virusa pri nas !

««
«
1 / 6
»»

lemur233 ::

Človek, ki je na tem podcastu govoril o posledicah COVIDA, ti gre po vrnitvi iz Nambije, kljub slabemu počutju na delo v UKC.Pa jst res ne vem, a mamo pri nas res najbl debilne zdravnike. Če se ozremo nazaj, so ravno zdravniki k nam prinesli COVID, skratka skrajno neodgovorno od njih. Če še od zdravnikov ne moremo pričakovati nekega splošnega upoštevanja ukrepov, potem kar pozabite o umiritvah in rahljanju ukrepov. Bliža se tretji val.
  • zaklenil: BigWhale ()

SuperKripto ::

seveda, to se je vedelo se preden je nastala mutacija koronavirusa, da bodo prisli in zaceli strasit z njimi. A nisi bral kanadskega leaka mesece preden je prisla novica o novih sevih?

Massacra ::

lemur233 je izjavil:

Človek, ki je na tem podcastu govoril o posledicah COVIDA, ti gre po vrnitvi iz Nambije, kljub slabemu počutju na delo v UKC.Pa jst res ne vem, a mamo pri nas res najbl debilne zdravnike. Če se ozremo nazaj, so ravno zdravniki k nam prinesli COVID, skratka skrajno neodgovorno od njih. Če še od zdravnikov ne moremo pričakovati nekega splošnega upoštevanja ukrepov, potem kar pozabite o umiritvah in rahljanju ukrepov. Bliža se tretji val.


Ni vil to on. Nevrokirurg Voršič je bil.

Uizi ::

Se tega seva ne zazna z obstoječimi testi? Ni mi jasno kako se je vrnil brez testiranja ali karantene?

FoxKnox ::

Uizi je izjavil:

Se tega seva ne zazna z obstoječimi testi? Ni mi jasno kako se je vrnil brez testiranja ali karantene?


Cepilni list je imel.Bil je ceplen.2x.

fikus_ ::

Če je človek cepljen proti Covid, se ne pomeni, da ne more virusa prenašati. In kaže da se je to zgodilo.
Res je tudi, da bi človek pričakoval, da so določeni ljudje bolj razgledani kot drugi, bolj odgovorni, pa kaže da temu ni tako.

Miki N ::

Joj, joj nikar iz ograde, novi volk je v gozdu. Afrikaaner.

Samopazečase čreda, kaj hočeš boljšega.

Miki N ::

Leto je naokoli in spet smo pri nekakšnih "smučarjih",kot napovedano. Da se vam sploh še da sodelovati v tej predstavi....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

tikitoki ::

Zakaj mislite, da med zdravniki ni bedakov?

FrRoSt ::

tikitoki je izjavil:

Zakaj mislite, da med zdravniki ni bedakov?

Saj ne mislijo, da jih ni! ;) Samo vedno znova so presenečeni, ko jih odkrijejo! 8-)

Ni jih samo med moderatorji!! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Utk ::

tikitoki je izjavil:

Zakaj mislite, da med zdravniki ni bedakov?

Tega ne misli nihče. Se pa nekateri čudimo, da jih je tolk...

c3p0 ::

Zima je mimo, treba nas bo nekako držat doma. Afriški sev je tu, lockdown! WC papir še pokupit, pa kvas.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

jshadlsa232 ::

Clovek bere zahodne medije pa je res (((nakljucje))) kako se ti sevi pojavljajo vsepovsod.

fikus_ je izjavil:

Če je človek cepljen proti Covid, se ne pomeni, da ne more virusa prenašati. In kaže da se je to zgodilo.
Res je tudi, da bi človek pričakoval, da so določeni ljudje bolj razgledani kot drugi, bolj odgovorni, pa kaže da temu ni tako.

