» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 133
»»

PacificBlue ::

Izjava uporabnika "Hipatija" v zaprti temi:
https://slo-tech.com/forum/t780339/299

Če lahko gre Ana v Zanzibar, Đuro i Tanja na Karibe etc in imajo pri tem polno podporo levičarjev, potem ne vidim problema, da še Aleš skoči do Obrežja hrvaške pajkane potestirat.


Dajmo v osnovi razlčenit zakaj eno ne gre z drugim in zakaj nekaterim nikoli ne posveti luč na koncu tunela??, kaksna je razlika med politično(javno) funkcijo in znano osebnostjo s področja kulture in kulinarike itd?

Zakaj je dobro, da imamo zglede od ljudi iz javnih funkcij, ki sami izvajajo ukrepe, zakone..in kakšen je naš pogled na javne funckionarje, ki sami kršijo lastna pravila in uredbe?

Zakaj ljudje z lastno integriteto ne dovolimo taksnih mahinacij, konec koncev plačujemo davke, da bi država lahko normalno fukcionirala in izvajala svoje pristojnosti. Z ravnanji Hojsev in podobnih ljudi v političnem prostoru, izigravanjem zakonov in lastnih pravil, kot družba in država tonemo, izgubljamo morda 20 let napredka, družbenih norm..ki jih trenutno poguje manjšina.

Kje se začne in konča ta meja? Koliko si še lahko dovolimo?

Bodimo dobri državljani z dobrimi argumenti.
  • zaklenil: bluefish ()

;-) ::

V kolikor bi bila to najslabša vlada, bi se jo že "zrušilo" tako ali drugače, očitno pa dela dobro da še vedno vlada ta vlada.

Več kot očitno pa je vsaj glede na mnenja ki jih berem po spletu da imamo Slovenijo razdeljeno da dvojne skrajneže, tiste ki so privrženi tej vladi in JJ in bi zanje dali življenje in tiste, ki neučinkovito trobijo proti tej vladi. Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.

Dokler nebo novih obrazov v parlamentu me vlada, volitve in ostala politika bolj malo zanima.

zztop ::

;-) je izjavil:

Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.
Ankete in volitve drugače kažejo.

Boobiz ::

sej to je nekak skupni imenovalec nas slovencev. neučinkovito lapamo v 3 krasne, namesto, da bi nas bile polne ulice in bi gorelo več kot samo semaforji. naš vrli politični predstavniki so odraz nas samih, ker tudi oni neučinkovito lapajo in delajo samo zmedo.

pa to je najbrž šele začetek, če gre po zadnjih umotvorih sklepat. twito se pomoje šele ogreva v svoji hungarizaciji rupetine.
I'm drunk, what's your excuse?

Nedasemiveč ::

;-) je izjavil:

V kolikor bi bila to najslabša vlada, bi se jo že "zrušilo" tako ali drugače, očitno pa dela dobro da še vedno vlada ta vlada.

Več kot očitno pa je vsaj glede na mnenja ki jih berem po spletu da imamo Slovenijo razdeljeno da dvojne skrajneže, tiste ki so privrženi tej vladi in JJ in bi zanje dali življenje in tiste, ki neučinkovito trobijo proti tej vladi. Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.

Dokler nebo novih obrazov v parlamentu me vlada, volitve in ostala politika bolj malo zanima.


Haha itak, ker podkupljivi poslanci nimajo nič s tem ane?

kuall ::

leva stran podkupuje in lomi roke poslancem. če jim to ne uspe probajo z diskreditacijo/likvidacijo. samo en primer je polnar iz desusa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Hypathia ::

PacificBlue je izjavil:


Dajmo v osnovi razlčenit zakaj eno ne gre z drugim in zakaj nekaterim nikoli ne posveti luč na koncu tunela??, kaksna je razlika med politično(javno) funkcijo in znano osebnostjo s področja kulture in kulinarike itd?

Ne gre za razlikovanje med politiki in celebritiji ampak za nekonistentnost tistih, ki podobna dejanja prvih kritizirajo, drugih pa odobravajo, zaradi česar nimajo nobene moralne avtoritete presojati karkoli.

PacificBlue je izjavil:


Zakaj ljudje z lastno integriteto ne dovolimo taksnih mahinacij, konec koncev plačujemo davke, da bi država lahko normalno fukcionirala in izvajala svoje pristojnosti. Z ravnanji Hojsev in podobnih ljudi v političnem prostoru, izigravanjem zakonov in lastnih pravil, kot družba in država tonemo, izgubljamo morda 20 let napredka, družbenih norm..ki jih trenutno poguje manjšina.

Eden ključnih razlogov zakaj tonemo so tudi dvojni standardi. Slovenska levica je sinonim za korupcijo, tudi zaradi tega ker obvladuje vse podsisteme v državi in je veliko dlje na oblasti od druge strani, pa vendar "civilna družba" korupcijo in ostale probleme zaregistrira samo ko je na oblasti desnica in samo takrat organizira protivladne proteste.

