» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
27 / 133
»»

shmandi ::

Telbanc je izjavil:


Verjetno je 10 milijard dost denarja, ane, zato tak cirkus.

Kaj pa drugega.. Razvade so postale drage in kar naenkrat odrezat prilive, je pa panika. Plus še manj sredstev iz raznih javnih naročil (gradnja, zdravstvo...), zaradi večje transparentnosti, kateri stremi vlada
Vse se začne in konča pri denarju.

zztop ::

shmandi je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Verjetno je 10 milijard dost denarja, ane, zato tak cirkus.

Kaj pa drugega.. Razvade so postale drage in kar naenkrat odrezat prilive, je pa panika. Plus še manj sredstev iz raznih javnih naročil (gradnja, zdravstvo...), zaradi večje transparentnosti, kateri stremi vlada
Vse se začne in konča pri denarju.

Transparentnost... ha! Vlada, pri kateri poslanci uporabljajo lažne profile za prikazovanje večje podpore.

Zaposleni na STA zaskrbljeni nad možnostjo prenosa pod demografski sklad
http://agencija.sta.si/2866929/zaposlen...

Če SDS upravlja demografski sklad, bo kvalitetno novinarstvo še močneje ranjeno.

zztop ::

MrStein je izjavil:

Aha, in katero dejstvo zanikaš?
- da je folk volil (spet) SDNJ?
- da je predsednik vlade J?
- mogoče to, da je J predsednik vlade dobesedno zato, ker je alternativa imela samo eno točko programa, "SDNJ" in je razpadla? Pardon, dve točki: "SDNJ" in "ne sodelujemo" ?

Lahko seveda mižiš oziroma trdiš, da to ni res. In spet naslednjič voliš (SDN)J. Noben ti ne more preprečiti.

Slovenci s(m)o bolj konzervativni. To je resnica, žal. Za državo kot je Slovenija, pa je konzervatizem slaba strategija - je pot v koruptivni shithole. Mi si tega enostavno ne moremo privoščiti, če želimo biti uspešna država in konkurirati.

Progresizem ali upanje na povprečnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

GregiB ::

MrStein je izjavil:


Aha, in katero dejstvo zanikaš?
Svoje teze postuliraš... zanikam dejstva? To sploh gre?

MrStein je izjavil:

- da je folk volil (spet) SDNJ?
Drži, a ne vem, zakaj se to tako demonizira. To je isto, kot, da bi janšistom metal naprej SDNLevica, le, da je v nasprotnem taboru “rasentment” do Janše toikšen, da želijo od svojega kandidata tudi zavezo, da v Pukl-španovijo ne gredo. Si je Puklasti sam nakopal...

MrStein je izjavil:

- da je predsednik vlade J?
... dejstvo

MrStein je izjavil:

- mogoče to, da je J predsednik vlade dobesedno zato, ker je alternativa imela samo eno točko programa, "SDNJ" in je razpadla? Pardon, dve točki: "SDNJ" in "ne sodelujemo" ?
J je predsednik... dobesedno... zato, ker je med poslanci, ki so postali nezanimivi za volivce, prevladal osebni interes.Odločili so se za politični oportunizem, ki jim je zagotovil 2 leti poslanskih plač a sočasno politični samomor.

MrStein je izjavil:

Lahko seveda mižiš oziroma trdiš, da to ni res. In spet naslednjič voliš (SDN)J. Noben ti ne more preprečiti.
Lej, lohk nabijate kolikor hočete. Izbor zunaj SDSa je sorazmerno širok.In če smatram, da se je treba za normalizacijo slovenske politike znebiti se Puklastega, bom pač volil eno od strank, ki bodo (tudi) to ponujale. Je pa žal tako, da mi je lahko v določenih političnih sistemih tudi to preprečeno...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

puginho ::

endelin je izjavil:

Sedaj vemo kaj opozicijo žuli že od poletja. To je Demografski sklad;) oz kdo ga bo upravljal. Nice.

To je zelo primerno vprašanje za referendum:))


Res je, samo ti tega ne moreš vedet, ker ne smeš razmišljat s svojo glavo, za tebe razmišlja veliki vodja. V enoumju res ni prostora za referendum.

zztop ::

Ministrica za pravosodje priznala, da z Janšo ni zmožno sodelovati, saj noče sodelovanja, ampak soliranja. Državotvorno.