Torej zakaj bi se naj ze cepili?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

FrRoSt ::

jshadlsa232 je izjavil:

Clovek bere zahodne medije pa je res (((nakljucje))) kako se ti sevi pojavljajo vsepovsod.

fikus_ je izjavil:

Če je človek cepljen proti Covid, se ne pomeni, da ne more virusa prenašati. In kaže da se je to zgodilo.
Res je tudi, da bi človek pričakoval, da so določeni ljudje bolj razgledani kot drugi, bolj odgovorni, pa kaže da temu ni tako.

Torej zakaj bi se naj ze cepili?

Da boš tudi ti lahko potoval!! ;)

Pa magari v sosednjo občino! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Lonsarg ::

Samo zato da se vzdrzuje stevilo hospitaliziranih na manjsi stevilki, da je manj lockdowna. Kar je dovolj dober razlog, se ti ne zdi?

Sem pa mnenja da so te stevilke MNOGO prestroge. Ajde prvi blazji ukrepi vecjih koncertov pri 500, lockdown pa dajmo raje sele pri 5000. Torej se bo med 500 in 5000 se skoraj cisto normalno zivelo in delalo. Recimo 2. val bi namesto 5 mesecnega lockdowna imeli 1 mesecnega, ce bi moje stevilke uposteval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mr.B ::

jshadlsa232 je izjavil:

Clovek bere zahodne medije pa je res (((nakljucje))) kako se ti sevi pojavljajo vsepovsod.

fikus_ je izjavil:

Če je človek cepljen proti Covid, se ne pomeni, da ne more virusa prenašati. In kaže da se je to zgodilo.
Res je tudi, da bi človek pričakoval, da so določeni ljudje bolj razgledani kot drugi, bolj odgovorni, pa kaže da temu ni tako.

Torej zakaj bi se naj ze cepili?

Ti ni treba.
Če boš zbolel za verzijo virusa, boš imel šibkejše simptome.

Tako kot se cepi vsako leto za novo varianto sezonske Gripe. COVId ni nič drugega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bbbbbb2015 ::

jshadlsa232 je izjavil:

Clovek bere zahodne medije pa je res (((nakljucje))) kako se ti sevi pojavljajo vsepovsod.

fikus_ je izjavil:

Če je človek cepljen proti Covid, se ne pomeni, da ne more virusa prenašati. In kaže da se je to zgodilo.
Res je tudi, da bi človek pričakoval, da so določeni ljudje bolj razgledani kot drugi, bolj odgovorni, pa kaže da temu ni tako.

Torej zakaj bi se naj ze cepili?


Verjetno so ti to že razložili, pa se delaš neumnega. No, če ti pa niso razložili ali pa si zabit kot obcestni kamen, ti bom razložil jaz. Približno tako kot oni veterinar Voršič, ki je bolezen prinesel k nam.

Če te cepijo, ne pomeni, da se virusi odbijajo od tebe kot ping-pong žogice. Bistveno je, da smo vsi cepljeni (oz. vsaj 70%).

Ti bom podal analogno primerjavo, da boš lažje razumel.

Virus je kot dež in če se ne zmočiš, ne zboliš. Če te cepijo, pomeni, da dobiš malo debelejši dežni plašč, da se ne zmočiš in ne zboliš. Vendar če boš par ur stal na nalivu, te bo zagotovo zmočilo in boš verjetno zbolel. Torej, če te cepijo in se ves čas giblješ med tujci, bolnimi takimi in drugačnimi, imaš ves čas virusno breme, dan za dnem.

Ta veterinar Voršič bi to moral vedeti, preden je bolezen prinesel k nam.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

"Stajerci so vse zajebal" in 3... 2... 1... :))

Jure14 ::

Utk je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Zakaj mislite, da med zdravniki ni bedakov?

Tega ne misli nihče. Se pa nekateri čudimo, da jih je tolk...


Za zdravnike gredo običajno tisti z desnega dela gausove krivulje.
Ampak potem se tudi ti razporedijo po "mini" gausovi krivulji.
In imaš zopet nekaj na levi strani, večino v sredini in nekaj na desni strani.