PacificBlue je izjavil:


Bodimo dobri državljani z dobrimi argumenti.

Se strinjam, čakam na dobre argumente, antijanšizem to definitivno ni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

aerie ::

Morebiti se zdi, da je to res najslabša vlada, ki smo jo kdaj imeli. Vendar je treba vzeti zakup, da tale vlada vlada v času invazije s prostim očesom nevidnih napadalcev. Koliko življenj podalpskih primerkov Homo sapiensa je uspela rešiti bomo izvedeli po invaziji.
Je pa prav gotovo z naskokom daleč najbolj butasta vlada do sedaj. Izgleda kot neka slovenska različica Only fools and horses. Nekaj smeha torej je, vendar z grenkim priokusom.

VeganCyclist ::

Men se ne zdi problem, da Hojsa obrnejo na meji, ker nima potrdila o testu al pa da nek Počivavšek poje sendvič na nekem sestanku. To so nahajpane drama novice za rajo. Resen problem je, da levica ruši vlado med epidemijo, da se jih gladko hebe za Slovenijo, samo da bodo oni na oblasti, korupcija v zdravstvu, kulturi, preveliko število družboslovcev, ki po faksu romajo derekt na zavod, število priseljencev v Sloveniji na sociali, odkrito propagiranje zločinskega komunizma, grožnje s privatizacijo uspešnim podjetnikom, ...

zmaugy ::

VeganCyclist je izjavil:

...grožnje s privatizacijo uspešnim podjetnikom, ...


Ne bi ostalega komentiral, ampak kako gre pa tole?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

puginho ::

VeganCyclist je izjavil:

Men se ne zdi problem, da Hojsa obrnejo na meji, ker nima potrdila o testu al pa da nek Počivavšek poje sendvič na nekem sestanku. To so nahajpane drama novice za rajo. Resen problem je, da levica ruši vlado med epidemijo, da se jih gladko hebe za Slovenijo, samo da bodo oni na oblasti, korupcija v zdravstvu, kulturi, preveliko število družboslovcev, ki po faksu romajo derekt na zavod, število priseljencev v Sloveniji na sociali, odkrito propagiranje zločinskega komunizma, grožnje s privatizacijo uspešnim podjetnikom, ...


Pozabil si še napisat da pobalini hoćejo ločiti državo od cerkve, se premalo ukvarjajo s preteklo zgodovino od Avstroogrske dalje, niso obsodili velike volilne prevare v USA, metali so polena pod noge sds ki je zrudila uresničiti obljubo o vinjeti po 50 eur,.... ni konca ti pravim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

mtosev ::

Ce bi bili pri sdsju pametni bi se osredotocili na boj proti covidu in druge stvari pustili pri miru in bi tako lahko rekli, da so vse napore vlozili v boju s covidom. Takole pa so pokazali in dali ljudem ogromno razlogov, da vidijo vlado kot nesposobno, pokvarjeno in tisto, ki izkorisca krizo, da nastavlja svoje ljudi na pomembne polozaje, napada medije, v evropo posilja depese kako sta rtvslo in pop tv komunisticna medija, govori kako so leta 2014 bile ukradene volitve, primer Ivan Gale, poizkus povezovanja z voditelji tipa kot je Orban in Trump, cestitka porazencu volitev trumpu in hkrati oznacevanje Bidena kot weak,... Je se vec tega samo mislim, da sem napisal dovolj primerov. Slabo spopadanje z drugim valom virusa je se najmanjsi problem trenutne vlade.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

zmaugy ::

mtosev je izjavil:

Ce bi bili pri sdsju pametni bi se osredotocili na boj proti covidu in druge stvari pustili pri miru in bi tako lahko rekli, da so vse napore vlozili proti boju z boleznijo. Takole pa so pokazali in dali ljudem ogromno razlogov, da vidijo vlado kot nesposobno, pokvarjeno in tisto, ki izkorisca krizo, da nastavlja svoje ljudi na pomembne polozaje, napada medije, v evropo posilja depese kako sta rtvslo in pop tv komunisticna medija, govori kako so leta 2014 bile ukradene volitve, primer Ivan Gale, poizkus povezovanja z voditelji tipa kot je Orban in Trump, cestitka porazencu volitev trumpu in hkrati oznacevanje Bidena kot weak,... Je se vec tega samo mislim, da sem napisal dovolj primerov. Slabo spopadanje z drugim valom virusa je se najmanji problem trenutne vlade.

