» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
99 / 133
»»

GregiB ::

el_bahattee je izjavil:


Zakaj gledaš par let stare izjave?


Ker so na osnovi teh... par let starih izjav... leta 2018 volivci šli na volišča

el_bahattee je izjavil:


Jaz na to gledam drugače. Velikokrat se pred volitvami kaj izjavi, pa se kasneje ne uresniči.
Jep, vidim, da gledaš drugače... Zato prosim, nehajte s floskulami, da levosredinske stranke nimajo programa... ker na to gledate drugače... po volitvah namreč nič ne velja več... ker na to gledate drugače, ni važno kaj kdo pove, ampak kdo kaj pove, ker gledate na to drugače. Dokazuješ, da so vam strankarski programi zguljena floskula... ker to gledate drugače. Isti ste, k SDNJ... Glavn, da je naš na vrhu, ker na vse ostalo gledate drugače.

el_bahattee je izjavil:

Desus je tudi v preteklosti obljubljal marsikaj, ki se ni uresničilo. Saj tudi sam program strank, ki ga obljubljajo, se ne uresniči povsem. To je pač politika. Jaz pa na splošno podpiram pogovore z vsemi,...
Ne.... ti podpiraš, dokler se z vsemi pogovarja ta’tvoj... na vse ostalo gledaš drugače... Pa je tebi jasno, da je pred volitvami levo-sredinsko volilno telo TERJALO od strankarskih predsednikov, da se javno izrazijo, kakšen odnos bodo imeli do Puklastega? Aja... ti to gledaš drugače...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

GregiB ::

jernejl je izjavil:

Ravno nasprotno. Volivce so nategnili že prej, kot smo to že premnogokrat dokazali,
no dej, dej meni na ljubo še enkrat dokaži, s katero politično potezo ali potezami so v obdobju Serpentinškove vlade nategnili svoje volivce...? In to do temere, da je zrelativizirala predvolilno obljubo glede odnosa do SDSa...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

el_bahattee ::

GregiB je izjavil:

el_bahattee je izjavil:


Zakaj gledaš par let stare izjave?


Ker so na osnovi teh... par let starih izjav... leta 2018 volivci šli na volišča

Zakaj pa ne komentiraš dela, ko ta isti Erjavec, prizna da je trenutna vlada uresničevala njihov program? Še decembra je namreč to izjavil. To zate ni pomembno? Ali mu morda ne verjameš več?

GregiB je izjavil:

Jep, vidim, da gledaš drugače... Zato prosim, nehajte s floskulami, da levosredinske stranke nimajo programa... ker na to gledate drugače... po volitvah namreč nič ne velja več... ker na to gledate drugače, ni važno kaj kdo pove, ampak kdo kaj pove, ker gledate na to drugače. Dokazuješ, da so vam strankarski programi zguljena floskula... ker to gledate drugače. Isti ste, k SDNJ... Glavn, da je naš na vrhu, ker na vse ostalo gledate drugače.

Pomoje delaš napačen zaključek glede mojih besed glede predvolilnih obljub. Ne gre se za to, da ni važno, kaj nekdo obljubi, gre se za realnost, da vseh obljub pač ne uresničijo, ne levi ne desni. Saj verjetno veš, da v politiki ni prijateljev ali sovražnikov, so samo interesi.

GregiB je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

Desus je tudi v preteklosti obljubljal marsikaj, ki se ni uresničilo. Saj tudi sam program strank, ki ga obljubljajo, se ne uresniči povsem. To je pač politika. Jaz pa na splošno podpiram pogovore z vsemi,...
Ne.... ti podpiraš, dokler se z vsemi pogovarja ta’tvoj... na vse ostalo gledaš drugače... Pa je tebi jasno, da je pred volitvami levo-sredinsko volilno telo TERJALO od strankarskih predsednikov, da se javno izrazijo, kakšen odnos bodo imeli do Puklastega? Aja... ti to gledaš drugače...

Mnogo bolj preprosto je. Jaz podpiram pogovore vseh z vsemi. Ko se je NSi pogovarjala s Šarcem za vstop v vlado, se mi to ni zdelo napačno. Ko je DeSUS vstopil v novo vlado, tudi ne. Ne nasprotujem niti ideji velike koalicije SDS-SD ali SDS-LMŠ, če se recimo na naslednjih volitvah pokaže ta opcija. Ti pa, za razliko od mene, podpiraš anti držo do neke stranke.
Come to my center, you enter the winter.

GregiB ::

No, jernejl in elbahati, preberita si tale članek... da ne bomo navajali samo lažnivih MSMjev... Steinbuch trdi, da so vse stranke levo od SDSa imele do volivcev eno samo politično obljubo... In nategnili so jih lahko samo v primeru, da prelomijo to eno obljubo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jernejl ::

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

Ravno nasprotno. Volivce so nategnili že prej, kot smo to že premnogokrat dokazali,
no dej, dej meni na ljubo še enkrat dokaži, s katero politično potezo ali potezami so v obdobju Serpentinškove vlade nategnili svoje volivce...? In to do temere, da je zrelativizirala predvolilno obljubo glede odnosa do SDSa...

Vprašaj večino njihovih volivcev, zakaj so jih takrat zapustili.

Utk ::

GregiB je izjavil:

No, jernejl in elbahati, preberita si tale članek... da ne bomo navajali samo lažnivih MSMjev... Steinbuch trdi, da so vse stranke levo od SDSa imele do volivcev eno samo politično obljubo... In nategnili so jih lahko samo v primeru, da prelomijo to eno obljubo...

Sej so prelomili obljubo. Desus in SMC direktno, ostali pa indirektno, ko so prepustili vlado Janši, ker se med seboj niso mogli nič dogovorit. Sami se samorazrešijo, in potem se čudijo, da Janša prevzame in se še naprej obnaša kot Janša. Kako bi lahko še bolj butasti izpadli? Kako niti SD kot stara stranka ni videl kaj bo, če so že vsi drugi itak amaterji?