So pa določene specialnosti (vsaj po mojih izkušnjah) še posebej "zabite".
Fah idioti, nerazgledani, nimajo širine.

Kirurgi imajo pa še dodaten problem, ker so veliki egoti. Prepričani v svoje sposobnosti in svoj prav.
Kar jim zelo prav pride med operacijo, ko se kaj zakomplicira. In je treba na hitro se odločit. In takrat moraš biti prepričan, da delaš prav, ne pa cincat. (zato tudi ni žensk med kirurgi - BTW zahtevamo ženske kvote :) )

In to jih tepe pri vseh ostalih zadevah. Si ne pustijo "soliti" pamet.

Boh ne dej, da ti pride kirurg na vizito. Ker si že v naprej na podlagi enega kartona/izvida naredi sliko, kaj je s tabo narobe. In potem ga ne prepričaš v nič drugega. (lastne izkušnje)

lemur233 je izjavil:

Človek, ki je na tem podcastu govoril o posledicah COVIDA, ti gre po vrnitvi iz Nambije, kljub slabemu počutju na delo v UKC.Pa jst res ne vem, a mamo pri nas res najbl debilne zdravnike. Če se ozremo nazaj, so ravno zdravniki k nam prinesli COVID, skratka skrajno neodgovorno od njih. Če še od zdravnikov ne moremo pričakovati nekega splošnega upoštevanja ukrepov, potem kar pozabite o umiritvah in rahljanju ukrepov. Bliža se tretji val.


Tisti lanski "prvi" mislim da ni bil zdravnik, ampak nek motorist. Vrnil iz severne Afrike..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jure14 ()

ajdov2 ::

Dovolj je bilo paše, nazaj v ogrado ovčke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

FoxKnox ::

Saj ni zdravnik kriv, ker se je obnašal neodgovorno in potoval po svetu.Krivi so njegovi " nadrejeni ", ki so zagotavljali da cepivo varuje pred okužbo njega in preprečuje širjenje na okolico.

jshadlsa232 ::

Lonsarg je izjavil:

Samo zato da se vzdrzuje stevilo hospitaliziranih na manjsi stevilki, da je manj lockdowna.

And yet, reality is something else. Kako dolgo bodo se NPC korona klovni to verjeli?

bbbbbb2015 je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Clovek bere zahodne medije pa je res (((nakljucje))) kako se ti sevi pojavljajo vsepovsod.

fikus_ je izjavil:

Če je človek cepljen proti Covid, se ne pomeni, da ne more virusa prenašati. In kaže da se je to zgodilo.
Res je tudi, da bi človek pričakoval, da so določeni ljudje bolj razgledani kot drugi, bolj odgovorni, pa kaže da temu ni tako.

Torej zakaj bi se naj ze cepili?


Verjetno so ti to že razložili, pa se delaš neumnega. No, če ti pa niso razložili ali pa si zabit kot obcestni kamen, ti bom razložil jaz. Približno tako kot oni veterinar Voršič, ki je bolezen prinesel k nam.

Če te cepijo, ne pomeni, da se virusi odbijajo od tebe kot ping-pong žogice. Bistveno je, da smo vsi cepljeni (oz. vsaj 70%).

Ti bom podal analogno primerjavo, da boš lažje razumel.

Virus je kot dež in če se ne zmočiš, ne zboliš. Če te cepijo, pomeni, da dobiš malo debelejši dežni plašč, da se ne zmočiš in ne zboliš. Vendar če boš par ur stal na nalivu, te bo zagotovo zmočilo in boš verjetno zbolel. Torej, če te cepijo in se ves čas giblješ med tujci, bolnimi takimi in drugačnimi, imaš ves čas virusno breme, dan za dnem.

Ta veterinar Voršič bi to moral vedeti, preden je bolezen prinesel k nam.

Hvala za izcrpno razlago NPC #9392912122. Torej koliko doz cepiva potrebujemo? Lani je namrec bilo receno, da so lockdowni dovolj.