Točno to tudi sam trdim že dolgo časa. In zaradi vsega tega, so očitno nesposobna vlada.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Massacra ::

mtosev je izjavil:

Ce bi bili pri sdsju pametni bi se osredotocili na boj proti covidu in druge stvari pustili pri miru in bi tako lahko rekli, da so vse napore vlozili proti boju s covidom. Takole pa so pokazali in dali ljudem ogromno razlogov, da vidijo vlado kot nesposobno, pokvarjeno in tisto, ki izkorisca krizo, da nastavlja svoje ljudi na pomembne polozaje, napada medije, v evropo posilja depese kako sta rtvslo in pop tv komunisticna medija, govori kako so leta 2014 bile ukradene volitve, primer Ivan Gale, poizkus povezovanja z voditelji tipa kot je Orban in Trump, cestitka porazencu volitev trumpu in hkrati oznacevanje Bidena kot weak,... Je se vec tega samo mislim, da sem napisal dovolj primerov. Slabo spopadanje z drugim valom virusa je se najmanji problem trenutne vlade.


Na zunanje političnem področju je to tako eklatanten primer delovanja zoper čast Republike Slovenije.

Pa kako si PV kaj takega sploh lahko dovoli? Ja, IJJ si dovoli vse.

Sicer pa počasi prihajajo tako kazenske ovadbe, kot tudi "impičment" za IJJ.

Takšne sramote narod ne more drugače "predelati", kot da se ga postavi na pranger, ne samo slovenski!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

SloKin ::

Mene pa pri vsem tem zanima kaj je Hojs napisal na obrazec za prehajanje obcin?

imagodei ::

;-) je izjavil:

V kolikor bi bila to najslabša vlada, bi se jo že "zrušilo" tako ali drugače, očitno pa dela dobro da še vedno vlada ta vlada.

Lepo je, ko so ljudje optimisti in v vsem vidijo nekaj dobrega.

Kot denimo Jack Razparač. Tudi on je bil v nečem dober - najbolj znani serijski morilec v zgodovini, uspešno se je izmikal roki pravice. Očitno je nekaj delal dobro.
- Hoc est qui sumus -

Massacra ::

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

V kolikor bi bila to najslabša vlada, bi se jo že "zrušilo" tako ali drugače, očitno pa dela dobro da še vedno vlada ta vlada.

Lepo je, ko so ljudje optimisti in v vsem vidijo nekaj dobrega.

Kot denimo Jack Razparač. Tudi on je bil v nečem dober - najbolj znani serijski morilec v zgodovini, uspešno se je izmikal roki pravice. Očitno je nekaj delal dobro.


Catch 22 IJJ je ta, da si je oblasti tako močno želel, da "zaslepljen s priložnostjo", oblast sprejel. A jo je začel izvajati znotraj svoje "psihopatologije Mein Kampfa na nočni omarici".

Ko bo v naslednjih letih pred sodišči pojasnjeval, kaj ga je vodilo k sprejemanju ekrepov (1,2,3,4,5,...100), bo moral za vsakekega celovito z dokazi razložiti, kakšno vrednost si je on pri tem predstavljal.

Kako dolgo Slovenija nima ministra za zdravje?

KATERA DRŽAVA V, recimo, EU, nima ministra za zdravje???

St235 ::

Kaj pa to rabiš med pandemijo? Veš kolk lažje je ignorirat resne probleme, če ni nikogar, ki bi te dnevno spomnijal na to? No, če bi ostal brez direktroja UKOMA, to bi bila katastrofa za jajota.

PacificBlue ::

Hypathia je izjavil:

PacificBlue je izjavil:


Dajmo v osnovi razlčenit zakaj eno ne gre z drugim in zakaj nekaterim nikoli ne posveti luč na koncu tunela??, kaksna je razlika med politično(javno) funkcijo in znano osebnostjo s področja kulture in kulinarike itd?

Ne gre za razlikovanje med politiki in celebritiji ampak za nekonistentnost tistih, ki podobna dejanja prvih kritizirajo, drugih pa odobravajo, zaradi česar nimajo nobene moralne avtoritete presojati karkoli.

PacificBlue je izjavil:


Zakaj ljudje z lastno integriteto ne dovolimo taksnih mahinacij, konec koncev plačujemo davke, da bi država lahko normalno fukcionirala in izvajala svoje pristojnosti. Z ravnanji Hojsev in podobnih ljudi v političnem prostoru, izigravanjem zakonov in lastnih pravil, kot družba in država tonemo, izgubljamo morda 20 let napredka, družbenih norm..ki jih trenutno poguje manjšina.

Eden ključnih razlogov zakaj tonemo so tudi dvojni standardi. Slovenska levica je sinonim za korupcijo, tudi zaradi tega ker obvladuje vse podsisteme v državi in je veliko dlje na oblasti od druge strani, pa vendar "civilna družba" korupcijo in ostale probleme zaregistrira samo ko je na oblasti desnica in samo takrat organizira protivladne proteste.

PacificBlue je izjavil:


Bodimo dobri državljani z dobrimi argumenti.