12c0 ::

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

A to si v učbeniku za domoljubni kviz prebral? Še vedno imaš privide, ker mi očitaš nekaj, kar ste si izmislili vi.

Samo vračam žogico tvojim halucinacijam. Odgovora na moje vprašanje seveda še vedno nisi podal. In mimogrede, kdo smo "mi"?
Moje niso halucinacije, sem tebe citiral. Vprašanja naslovi na strokovnjaka psihiatrične stroke, ti bo najboljše svetoval kako se jih rešiš.

Nič nisi citiral, samo sprenevedaš se in izmikaš odgovoru na preprosto vprašanje, kar pomeni, da nimaš odgovora. Tudi prav.
Še ena iz serije desničarskih laži, ko si desničar izkoplje pregloboko jamo in ne more iz nje. Histerična slepota te daje, ampak sedaj lahko vsaj rečeš, da trpiš za isto boleznijo, za katero je trpel tvoj idol.

Desničarske laži? Idol? Kdo pa je moj idol? Spet govoriš neumnosti, kot ponavadi. Ali pa se spet oglaša tvoje (še nepojasnjeno) sovraštvo do "zlobne" desnice, ko te nekdo stisne v kot. Razumem pa, da nimaš odgovora na preprosto vprašanje.
Tu quoque
Še enkrat si pokazal, da sovražiš vse, ki ne prepevajo "Janša je velik, Janša je dober, Janša je naš vodja", in svoje sovraštvo z vprašanji tipa "zakaj sovražiš Janšo/desnico" projiciraš na druge. Odgovor na tvoje vprašanje je enostaven, lažeš, a ti ni všeč, zato ga gladko spregledaš, vztrajaš pri laži, tako se stisneš v kot in se vrtiš v tu quoque.

Zakaj moraš pri ljudeh, ki ne podpirajo Janše, videti sovraštvo do Janše? To vprašanje si že dobil, odgovora nisi ponudil, ker ga ne moreš ponudit, če ga, se ti podre vse, kar si gradil zadnje leto.

GregiB ::

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

dej meni na ljubo še enkrat dokaži, s katero politično potezo ali potezami so v obdobju Serpentinškove vlade nategnili svoje volivce...? In to do temere, da je zrelativizirala predvolilno obljubo glede odnosa do SDSa...

Vprašaj večino njihovih volivcev, zakaj so jih takrat zapustili.


Soooo... u don’t know... pišeš, da ste že mnogokrat “dokazali”... but u don’t know... yeah, well...

@UTK... gre za to, da se skuša nateg volivcev lanskega marca relativizirati z argumentom, da so bili že prej nategnjeni...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kuall ::

12c0 je izjavil:

Zakaj moraš pri ljudeh, ki ne podpirajo Janše, videti sovraštvo do Janše?


Ponavadi so antijanšisti zmešani 100 na uro. Tako da ponavadi drži to: antijanša = zmešan lolek poln sovraštva, ki bi Janši odrezal jajca ali kaj takega, njegove volilce pa pometal v jame, ki so se spraznile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

jernejl ::

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

dej meni na ljubo še enkrat dokaži, s katero politično potezo ali potezami so v obdobju Serpentinškove vlade nategnili svoje volivce...? In to do temere, da je zrelativizirala predvolilno obljubo glede odnosa do SDSa...

Vprašaj večino njihovih volivcev, zakaj so jih takrat zapustili.


Soooo... u don’t know... pišeš, da ste že mnogokrat “dokazali”... but u don’t know... yeah, well...

Če jim je podpora padla za 90%, potem je to bilo bodisi zato, ker so bili volivci s stanjem zadovoljni, bodisi zato, ker so bili nategnjeni. Lahko izbereš prvo, tisti ki imamo realni pogled na situacijo pa vemo, da je bilo drugo.
Da bi pa moral poznati razlog za to, da to vem, je kakopak neumnost.

Razlogov zaradi slabega in neučinkovitega dela se je našlo več kot dovolj, da so se ljudje lahko počutili nategnjene in so stranki odrekli podporo.

Lahko nam seveda dokažeš, da je velika večina volivcev SMC podporo odrekla zaradi zadovoljstva s tedanjim stanjem, dotlej pa bo veljalo, da so bili nategnjeni. Veliko sreče pri dokazovanju!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

GregiB ::

jernejl je izjavil:


Če jim je podpora padla za 90%, potem je to bilo bodisi zato, ker so bili volivci s stanjem zadovoljni, bodisi zato, ker so bili nategnjeni. Lahko izbereš prvo, tisti ki imamo realni pogled na situacijo pa vemo, da je bilo drugo.
Da bi pa moral poznati razlog za to, da to vem, je kakopak neumnost.

Torej, še enkrat... ne veš.
Jaz trdim, da je bil pristop SMCja v Puklastovo vlado nateg volivcev...
Ti trdiš, da je enostavno upad podpore v Cmerarjevi in Šarčevi vladi = nateg volivcev, ne gre pa za neko dejanje. Trdiš, da so bili natgnjeni, a ne veš, s čim, verjetno ti tega niti sami ne bi znali povedati, namreč...
Upad podpore se zgodi, ko...

Se volivci politično na levi-sredini dejansko pomikajo med strankami, primer za to je porast podpore SDju in SABu v zadnjih časih
Volilci se iz tabora opredeljenih pomaknejo v tabor neopredeljenih
Volilci enim politikom (Cmerarju) zaupajo bolj kot drugim (Vodopivcu) itd...

