» »

Microsoft edge težave

Microsoft edge težave

tiltech ::

Pred kakšnim tednom sem začel opažati, da se microsoft edge ustavlja in ni aktiven. Stran obstoji in zgoraj je križec, kjer je gumb za osveževanje in prikaže se peščena ura namesto miškinega kurzorja. Ni važno, kaj imam odprto. Čez par sekund ali minut spet odmrzne in gre naprej za par minut, nato pa spet podobno. Ko resetiram računalnik je potem par ur mir in deluje bp, nato pa spet začne in se nadaljuje v prekinitvah. Nisem nič posodabljal ali karkoli, kar se tiče edge. Imam win10 enterprise ver.
Prosil bi za kakšno direktno povezavo do posodbitve, če je na voljo. Ko sem nameščal win10, se je nato samodejno dodal in se samo dokončal namestitev. Je to tudi odvisno od ver windowsov ali ne?

Posodobitev je bila na različico 88.0.705, brez datuma posodobitve. 32bit.
Hvala

mihagr ::

pozdravljen, ja to je nova funkcija edga, več si lahko prečitaš na spodnjih linkih, tega je še veliko,ampak bo to verjetno sovolj.

https://www.tenforums.com/tutorials/165...

https://blogs.windows.com/msedgedev/202...

https://thenextweb.com/plugged/2021/01/...

Lp miha

tiltech ::

Zakaj se pa to začne dogajat, da začne zmrzovati? Če je par let delovalo bp, sedaj pa se to dogaja. Update imam izklopljene, tako da se win ne posodablja. Bi moral vklopiti update win ali ne? Iz izkušenj tega ne dovolim, ker se potem vse spremeni in ne deluje več kot prej. Imam tudi chroma, ampak edge bolj deluje in nekatere stvari ima, ki jih chrome nima.

cekr ::

Kot prvo je treba najprej razjasnit, o katerem Edgu je govora.
Prvotnemu ali chromium?
Prvotni je že umaknjen v ozadje, tako da govorimo verjetno o novem.
Ja, včasih zamrzne za par deset sekund. To se dogaja že kar en čas.
Je pa verjetno napaka v kakšnem premlevanju javascripta, ker se problem pojavlja vedno na istih straneh.
Včasih se tudi izklopi touchscreen podpora, včasih se ustavi scrolanje...
Nekaj napak imajo že evidentirane. Možno, da se ista napaka pojavi tudi v drugih chromium derivatih.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Kodi ::

Da ne odpiram nove teme.
Uporabljalm brskalnik Edge. Ne vem nekaj ga je zbrkalo ali pa sem jaz kaj po pomoti pritisnil toda sedaj mi noče več v iskalni vrstici predložit določenih up. imen, mailov...
Prej sem vtipkal samo prvo črk določenega imena ali maila in mi ga je že vrglo ven in sem ga samo potrdil sedaj pa mi tega ne dela več in moram vsakič na novo to vpisovat. Prosim za pomoč kako to povrnem. Sem pregledal že vse nastavitve pa nič ne najdem vse kar je s tem povezano imam po moje pravilno označeno?

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kodi ::

Najlepša hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft izdal novi brskalnik Edge Chromium

Oddelek: Novice / Brskalniki
3711473 (6407) Valvoline
»

Edge prehitel Firefox (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6812570 (8813) vilicarist
»

Microsoft Edge zamrzuje

Oddelek: Omrežja in internet
131703 (1033) TOP
»

Konec Edgea, se obeta chromiumski brskalnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9524365 (18835) MrNighthawk
»

explorer, mozilla, chrome, edge - razlika

Oddelek: Pomoč in nasveti
185050 (4186) Mr.B

Več podobnih tem