» »

SDS pošta danes zjutraj

SDS pošta danes zjutraj

«
1
2

;-) ::

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?

Stroškov s tem nebom imel, ker sem obkrožil da mi trenutna situacija ne omogoča plačevanja članarine, bo tako tudi v prihodnje ?

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist. Torej če bom dobil vsaj majico SDS ali obesek za ključe odpošljem pošto.
  • predlagal izbris: Lonsarg ()

Vanich ::

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?

Stroškov s tem nebom imel, ker sem obkrožil da mi trenutna situacija ne omogoča plačevanja članarine, bo tako tudi v prihodnje ?

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist. Torej če bom dobil vsaj majico SDS ali obesek za ključe odpošljem pošto.


Obišče te osebno Eva Irgl v negležeju.

Bwaze6 ::

Ne boš izbrisan. Seveda pa te pred potrditvijo čaka še sprejemni izpit.

feryz ::

Šel boš lahko preko vrste na cepljenje. In v hrvatijo že marca.

AmokRun ::

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist.

Torej si levičar.

;-) ::

Bwaze6 je izjavil:

Ne boš izbrisan. Seveda pa te pred potrditvijo čaka še sprejemni izpit.

Kakšen sprejemni izpit ?

bleem ::

AmokRun je izjavil:

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist.

Torej si levičar.


levičar in svečkar hkrati. a bistvu ima katera stranka več partijcev kot pa sds?

Andy9 ::

Ta propagandni material so že razpošiljali pred kakim letom dni.

Mato989 ::

Prokleti propgandni sleparji...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

če je naslovjeno na tebe, bi jih jaz prvo vprašal, kje so dobili podatke.

zztop ::

Za lastno korist se ti najbolj splača pridružiti SDS ali SLS, sploh če imaš kakšno podjetje in/ali deluješ lokalno. Največ županov je SDS in SLS, ti pa zelo radi pomagajo svojim.

Od tebe se samo zahteva, da:
- popljuvaš vse stranke, ki niso povezane s SDS-om(priporočene fraze: komunajzarji, '45, lopovi)
- izenačiš migrante s teroristi(priporočene fraze: teroristi, posiljevalci, lenuhi)
- enkrat na mesec greš v cerkev(priporočene fraze: družina, nedelja, krščanstvo)
- družino spraviš na volitve in jih prepričaš, da obkrožijo SDS(priporočene fraze: za domovino, za ljudi, gradijo)

shadeX ::

Baja je izjavil:

če je naslovjeno na tebe, bi jih jaz prvo vprašal, kje so dobili podatke.


Tud jaz dobil v nabiralnik, pošta ni naslovljena na nikogar.

Šlo je direktno v smeti.

Baja ::

vzami ven, izpolni: Ivan J. Janša, Šubičeva 4, 1000 Ljubljana ;P

hotig ::

Lansko leto so pošiljali nek vprašalnik z anketo o delu vlade (ne spomnim se točnih zadev). Je bilo treba skupaj zalimat in poslat nazaj, poštnina pa je bila že plačana po pogodbi. Moj predlog: nekaj počečkaj pa jim pošlji nazaj in nej plačajo to poštnino (bo imela pošta profit) :):D8-):))

WizzardOfOZ ::

Jaz sem vesel take pošte. Mam zjutraj s čim za podkurit, ko zakurim v peči.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Vitamia ::

Če gledaš samo na svojo korist si idealen član partije. V kolikor se boš želel zaposliti v državnih inštitucijah je članstvo še dodatna ugodnost. Ne bo ti potrebno poslati prijavo z življenjepisom.

mtosev ::

Jaz, če to dobim vržem v koš takoj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

feryz ::

A smejo ta drek tlačiti v nabiralnik, če imaš nalepko? Paše v to kategorijo?

zztop ::

feryz je izjavil:

A smejo ta drek tlačiti v nabiralnik, če imaš nalepko? Paše v to kategorijo?
Če imaš nalepko, ne smejo.

;-) ::

Vitamia je izjavil:

Če gledaš samo na svojo korist si idealen član partije. V kolikor se boš želel zaposliti v državnih inštitucijah je članstvo še dodatna ugodnost. Ne bo ti potrebno poslati prijavo z življenjepisom.

Kaj pomeni prtija v tvojem stavku?