Če pa je tvoj “dokaz” zgolj padec podpore, pomeni, da trenutno vse parlamentarne stranke, razen SDSa, SDja in SABa nategujejo svoje volivce... al kako?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

pirat ::

Ja, Gregi, ti trdiš.
Poudarek na tem, da gre za tvojo trditev.
Pač, tvoje dojemanje politike je omejeno na enostavno enačbo 'koalicija s SDS = nateg volilcev'...
Mora biti fajn zivet, ko je vse tako enostavno. Sonce se tudi vrti okrog zemlje, ne, če ga pa vsako jutro vidis na vzhodu, zvecer je pa na drugi strani neba?

GregiB ::

pirat je izjavil:

Ja, Gregi, ti trdiš.
Poudarek na tem, da gre za tvojo trditev.
Pač, tvoje dojemanje politike je omejeno na enostavno enačbo 'koalicija s SDS = nateg volilcev'...
Mora biti fajn zivet, ko je vse tako enostavno. Sonce se tudi vrti okrog zemlje, ne, če ga pa vsako jutro vidis na vzhodu, zvecer je pa na drugi strani neba?
no ja, če te osrečuje “belittling “ drugače mislečih, naj bo... #revež...

A naj tvojo enačbo zgolj malo dopolnim.. “obljuba volivcem, da v koalicijo s SDS ne greš + koalicija s SDS = nateg volivcev. Morda ti je ušlo, a NSi-ju nihče (na levi stedini) ne meče naprej natega volivcev, ko so šli v španovijo s Puklastim, pa čeprav jim je, po jernejlevo, padla podpora
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

pirat ::

Gregec,
če že drugim daješ hashtag #revež, bodi konsistenten in sebi piši #nategnjen :))

GregiB ::

pirat je izjavil:

Gregec,
če že drugim daješ hashtag #revež, bodi konsistenten in sebi piši #nategnjen :))
you wish... nisem med nategnjenimi... vsaj neposredno ne...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

LightBit ::

Twito nas je že večkrat vse nategnil.

jernejl ::

GregiB je izjavil:

jernejl je izjavil:


Če jim je podpora padla za 90%, potem je to bilo bodisi zato, ker so bili volivci s stanjem zadovoljni, bodisi zato, ker so bili nategnjeni. Lahko izbereš prvo, tisti ki imamo realni pogled na situacijo pa vemo, da je bilo drugo.
Da bi pa moral poznati razlog za to, da to vem, je kakopak neumnost.

Torej, še enkrat... ne veš.
Jaz trdim, da je bil pristop SMCja v Puklastovo vlado nateg volivcev...
Jah ti pač popolnoma zgrešeno dojemaš realnost in trdiš nekaj, česar ne moreš dokazati. V bistvu se ti to pač zdi, ampak se motiš.
Jaz pa sem podal dokaz, da jim je podpora padla za 90%, torej je očitno bilo nekaj hudo narobe. Kar tako za hec pač ne izgubiš 90% volivcev.

Upad podpore se zgodi, ko...
so volivci nategnjeni.

Če pa je tvoj “dokaz” zgolj padec podpore, pomeni, da trenutno vse parlamentarne stranke, razen SDSa, SDja in SABa nategujejo svoje volivce... al kako?
90% padec podpore vsekakor pomeni, da je šlo nekaj hudo narobe in so volivci očitno bili nategnjeni.
Na drugi strani pa ti nimaš popolnoma nobenega dokaza, da so volivce nategnili s tem, ko so prestopili v vlado z SDS.
Še več, padec podpore do tega tvojega natega, ki to ni, je bil 90%, po tem nategu, ki to ni, pa dodatnega padca praktično ni bilo.
Podatki torej povedo, da so veliko večino volivcev nategnili z vsem drugim, samo s tem ne, kar se tebi zdi nateg.

Mimogrede, tvoja definicija natega je to, da niso spoštovali nekih obljub, ki so jih nekateri politiki dajali pred volitvami.
Če je to nateg, potem vse stranke nategujejo svoje volivce, ker praktično nobena ne uresniči vseh predvolilnih obljub, ki so jih dajali njihovi člani. Skratka, ravno ti si tisti, ki trdiš, da vse stranke nategujejo svoje volivce, zato ker niso uresničile vseh predvolilnih obljub.
Resnica je torej ravno nasprotna temu, kar sam trdiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Ben Dover ::

Ko je Šarec odstopil tik pred prihodom virusa, so se tako odločili v dobro vseh, ne samo svojih volilcev, jaz v tem vidim odgovornost in ne nateg. Če ne bi šli v koalicijo in pozabili na SDNJ obljube, bi imeli predčasne volitve in brezvladje v res kriznih časih. Potrebovali smo stabilno vlado ASAP in to smo tudi na srečo dobili. Tistih 10% se pa zdaj pizdi, ker ne vidijo širše slike.

Zgodovina sprememb…

el_bahattee ::

12c0 je izjavil:

Tu quoque
Še enkrat si pokazal, da sovražiš vse, ki ne prepevajo "Janša je velik, Janša je dober, Janša je naš vodja", in svoje sovraštvo z vprašanji tipa "zakaj sovražiš Janšo/desnico" projiciraš na druge. Odgovor na tvoje vprašanje je enostaven, lažeš, a ti ni všeč, zato ga gladko spregledaš, vztrajaš pri laži, tako se stisneš v kot in se vrtiš v tu quoque.

Še enkrat si dokazal, da ti zadeve niso jasne. V mojih zapisih nikjer ne boš našel ničesar, kar bi potrdilo tvoje laži o domnevnem sovraštvu. Zmotno tudi sklepaš, da če nekdo ne kritizira vlade, ne hodi na kolesarske proteste in ne poveličuje umetne histerije janšafobistov, da je avtomatično "vernik" ali volilec SDS-a. Edino, česar res ne maram, je pretiravanje in umetna histerija.

Po drugi strani pa je znano tvoje sovraštvo do desnice na eni strani in naivno verovanje v komunizem iz učbenikov, ki ne deluje v praksi. Odgovora na moje vprašanje tako nisi uspel podati, rajši se stisnjen v kot braniš z raznimi obtožbami in projekcijami. Kar me niti ne preseneča.