D3m ::

link?
|HP EliteBook|R5 6650U|

shmandi ::

zztop je izjavil:


Transparentnost... ha! Vlada, pri kateri poslanci uporabljajo lažne profile za prikazovanje večje podpore.

A misliš, da jih v prejšnjih vladah niso?

zztop ::

D3m je izjavil:

link?

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/17475761...

ključno:
05:00-05:40
in pa: 06:00-06:15

shmandi je izjavil:

zztop je izjavil:


Transparentnost... ha! Vlada, pri kateri poslanci uporabljajo lažne profile za prikazovanje večje podpore.

A misliš, da jih v prejšnjih vladah niso?

Ne vem, to je irelevantno. Ta vlada pač ne deluje transparentno. Pika. Šarec tukaj nima veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Telbanc ::

zztop je izjavil:

Ministrica za pravosodje priznala, da z Janšo ni zmožno sodelovati, saj noče sodelovanja, ampak soliranja. Državotvorno.


Sem gledal intervju, in mi je bilo takoj jasno, kak stojijo stvari. :))8-)

GregiB je izjavil:

O polpismenih


Mene zanima, če bi dekonstruktivna brezupnica po čudežu uspela, če bi isto mislil. :D:D:)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

GregiB ::

Telbanc je izjavil:


GregiB je izjavil:

O polpismenih


Mene zanima, če bi dekonstruktivna brezupnica po čudežu uspela, če bi isto mislil. :D:D:)):))
Telebanc, dej mal skuliri... ama čist nič ti ni smešno, da gre visokošolan superintelektualec Hojs s takšno slovnično šalamastiko pisat o polpismenosti... oz. pol, pismenosti?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

In menjaj “Marjan” s katerimkoli desnosučnim premijejem (ni jih bilo veliko) pa povej, če je kej drugače?!

Zato pa ne bomo menjal Janše, ker se tudi potem ne bo nič spremenil. Naj si še on za penzijo nakrade.

zztop je izjavil:


Transparentnost... ha! Vlada, pri kateri poslanci uporabljajo lažne profile za prikazovanje večje podpore.

Kateri naivneži ste. Alenka Bratušek uporablja 2 profila + profil mrtvega poslanca. Sam MSM o tem ne piše. Kake ovse ste, če mislite, da to dela samo ena stran.

zztop je izjavil:


Če SDS upravlja demografski sklad, bo kvalitetno novinarstvo še močneje ranjeno.

Osje gnezdo jer se pere denar je treba razbit. Če ne zlepa pa zgrda.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

GregiB je izjavil:

Telbanc je izjavil:


GregiB je izjavil:

O polpismenih


Mene zanima, če bi dekonstruktivna brezupnica po čudežu uspela, če bi isto mislil. :D:D:)):))
Telebanc, dej mal skuliri... ama čist nič ti ni smešno, da gre visokošolan superintelektualec Hojs s takšno slovnično šalamastiko pisat o polpismenosti... oz. pol, pismenosti?


Če te zatožim Hojsovi mami, ......:)):D:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ripmork ::

Evo, po pričakovanjih: prva zvezda All-stars NTA druščine dr. Roman Vodeb, ekskluzivno na temo posilstva


GregiB ::

111111111111 je izjavil:


Kateri naivneži ste. Alenka Bratušek uporablja 2 profila + profil mrtvega poslanca. Sam MSM o tem ne piše. Kake ovse ste, če mislite, da to dela samo ena stran.
.

Lej, koprivnica se je sama izdala... jo je celo Skrinjica najprej branila, češ naši Alenki to na kraj pameti ne pride, pa je potem le-ta sama priznala (zajeb). In kako se desni marketinški stroj loti zadeve... Hja, “ sej sosedov mulc tud....”. Nihče ne pravi, da “misli”, da ne... Sam za desnake pač ni treba misliti... ti dajo kar sami... vedeti...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jernejl ::

GregiB je izjavil:

Telbanc je izjavil:


GregiB je izjavil:

O polpismenih


Mene zanima, če bi dekonstruktivna brezupnica po čudežu uspela, če bi isto mislil. :D:D:)):))
Telebanc, dej mal skuliri... ama čist nič ti ni smešno, da gre visokošolan superintelektualec Hojs s takšno slovnično šalamastiko pisat o polpismenosti... oz. pol, pismenosti?