Torej neke koristi kot kaze nebo ce se vclanim? Free majoc, deznikov, obeskov ni?

Lahko kdo prosim pove iz prve roke, kdo ki je član stranke?

Če gledaš samo na svojo korist si idealen član partije. V kolikor se boš želel zaposliti v državnih inštitucijah je članstvo še dodatna ugodnost. Ne bo ti potrebno poslati prijavo z življenjepisom.


No tole pa je nekaj. Investicija v prihodnost torej?

Prepricevat nobenega ne mislim nicesar

zztop ::

Obicajno dobis kaksno malenkost, takoj ko se vclanis v bilokatero stranko. Na kaksnih organiziranih druzenjih, prav tako dobis. Ne vem kako je pri SDS, ampak lahko racunas na kaksno malenkost. Ce bos aktiven, kaj doniras ali placujes za clanarino, pa lahko dobis se vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

SodVina ::

Poštnina za nazaj je plačana.
Vsako kuverto morajo odpreti.
Torej če otrok nariše sliko Janše, kako prejema cepivo, in jo dodam v kuverto, ne samo da SDS plača pošiljanje, celo nekdo bo to sliko videl?

Do I smell a competiton here?

Mato989 ::

SodVina je izjavil:

Poštnina za nazaj je plačana.
Vsako kuverto morajo odpreti.
Torej če otrok nariše sliko Janše, kako prejema cepivo, in jo dodam v kuverto, ne samo da SDS plača pošiljanje, celo nekdo bo to sliko videl?

Do I smell a competiton here?


Jaz sem jim nazaj poslal FACK YOU!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mzakelj ::

Jest sm pa dobil danes od SD-ja pa sem nazaj napisal da so full kul in fuknil za sosedovim psom...

opeter ::

Zdaj lahko testirajo več stvari:
1.) koliko ljudi bo poslalo nazaj ... *
2.) koliko ljudi bo vpisalo prave osebne podatke
3.) ali bodo slučajno dobili kakšne nove člane, morda donacijo
4.) koliko ljudi zanimajo nagrade
5.) kakšni bodo odgovori, iz tega lahko naredijo neko statistiko **

* če bo odziv ničen, oz. majhen, pomeni, da ljudi nič ne zanima in se lahko igrajo še naprej v svojem pesokvoniku
** a bodo "pravilne" odgovore obdržali, ostalo pa vrgli stran, skratka ločili zrno od plevela? ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

carota ::

zztop je izjavil:

Za lastno korist se ti najbolj splača pridružiti SDS ali SLS, sploh če imaš kakšno podjetje in/ali deluješ lokalno. Največ županov je SDS in SLS, ti pa zelo radi pomagajo svojim.

Od tebe se samo zahteva, da:
- popljuvaš vse stranke, ki niso povezane s SDS-om(priporočene fraze: komunajzarji, '45, lopovi)
- izenačiš migrante s teroristi(priporočene fraze: teroristi, posiljevalci, lenuhi)
- enkrat na mesec greš v cerkev(priporočene fraze: družina, nedelja, krščanstvo)
- družino spraviš na volitve in jih prepričaš, da obkrožijo SDS(priporočene fraze: za domovino, za ljudi, gradijo)

:))

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Ne boš izbrisan. Seveda pa te pred potrditvijo čaka še sprejemni izpit.

Kakšen sprejemni izpit ?


Moras se naucit statut stranke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

b3D_950 ::

Mi smo dobili na facebooku 2x request za "Like". Zgleda, da delajo tabelo. Cinca marinca.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

ripmork ::

Klet išče Twitter okrepitve, ker se Janša vsak dan skrega z vedno več novinarji (beri: grdimi komunajzarji!). Botov pa z neta pokradenih profilk imajo že preveč, treba mal svežine vpihnit! ;)
A pa se ob včlanitvi vsaj dobi kako kriptovaluto? JajoCoin?

Pošte nisem dobil, sem pa v preteklosti že večkrat dobival reklame na socialnih omrežjih od njih...

floyd1 ::

zztop je izjavil:

feryz je izjavil:

A smejo ta drek tlačiti v nabiralnik, če imaš nalepko? Paše v to kategorijo?
Če imaš nalepko, ne smejo.

Lahko, če ima reklamni material gor tvoje ime, priimek in naslov. Torej je personaliziran.