Se strinjam, čakam na dobre argumente, antijanšizem to definitivno ni.


Ne razumem, kako da se ne gre za moralni ali družbeni delikt javnih funkcionarjev, ga upravičujemo s tem kaj sami počnemo in razmišljamo ali celo upamo moralizirati?
Slovenija je demokratična država. Je pravna in socialna država. Mislim, da v prvi vrsi socialna. Zato je bil program levice skozi zgodovino tudi bolj uspešen. Pa ne gre se v primeru desnice, nisem imel tega v mislih- toliko za koruptivna dejanja, ampak za vsakdanje fiaske. Nestrokovne odločitve forsirane politično.
Si predstavljaš notranjega ministra bilo katere države, da gre z mamo pogledat na mejo, kaj dogaja? No jaz si ga nisem. Do sedaj. Človek, ki bi moral imet vsaj malo več poznavanja, kaj lahko pričakuje v taki siuaciji. Bizarno, vem. VČasih res verjamem, da more imeti JJ idiote okoli sebe, da jim lahko vlada.

In kaj naj bo dober argument? Da vlada dela dobro, da upravičujemo vse to sedaj zaradi koruptivne levice, ker drugega nočemo, svojega pa ne damo?
Standardi so šli navzdol. To je žalostno.

Mato989 ::

Obvezno testiranje zdravih ljudi, da lahko delajo, je kot, da bi morale nune delati nosečniški test, če bi hotele biti NUNE?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

djabi ::

Hehe, to pa moram sem prilepiti: :D

Hrepenenje

Erjavec lokomotivo pospeši,
Tanja sivi,
Alenki Singer brni,
Šarec nori,
Mesec kladivo vrti,
v Noriškem kraljestvu
le en vladar na tronu sedi,
ki že dolgo pri pameti ni,
Slovencem vsem življenje kroji
in greni.
Kdaj boš Slovenija,
na nove volitve lahko šla?

Massacra ::

St235 je izjavil:

Kaj pa to rabiš med pandemijo? Veš kolk lažje je ignorirat resne probleme, če ni nikogar, ki bi te dnevno spomnijal na to? No, če bi ostal brez direktroja UKOMA, to bi bila katastrofa za jajota.


Saj ta UKOM-ovec (sploh me ne zanima, kako je bebcu ime), tudi ni daleč od kazenske ovadbe zaradi nevestnega dela v službi in malomarnosti!

In seveda, arbitrarnosti!
Da državni uradnik sprejema arbitrarne odločitve, pa že more biti v skladju tudi z Ustavo Slovenije, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Datadog ::

Massacra je izjavil:



Kako dolgo Slovenija nima ministra za zdravje?

KATERA DRŽAVA V, recimo, EU, nima ministra za zdravje???


Neimenovanje ministra za zdravje v trenutnih razmerah je neodgovorno.
S pogojno večino se seveda pri imenovanju lahko zaplete.

VelkBla ::

Zgleda plujemo v smislu "saj so tudi prejsnje vlade kradle in delale slabo" ter "ce ostali lahko, zakaj pa se jaz ne bi". Prisli smo na nivo, kjer nam ni cisto nic prav in diskreditiramo tudi tisto kar bi lahko imeli pozitiven ucinek na dolgi rok, ampak ker od tega ni koristi, dajmo sabotirati. Stare frustracije prisle na dan in je treba na socialnih omrezjih vse izbruhati samo, da se izpolni neko zadoscenje in samopotrditev kot americani delajo s t.i. patriotizmom.

Massacra ::

Datadog je izjavil:

Massacra je izjavil:



Kako dolgo Slovenija nima ministra za zdravje?

KATERA DRŽAVA V, recimo, EU, nima ministra za zdravje???


Neimenovanje ministra za zdravje v trenutnih razmerah je neodgovorno.
S pogojno večino se seveda pri imenovanju lahko zaplete.


Ne samo to, da je neodgovorno.

V danih razmerah je podvrženo utemeljenemu razmisleku v zvezi s kazenskimi ovadbami, kakor tudi protiustavnemu delovanju.

Saj zato imamo vse te "norme" zapisane, da se samodrštvo nebi pojavilo, kamoli uveljavilo!

LeQuack ::

Kdaj bomo državljani začeli dobivati reparacije zaradi korona ukrepov? Recimo od tistih ki so pridobivali ob teh ukrepih, trgovci, itd. Pričakujem par tisoč evrov vsaj.
Quack !

Massacra ::

Sicer pa, če v sodnih postopkih IJJ ne bo podvomil v niti enega od sprejetih ukrepov njegove vlade (in med stotimi bo morda podvomil v število sprejetih ukrepov v rangu "statistične napake"),

bo najbrž za nazaj, in za naprej jasno, da je njegov "modus operandi" zgolj znotraj "moje-naše-njihovo" in v rangu resne sociopatske motnje!