Res je smešno gledati, kaki nepismeni "intelektualci" nam vladajo. Ampak a si predstavljaš, kako smešno bi šele bilo, če bi namesto tega imeli denimo ministrico, ki je nekoč hodila evropski komisiji razlagat, da je bila kuharica, in tako osmešila ne samo sebe, ampak celo državo?

vir

GregiB ::

jernejl je izjavil:


Res je smešno gledati, kaki nepismeni "intelektualci" nam vladajo. Ampak a si predstavljaš, kako smešno bi šele bilo, če bi namesto tega imeli denimo ministrico, ki je nekoč hodila evropski komisiji razlagat, da je bila kuharica, in tako osmešila ne samo sebe, ampak celo državo?
Well, yes... utter embarresmend!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

zztop ::

111111111111 je izjavil:

Kateri naivneži ste. Alenka Bratušek uporablja 2 profila + profil mrtvega poslanca. Sam MSM o tem ne piše. Kake ovse ste, če mislite, da to dela samo ena stran.

:)):)):)):))

Samo ena stran je tako slaba v tem, da se jih tako enostavno razkrije. So pretiravali namreč. Šola za naprej ali pa ne. Morajo pretiravati, drugače bodo ljudje opazili, kako nizko podporo imajo - med ljudmi, ki uporabljajo internet.

Smrekar1 ::

el_bahattee je izjavil:


Ne vem o kakšnem PTju govoriš, ampak če misliš na trenutno vlado oz. SDS, potem točno portjuješ mojo tezo, torej:

- da si PTTMfobist
- da samo jamraš in kritiziraš, nimaš pa resne alternative, zato se potem zatekaš k nesmislom in obračaš zadevo na šalo


Resne alternative so bile Cerar, Šarec, Fajon, Damijan in Erjavec. Vsak od njih bi bil neprimerno boljši od tega, kar imamo sedaj.


Kako pa veš, če se pa opozicija niti resno pogovarjati noče? Vlada je potem vsem predsednikom parlamentarnih strank poslala sporazum za sodelovanje pri pripravi zakonodaje za izhod iz epidemije do konca mandata. Opozicijske podpisnice sporazuma naj bi imele možnost razpravljati in se usklajevati o vsakem predlogu zakona posebej pred uradnim vladnim postopkom. Morebiten podpis strank tudi ne zavezuje k vnaprejšnjemu soglasju k posamičnim zakonskim predlogom.


Pesek v oči, ki mu verjamejo samo težki omejenci. Vsaka minimalno sposobna vlada bi opozicijo tako ali tako vabila k sodelovanju in upoštevala njihove predloge. Samo abotno izključujoča vlada zahteva nek "sporazum o sodelovanju", ki bi ga potem zlorabljali v propagandne namene češ "kršijo podpisani dogovor".

Kaj je torej pri tem sporazumu oz. povabilu tako slabega in zlonamernega?


Že sama ideja, da bi tak podpis karkoli doprinesel, deluje samo na zaostalih.

Če mislijo, da se ga vlada ne bo držala, lahko v prihodnosti od njega še vedno odstopijo in argumentirajo razloge. To je precej boljše in bolj državotvorno, kot da se niti pogovarjati nočeš, hkrati pa obtožuješ vlado, da je izključevalna in da dela po svoje. :|


Če vlada ne bi bila izključevalna in delala po svoje bi to opoziciji nudila brez nekega "sporazuma". Rezultate tega delovanja lahko vidimo vsak dan na Žalah.

Quagmire ::

ripmork je izjavil:

Evo, po pričakovanjih: prva zvezda All-stars NTA druščine dr. Roman Vodeb, ekskluzivno na temo posilstva




Evo ga, za našo "feministko", ki podpira trenutno vlado.

ripmork ::

Tole je bilo pa hitro :)

D3m ::

kako so pa ratali suspended?
|HP EliteBook|R5 6650U|

kotanyi ::

A kdo kaj ve zakaj trenutno deluje kot da naša strategija cepljenja stoji na mestu? Od četrtka do danes smo cepili manj kot 10.000 ljudi pa čeprav smo vmes prejeli 20.000 doz cepiva? Število neuporabljenih odmerkov se tako povečuje in je že na 70.000 doz.