;-) ::

Jutri jih poklicem pa malo povprasam ce bodo kaki pikniki, ce dobim kaj potem pa se bom odlocil.

Lahko jim recem da bom nagovarjal ljudi, bom pa jih ne.

Mi je pa zanimivo, je prva stranka ki je vprasala ce smo zadovoljni z delom, jaz seveda nisem mi je pa vsec da vprasajo.

Jelinčičeva me je vabila v sodelocanje bolj na način jehovcev a se nisem dal, ker mi niso znali razlozit koristi, vedeli so pa samo da je clanarina obvezna.

zztop ::

Keep us posted.

;-) ::

Se spomnim ko je sel Lah (tip ki prodaja hitre teste drzavi) v SDS...no od takrat naprej je slo samo se navzgor :) Zato me zanimajo direktni vplivi clanstva.

D3m ::

mtosev je izjavil:

Jaz, če to dobim vržem v koš takoj.


Najprej moraš mamo vprašati glede na to, da je njeno gospodinjstvo in plačuje račune.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Samael ::

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist. Torej če bom dobil vsaj majico SDS ali obesek za ključe odpošljem pošto.

Organiziran avtobusni prevoz do Vrhovnega sodišča republike Slovenije, sendvič in svečko.
Samael != Samuel

lotar123 ::

Samael je izjavil:

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist. Torej če bom dobil vsaj majico SDS ali obesek za ključe odpošljem pošto.

Organiziran avtobusni prevoz do Vrhovnega sodišča republike Slovenije, sendvič in svečko.


:))

nekikr ::

Vanich je izjavil:

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?

Stroškov s tem nebom imel, ker sem obkrožil da mi trenutna situacija ne omogoča plačevanja članarine, bo tako tudi v prihodnje ?

Naj povdarim, da sem politično neopredeljen in gledam samo na svojo korist. Torej če bom dobil vsaj majico SDS ali obesek za ključe odpošljem pošto.


Obišče te osebno Eva Irgl v negležeju.

Kaj? Am, a mi lahko kdo pošlje to pristopno izjavo potem, ker je nisem dobil, pa bi jo rad...ne toliko pošte kot... :)

pffff ::

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?


To je pa relativno preprosto, Nacisti so imeli po izgubljeni vojni precejsnje tezave sem slisal. Z njimi so polnili fojbe, tudi obesili so jih precej ipd., pa se po smrti so sli v Pekel(tm) in bili prekleti za vse vecne case. Zgodovinsko gledano, se pridruzevanje fasisticnim strankam na dolgi rok praviloma ni dobro koncalo. Saj ves, historia magistra vitae. Beri zgodovino.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

carota ::

A je članstvo v stranki pogojeno z ne-članstvom v drugih strankah?

PacificBlue ::

pffff je izjavil:

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?


To je pa relativno preprosto, Nacisti so imeli po izgubljeni vojni precejsnje tezave sem slisal. Z njimi so polnili fojbe, tudi obesili so jih precej ipd., pa se po smrti so sli v Pekel(tm) in bili prekleti za vse vecne case. Zgodovinsko gledano, se pridruzevanje fasisticnim strankam na dolgi rok praviloma ni dobro koncalo. Saj ves, historia magistra vitae. Beri zgodovino.



Veliko jih je tudi dočakalo visoko starost;)..Med 2.sv vojno oz med letoma 1935 in 1945 je obstajala v nacistični Nemčiji skupina
Ahnenerbe @ Wikipedia
V njej so sodelovali mnogi znanstveniki iz nemških univerz, od arheologov,biologov itd, med njimi kar nekaj priznanih strokovnjakov. Ne samo, da so uničevali, kradli ampak tudi sodelovali v pobojih in mučenjih ljudi. Tudi pri res okrutnih poskusih na taboriščnikih v imenu znanosti.
Večini tem na procesih v Nurnbergu sploh niso sodili. Vrnili so se na univerze, kjer so nadaljevali z delom.

Neverjetno, kako lahko manipulacija ljudstva privede, da se nek cvet inteligence prestavi na zlobno stran. Ker to ni bil primer samo iz ene ali dve univerze ampak dejansko problem cele Nemčije. Takratno vzdušje v Nemčiji in sama propaganda, vključno z manifestacijo nacizma skozi arijsko nadraso, ki je pa bila samo kup blodenj v glavah Himmlerja, Hitlerja...Dejansko so verovali v največje neumnosti. Iskali povezave, kjer logika odpove. In ljudstvo je sledilo...