LeQuack je izjavil:

Kdaj bomo državljani začeli dobivati reparacije zaradi korona ukrepov? Recimo od tistih ki so pridobivali ob teh ukrepih, trgovci, itd. Pričakujem par tisoč evrov vsaj.


Najbrž je recimo BTC že vložil milionske tožbe zaradi izpada dohodka v obdobju, ko so bili ukrepi nelegitimni in neveljavni! (nekje med UL in vladnimi pravniki je zaškripalo, ali kako?) :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

ripmork ::

Hypathia je izjavil:

Slovenska levica in desnica sta sinonim za korupcijo

Fixed

Datadog ::

Massacra je izjavil:

Datadog je izjavil:

Massacra je izjavil:



Kako dolgo Slovenija nima ministra za zdravje?

KATERA DRŽAVA V, recimo, EU, nima ministra za zdravje???


Neimenovanje ministra za zdravje v trenutnih razmerah je neodgovorno.
S pogojno večino se seveda pri imenovanju lahko zaplete.


Ne samo to, da je neodgovorno.

V danih razmerah je podvrženo utemeljenemu razmisleku v zvezi s kazenskimi ovadbami, kakor tudi protiustavnemu delovanju.

Saj zato imamo vse te "norme" zapisane, da se samodrštvo nebi pojavilo, kamoli uveljavilo!


Jah u bistvu je ta situacija by the book.

Sicer sem presenečen, da imamo tako urejeno ker se mi ne zdi primerno, da je lahko takšno stanje v nedogled. Amapak ja PV je lahko vršilec do konca mandata.

Predvidevam, da nihče ni pomislil, da bi se to izrabljalo na tak način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Datadog ()

Massacra ::

@
xaxiomatic
Zakon o Vladi pa upam da, nekoliko drugače "pojmuje" časovni okvir takšnega stanja? Ali tudi ne?

Kaj pa pravi OZ?

"... v nedogled...".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

Saj, število "nesosarezmernih" in posledično neustavnih ukrepov se lahko "v nedogled" nadaljuje.

Morebitne kazenske odgovornosti se v postopkih ne more "izogniti" z recimo, nedvigovanjem pošte!

Neznanje pač ne more biti več izgovor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Telbanc ::

Mato989 je izjavil:

Obvezno testiranje zdravih ljudi, da lahko delajo, je kot, da bi morale nune delati nosečniški test, če bi hotele biti NUNE?


Meli smo po moje največjo korono krizo pa zaj mal pretiravajo. Itak se bo zaj to v kratkem nehalo, ker pač razmere to dopuščajo.

Torej napake te vlade so ble in so še:

- DOS i
- Prepozno ukrepanje poleti
- nabava cepiv gre počas

Drgač je pa vlada zelo operativna. Se je potrdilo da je janša operativec. Da so št. postelj povečal skor za 10X, nabavli mašine za predihavanje....skrtka vse da sistem, ki je bil najbolj obremenjen v evropi ni padel. Pri vse tem smo imeli še okol 30% rezerve. Tak primer ko zdravstvo počepne je Portugalska, kjer so mel otroke do zadnjega v šoli, dokler ni vse padlo. Pol so pršle nemške zdravstvene ekipe in bolnike so vozli iz države.

Ja no pa si zaj predstavljate, da bi šli z Šarcem skoz tole. Jaz si ne. Je pa tko, če delaš grešiš, če pa ne delaš v nekem smislu ne delaš napak in si lah zamisliš špukanje po vsem kar nardi vlada v danem momentu.

Kljub vsemu, je ta vlada ena najboljših, ki smo jih imeli. Vsaj po efektu. Do zdaj, ampak zaj s temi cepivi mi jasno, da pri toliko dobrih gospodarskih povezavah z Rusijo, recimo Krka...se ne da nič narest, vsaj tle, k kitajce so v zadnjem času dvakrat nategnili. Z 5g pa pol še se mi zdi pri drugem tiru, tko da, no mogoče bi pa tud tle šlo. In pa da ne pozabim, gospodarstvo so ohranili ne tko ko levi šintarji, ki so pustili ob zadnji krizi, da je šlo svojo pot.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

LeQuack ::

Telbanc je izjavil:


Kljub vsemu, je ta vlada ena najboljših, ki smo jih imeli. Vsaj po efektu. Do zdaj, ampak zaj s temi cepivi mi jasno, da pri toliko dobrih gospodarskih povezavah z Rusijo, recimo Krka...se ne da nič narest, vsaj tle, k kitajce so v zadnjem času dvakrat nategnili. Z 5g pa pol še se mi zdi pri drugem tiru, tko da, no mogoče bi pa tud tle šlo. In pa da ne pozabim, gospodarstvo so ohranili ne tko ko levi šintarji, ki so pustili ob zadnji krizi, da je šlo svojo pot.


Janez Janša si to ti?
Quack !

