» »

Menjava baterije iPhone XS

Menjava baterije iPhone XS

noob96 ::

Telefon deluje vrhunsko, sploh si ne predstavljamo kako bi 2 generacije novejši lahko izboljšal uporabniško izkušnjo. Telefon je res top. Edino baterija je seveda po 2+ letih bolj kot ne hin.

Zdej pa vprašanje za milijon $. Kam na menjavo baterije? Ta Emonagarm je zdej cela neka kolobocija, napol v stečaju napol nevem kje, iStyle je tudi malce sumljiv-dolgo čakanje, brisanje aparata, zelo nezainteresirani po telefonu, gizzmo-odlično oglaševanje ampak dvomim da imajo originalne baterije, kot oglašujejo, ker niso Authorised service provider...
Pol je pa še mali milijon garažarjev, ki to delajo za od 30-50EUR

Zakaj ne more biti v SLO en Apple Store z Genious barom, da bi mi to porihtal kot v tujini b eni urci, ti pa gres vmes na kavo in je to to

Kaj priporočate?
  • spremenilo: noob96 ()

DeeCoy ::

Emonagram škoda nosit ker gre v stečaj, pa že prej ni bilo glih biserno. iStyle 100% ok kvaliteta, hitro narejeno, lahko doplačaš da ne brišejo telefona. Je pa cena zasoljena. Gizmo je katastrofa pri kvaliteti baterije.
Če hočeš kvaliteto in je pomembno da dobiš račun in da je narejeno hitro, nesi v iRepair - 65€.
Sicer pa je kvalitetna baterija cca 25€, tako za predstavo, kakšna naj bi bila cena.

Aja še to. Original baterije nimajo nikjer, razen authorized resellerjev, ker je ni mogoče kupit. Se pa dobi baterije, ki so iz iste tovarne in čisto enake kvalitete.. Odvisno je, koliko je pripravljen kateri servis plačat za baterijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

hojnikb ::

>Sicer pa je kvalitetna baterija cca 25€, tako za predstavo, kakšna naj bi bila cena.

Aja še to. Original baterije nimajo nikjer, razen authorized resellerjev, ker je ni mogoče kupit. Se pa dobi baterije, ki so iz iste tovarne in čisto enake kvalitete.. Odvisno je, koliko je pripravljen kateri servis plačat za baterijo.

Maš mogoče vir, kjer se da kupit takšno baterijo?
#brezpodpisa

DeeCoy ::

hojnikb je izjavil:

>Sicer pa je kvalitetna baterija cca 25€, tako za predstavo, kakšna naj bi bila cena.

Aja še to. Original baterije nimajo nikjer, razen authorized resellerjev, ker je ni mogoče kupit. Se pa dobi baterije, ki so iz iste tovarne in čisto enake kvalitete.. Odvisno je, koliko je pripravljen kateri servis plačat za baterijo.

Maš mogoče vir, kjer se da kupit takšno baterijo?

Replacebase, iparts4u.. na žalost oboje v angliji še zaenkrat. Imam sam kar probleme z dobavo zaradi carin..

hojnikb ::

ok kul.. sicer zadnji ponaredek z aliexpress za 10e se mi je kr dobr obnesu. celo kapaciteta celice je bla pri testiranju +- 10mAh od ratinga.
#brezpodpisa

DeeCoy ::

hojnikb je izjavil:

ok kul.. sicer zadnji ponaredek z aliexpress za 10e se mi je kr dobr obnesu. celo kapaciteta celice je bla pri testiranju +- 10mAh od ratinga.

Sej ni nujno da je ponaredek.. Lahko je bil taprav OEM, tam je vse malo odvisno od sreče.. In pa če kvaliteta ni prava, potem se zelo hitro degradira..

shadeX ::

Jaz tudi še odlašam z zamenjavo baterije. BH mi kaže sicer že 76%, mi pa zdrži okoli 20ur s tem da ga potrebujem minimalno (mogoče 30-50min dnevne uporabe). Telefon je praktično štekfest (sicer ne vedno, zato sumim da se mi prilagaja frekvenca, čeprav piše da je še vedno na peak performancu).

Kakorkoli, baterijo in orodje mam, sam še spravit se moram zadevo zamenjat ob priliki. Wish me luck ;((




P.S Baterijo menjujem po 4 letih, več kot tisoč ciklov polnjenja (polnil sem ga vsaj 1x na dan, včasih tudi 2x če sem ga uporabljal bolj heavy).

Mi je pa čudno da OP že čuti potrebo po novi bateriji šele po dveh letih. Meni deluje malo zgodaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

noob96 ::

Jaz še kr ne vem, kam nej nesem

Han ::

iStyle, kjer so tudi kadri iz PRO Servisa.

noob96 ::

Zakaja pa je menjava baterije na iStylu 115EUR na EPL, ki pa je tudi kao pooblašečn pa 89EUR?

;-) ::

Se vedno ko sem v iphona vtaknil baterijo iz aliexpress sem bil zadovoljen. Vedno menjal sam. Naroceval od razlicnih prodajalcev in nikoli tezav.

Tudi ekran sem menjal iz AE narocil najcenejsi ekran z oznako oled (na X) in je bil super in še je medtem ko sranje pri slovenskih kvazi serviserjih ne dela po hladnem, zere baterijo itd.

Sem pa v razcepu kje kupit dobro baterijo za macbook air early 2015

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

shadeX ::

Se vedno ko sem v iphona vtaknil baterijo iz aliexpress sem bil zadovoljen.