Je to, da nam praktično tretjina vseh dobavljenih doz cepiva leži po skladiščih, še en izmed strašanskih uspehov tele vlade? Si predstavljam da bodo spet krivi Martinovalci, dijaki, Šarec pa Potrč, naši velestrokovnjaki tipa Kacin pa "delajo dobro"?

Data tule:
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

TESKAn ::

Hja, po moje ne leži po skladiščih, ampak je šlo za zaslužne #kajpačejevseres.
Glede sodelovanja, če že svoje koalicijske partnerje obravnava kot "drugorazredne" (izpoved ministrice za pravosodje + njena izjava izpred nekaj časa, da se neprisotnost na seji vlade avtomatsko šteje kot glas "za"), če (IIRC) Zorčič razlaga, da se predlogov opozicije tako ali tako ne upošteva...zakaj bi kdo hotel podpisat kakršenkoli sporazum s tako vlado? No, razen če ima, kot ZJ(P), svojo računico (in cenik).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kotanyi ::

TESKAn je izjavil:

Hja, po moje ne leži po skladiščih, ampak je šlo za zaslužne #kajpačejevseres..


Čudil se ne bi, ampak iz higiene se brez dokazov ne bom spuščal v ta rabbit hole.

+ da "never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity"

Hypathia ::

Quagmire je izjavil:


Evo ga, za našo "feministko", ki podpira trenutno vlado.

In kaj ima Vodeb s to vlado? Vlada je pripravila zakon za katerim "stoji feministična ideologija", požegnan od samega PM-ja, ki ji on ostro nasprotuje.

ripmork je izjavil:

Tole je bilo pa hitro :)


Yep, hitro se je pokazalo kdo v Sloveniji je v resnici proti svobodi medijev in zagovarja cenzuro. A bo Lili spisala kak člančič?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

TESKAn je izjavil:

Hja, po moje ne leži po skladiščih, ampak je šlo za zaslužne #kajpačejevseres.

Pripravljate novi veliki pok v kozarcu vode? Saj je bilo že večkrat pojasnjeno zakaj gre, da se določena količina štedi za drugi odmerek, da se evidence urejajo z zamikom etc.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

ripmork ::

Hypathia je izjavil:


Yep, hitro se je pokazalo kdo v Sloveniji je v resnici proti svobodi medijev in zagovarja cenzuro.

Pojdi brat moje odgovore na tvoje prejšnje trditve. Pa poglej prosim screenshote, ki sem jih prilepil v tej temi - me zanima tvoj komentar.

Ne vem kdo in zakaj točno je reportal Twitterju, ampak očitno so najmanj en dober razlog za blokado že imeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

GregiB ::

ripmork je izjavil:

Ne vem kdo in zakaj točno je reportal Twitterju, ampak očitno so najmanj en dober razlog za blokado že imeli.
Ma ja, brez veze argument... Prepričan sem, da uporabniki dnevno reportajo raznorazne zadeve twitterju o politikih, ki jih ne marajo, Puklasti included... pa imajo še vsi aktivne račune. Ali pa... je tudi Twitter v rokah (slovenske) levice?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kotanyi ::

Hypathia je izjavil:

Saj je bilo že večkrat pojasnjeno zakaj gre, da se določena količina štedi za drugi odmerek, da se evidence urejajo z zamikom etc.


"Pojasnil" je bilo mnogo, ampak ta ne spremenijo dejstva da smo v nečem, kar bi morala biti glavna prioriteta, spet med zadnjimi.

Drugi podirajo rekorde, mi stopicamo na mestu.

mtosev ::

Orbanovo stranko fidesz bodo izkljucili iz EPP. Janšek pa si prizadeva, da gremo po poti madzarske. https://siol.net/novice/svet/madzarski-...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Smrekar1 ::

kotanyi je izjavil:

A kdo kaj ve zakaj trenutno deluje kot da naša strategija cepljenja stoji na mestu? Od četrtka do danes smo cepili manj kot 10.000 ljudi pa čeprav smo vmes prejeli 20.000 doz cepiva? Število neuporabljenih odmerkov se tako povečuje in je že na 70.000 doz.