Telbanc ::

LeQuack je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Kljub vsemu, je ta vlada ena najboljših, ki smo jih imeli. Vsaj po efektu. Do zdaj, ampak zaj s temi cepivi mi jasno, da pri toliko dobrih gospodarskih povezavah z Rusijo, recimo Krka...se ne da nič narest, vsaj tle, k kitajce so v zadnjem času dvakrat nategnili. Z 5g pa pol še se mi zdi pri drugem tiru, tko da, no mogoče bi pa tud tle šlo. In pa da ne pozabim, gospodarstvo so ohranili ne tko ko levi šintarji, ki so pustili ob zadnji krizi, da je šlo svojo pot.


Janez Janša si to ti?


https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualn...

"Šarec: Ustvarjanje zalog povsem neprimerno. Zdravniki, ne širite panike!
FEBRUAR 2020, OB 12:47":)):))8-)8-)

S temle bi šli skoz korona krizo, no ne me hecat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Datadog ::

Massacra je izjavil:

@
xaxiomatic
Zakon o Vladi pa upam da, nekoliko drugače "pojmuje" časovni okvir takšnega stanja? Ali tudi ne?

Kaj pa pravi OZ?

"... v nedogled...".


Kolikor sem uspel na hitro pregledat ne tudi v zakonu o vladi menjava ni opredeljena. Bi bilo pa zanimivo, da bi se o tem razpisal kdo, ki ima malo več veze s pravnim fohom.
Moj pogled je lahko samo laičen. Ampak kolikor razumem ja je lahko "v nedogled".

Koliko pa je to stanje spet iskanje pregovornih lukenj pa... stvar presoje.
V okoljih v katerih se gibljem (realni sektor tujina) se sanira takšne stvari čimprej bodisi da se prerazporedi. Kar tu ni mogoče. Ali pa, da se čimprej najde zamenjavo.

Hypathia ::

Narobe razumeš, novega ministra je treba poiskati v roku treh mesecev in tako se bo tudi zgodilo, predlagan bo kmalu potem, ko bo še Karel skočil v prazen bazen.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Datadog ::

Hypathia je izjavil:

Narobe razumeš, novega ministra je treba poiskati v roku treh mesecev in tako se bo tudi zgodilo, predlagan bo kmalu potem, ko bo še Karel skočil v prazen bazen.


No in kje to piše?

Massacra ::

Hypathia je izjavil:

Narobe razumeš, novega ministra je treba poiskati v roku treh mesecev in tako se bo tudi zgodilo, predlagan bo kmalu potem, ko bo še Karel skočil v prazen bazen.


No, pa da ga vidimo, kdo bo pod IJJ ta resor sprejel (in se ne bal za posledice "samodrštva IJJ").

Karel sploh ni pomemben, pomembno je kaj je/ali ni ustrezno storila ta vlada v zadnjih 11 mesecih ob najslabši epidemiološki sliki (severno od ekvatorja) od septembra 2020!

Ps: do danes in še vedno števec še vedno šteje.

In da bi bil nek Karel Erjavec razlog in vzrok, da se ministra za zdvje ne imenuje že 2 meseca?

Kako bo to IJJ realno/vrednostno pojasnjeval pred sodišči?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

V roku 3 mesecev res mora predlagati novega ministra, ti pa je xaxiomatic

zanimivo pojasnil, kaj pomeni potrditev novega ministra - ki tudi ne bo vec PV - in kakšen je postopek?

Če ni potrjen, lahko takšno stanje traja ves mandat tega PV!!!

gruntfürmich ::

Telbanc je izjavil:

https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualn...

"Šarec: Ustvarjanje zalog povsem neprimerno. Zdravniki, ne širite panike!
FEBRUAR 2020, OB 12:47":)):))8-)8-)

S temle bi šli skoz korona krizo, no ne me hecat.

dejansko bi bilo to še najboljše.
ni pa lepo, da so si potem premislili. ker na koncu bi bilo enako kot sedaj; s šarcem ali janšo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

PacificBlue je izjavil:

Izjava uporabnika "Hipatija" v zaprti temi:
https://slo-tech.com/forum/t780339/299

Če lahko gre Ana v Zanzibar, Đuro i Tanja na Karibe etc in imajo pri tem polno podporo levičarjev, potem ne vidim problema, da še Aleš skoči do Obrežja hrvaške pajkane potestirat.


Dajmo v osnovi razlčenit zakaj eno ne gre z drugim in zakaj nekaterim nikoli ne posveti luč na koncu tunela??, kaksna je razlika med politično(javno) funkcijo in znano osebnostjo s področja kulture in kulinarike itd?

Zakaj je dobro, da imamo zglede od ljudi iz javnih funkcij, ki sami izvajajo ukrepe, zakone..in kakšen je naš pogled na javne funckionarje, ki sami kršijo lastna pravila in uredbe?