12c0 je izjavil:

Zakaj moraš pri ljudeh, ki ne podpirajo Janše, videti sovraštvo do Janše? To vprašanje si že dobil, odgovora nisi ponudil, ker ga ne moreš ponudit, če ga, se ti podre vse, kar si gradil zadnje leto.

Spet lažeš. Tvoje vprašanje je sicer narobe zastavljeno, saj tvoja trditev ne drži, odgovor pa si že zdavnaj dobil, ampak ga nočeš sprejeti, ali pa ga v svoji omejeni kapaciteti dojemanja ne razumeš.

Ben Dover je izjavil:

Ko je Šarec odstopil tik pred prihodom virusa, so se tako odločili v dobro vseh, ne samo svojih volilcev, jaz v tem vidim odgovornost in ne nateg. Če ne bi šli v koalicijo in pozabili na SDNJ obljube, bi imeli predčasne volitve in brezvladje v res kriznih časih.

Zanimivo razmišljanje, čeprav ne smemo pozabiti, da je Šarec pri odstopu računal na predčasne volitve.
Come to my center, you enter the winter.

Ben Dover ::

Računal je na predčasne in kalkuliral samo zase, za krizo in težke odločitve ki so bile pred vrati mu ni bilo mar. S predčasnim volitvam bi izgubili najmanj 2 meseca, rešili pa ne bi nič, ker bi bil rezultat popolnoma isti, medtem pa bi virus haral brez strategije..

SMC in DESUS sta bila pripravljena na kompromis, tudi za ceno političnega samomora, v mojih očeh je to odgovorno in altruistično. To je moj nepristranski pogled in nobena prozorna propaganda in histerija tega ni mogla spremeniti, vse poskuse rušenja pa sem si zapomnil za vse večne čase in mislim, da nisem edini.

GregiB ::

jernejl je izjavil:


Jaz pa sem podal dokaz, da jim je podpora padla za 90%, torej je očitno bilo nekaj hudo narobe. Kar tako za hec pač ne izgubiš 90% volivcev.


Lej... tvoj “dokaz”, ki ga pač postavljaš za dejstvo, mojega mnenja ne spremeni... namreč...

SMC je na volitvah (kjer ni tistih, ki ne vedo, kaj voliti, kar je primer na anketah) dobil 9,75% glasov.

DeSUS je na volitvah dobil 4,93%

LMŠ je na volitvah dobil 12,6%

Ankete so febraurja 2020, mesec pred nategom kazale (deklarirani anketiranci):

Mediana za delo:
SMC 3,45% (-6,3pp% oz. -65%)
DESuS 3,03% (-1,9pp% oz. -38%)
LMŠ 22,48% (+9,88pp% oz. +78%)

Parcifal za Noro24TV (da bomo objektivni):
SMC 3,71% (-6,0pp% oz. -62%)
DESuS 6,08% (+1,1pp% oz. +23%)
LMŠ 24,03% (+11,4pp% oz. +91%)

Mediana pri POPTVju in Ninamedia ima podobne izide...

Po “nategu” Desus in SMC skupaj nimata 1%... v nobeni anketi...

Zej pa... kje je tvojih -90%?
Kako si razlagaš, ti, ki vse realno vidiš, da je LMŠ, kljub “nepriljubljeni Serpentinškovi vladi” pridobil še več političnega kapitala, kot ga je imel na volitvah? Več, kot sta ga Vodopivec in Pivčevka uspela zapraviti?
Kako razlagaš, da pa sta SMC in DESuS od Februarja 2020 do danes pa dejansko izgubila (še) 90%+ podpore (on top)?

Dejansko je najbolj globoko v Serpentinškovi vladi padla šivilja s SAB, ki pa je tudi stranka, ki je po “nategu” najbolj okrevala...

Ampak, hey... what do I know, right?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jernejl ::

GregiB je izjavil:

Lej... tvoj “dokaz”, ki ga pač postavljaš za dejstvo, mojega mnenja ne spremeni...
Verjamem, vernikom dokazi ne pomenijo nič, zato boste še naprej verovali v svojo zmoto. Nič hudega, pomembno je, da se ve, kakšna je resnica.

Ankete so febraurja 2020, mesec pred nategom kazale (deklarirani anketiranci):

Ankete so pred Šarčevim odstopom, torej po enem letu nategovanja, za SMC kazale manj kot 1% podpore.
Ko se je nategovanje nehalo, je SMCju podpora logično zrasla.

Po “nategu” Desus in SMC skupaj nimata 1%... v nobeni anketi...
Po nategovanju volivcev v Šarčevi vladi SMC nima niti 1%, to je res.

Zej pa... kje je tvojih -90%?
Pred nategom 10%, po nategu pod 1%. Nateg se je dogajal v času Šarčeve vlade.

Ampak, hey... what do I know, right?
Kaj veliko zagotovo ne. Ti zgolj veruješ.

GregiB ::

Lej, očitno pri SMCju ne prideva skupaj... dej razloži zej DESuS?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

12c0 ::

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Tu quoque
Še enkrat si pokazal, da sovražiš vse, ki ne prepevajo "Janša je velik, Janša je dober, Janša je naš vodja", in svoje sovraštvo z vprašanji tipa "zakaj sovražiš Janšo/desnico" projiciraš na druge. Odgovor na tvoje vprašanje je enostaven, lažeš, a ti ni všeč, zato ga gladko spregledaš, vztrajaš pri laži, tako se stisneš v kot in se vrtiš v tu quoque.

Še enkrat si dokazal, da ti zadeve niso jasne. V mojih zapisih nikjer ne boš našel ničesar, kar bi potrdilo tvoje laži o domnevnem sovraštvu. Zmotno tudi sklepaš, da če nekdo ne kritizira vlade, ne hodi na kolesarske proteste in ne poveličuje umetne histerije janšafobistov, da je avtomatično "vernik" ali volilec SDS-a. Edino, česar res ne maram, je pretiravanje in umetna histerija.