Je to, da nam praktično tretjina vseh dobavljenih doz cepiva leži po skladiščih, še en izmed strašanskih uspehov tele vlade? Si predstavljam da bodo spet krivi Martinovalci, dijaki, Šarec pa Potrč, naši velestrokovnjaki tipa Kacin pa "delajo dobro"?

Data tule:
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats


Bolj verjetno gre za počasno posodabljanje podatkov kot kaj drugega. Bistvenega pomena je, da vemo kako se epidemija giblje, koliko je pozitivnih, kje in podobno.

Podatek koliko je cepljenih lahko dobimo tudi z nekaj dnevi zamika, tu ni neke panike.

kotanyi ::

Smrekar1 je izjavil:

Podatek koliko je cepljenih lahko dobimo tudi z nekaj dnevi zamika, tu ni neke panike.


To drži, in upam da je res tako. Vseeno glede na pretekle popolne faile te nesposobne vlade nimam nekega zaupanja v to da bomo pri cepljenju stvari izvajali kakorkoli optimalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Smrekar1 ::

kotanyi je izjavil:


To drži, in upam da je res tako. Vseeno glede na pretekle popolne faile te nesposobne vlade nimam nekega zaupanja v to da bomo pri cepljenju stvari izvajali kakorkoli optimalno.


Kdo govori o optimalnem izvajanju strategije cepljenja?

Kampanja cepljenja je praktično profesionalno ustvarjen kaos, kjer so prioritetne skupine bolj neko blago priporočilo kot kaj drugega. Nekateri zdravstveni domovi so cepivo dobili v začetku januarja, v Topolščici šele sredi februarja. Topolščica se specializira za pljučne bolnike in so jo hoteli začasno predelati v Covid bolnišnico (do tega sicer ni prišlo) in je cepivo dobila šest tednov kasneje kot npr. snažilka v ZD. Je to zate "optimalno"?

Cepivo nam ne leži po skladiščih, ampak hitro pride do nekega sprejemnika. Ta je včasih tudi na prioritetni listi. To je čisto najboljša stvar, ki jo lahko rečemo o 'strategiji' cepljenja.

D3m ::

mtosev je izjavil:

Orbanovo stranko fidesz bodo izkljucili iz EPP. Janšek pa si prizadeva, da gremo po poti madzarske. https://siol.net/novice/svet/madzarski-...


Odstopili bodo ne izključili.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kotanyi ::

Smrekar1 je izjavil:

Cepivo nam ne leži po skladiščih, ampak hitro pride do nekega sprejemnika. Ta je včasih tudi na prioritetni listi. To je čisto najboljša stvar, ki jo lahko rečemo o 'strategiji' cepljenja.


70.000+ oziroma slaba tretjina vseh dobavljenih doz nam po "uradnih" podatkih trenutno leži po skladiščih.

Nekam veliko, tudi če upoštevamo tezo o čakanju na drugo dozo.

Quagmire ::

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

Orbanovo stranko fidesz bodo izkljucili iz EPP. Janšek pa si prizadeva, da gremo po poti madzarske. https://siol.net/novice/svet/madzarski-...


Odstopili bodo ne izključili.


To je tako kot Trump. ko košarkaši zavrnejo povabilo, potem pa on povabilo prekliče in lahko reče, da jih ni povabil ;)

Bwaze6 ::

Glede na tole namerno botchanje cepljenja imam teorijo, da bo Janša poskušal vso krivdo zvaliti na EU in tako ustvarjati anti-EU ogorčenje v državi. To bi pojasnilo tudi, zakaj nismo naročili niti cepiv, ki so nam jih ponudili, zakaj Janša stopnjuje svojo twitter čezmejno ofenzivo...

Za kar je plačan, milijoni šenkanega denarja preko madžarskih oligarhov verjetno niso darilo za lepo plešo.

Smrekar1 ::

kotanyi je izjavil:


70.000+ oziroma slaba tretjina vseh dobavljenih doz nam po "uradnih" podatkih trenutno leži po skladiščih.