A je članstvo v stranki pogojeno z ne-članstvom v drugih strankah?

To je retorično vprašanje.:D

PacificBlue je izjavil:

pffff je izjavil:

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?


To je pa relativno preprosto, Nacisti so imeli po izgubljeni vojni precejsnje tezave sem slisal. Z njimi so polnili fojbe, tudi obesili so jih precej ipd., pa se po smrti so sli v Pekel(tm) in bili prekleti za vse vecne case. Zgodovinsko gledano, se pridruzevanje fasisticnim strankam na dolgi rok praviloma ni dobro koncalo. Saj ves, historia magistra vitae. Beri zgodovino.



Veliko jih je tudi dočakalo visoko starost;)..Med 2.sv vojno oz med letoma 1935 in 1945 je obstajala v nacistični Nemčiji skupina . V njej so sodelovali mnogi znanstveniki iz nemških univerz, od arheologov,biologov itd, med njimi kar nekaj priznanih strokovnjakov. Ne samo, da so uničevali, kradli ampak tudi sodelovali v pobojih in mučenjih ljudi. Tudi pri res okrutnih poskusih na taboriščnikih v imenu znanosti.
Večini tem na procesih v Nurnbergu sploh niso sodili. Vrnili so se na univerze, kjer so nadaljevali z delom.

Neverjetno, kako lahko manipulacija ljudstva privede, da se nek cvet inteligence prestavi na zlobno stran. Ker to ni bil primer samo iz ene ali dve univerze ampak dejansko problem cele Nemčije. Takratno vzdušje v Nemčiji in sama propaganda, vključno z manifestacijo nacizma skozi arijsko nadraso, ki je pa bila samo kup blodenj v glavah Himmlerja, Hitlerja...Dejansko so verovali v največje neumnosti. Iskali povezave, kjer logika odpove. In ljudstvo je sledilo...

A je članstvo v stranki pogojeno z ne-članstvom v drugih strankah?


To je retorično vprašanje.:D

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

zztop je izjavil:


- izenačiš migrante s teroristi(priporočene fraze: teroristi, posiljevalci, lenuhi)



Si upas zanikati da temu ni res? Odkar ima Svedska imigrante se je stevilo posilstev povecano za 95%. Tako isto drugod po Evropi.. Ce so ti tako vsec si jih vzemi ene par domov pa prezivljaj.

bambam20 ::

To pošto smo danes dobili tudi mi. Seveda je zadeva takoj letela v koš za smeti. Še odpiral je nisem. Enako bi bilo, če bi kakšna druga stranka poslala podobno zadevo.

Vetrpiha ::

Kayzon je izjavil:

zztop je izjavil:


- izenačiš migrante s teroristi(priporočene fraze: teroristi, posiljevalci, lenuhi)



Si upas zanikati da temu ni res? Odkar ima Svedska imigrante se je stevilo posilstev povecano za 95%. Tako isto drugod po Evropi.. Ce so ti tako vsec si jih vzemi ene par domov pa prezivljaj.

Ja.

blazkj ::

Vseeno pazi. Pri vsem tem sovraštvu, ki je veje iz besed levice (privrženci levice, vodje tipa Fajon) ni potrebno veliko stopnjevanja, da se spet ne začne ljudi vozit v Kočevje. Zato je bolje ostati neopredeljen.

D3m ::

Vetrpiha je izjavil:

Kayzon je izjavil:

zztop je izjavil:


- izenačiš migrante s teroristi(priporočene fraze: teroristi, posiljevalci, lenuhi)



Si upas zanikati da temu ni res? Odkar ima Svedska imigrante se je stevilo posilstev povecano za 95%. Tako isto drugod po Evropi.. Ce so ti tako vsec si jih vzemi ene par domov pa prezivljaj.

Ja.


Kdaj si jih boš vzel domov?
|HP EliteBook|R5 6650U|

OZZY ::

neki časa nazaj je bla ena for od njih, kako je ena mama reklamirala, da se je njen sin samostojno odločil pridružit stranki - facebook al neki podobnega. Pol pa pogledaš prijavnico pa se je videlo, da je sama izpolnila in sama podpisla - pisava čisto ženska. Pač tako delajo in se reklamirajo .. banda pokvarjena.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Invictus ::

Kaj pa sine ve kaj je dobro zanj. Mama ziher ve bolje...