Po drugi strani pa je znano tvoje sovraštvo do desnice na eni strani in naivno verovanje v komunizem iz učbenikov, ki ne deluje v praksi. Odgovora na moje vprašanje tako nisi uspel podati, rajši se stisnjen v kot braniš z raznimi obtožbami in projekcijami. Kar me niti ne preseneča.

12c0 je izjavil:

Zakaj moraš pri ljudeh, ki ne podpirajo Janše, videti sovraštvo do Janše? To vprašanje si že dobil, odgovora nisi ponudil, ker ga ne moreš ponudit, če ga, se ti podre vse, kar si gradil zadnje leto.

Spet lažeš. Tvoje vprašanje je sicer narobe zastavljeno, saj tvoja trditev ne drži, odgovor pa si že zdavnaj dobil, ampak ga nočeš sprejeti, ali pa ga v svoji omejeni kapaciteti dojemanja ne razumeš.
Nič novega nisi dodal k svojim običajnim lažem. Daj se bolj potrudi, da se ti frendi z Obale ne bodo več smejali. ;)

Še vedno te moti tale tema: https://slo-tech.com/forum/t782040/49
Moti te tudi tole: https://slo-tech.com/forum/t756397/p712...
Kako te bo šele motilo tole: "THUG LIFE"
:)

MrStein ::

Zakaj pa se prepirate o SMC? Gre za stranko za enkratno uporabo, ki je po roku trajanje umrla. Je pa še malo trzala in nekateri niso takoj opazili.
Eni si dopovedujejo, da je vredna omembe, a ni. Razen za kategorijo osmrtnice.

(najbolj bedasto pa je, da nisi volil SMC, si pa "offended on their behalf")
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GregiB ::

Ben Dover je izjavil:


SMC in DESUS sta bila pripravljena na kompromis, tudi za ceno političnega samomora, v mojih očeh je to odgovorno in altruistično. To je moj nepristranski pogled.
.. ki pa ga s teboj delijo zgolj tisti, ki na vse pretege želijo opravičiti prevaro, ki sta si jo stranki privoščili. Kot je že zapisal vsevedni in dejstev polni jernejl, sta stranki bili že ob sestopu Serpentinška politično mrtvi (DESuS morda še ne čisto, SMC definitivno). Torej ni šlo za noben politični samomor (vsak kratkoročno ne) ampak za oportunistično potezo za “ohranitev pri življenju” (beri: v parlamentu)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

el_bahattee ::

12c0 je izjavil:

Nič novega nisi dodal k svojim običajnim lažem. Daj se bolj potrudi, da se ti frendi z Obale ne bodo več smejali. ;)

Malo si zamešal osebe, lagal si namreč ti. Nisi pa niti dodal ničesar novega glede mojega vprašanja. :)
Mimogrede, kdo so moji "frendi iz Obale"? Spet haluciniraš, sine.

12c0 je izjavil:

Še vedno te moti tale tema: https://slo-tech.com/forum/t782040/49
Moti te tudi tole: https://slo-tech.com/forum/t756397/p712...
Kako te bo šele motilo tole: "THUG LIFE"
:)

Spet se motiš. Dejansko si šel iskati neke stare teme (ena celo že zaprta), ki te očitno še vedno te preganjajo, potem pa mene obtožuješ, da me "motijo"? Daj no daj, projektiraš na polno. Kako že praviš... še nos ti bo zrasel. :))

GregiB je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

Glede odstopa vlade, pa torej pojasni, zakaj naj bi odstopila, če se smatraš za razumnega človeka.


Zato, ker ne uživa podpore in zaupanja velike večine državljanov. Ker ima najnižjo podporo sploh.

Gregi, vprašanje zate. Si bil tako načelen tudi pri Cerarju, ko mu je podpora strmoglavila iz rekordno visoke na rekordno nizko (leta 2016, https://old.delo.si/novice/politika/ank...? Si tudi takrat pozival vlado, naj odstopi (in zakaj ne)?
Come to my center, you enter the winter.

mtosev ::

MrStein je izjavil:

Zakaj pa se prepirate o SMC? Gre za stranko za enkratno uporabo, ki je po roku trajanje umrla. Je pa še malo trzala in nekateri niso takoj opazili.
Eni si dopovedujejo, da je vredna omembe, a ni. Razen za kategorijo osmrtnice.

(najbolj bedasto pa je, da nisi volil SMC, si pa "offended on their behalf")

Jaz sn pa za njih dal glas na zadnjih volitvah. če bi vnaprej vedo, da bo cerar odstopil bi glasoval za lmš. SMC se je po mojem mnenju iztekel rok uporabe ko je C odšel. Škoda, da niso bili sposobni najti boljšega predsednika kot ZP.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jernejl ::

ampak za oportunistično potezo


Oportunistično potezo je seveda prvi potegnil Šarec, ko je glede na javnomnenjske raziskave ugotovil, da bi lahko ob volitvah v pravem času podvojil število sedežev in svojo politično moč, predvsem na račun koalicijskih partnerjev.
Na njegovo žalost druge stranke take oportunistične poteze niso podprle in so raje šle stran od vlade, v kateri so izgubile veliko število volivcev.

In ko nekdo oportunistično razpusti vlado, ker računa na večjo politično moč, nekdo drug pa je seveda proti (ker računa na manjšo politično moč) ter ustrezno odreagira, je precej zblojeno oportunizem pripisovati drugemu.

12c0 ::

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Nič novega nisi dodal k svojim običajnim lažem. Daj se bolj potrudi, da se ti frendi z Obale ne bodo več smejali. ;)

Malo si zamešal osebe, lagal si namreč ti. Nisi pa niti dodal ničesar novega glede mojega vprašanja. :)
Mimogrede, kdo so moji "frendi iz Obale"? Spet haluciniraš, sine.
Tu quoque, značilno za ljudi, ki drugim jamo kopljejo, a sami vanjo padejo.
Ne veš kdo so tvoji frendi z Obale, haluciniram pa jaz? Še eden iz serije el_bahatteejevih izpadov.