Nekam veliko, tudi če upoštevamo tezo o čakanju na drugo dozo.


To je približno tedenska pošiljka. Če drži teza o nekajdnevni zamudi med posodobitvami informacij o cepljenju je to že kar to.

Levica ::

svecka je izjavil:

Ti Levica si isto kot človk k vsak dan prav, da je zadel na lotu in je miljonar, čeprav še srečke ni kupu. Vsaka tvoj insider napoved je zgrešila lol, oziorma če drugače rečemo, ti si isto kot prostitutka k pravi da je še nedolžna.


Moje insajderske novice so bile točne ne morem pa jaz pomagati če so se čisto na koncu premislili ali so bili z figami v žepih. Jaz sem na teh sestankih in vam govorim z prve roke.

D3m ::

Quagmire je izjavil:

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

Orbanovo stranko fidesz bodo izkljucili iz EPP. Janšek pa si prizadeva, da gremo po poti madzarske. https://siol.net/novice/svet/madzarski-...


Odstopili bodo ne izključili.


To je tako kot Trump. ko košarkaši zavrnejo povabilo, potem pa on povabilo prekliče in lahko reče, da jih ni povabil ;)


Ni isto. Saj lepo piše. Odstopili bodo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

Levica je izjavil:


Moje insajderske novice so bile točne ne morem pa jaz pomagati če so se čisto na koncu premislili ali so bili z figami v žepih.


Torej niso bile točne :)

mtosev ::

Saj je boljše, da jih ni not. Cdu in fidesz nimajo kaj dosti skupnega. CDU je ugledna stranka, fidesz pa sranje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GregiB ::

D3m je izjavil:

Ni isto. Saj lepo piše. Odstopili bodo.
Ni isto? Stranka je z veliko večino glasov sprejela spremembe svojega statuta. Spremembe so bile predlagane, da članom daje orodje, kako se soočiti s nacionlanimi člnskimi skupinami, ki več niso... zraven. Ker traja potrjevanje sprememb okoli 7 dni, bi ta čas Fidesz čakal na "neizbežno". V izogib izključitvi so prej izstopili... Rezultat je enak, zgolj za to se gre, da zdaj nekateri marširajo okoli in merijo presek Orbanovih Cojones...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Hypathia ::

ripmork je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Yep, hitro se je pokazalo kdo v Sloveniji je v resnici proti svobodi medijev in zagovarja cenzuro.

Pojdi brat moje odgovore na tvoje prejšnje trditve. Pa poglej prosim screenshote, ki sem jih prilepil v tej temi - me zanima tvoj komentar.

Ne vem kdo in zakaj točno je reportal Twitterju, ampak očitno so najmanj en dober razlog za blokado že imeli.

Nimam kaj dodatno komentirat ker sem že večkrat povedala kaj si mislim o Vodebovih primitivnih blodnjah. Nisem pa vedela, da je seksistično žaljenje razlog za suspenz računa na tviterju, potemtakem bi moralo biti izbrisanih mnogo, mnogo več sporočil, tudi tistih, ki jih pišejo levičarji.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

HitraSperma ::

Če pogldeamo evropo, južno ameriko in severno afriko, vidimo da imamo najbolj nesposobno vlado trenutno. Berem da sem nam še v Nigeriji smejejo 8-)
fgdsfjk

Hypathia ::

kotanyi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Saj je bilo že večkrat pojasnjeno zakaj gre, da se določena količina štedi za drugi odmerek, da se evidence urejajo z zamikom etc.


"Pojasnil" je bilo mnogo, ampak ta ne spremenijo dejstva da smo v nečem, kar bi morala biti glavna prioriteta, spet med zadnjimi.

Drugi podirajo rekorde, mi stopicamo na mestu.

Spet natolcuješ. Slovenija je bila dolgo na vrhu držav glede uspešnega cepljenja, sedaj je pa zdrsnila proti sredini, daleč od zadnjih mest smo. Rekorde podirajo tisti, ki cepijo tudi z ruskimi in kitajskimi cepivi, česar pa stroka pri nas ne podpira, saj praviš, da je treba upoštevati stroko, ane. Sicer se bo pa drug teden začelo množično cepljenje učiteljev tako da boste spet imeli kost za glodanje.