Zakaj ljudje z lastno integriteto ne dovolimo taksnih mahinacij, konec koncev plačujemo davke, da bi država lahko normalno fukcionirala in izvajala svoje pristojnosti. Z ravnanji Hojsev in podobnih ljudi v političnem prostoru, izigravanjem zakonov in lastnih pravil, kot družba in država tonemo, izgubljamo morda 20 let napredka, družbenih norm..ki jih trenutno poguje manjšina.

Kje se začne in konča ta meja? Koliko si še lahko dovolimo?

Bodimo dobri državljani z dobrimi argumenti.


Poleg očitnega, Hojsov Stasi nam za take stvari piše kazni, je tu še dejstvo, da je Hojs kot uradna oseba izvajal nadzor nad hrvaškimi mejnimi organi. Za to obstaja določen protokol, ki ga je potrebno spoštovati. Slovenija je s tem grobo kršila dogovore EU, za kar bomo najbrž morali odgovarjati.

Hojs? Hojs bo še vedno minister, "saj ni naredil nič narobe".

Hypathia je izjavil:

Narobe razumeš, novega ministra je treba poiskati v roku treh mesecev in tako se bo tudi zgodilo, predlagan bo kmalu potem, ko bo še Karel skočil v prazen bazen.


V času epidemije je primeren čas za iskanje novega ministra za zdravje tri ure, skrajni rok je tri dni. Glede na to, da je Gantar odstopil šele na poziv PTTM, je svojevrsten škandal, da ni novega ministra predlagal dan po odstopu.

Najbrž ne boš razumelo. Je pretežko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

111111111111 ::

zztop je izjavil:

;-) je izjavil:

Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.
Ankete in volitve drugače kažejo.

Ravno volitve kažejo točno tako sliko. Skoraj polovici naroda je vseeno kdo vlada. Ker preprosto ne gedeo na volitve. 50% tistih ki gredo voli kandidata ki ga pozna in jim je vseeno če je v vladi ali ni.

zmaugy je izjavil:

VeganCyclist je izjavil:

...grožnje s privatizacijo uspešnim podjetnikom, ...


Ne bi ostalega komentiral, ampak kako gre pa tole?

Mesec je izjavil ko so ga vprašali, kje bo jemal deanr za svoje ideje: "Dodatno bomo obdavčili tajkune, npr. Akrapoviča..." Če tukaj ne vidiš fucked up logike...

Massacra je izjavil:



KATERA DRŽAVA V, recimo, EU, nima ministra za zdravje???

Tole moraš bolj na DESUS nasloviti, ki še sedaj ne ve ali so v vladi ali ne.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

mtosev je izjavil:

Ce bi bili pri sdsju pametni bi se osredotocili na boj proti covidu in druge stvari pustili pri miru in bi tako lahko rekli, da so vse napore vlozili v boju s covidom. Takole pa so pokazali in dali ljudem ogromno razlogov, da vidijo vlado kot nesposobno, pokvarjeno in tisto, ki izkorisca krizo, da nastavlja svoje ljudi na pomembne polozaje, napada medije, v evropo posilja depese kako sta rtvslo in pop tv komunisticna medija, govori kako so leta 2014 bile ukradene volitve, primer Ivan Gale, poizkus povezovanja z voditelji tipa kot je Orban in Trump, cestitka porazencu volitev trumpu in hkrati oznacevanje Bidena kot weak,... Je se vec tega samo mislim, da sem napisal dovolj primerov. Slabo spopadanje z drugim valom virusa je se najmanjsi problem trenutne vlade.

A ni zelo čudno, da SMC pravi, da ima ta vlada veliko napak, ampak da kar so se dogovorili, da deluje in da delajo na polno na vseh področjih? Verjetno jih je Janša prisilil.

ČE bi bila trenutna vlada res tako slaba, KUL ne bi imel nobenih težav dobiti glasove za nezaupnico. tako da lahko kar nehaš bluzit. Sigurno ima trenutna vlada precej masla na glavi, ampak očitno je še vedno boljša kot Šarčeva. Še DESUS poslanci se ne pridružijo predsedniku pri nezaupnici, to mi že precej pove.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

111111111111 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Ce bi bili pri sdsju pametni bi se osredotocili na boj proti covidu in druge stvari pustili pri miru in bi tako lahko rekli, da so vse napore vlozili v boju s covidom. Takole pa so pokazali in dali ljudem ogromno razlogov, da vidijo vlado kot nesposobno, pokvarjeno in tisto, ki izkorisca krizo, da nastavlja svoje ljudi na pomembne polozaje, napada medije, v evropo posilja depese kako sta rtvslo in pop tv komunisticna medija, govori kako so leta 2014 bile ukradene volitve, primer Ivan Gale, poizkus povezovanja z voditelji tipa kot je Orban in Trump, cestitka porazencu volitev trumpu in hkrati oznacevanje Bidena kot weak,... Je se vec tega samo mislim, da sem napisal dovolj primerov. Slabo spopadanje z drugim valom virusa je se najmanjsi problem trenutne vlade.