Tvoj odgovor bom screenshotal, tako da ko boste ponavljali vase psalme o novih rundah cepiva za sev #93, se ne bo pozabilo na lansko resnico.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Zgodbo Covida bi lahko uporabili za čudovit satiričen film.
Ima prav vse elemente za narediti dobre scene, vključno s histeriki, ki bežijo pred njim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

https://twitter.com/philthese/status/13...

Haha. Se kdo od vas prepozna v teh obiskovalcih?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

zmaugy ::

Meni se zdi naravnost bolano, da se greš igrat lovca v Afriko in potem prideš nazaj v Slovenijo direkt v bolnico tako rekoč. Zdravnik. Brez karantene, čeprav se ve, da “tam daleč” so novi in rezistentni sevi.
Pa pejte nekam in tam ostante taki.
Pa je*emti, kaj to medicinski faks producira?! In ista fora v prvem valu!!!

FoxKnox je izjavil:

Saj ni zdravnik kriv, ker se je obnašal neodgovorno in potoval po svetu.Krivi so njegovi " nadrejeni ", ki so zagotavljali da cepivo varuje pred okužbo njega in preprečuje širjenje na okolico.

Aha, ker on je pa nekdo, ki nima izobrazbe in kapacitete, da bi lahko presodil sam?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

jshadlsa232 ::

zmaugy je izjavil:

Meni se zdi naravnost bolano, da se greš igrat lovca v Afriko in potem prideš nazaj v Slovenijo direkt v bolnico tako rekoč. Zdravnik. Brez karantene, čeprav se ve, da “tam daleč” so novi in rezistentni sevi.
Pa pejte nekam in tam ostante taki.
Pa je*emti, kaj to medicinski faks producira?!

Unless je nekomu bilo v interesu, da se takih scenarijev ne prepreči, kljub temu da bi glede na lockdown občin ter potovanj med EU državami, bilo logično (ceprav besede logika v celotni farsi tezko uporabim) #CoNsPiRaCyThEoRiEs #kajpacejeres

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zmaugy ::

Pa saj tip ni en FR s 6 razredi osnovne šole! Takemu bi jaz dejansko odvzel licenco za opravljanje poklica.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Uporabnik ::

vostok_1 je izjavil:

https://twitter.com/philthese/status/13...

Haha. Se kdo od vas prepozna v teh obiskovalcih?


*coughs zmaugy coughs*
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

WizzardOfOZ ::

Sem slišal, da ta doktor ni lovil levov, ampak mlade punčke. Pravjo, da je pedofil, ki rad natepava devetletnice.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

m0LN4r ::

A ste se tle ze vsi okuzli? Jaz ze nisem bil bolan dve leti, pa se nic ne pazim, ampak krepim imunost s cimvec stiki z cimvec ljudmi.

V casih, ko sem se kot geek izoliral, sem pa hitro kaj fasal
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

c3p0 ::

zmaugy je izjavil:

Pa saj tip ni en FR s 6 razredi osnovne šole! Takemu bi jaz dejansko odvzel licenco za opravljanje poklica.


Še ne veš kako nedotakljivi so nekateri v beli halji in za kaj se imajo. Bi levčke streljal s poltrdim, zvečer pa še kaj druga. Čeprav temu ne bo lahko, ker je zdaj medijsko izpostavljen.

ajdov2 ::

m0LN4r je izjavil:

A ste se tle ze vsi okuzli? Jaz ze nisem bil bolan dve leti, pa se nic ne pazim, ampak krepim imunost s cimvec stiki z cimvec ljudmi.

V casih, ko sem se kot geek izoliral, sem pa hitro kaj fasal

sem že prebolel ta prehladek, zelo blaga bolezen je to

zmaugy je izjavil:

Meni se zdi naravnost bolano, da se greš igrat lovca v Afriko in potem prideš nazaj v Slovenijo direkt v bolnico tako rekoč. Zdravnik. Brez karantene, čeprav se ve, da “tam daleč” so novi in rezistentni sevi.
Pa pejte nekam in tam ostante taki.
Pa je*emti, kaj to medicinski faks producira?! In ista fora v prvem valu!!!