In other news, nikoli nisem imela prav visoko mnenje o pop tv in njihovem populističnem žurnalizmu, nisem pa vedela, da so padli tako globoko, da retuširajo križe na cerkvah, sploh ker imajo toliko za povedati o pritiskih na novinarje in cenzuri. Čisti poden.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Saj je bilo že večkrat pojasnjeno zakaj gre, da se določena količina štedi za drugi odmerek, da se evidence urejajo z zamikom etc.


"Pojasnil" je bilo mnogo, ampak ta ne spremenijo dejstva da smo v nečem, kar bi morala biti glavna prioriteta, spet med zadnjimi.

Drugi podirajo rekorde, mi stopicamo na mestu.

Spet natolcuješ. Slovenija je bila dolgo na vrhu držav glede uspešnega cepljenja, sedaj je pa zdrsnila proti sredini, daleč od zadnjih mest smo. Rekorde podirajo tisti, ki cepijo tudi z ruskimi in kitajskimi cepivi, česar pa stroka pri nas ne podpira, saj praviš, da je treba upoštevati stroko, ane. Sicer se bo pa drug teden začelo množično cepljenje učiteljev tako da boste spet imeli kost za glodanje.

In other news, nikoli nisem imela prav visoko mnenje o pop tv in njihovem populističnem žurnalizmu, nisem pa vedela, da so padli tako globoko, da retuširajo križe na cerkvah, sploh ker imajo toliko za povedati o pritiskih na novinarje in cenzuri. Čisti poden.


Srbija, Madžarska, Slovaška.....že cepijo z Sputnikom, pa tud z "kitajcem"...

Italijani hočejo Sputnik, in ga bojo dobli u San Marinu. Tisti ki tam delajo.

Avstrija se pogovarja z rusi o proizvodnji sputnika. Menda tud z kitajci...

Zlobni jeziki sicer natolcujejo, da je EU izigrana s strani farmacevtov, ampak to sigurno ni res. 8-)

Tko da tale zadeva z cepljenjem pr nas, z dobavami, no, če pravte da je to čista stroka, pol je pa že tko. :)):)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Smrekar1 ::

Hypathia je izjavil:


In other news, nikoli nisem imela prav visoko mnenje o pop tv in njihovem populističnem žurnalizmu, nisem pa vedela, da so padli tako globoko, da retuširajo križe na cerkvah, sploh ker imajo toliko za povedati o pritiskih na novinarje in cenzuri. Čisti poden.


Očitno ti ne potegne, da je tale medijski linč POP TV očiten način pritiska na novinarje in zahtevek po cenzuri. Očitno se o tem niti približno ne govori dovolj, saj so pritiski groteskni. Najmanj kar pričakujem je, da vlada stopi na stran medija in medijske svobode.

V nasprotnem primeru bom primoran zaključiti, da vam ni kaj dosti do svobode medijev in v celoti podpirate cenzuro. Kar sprejmite ustrezno zakonodajo, po naslednjih volitvah bi znala priti prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Smrekar1 ::

Hypathia je izjavil:


Slovenija je bila dolgo na vrhu držav glede uspešnega cepljenja, sedaj je pa zdrsnila proti sredini, daleč od zadnjih mest smo.


Morda res, ampak razlike med državami EU so zanemarljive. Bi pa omenil, da je bilo podobno tudi s protivirusnimi ukrepi - več kot je imela ta vlada zraven svojih prstov slabše je šlo.

No, bomo videli. Zajebati v tej fazi je res izjemno težko težko, čeprav jim kot kaže kar dobro uspeva. Za prvo dozo smo malo nad povprečjem, za drugo v povprečju. Če se to nadaljuje bomo nekje junija lepo pod povprečjem v obeh.

Rekorde podirajo tisti, ki cepijo tudi z ruskimi in kitajskimi cepivi, česar pa stroka pri nas ne podpira, saj praviš, da je treba upoštevati stroko, ane.


Rekorde podirajo s cepivi AstraZenece in Pfizerja, ne Sputnika in Sinovaca. Tisto je tako malo za zraven, Sptunika niti približno ni dovolj za kakšne obsežne kampanje.
««
27 / 133
»»