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Še vedno te moti tale tema: https://slo-tech.com/forum/t782040/49
Moti te tudi tole: https://slo-tech.com/forum/t756397/p712...
Kako te bo šele motilo tole: "THUG LIFE"
:)

Spet se motiš. Dejansko si šel iskati neke stare teme (ena celo že zaprta), ki te očitno še vedno te preganjajo, potem pa mene obtožuješ, da me "motijo"? Daj no daj, projektiraš na polno. Kako že praviš... še nos ti bo zrasel. :))
Desničar je jezen, ker ostali porabijo svoj čas kakor želijo.
Minuta dela, klik na desni strani. Menda ne misliš, da bom iz riti vlekel, kot ti.
Rajši se vprašaj, zakaj si v temi o teoriji spola odogovre pisal več kot 1 uro ;)

Ja, moti te, v tvojem primeru se to pozna po vzorcih pri izražanju. A se nisi večkrat pohvalil, da "veš" psihologijo?

Bolj kot me obrekuješ, manj imaš časa za širjenje propagande, bolj te frendi z Obale, ki te poznajo pod tem nickom, spoznavajo v pravi luči.

el_bahattee ::

12c0 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Nič novega nisi dodal k svojim običajnim lažem. Daj se bolj potrudi, da se ti frendi z Obale ne bodo več smejali. ;)

Malo si zamešal osebe, lagal si namreč ti. Nisi pa niti dodal ničesar novega glede mojega vprašanja. :)
Mimogrede, kdo so moji "frendi iz Obale"? Spet haluciniraš, sine.
Tu quoque, značilno za ljudi, ki drugim jamo kopljejo, a sami vanjo padejo.
Ne veš kdo so tvoji frendi z Obale, haluciniram pa jaz? Še eden iz serije el_bahatteejevih izpadov.

Klasika, spet lažeš in zavajaš, na vprašanja pa kot ponavadi ne znaš odgovoriti. Kdo so torej moji frendi iz Obale? Pojasni nam že svoje halucinacije. :)

12c0 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

12c0 je izjavil:

Še vedno te moti tale tema: https://slo-tech.com/forum/t782040/49
Moti te tudi tole: https://slo-tech.com/forum/t756397/p712...
Kako te bo šele motilo tole: "THUG LIFE"
:)

Spet se motiš. Dejansko si šel iskati neke stare teme (ena celo že zaprta), ki te očitno še vedno te preganjajo, potem pa mene obtožuješ, da me "motijo"? Daj no daj, projektiraš na polno. Kako že praviš... še nos ti bo zrasel. :))
Desničar je jezen, ker ostali porabijo svoj čas kakor želijo.
Minuta dela, klik na desni strani. Menda ne misliš, da bom iz riti vlekel, kot ti.

Tebi res marsikaj ni jasno. Minuta dela? Saj nikjer ne trdim, da si porabil cel dan. Gre za to, da te tiste stare teme očitno še vedno preganjajo in si jih šel vleči iz omare še v to temo... potem pa s klasično projekcijo to naprtil meni. Očitno boš moral tudi tole temo dodati na svoj spisek. Ni te težko razkrinkati. Očitno se ne zavedaš, kako se blamiraš.

12c0 je izjavil:

Rajši se vprašaj, zakaj si v temi o teoriji spola odogovre pisal več kot 1 uro ;)

Dejansko si šel gledat čas in dejansko verjameš, da veš, koliko časa sedim za računalnikom? Res si bolnik. Je pa to še en dokaz, kdo izmed naju je obremenjen s starimi temami - seveda ti, še celo štopal si me. :D

12c0 je izjavil:

Ja, moti te, v tvojem primeru se to pozna po vzorcih pri izražanju. A se nisi večkrat pohvalil, da "veš" psihologijo?

Bolj kot me obrekuješ, manj imaš časa za širjenje propagande, bolj te frendi z Obale, ki te poznajo pod tem nickom, spoznavajo v pravi luči.

Saj se ti blede. Vzorci? Sebe poglej. Mene prav nobena tema ne preganja, saj si jih ti privlekel sem. Če sem te v kakšnih od prejšnjih tem očtino stisnil v kot in si še vedno užaljen, to res ni moj problem. Obrekuješ kvečjemu ti, poleg tega še lažeš in se izmikaš odgovorom. Škoda, da nimaš kakšnih pravih argumentov.
Come to my center, you enter the winter.

12c0 ::

el_bahattee je izjavil:

Klasika, spet lažeš in zavajaš, na vprašanja pa kot ponavadi ne znaš odgovoriti. Kdo so torej moji frendi iz Obale? Pojasni nam že svoje halucinacije. :)
Tu quoque, yet again :D

el_bahattee je izjavil:

Tebi res marsikaj ni jasno. Minuta dela? Saj nikjer ne trdim, da si porabil cel dan. Gre za to, da te tiste stare teme očitno še vedno preganjajo in si jih šel vleči iz omare še v to temo... potem pa s klasično projekcijo to naprtil meni. Očitno boš moral tudi tole temo dodati na svoj spisek. Ni te težko razkrinkati. Očitno se ne zavedaš, kako se blamiraš.
Aha, blamiram se, zato odgovarjaš in se trudiš, makes sense. :P

Vzorec je jasen: Najprej zahtevaš dejstva, ko jih dobiš, se razjeziš, se logoffaš, čez par 10 minut prideš nazaj, in začneš z vzorcem: Na dejstva, ki ti povzročajo največ stiske, sploh ne odgovarjaš, na dejstva, zaradi katerih se počutiš ogroženega, uporabljaš svoje značilne besede, iz ostalega ustvariš slamnatega moža in se prepiraš s samim seboj, projiciraš, itn. :)

el_bahattee je izjavil:

Dejansko si šel gledat čas in dejansko verjameš, da veš, koliko časa sedim za računalnikom? Res si bolnik. Je pa to še en dokaz, kdo izmed naju je obremenjen s starimi temami - seveda ti, še celo štopal si me. :D
Enak vzorec: Najprej trdiš, da sem "šel gledat čas", da verjamem, da vem koliko časa si za računalnikom, ko pa o tem sploh ni bilo govora - počutiš se ogroženega, sledi blatenje, da sem bolnik. Na najpomembnejše v citatu nisi podal razlage, ker je preveč psihološko stresno (pojasniti občinstvu, zakaj si 1 uro in 30 minut pisal odgovor je namreč zelo neugodbo, je pa zanimivo, da tega nisi zanikal), na koncu si pa projiciral, ker te lastni posti postavljajo v zelo neugoden položaj.

el_bahattee je izjavil:

Saj se ti blede. Vzorci? Sebe poglej. Mene prav nobena tema ne preganja, saj si jih ti privlekel sem.
Ne, seveda te ne ;)
Zakaj misliš, da si v tem odgovoru 2x napisal, da me teme preganjajo, 1x da me obremenijo? Zato, ker sebe prepričuješ, da te ne - projekcija zaradi stresa pred neugodno resnico :)

Podam link do tem iz katerih je razviden vzorec, ti projiciraš svoja čustva name in se prepričuješ, da teme, v katerih sem te dobil na laži in ti to dokazal, bremenijo mene. :D


el_bahattee je izjavil:

Če sem te v kakšnih od prejšnjih tem očtino stisnil v kot in si še vedno užaljen, to res ni moj problem. Obrekuješ kvečjemu ti, poleg tega še lažeš in se izmikaš odgovorom. Škoda, da nimaš kakšnih pravih argumentov.
Ponovno enak vzorec, a s to izjemo, da si napisal "če", kar pomeni, da niti sam ne verjameš več lastnim besedam. No, pa smo le doživeli napredek.

kuall ::

Zanimivo mi je, kako se levičarji delajo, kot da nismo 50 let živeli v komunistični diktaturi. Če zdej desna stran o zgodovini hoče povedat kako drugače, kot so trobili propagando komunisti je to potvarjanje zgodovine. Res so neverjetni in trmasti.

Za to, da vas je SMC izdala ste si sami krivi. Kaj pa padate na ta neumni trik, da vsake volitve izumite novo stranko. Držite se ene pa boste vedeli, pri čem ste. Če ste simpatizerji komunizma volite častilce Titota SD pa je mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Bwaze6 ::

kuall je izjavil:

Zanimivo mi je, kako se levičarji delajo, kot da nismo 50 let živeli v komunistični diktaturi. Če zdej desna stran o zgodovini hoče povedat kako drugače, kot so trobili propagando komunisti je to potvarjanje zgodovine. Res so neverjetni in trmasti.

Za to, da vas je SMC izdala ste si sami krivi. Kaj pa padate na ta neumni trik, da vsake volitve izumite novo stranko. Držite se ene pa boste vedeli, pri čem ste. Če ste simpatizerji komunizma volite častilce Titota SD pa je mir.


Ti si verjetno premlad, da bi se sploh devetdesetih spomnil, eni pa smo vsaj finalno obdobje tega groznega komunizma izkusili.

In če ti povemo iz lastnih izkušenj, da desnica laže (afera "Sadni jogurti")?

Sistem je bil daleč od idealnega, a npr. sredi te "represije" od 1968 - 1972 so si študentje po celi Jugi lahko privoščili protirežimske demonstracije. In z grozo opzovali, kako so njihove vrstnike v "svobodnem svetu" (evropskih prestolnicah, po ZDA) za tako početje streljali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

GregiB ::

Bwaze6 je izjavil:



Ti si verjetno premlad, da bi se sploh devetdesetih spomnil, eni pa smo vsaj finalno obdobje tega groznega komunizma izkusili.

In če ti povemo iz lastnih izkušenj, da desnica laže (afera "Sadni jogurti")?

Sistem je bil daleč od idealnega, a npr. sredi te "represije" od 1968 - 1972 so si študentje po celi Jugi lahko privoščili protirežimske demonstracije. In z grozo opzovali, kako so njihove vrstnike v "svobodnem svetu" (evropskih prestolnicah, po ZDA) za tako početje streljali.
Ma ja... zdi se mi najmanj smešno, takole razlaganje na pamet.... Še večji hec pa je, ko mi začne nekdo o “diktaturi” razlagat IRL, in to tak, ki je v bivši Yugi še po očetovih semenovodih plaval... Osebno se mi zdi najbolj smešna izjava na to temo od poslanke Irglove, ki je izjavila nekaj v smislu, da drvimo v čase Titona, da pa to se pa vsi spomnimo, kako, da je bilo... Irglova je bila ob Titovi smrti stara...tri leta...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Smrekar1 ::

kuall je izjavil:

Zanimivo mi je, kako se levičarji delajo, kot da nismo 50 let živeli v komunistični diktaturi.


Meni je pa zanimivo, kako neofašisti nimate drugega argumenta kot "včasih smo imeli pa komunizem".

Komunizma nimamo že (skoraj) 30 let in ni več daleč dan, ko bomo dalj časa v demokraciji kot v komunizmu. Berlinski zid je že dalj časa porušen, kot je sploh stal. Tudi Slovenija že zdaj obstaja dlje, kot je obstajala SFRJ. Preberi še enkrat, ker vem, da si zgrešil. Samostojna Slovenija že zdaj obstaja dlje, kot je v zgodovini obstajala SFRJ.
Komunizem malenkost vodi pred demokracijo samo zato, ker smo ga imeli še pod FLRJ.