Zgled imajo kaj v HojSSu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Smrekar1 ::

;-) je izjavil:


Kakšen sprejemni izpit ?


Pripravi vazelin in kakšen Snickers ali dva.

mzakelj ::

OZZY je izjavil:

neki časa nazaj je bla ena for od njih, kako je ena mama reklamirala, da se je njen sin samostojno odločil pridružit stranki - facebook al neki podobnega. Pol pa pogledaš prijavnico pa se je videlo, da je sama izpolnila in sama podpisla - pisava čisto ženska. Pač tako delajo in se reklamirajo .. banda pokvarjena.


Ja bi se lahko reklo tudi za vse "zvezdnice" in podobna bagra,katera že pri 3 letih odloča kakega spola so njihovi otroci......

blazkj je izjavil:

Vseeno pazi. Pri vsem tem sovraštvu, ki je veje iz besed levice (privrženci levice, vodje tipa Fajon) ni potrebno veliko stopnjevanja, da se spet ne začne ljudi vozit v Kočevje. Zato je bolje ostati neopredeljen.


Ah tistih par levih fašistov se uredi na domačem dvorišču......

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mzakelj ()

pffff ::

PacificBlue je izjavil:

pffff je izjavil:

;-) je izjavil:

Pozdravljeni,
danes zjutraj smo v nabiralnik prejeli SDS pošto, noter je neka anketa in pristopna izjava SDS stranke.

Zanima me kaj s članstvom pridobim, ali kaj izgubim ?


To je pa relativno preprosto, Nacisti so imeli po izgubljeni vojni precejsnje tezave sem slisal. Z njimi so polnili fojbe, tudi obesili so jih precej ipd., pa se po smrti so sli v Pekel(tm) in bili prekleti za vse vecne case. Zgodovinsko gledano, se pridruzevanje fasisticnim strankam na dolgi rok praviloma ni dobro koncalo. Saj ves, historia magistra vitae. Beri zgodovino.


Veliko jih je tudi dočakalo visoko starost;)..Med 2.sv vojno oz med letoma 1935 in 1945 je obstajala v nacistični Nemčiji skupina
Ahnenerbe @ Wikipedia
V njej so sodelovali mnogi znanstveniki iz nemških univerz, od arheologov,biologov itd, med njimi kar nekaj priznanih strokovnjakov. Ne samo, da so uničevali, kradli ampak tudi sodelovali v pobojih in mučenjih ljudi. Tudi pri res okrutnih poskusih na taboriščnikih v imenu znanosti.
Večini tem na procesih v Nurnbergu sploh niso sodili. Vrnili so se na univerze, kjer so nadaljevali z delom.

Neverjetno, kako lahko manipulacija ljudstva privede, da se nek cvet inteligence prestavi na zlobno stran. Ker to ni bil primer samo iz ene ali dve univerze ampak dejansko problem cele Nemčije. Takratno vzdušje v Nemčiji in sama propaganda, vključno z manifestacijo nacizma skozi arijsko nadraso, ki je pa bila samo kup blodenj v glavah Himmlerja, Hitlerja...Dejansko so verovali v največje neumnosti. Iskali povezave, kjer logika odpove. In ljudstvo je sledilo...

A je članstvo v stranki pogojeno z ne-članstvom v drugih strankah?

To je retorično vprašanje.:D


Aha, torej se splaca vclanit, super. Mogoce mu rata se kaksne umetnine nakrast ali delat medicinske poizkuse na beguncih. Dober nasvet. ;((

Sicer pa mislim, da je OP pravi kader za njih. Oportunisticna pizda, se malo trd v glavo deluje, verjetno mu pokvarjenost tudi ni tuja (ne da se mi gledat ali v kripto debatah sodeluje), super nov kader za taksno nazadnjasko in sovrazno do vsega razen lastnih interesov, novo partijo, kot je SDS. Pase kot ata na mamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB oprala 1 miljardo dolarjev med leti 2009-2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8921097 (14299) torentino
»

Meanwhile on north korean TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10424027 (21441) Cervantes

Več podobnih tem