» »

TT V1000D XASER III moder + plexi; težave pri novem modelu

TT V1000D XASER III moder + plexi; težave pri novem modelu

Microsoft ::

Kupil sem (oz. moj frend je kupil) to ohišje. Pri sami inštalacij vseh mogočih kablov je prišlo de neki problemov:

1. Led osvetlitev na prednji strani ne dela. Napajanje osvetljave je povezano z neko črno škatlico, ta pa potem naprej na napajalnk.

2. Kako priklopiti vseh sedem ventilatorjev? Midva sma naredila taki, da sta na FAN1 ventilatroja pri diskih, na FAN2 je priključen ventilator na "stropu" ohišja, na FAN3 eden ki piha iz strani in eden ki piha zadaj ven, FAN4 pa isto kot FAN3, le da drug pra ventilatorjev. Kako pa imate to zvezano vi?

3. Če je zraven ventilatorja, ki je na "stropu", vezan še ventilator, ki hladi procesot (mislim, da je to Vulcano3), se hladilno rebro pri samem regulatorju ful fejst greje. Ka ma še ker od vas zvezan kak ventilator od procesorja na ta krmilnik vrtljajev?

4. Če so ventilatorji na MIN ali pa na MAX obratih, se to prav nič ne sliši razlike. Pa tudi občuti se ne kakšne velike razlike. Ventilatorji pa pihajo razmeroma malo. Za primerjavo, celo manj, kot on od napajalnika, čeprav so na MAX. ž

5. Kako skriti 1001 kabel?!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

kuglvinkl ::

Pojma nimam, zakaj potrebuješ dve temi?

Podvojeno.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabel PWM Arctic Cooling

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
123191 (3053) JanezH
»

Nasvet za hlajenje in utišanje PCja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10031165 (29210) kuglvinkl
»

2x 120mm ventilator na ohišju (katerega)?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472424 (1718) goba
»

TT V1000D XASER III moder + plexi; težave pri novem modelu

Oddelek: Strojna oprema
8976 (793) DjTonic
»

Moje mašinca...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
453054 (1992) lukslo

Več podobnih tem