Oziroma drugače, čas vas je povozil pred 25 leti in potem se sprašujete zakaj vas imamo za zaostale dripce. Za začetek zato, ker ste zaostali dripci.

Če ste simpatizerji komunizma volite častilce Titota SD pa je mir.


Simpatizerjev Tita (in ne Titota, ti 'domoljub' ti) boš v naši politiki našel zelo malo. Dejansko vem samo za enega, ki nanj onanira in si želi biti on. Trenutno je predsednik vlade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

LightBit ::

Povejte koga moram volit na naslednjih volitvah?

D3m ::

NSI
|HP EliteBook|R5 6650U|

LightBit ::

Ne bom volil satelitne stranke. :))

D3m ::

Pol pa ne sprašuj neumnosti. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

GregiB ::

LightBit je izjavil:

Povejte koga moram volit na naslednjih volitvah?

You choose... sam pejt volt!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

LightBit ::

Kaj pa če se zmotim?

feryz ::

Dovoljene so ti vse zmote, razen ene. To si boš pa ja zapomnil.

Hypathia ::

Od nekdaj sem se spraševala, zakaj se higienski pripomočki, ki jih nujno potrebuješ, obravnavajo kot luksuzna dobrina in so obdavčeni po višji DDV stopnji. No, finančno ministrstvo je sedaj to popravilo.
Bravo. Vlada dela dobro! https://www.rtvslo.si/slovenija/higiens...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

LightBit ::

Me veseli da si navdušena nad predlogi opozicije.

Hypathia ::

"Epidemija še ni končana. Glede na optimistične najave dobav cepiv za prihodnje tedne lahko realno računamo, da bomo precepljenost, ki uspešno zaustavlja epidemijo, dosegli v sredini junija," je napovedal premier Janez Janša ob obisku Splošne bolnišnice Slovenj Gradec. A ta luč na koncu predora nas po njegovih besedah ne sme pripeljati do tega, da opustimo preventivne ukrepe, saj so še vedno nevarne različne nove različice tega virusa. "Do 15. junija prosim vse, da upoštevamo preventivne ukrepe NIJZ-ja, da znamo prisluhniti zdravstvenim delavcem, ki dnevno opazujejo tragične posledice epidemije in bolezni covid-19, in se ne prepustimo misli, da je vse končano. Ker še ni. Vendar bo."

Bravo, Janez, tako se govori. Luzerje, ki nabijajo, kako da pri cepljenju zaostajamo, pa zakaj se strategija kar naprej menja, pa yada, yada... je treba pa samo ignorirat.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

LightBit ::

Malo se upočasnjuje cepljenje pri nas:

Smrekar1 ::

Hypathia je izjavil:

Epidemija še ni končana. Glede na optimistične najave dobav cepiv za prihodnje tedne lahko realno računamo, da bomo precepljenost, ki uspešno zaustavlja epidemijo, dosegli v sredini junija," je napovedal PTTM ob obisku Splošne bolnišnice Slovenj Gradec. A ta luč na koncu predora nas po njegovih besedah ne sme pripeljati do tega, da opustimo preventivne ukrepe, saj so še vedno nevarne različne nove različice tega virusa. "Do 15. junija prosim vse, da upoštevamo preventivne ukrepe NIJZ-ja, da znamo prisluhniti zdravstvenim delavcem, ki dnevno opazujejo tragične posledice epidemije in bolezni covid-19, in se ne prepustimo misli, da je vse končano. Ker še ni. Vendar bo."



Letalska parada ob 1. zmagi nad epidemijo, 1.6.2020

dild0idis ::

Poslušamo že ves čas kako so SMC in DeSUS nategnili volilce, čeprav tole večinoma časa poslušamo od nevolilcev teh strank.

Po drugi strani, bi pa ti isti ljudje v primeru, da bi NSi šla v levo vlado, hvalili NSi, kako je to državotvorna odločitev, da so sposobni sodelovati z vsemi.

Isti ljudje očitajo SDS, da je razdiralna stranka s katero noče noben sodelovati, po drugi strani pa hvalijo stranke, ki nočejo sodelovati z SDS in te isti ljudje razlagajo, da to, da ne sodeluješ z neko stranko je demokratsko in povezvovalno.


Ves čas vam že pol ljudi v Sloveniji razlaga, da polika SDNJ in konstanta politka novega obraza ne obrodi sadov na dolgi rok.

SDNJ politko novega obraza je vodila LDS pod Kresalovo, Golobič z Zares, Cerar s SMC, PS z Jankovićem, SAB z Bratuškovo, Šarec z LMŠ, Erjavec z DeSUS ...

Koliko od teh strank bo na naslednjih volitvah še kaj dobilo in prišlo v parlament, a tukaj beremo, da je za njihov propad izključno kriv Janša!?


Pa še nekaj je zanimivo, ko je Šarec samoukinil svojo manjšinsko Vlado je razlagal, da v takih razmerah ne more več delovati, sploh pa ne z izkoriščevalsko Levico, a z propad Šarčeve Vlade tukaj beremo, da je spet kriv Janša s svojo stranko.


Dejstvo je, da leve stranke razen SDNJ in novega obraza ne pokažejo nič, potem pa, ko je treba vladati in pokazati kaj pa izvedejo šarca.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Smrekar1 ::

dild0idis je izjavil:

Poslušamo že ves čas kako so SMC in DeSUS nategnili volilce, čeprav tole večinoma časa poslušamo od nevolilcev teh strank.

Po drugi strani, bi pa ti isti ljudje v primeru, da bi NSi šla v levo vlado, hvalili NSi, kako je to državotvorna odločitev, da so sposobni sodelovati z vsemi.


NSi je pred volitvami trdila, da so pripravljeni sodelovati s komerkoli. Po volitvah ne sodelujejo z nikomer, razen s 55-80.
««
99 / 133
»»