» »

Office home and bussines- brez signupa in računa

Office home and bussines- brez signupa in računa

M-XXXX ::

Za stranko sem dobavil in tudi nameščam programsko opremo- tudi Office.

Da pridem do inštalacijskih datotek želi da naredim miccrosoft račun- česar pa seveda nočem.

Kako se izognit hudiča? Enostavno potegnem dol preko torrenta pa potem inštaliram in vpišem kupljeno serijsko ali je kakšna druga rešitev?

opeter ::

Saj imaš direktni dostop do MS strežnika, izberi primerno verzijo Offica:
https://www.heidoc.net/joomla/technolog...

Po prenosu ISO/IMG datoteke in odprtju le te boš moraš tekom namestitve vpisati serijsko.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

mirkuma ::

Pri namestitvi Win10 pomaga če izklopiš internetno povezavo, greš korak nazaj in ti nato ponudi log-in za lokalni račun. V nastprotnem primeri ni opcije lokalnega računa le MS račun.
Probaj če je pri namestitvi Office podobno.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

darkolord ::

jukoz ::

Naredi jim account, drugače ga bodo sami enkrat poklikali in ne bodo imeli pojma s čim so aktivirali Office/Windowse. Po par letih bo pa pritoževanje in kupovanje novih licenc, ker bo stara še nekje aktivirana.

Pa jim naredi neke brezvezne accounte ali pa skupen za celo podjetje. Tako bodo imeli tudi licence za večno.
Fajle pa shrani nekam.

111111111111 ::

Tule potegni dol:
https://support.microsoft.com/en-us/off...

Potem pa licenciraj preko telefona. Sicer je zamudno ampak je točno to kar iščeš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Alexius Heristalski ::

M-XXXX je izjavil:

Za stranko sem dobavil in tudi nameščam programsko opremo- tudi Office.

Da pridem do inštalacijskih datotek želi da naredim miccrosoft račun- česar pa seveda nočem.

Kako se izognit hudiča? Enostavno potegnem dol preko torrenta pa potem inštaliram in vpišem kupljeno serijsko ali je kakšna druga rešitev?

Račun Microsoft ni samo za inštalacijske datoteke, ampak tudi za aktivacijo Officea. Ključ na kartici je registracijski, notri v računu Microsoft pa se ustvari aktivacijski ključ. Tako da ne moreš samo potegniti inštalerja in aktivirati z registracijskim ključem s kartice.

Da bi registriral račun Microsoft s tvojimi podatki, tvojo telefonsko in tvojim nadomestnim emailom (t.i. varnostni podatki za ponastavitev gesla), na katerega lahko pozabiš, pa tudi ni smiselno, ker bo stranka v hudih težavah, ko bo Office potrebno reinštalirati, saj ne bo vedela, kje se licenca Officea nahaja, niti ne bo imela dostopa do računa. Podpora Microsofta ne bo pomagala, ker ne morejo izdajati podatkov o računih zaradi varnosti le-teh. Izdajo nadomestnih licenc pa tudi zaračunajo, če še sploh obstaja ta možnost. Zato v izogib komplikacijam naredi po uradnih navodilih in ne po svoje.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zimonem ::


Da bi registriral račun Microsoft s tvojimi podatki, tvojo telefonsko in tvojim nadomestnim emailom (t.i. varnostni podatki za ponastavitev gesla), na katerega lahko pozabiš


Bog be daj. Se mi je nedavno zgodilo da je authenticator zaštrikal. Email sem imel pa pri ispju katerega sem menjal. Mesec dni čakanja. Nadomestni mail.naj bo kar pravi in ažuren. Če imaš ključ se da vsaj inštalirat sicer si pa on hold.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

mtosev ::

Kolk vem, a ni bil office 2010 zadnji pri katerem nisi rabil ms accounta?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zimonem ::

mtosev je izjavil:

Kolk vem, a ni bil office 2010 zadnji pri katerem nisi rabil ms accounta?

Neposredno če imaš kodo ne nucaš accounta

tonis ::

mtosev je izjavil:

Kolk vem, a ni bil office 2010 zadnji pri katerem nisi rabil ms accounta?


Da.
Od takrat naprej accounti. Od začetka smo piii*** čez microsoft ker pogosto servis ni delal, pa tudi zdaj je meni butasto narejeno da v primeru ko imaš pod enim accountom več licenc, ne moreš vpisat opombe zraven. Sicer se izpiše poleg vsake licence datum kdaj je bila aktivirana, ampak če imaš več aktiviranih na isti dan, ti to kaj dosti ne pomaga.

Zimonem je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kolk vem, a ni bil office 2010 zadnji pri katerem nisi rabil ms accounta?

Neposredno če imaš kodo ne nucaš accounta


Ne vem če govorimo o istih produktih - pri FPP (saj nisem siguren ali je fpp ali dsp ali whatever) ti tista koda na škatli ne pomeni nič kaj dosti pri inštalaciji/aktivaciji. Šele s kreiranjem accounta dobiš aktivacijsko kodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

Miha 333 ::

Jaz to rešujem tako, da ustvarim MS account z novim email naslovom podjetje-ime-racunalnika@outlook.com, tam dobiš aktivacijski oz. inštalacijski ključ in tega si poterm varno zabeležiš (ter kateremu računalniku pripada) in uporabiš pri aktivaciji. Poskrbiš, da ga ne izgubiš in lahko pozabiš na MS account. Seveda shraniš tudi inštalacijski setup file.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

Alexius Heristalski ::

tonis je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kolk vem, a ni bil office 2010 zadnji pri katerem nisi rabil ms accounta?


Da.
Od takrat naprej accounti. Od začetka smo piii*** čez microsoft ker pogosto servis ni delal, pa tudi zdaj je meni butasto narejeno da v primeru ko imaš pod enim accountom več licenc, ne moreš vpisat opombe zraven. Sicer se izpiše poleg vsake licence datum kdaj je bila aktivirana, ampak če imaš več aktiviranih na isti dan, ti to kaj dosti ne pomaga.

Na računalniku z Officem lahko preveriš zadnjih pet znakov aktivacijskega ključa in to potem primerjaš s ključi v računu Microsoft. Težava je, če računalnik ne dela.

https://support.microsoft.com/en-us/off...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

M Office

Oddelek: Programska oprema
161817 (1358) mulc007
»

M. Office

Oddelek: Programska oprema
12979 (591) Han
»

Microsoft Office 2019 Home&Business Slo

Oddelek: Programska oprema
356861 (5440) Han
»

Nadgradnja Windows 10 še naprej brezplačna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5232227 (25913) zmaugy
»

WIN tablica - Microsoft račun / gmail.com ali raje outlook.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
72314 (2216) vorantz

Več podobnih tem