Kako so se ti te fake baterije obnesle v primerjavi z original? Kako je pa v mrazu, ker originalne so v mrazu še vedno podn.

chiuaua0 ::

DeeCoy je izjavil:

Emonagram škoda nosit ker gre v stečaj, pa že prej ni bilo glih biserno. iStyle 100% ok kvaliteta, hitro narejeno, lahko doplačaš da ne brišejo telefona. Je pa cena zasoljena. Gizmo je katastrofa pri kvaliteti baterije.
Če hočeš kvaliteto in je pomembno da dobiš račun in da je narejeno hitro, nesi v iRepair - 65€.
Sicer pa je kvalitetna baterija cca 25€, tako za predstavo, kakšna naj bi bila cena.

Aja še to. Original baterije nimajo nikjer, razen authorized resellerjev, ker je ni mogoče kupit. Se pa dobi baterije, ki so iz iste tovarne in čisto enake kvalitete.. Odvisno je, koliko je pripravljen kateri servis plačat za baterijo.


Gizmo katastrofa? Meni so menjali baterijo v 2h in drži top, kot original.

DeeCoy ::

chiuaua0 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Emonagram škoda nosit ker gre v stečaj, pa že prej ni bilo glih biserno. iStyle 100% ok kvaliteta, hitro narejeno, lahko doplačaš da ne brišejo telefona. Je pa cena zasoljena. Gizmo je katastrofa pri kvaliteti baterije.
Če hočeš kvaliteto in je pomembno da dobiš račun in da je narejeno hitro, nesi v iRepair - 65€.
Sicer pa je kvalitetna baterija cca 25€, tako za predstavo, kakšna naj bi bila cena.

Aja še to. Original baterije nimajo nikjer, razen authorized resellerjev, ker je ni mogoče kupit. Se pa dobi baterije, ki so iz iste tovarne in čisto enake kvalitete.. Odvisno je, koliko je pripravljen kateri servis plačat za baterijo.


Gizmo katastrofa? Meni so menjali baterijo v 2h in drži top, kot original.

In kdaj je to bilo? O tem lahko govorimo po parih mesecih uporabe.. Nova drži vsaka..

gansta ::

Zdaj lahko za novejše Apple naprave naročite originalne dele, ne kot ti naši "serviserji", ki kopujejo preko aliexpressa ponaredke, potem pa "nova" baterija zdrži veliko manj....

Imate na voljo tudi najem servisne opreme, original apple navodila, kot tudi vračilo npr. stare baterije, kjer dobite nekaj denarja nazaj.

DeeCoy ::

gansta je izjavil:

Zdaj lahko za novejše Apple naprave naročite originalne dele, ne kot ti naši "serviserji", ki kopujejo preko aliexpressa ponaredke, potem pa "nova" baterija zdrži veliko manj....

Imate na voljo tudi najem servisne opreme, original apple navodila, kot tudi vračilo npr. stare baterije, kjer dobite nekaj denarja nazaj.

Ta informacija je že precej stara, žal pa tega programa še ni v evropi. Cena samega rezervnega dela je kar zasoljena, primerljiva s ceno z menjavo s kvalitetnim rezervnim delom.

gansta ::

DeeCoy je izjavil:

gansta je izjavil:

Zdaj lahko za novejše Apple naprave naročite originalne dele, ne kot ti naši "serviserji", ki kopujejo preko aliexpressa ponaredke, potem pa "nova" baterija zdrži veliko manj....

Imate na voljo tudi najem servisne opreme, original apple navodila, kot tudi vračilo npr. stare baterije, kjer dobite nekaj denarja nazaj.

Ta informacija je že precej stara, žal pa tega programa še ni v evropi. Cena samega rezervnega dela je kar zasoljena, primerljiva s ceno z menjavo s kvalitetnim rezervnim delom.


Ko sem gledal nazadnje je bila npr nova baterija in da staro vrnes nazaj za 12 pro cca 48$, kar se mi zdi za originalno baterijo zelo ok cena, sploh v primerjavi s tem kar je pri nas za slabe kopije.

DeeCoy ::

gansta je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

gansta je izjavil:

Zdaj lahko za novejše Apple naprave naročite originalne dele, ne kot ti naši "serviserji", ki kopujejo preko aliexpressa ponaredke, potem pa "nova" baterija zdrži veliko manj....

Imate na voljo tudi najem servisne opreme, original apple navodila, kot tudi vračilo npr. stare baterije, kjer dobite nekaj denarja nazaj.

Ta informacija je že precej stara, žal pa tega programa še ni v evropi. Cena samega rezervnega dela je kar zasoljena, primerljiva s ceno z menjavo s kvalitetnim rezervnim delom.


Ko sem gledal nazadnje je bila npr nova baterija in da staro vrnes nazaj za 12 pro cca 48$, kar se mi zdi za originalno baterijo zelo ok cena, sploh v primerjavi s tem kar je pri nas za slabe kopije.


Sem šel ravnokar gledat. Če prav razumem, se dobi nazaj "credit" in ne dejansko denar. Tako da to odmislimo in smo že na 70$. To je brez orodja, ki je potrebno za menjavo. Kakšna bo cena kompleta v evropi nočem niti razmišljat. Menjava pri iStylu je 115€, kar bo verjetno zelo blizu ceni pri DIY programu.

zajtam123 ::

glede na ceno v ameriki bo verjetno cena v Evropi podobna.
Torej samo malo nižja kot pri pooblaščenih servisih.

Pol pa vprašanje koliko ljudi si bodo sami šli popravljati.

Spet ena Apple natega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija za prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527407 (2408) Han
»

Macbook Pro - iStyle (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7011098 (8731) Meizu
»

Nakup nove baterije - 4 vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
8949 (740) pirx
»

Apple pripravlja vlagatelje na nižjo prodajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9822133 (17676) AgiZ
»

Ali se splača kupiti iPhone SE v 2018? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6912696 (10535) Furbo

Več podobnih tem