FoxKnox je izjavil:

Saj ni zdravnik kriv, ker se je obnašal neodgovorno in potoval po svetu.Krivi so njegovi " nadrejeni ", ki so zagotavljali da cepivo varuje pred okužbo njega in preprečuje širjenje na okolico.

Aha, ker on je pa nekdo, ki nima izobrazbe in kapacitete, da bi lahko presodil sam?

zakaj? saj podpiraš ukrepe, pa imejmo še en lockdown

v tretje gre rado

zmaugy ::

Ne ne, jaz sem slišal, da bomo ukinili CPP, ker je zdaj itak premalo mrtvih in se ne splača zaradi teh nekaj trpeti vse omejitve hitrosti in podobne napade na svobodno izbiro hitrosti, smeri itd.
Poleg tega bomo menda tudi ukinili vsa cepljenja, ker itak tako malo ljudi zboli za temi boleznimi, proti katerim se cepimo, kaj šele da bi umrli.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

mr_chai ::

Gagatronix je izjavil:

"Stajerci so vse zajebal" in 3... 2... 1... :))


Štajerci in kraševci.

sbawe64 ::

Samo brez panike:
https://www.n-tv.de/politik/politik_per...

prevod:
This announcement by the WHO should be an encouraging signal for the German easing debate. Above all, Germany's fearful look at the mutations seems exaggerated by the WHO figures. Kluge says mutations are "normal" and they won't cause the virus to get out of control. In fact, infection rates are falling just as sharply in countries with high mutation incidence as elsewhere - in South Africa, for example, by 33 percent within a week.
2020 is new 1984
Corona World order

vostok_1 ::

Všeč mi je, da je OP uporabil "!" na koncu naslova.

Zgolj dokaz kako histerični ste koronarji.
Mediji napišejo, da južnoafriška pa res huda, vi pa že robčke stiskate:



Koronarji, verzija 2021

Patetični ste.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

Oh glej. Koronarji so zakrivili še en zločin proti človeštvu

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

mahoni ::

To, da ga že imamo tudi v Sloveniji, ne spreminja ničesar, cepivo še vedno zagotavlja določeno zaščito," pojasnjuje tudi Roman Jerala s Kemijskega inštituta. Samo če bomo precepljeni, bomo lahko virus omejili, s tem pa tudi mutacije.

Who the fuck je Roman Jerala in kako si upa sploh nekaj trditi, ce vidimo, da cepivo deluje pol penisa.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

jshadlsa232 ::

vostok_1 je izjavil:

Oh glej. Koronarji so zakrivili še en zločin proti človeštvu

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Super, accelerate. V MB so za manj že padali radarji, ko bo dotičnih bolanij dovolj pa bo verjetno gorel parlament.

Uizi ::

Vostok si je še en acc naredil, ko bi vsaj malo drugače pisal, so obvious. Sadge. :))

mahoni ::

Uizi je izjavil:

Vostok si je še en acc naredil, ko bi vsaj malo drugače pisal, so obvious. Sadge. :))

Vostok gor ali dol. Pa ti razlozi, zakaj ni cepivo delovalo? Zarad novga seva?

Mi pokazes na mapi kerga tocno?

https://nextstrain.org./ncov/global

Pa hvala.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

Uizi ::

Ker je pihal veter, tako kot tebi med ušesi.

gozdar1 ::

Očitno so se politično/strokovne obljube že spet izkazale za en velik blef sedaj je že jesno, da bomo brez spremembe v pristopu najkasneje naslednjo jesen zopet zaprti, le kdo bi to lahko predvidel?

mr_chai ::

vostok_1 je izjavil:

Všeč mi je, da je OP uporabil "!" na koncu naslova.

Zgolj dokaz kako histerični ste koronarji.
Mediji napišejo, da južnoafriška pa res huda, vi pa že robčke stiskate:



Koronarji, verzija 2021

Patetični ste.


