» »

Vampirska

Vampirska

BLACK EAGLE ::

Kako ugotoviti, katero krvno skupino imaš? Ko sem nazadnje dal kri sem prosil, da mi to povejo pa so rekli, da oni tega ne delajo (zdravniki), rekli so naj se prijavim na krvodajalsko akcijo in da bom tam izvedel. A ni to napisano na zdravstveni kartici?>:D

undefined ::

Vprašaj svojega osebnega zdravnika. :)

Slowenc ::

Vpraši starše katero skupino imata onadva. Če imata oba isto, potem imaš tut ti tako.

Drugače pa vprašaj osebnega zdravnika.
Skiny gate.

BigWhale ::

Jaz se vedno ne vem, pa tud ne vem a je to dobro al slabo. :P

jabe ::

Slowenc to ni čist res. lahk mata oba starša A ali B, pa ima on 0.
Osebn zdranik ma to nekje napisan, pa tud na izkaznici more bit, drgač pa itak tud oni nč ne vrjamejo kaj kje piše, zato ti pa pri krvodajalski akciji preverjajo.

Tody ::

Naredi dobro delo in pojdi na krvodajalsko akcijo, kadarkoli na center - za porodnišnico v lj ali potojočo zadevo in ti bodo povedal krvno skupino pa še malco dobiš zastojn no ja za 3 dcl krvi ;)

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BLACK EAGLE ::

Se pravi, da bom to izvedel, le če grem do vampirjev, ki ti podarijo malico, če jim daš kri.

Tody ::

No ja lepo je vedit da če te en kreten zbije z avtom al se kako drugače poškuduješ da boš lahko dobil nadomestno kri, ker si jo tudi ti dal za druge.

BigWhale ::

Tody, tudi ce nisi krvodajalec dobis kri, ce jo nucas... ;) Je pa res, da so pri nas krvodajalci precej podcenjeni, nekateri so dali ze vec 100 litrov krvi in od tega nimajo nicesar (aja, pardon, malica).

Tody ::

Če se mogoče spomnite pred parimi meseci je bila krzia z krvjo v sloveniji in bog ne daj ampak da sei udeležen v težki prometni nesreči a se nebi bolje počutil ko veš da si tudi ti pripomogel k temu da bodo zdaj lahko tebe pokrpali ? Ne pa da bodo mogl zatiskat vene in šaprat in levo in desno noh sej veste kaj mislim

Asgard ::

če bi bil jest vampir pol bi bil najraje v 60-70 letih de bi hipijem kri pil. Mater bi bil prpalen nonstop :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Testiranje za spolno prenosljive bolezni

Oddelek: Loža
3418262 (14112) Mitja223
»

Krvna skupina

Oddelek: Loža
285594 (2890) KTr1sk
»

Krvodajalska akcija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8010474 (8521) PrimozR
»

Bomo vse tipe krvi pretvorili v 0?

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
345296 (3742) wifi4all

Več podobnih tem