A ni zelo čudno, da SMC pravi, da ima ta vlada veliko napak, ampak da kar so se dogovorili, da deluje in da delajo na polno na vseh področjih? Verjetno jih je Janša prisilil.

ČE bi bila trenutna vlada res tako slaba, KUL ne bi imel nobenih težav dobiti glasove za nezaupnico. tako da lahko kar nehaš bluzit. Sigurno ima trenutna vlada precej masla na glavi, ampak očitno je še vedno boljša kot Šarčeva. Še DESUS poslanci se ne pridružijo predsedniku pri nezaupnici, to mi že precej pove.


Ker se zavedajo, da to po vsej verjetnosti pomeni predčasne volitve in, da tam SMC ne bo prilezel niti do 0,2% ;)

feryz ::

Jaz čakam, da puklavec vrže nam, že mesece blokiranim podjetnikom, par deset jurjev nepovratnih.
Če to stori, ga bom naslednjih 5,3 minute na polno hvalil. Matere mi.
Potem pa nazaj na stare strune.

kotanyi ::

kuall je izjavil:

leva stran...

Hypathia je izjavil:

...levica...

VeganCyclist je izjavil:

...levica...

Telbanc je izjavil:

levi


Nagradno vprašanje za vikend paket na Hrvaškem (z negativnim testom, seveda).

Katera stranka v slovenskem parlamentu ima za predsednika bivšega partijskega funkcionarja? Katera stranka ima na vidnih mestih največ bivših LDS-ovcev?

;-) ::

zztop je izjavil:

;-) je izjavil:

Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.
Ankete in volitve drugače kažejo.


Ankete me niso nikoli zanimale, ankete so ponavadi delane s strani levih medijev in objavljajo rezultate takšne kot jih potrebujejo. Volitve kažejo rezultat ki sem ga navedel, že od ustanovitve te države je tako.

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

V kolikor bi bila to najslabša vlada, bi se jo že "zrušilo" tako ali drugače, očitno pa dela dobro da še vedno vlada ta vlada.

Lepo je, ko so ljudje optimisti in v vsem vidijo nekaj dobrega.

Kot denimo Jack Razparač. Tudi on je bil v nečem dober - najbolj znani serijski morilec v zgodovini, uspešno se je izmikal roki pravice. Očitno je nekaj delal dobro.


Se strinjam s tabo, le da nisi razumel mojega tona črnega humorja.

Nedasemiveč ::

;-) je izjavil:

zztop je izjavil:

;-) je izjavil:

Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.
Ankete in volitve drugače kažejo.


Ankete me niso nikoli zanimale, ankete so ponavadi delane s strani levih medijev in objavljajo rezultate takšne kot jih potrebujejo. Volitve kažejo rezultat ki sem ga navedel, že od ustanovitve te države je tako.

imagodei je izjavil:

;-) je izjavil:

V kolikor bi bila to najslabša vlada, bi se jo že "zrušilo" tako ali drugače, očitno pa dela dobro da še vedno vlada ta vlada.

Lepo je, ko so ljudje optimisti in v vsem vidijo nekaj dobrega.

Kot denimo Jack Razparač. Tudi on je bil v nečem dober - najbolj znani serijski morilec v zgodovini, uspešno se je izmikal roki pravice. Očitno je nekaj delal dobro.


Se strinjam s tabo, le da nisi razumel mojega tona črnega humorja.


In kaj sej je zgodilo na volitvah? Koalicijo so sestavljalje stranke, katere so obljubljale, da z Janšo ne gredo v koalicijo. Po padcu te vlade ali prenehanju mandata bo SMC odšel na smetišče zgodovine - si greš stavit? Razen, če misliš, da je nična podpora SMC-ju popolnoma medijska laž?

Misliš, da bi ljudje volili SMC, če bi na predsoočenjih govorili o sodelovanju z Janšo? Yeah right..

Zgodovina sprememb…

lotar123 ::

In tudi Desus, SAB, SNS... NSI, pa se bo še boril za vstop v parlament.

zztop ::

;-) je izjavil:

zztop je izjavil:

;-) je izjavil:

Takih, kot sem jaz ko mu je vseeno kdo vlada je bolj kot ne malo.
Ankete in volitve drugače kažejo.


Ankete me niso nikoli zanimale, ankete so ponavadi delane s strani levih medijev in objavljajo rezultate takšne kot jih potrebujejo. Volitve kažejo rezultat ki sem ga navedel, že od ustanovitve te države je tako.
Tako, že od začetka je najbolj priljubljena stranka "Ne vem" in slaba udeležba na volitvah.
««
«
1 / 133
»»