Ojoj, en klicaj te je zmotil. Patetičn si bl ti, s to tvojo alu folijo na glavi. Tvoji izlivi na temu forumu so na nivoju Matjaža Obranoviča. Priznam pa da te rad berem, ker mi daješ dnevne doze smeha.

gozdar1 je izjavil:

Očitno so se politično/strokovne obljube že spet izkazale za en velik blef sedaj je že jesno, da bomo brez spremembe v pristopu najkasneje naslednjo jesen zopet zaprti, le kdo bi to lahko predvidel?


Pa dj nam ti povej kako bi lahko izboljšali pristop. Čakam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Vetrpiha ::

Oboleli vedno bodo. Poskrbimo za krtitične primere, ostali pa lahko normalno, a drugače živimo naprej

Mr.B ::

mahoni je izjavil:

Uizi je izjavil:

Vostok si je še en acc naredil, ko bi vsaj malo drugače pisal, so obvious. Sadge. :))

Vostok gor ali dol. Pa ti razlozi, zakaj ni cepivo delovalo? Zarad novga seva?

Mi pokazes na mapi kerga tocno?

https://nextstrain.org./ncov/global

Pa hvala.

Iz istega razloga kot cepivo za "prejsno sezono" sezonsko gripo ne deluje. Vsako sezono je novi koktail cepiva proti sezonski gripi. Razen ce bi morali vsakoletni sev sezonske gripe preimenovati mutirajoci sev iz ninibije, avstralije, ter argentine.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FrRoSt ::

zmaugy je izjavil:

Pa saj tip ni en FR s 6 razredi osnovne šole! Takemu bi jaz dejansko odvzel licenco za opravljanje poklica.

RES JE! 8-)

On to NI!! Če bi bil, in še ubogljiv priden in nadarjen, bi čepel doma in noge namakal v lavorju! :)

Tako pa je hotel kar najbolje izkoristiti svoj čas, da ne napišem verjetno stari dopust in se spustil v razumljivo tveganje.... Žal, ali pa na srečo, odvisno s katere strani gledaš; je šlo nekaj krepko narobe in zadeva se je tako končala! Verjetno jih je bila okužena kar velika večina na tistem letalu!? 8-)
Še dobro, da so mu sploh dovolili pristati! :)):)):))

Morda bi se lahko zadovljil s kakšnim izletom na morje, malo odpočil in nabral v kakšnem penzionu, pa sam veš, da je to pri nas Misija NEMOGOČE! :))

Moral je reskirati, ni druge! :O Saj se ti lahko še sfuzla, če predolgo namakaš noge v lavorju! 8-)

FR to zmorejo, vsi pa tudi ne! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

zmaugy ::

Aha, veliki lovec...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

Aha, veliki lovec...


Zmaugy, kaj točno si ti tu gor naredil, da ti daje avtoriteto se delati tako vzvišenega?
Dobesedno vsak teden smo vas pwnali, ko se je še dalo malo bolj svobodno diskutirat o koroni.
(Pa da se epidemijo ne bazira na teste, pa da bolnice totalno niso imele koristi od koronce, pa (ne)delovanje ukrepov, skorumpiranosti stroke, zarote vlade, haranje britanskega seva v januarju itd. ni da ni, vse kar ste vi sproducirali je "but muh kolaps zdravstva", ki se ni nikoli zgodil, ali bil sploh blizu. Ni zastonj, da vas kličem faliranci, ker falirate en za drugim, ene niste zadeli.)


Ampak ja, afriški sef. To bo to. Dajmo poklicat dijake pred sodišče, ki prosijo/protestirajo za šolo, mogoče bo kaj pomagalo.
V normalni časih, ko so ljudje imeli še kaj jajc, bi za take reči vas vlekli zavezane po glavni mestni ulici.
Ampak žal zlati časi so minili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12610981 (8553) vostok_1

Več podobnih tem