» »

Leto dni pozneje Windows 7 še noče umreti

1 2
3
»

MrStein ::

Pimoz je izjavil:

le prijazno poudarjam, da kljub vsem ohinsploh izboljšavah še vedno pride do napak, ki niso vredne 5 let stalno razvijajočega se sistema.

IT'S SOFTWARE!

buggy software

(ja, to je na koncu vsak, ampak kot taki mainstream produkt si win10 vseeno malo preveč privošči)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

HotBurek je izjavil:


Trenutno je OpenBSD edino, kar je kvalitetno. Ker ni "enterprise". Naredi se nova/drugačna funkcija, ki zamenja staro.


Uporabnik se mora

puf, padel na izpitu. Več sreče prihodnjič.


temu prilagodit in popravit svoj software tam, kjer le-ta uporablja staro funkcijo.


Jst sem prešaltal iz Winblows na Debian. Windows-i so postali pail of spyware garbage. Svijarija.


Debian je ok, in dobra odskočna deska za naprej na OpenBSD.



Sploh tule: in popravit svoj software

To počne 0,7 % uporabnikov. In to je nekje tudi procent uporabnikov OpenBSD (če ni manjši).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Pimoz ::

MrStein je izjavil:

Pimoz je izjavil:

le prijazno poudarjam, da kljub vsem ohinsploh izboljšavah še vedno pride do napak, ki niso vredne 5 let stalno razvijajočega se sistema.

IT'S SOFTWARE!

buggy software

(ja, to je na koncu vsak, ampak kot taki mainstream produkt si win10 vseeno malo preveč privošči)

Ja, na to je letelo. Ce imas software imas tudi buge. Sem prej tudi povedal ime cloveka, ki je uporabil ta aegument na komentar, da je systemd bugast.
Kako meris ta tvoj 'malo prevec'? Na stevilo uporabnikov? Na vrstice kode?

MrStein ::

Tisoči uporabnikov ki so izgubili podatke.

Kot avto, ki bi se množično vžigal in pobil potnike. Ne moreš za to izgovora najti.

(ok, kot če bi crknil in zaprl potnike)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Lonsarg je izjavil:

AmokRun je izjavil:

Mene zanima kaj se je zgodilo z novim datotečnim sistemom? Se spomnim, ko je bila najavljena Vista (takrat še Longhorn) je bilo rečeno, da bo imela nov datotečni sistem pa potem ni bilo nič. Zdaj smo že na win10 in še zmeraj uporablja NTFS.
Novi FS obstaja

Govora je bilo o DB-like FS, ne pa o mali spremembi kot je ReFS.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pimoz ::

MrStein je izjavil:

Tisoči uporabnikov ki so izgubili podatke.

Kot avto, ki bi se množično vžigal in pobil potnike. Ne moreš za to izgovora najti.

(ok, kot če bi crknil in zaprl potnike)

Ne, izgovor pri katerem koli bugu je brezvezen. Priznaš in popraviš. Se pa zgodijo hujši in milejši. Tudi pri avtomobilih.

Mike_Rotch ::

(ja, to je na koncu vsak, ampak kot taki mainstream produkt si win10 vseeno malo preveč privošči)


Faili še zdaleč niso omejeni na win10. Pri Applu npr. so brickane naprave in izguba podatkov stalnica pri vsakem večjem updatu.

ngc2392 ::

pimoz...super, priznaš, da si naredil šlamparijo. in to ponavljaš, kaj pa vem, vsako leto? pri 1809 trikrat???? oprostite, izgubili ste podatke. ne bo se ponovilo. puf, čez eno leto eto ti isto :) ja, res je, oprostite...veste, sistem je bugast. ne bo se ponovilo. Mhm, in človek pač skomigne z rameni in gre naprej, kot da se nič ni zgodilo.
saj ne pravim, da je sistem zanič. NI. ampak, določene zadeve se NE bi smele dogajati. ne bi smele.

pa saj vem, it's software, i get it.
United We Stand, Divided We Fall

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ngc2392 ()

Pimoz ::

Ta način razmišljanja je enostavno napačen. Prvo, ker ga lahko apliciraš na vse kar je človek naredil. Aja ne, počakaj. Apliciraš ga lahko celo na popolnoma naravne stvari.
Ampak ja. Določene stvari se ne bi smele dogajati, ne bi smele. Ker si ti tako rekel.
Pa nehaj že enkrat neke naključne številke in imaginarne težave vlečt iz etra, ko ti bo še kdo verjel.

ngc2392 ::

kako lahko enačiš softwer oziroma napake z nečim naravnim? strela useka v bajto in kaj...se ti bo bog opravičil??? pač, narava?
napiši v gugl napake pri verziji 1809. če mi kdo ne verjame, naj pač gugla. saj nisem jaz bog, da rečem in tako je (bo). se ne izmišljujem prav ničesar.
pravim samo, da ko se pojavi enkrat napaka, jo priznaš in popraviš. ajde, pošteno. ampak ne, v drugo in tretje isti šmorn. in še kaj bi se našlo v teh petih letih tako vsemogočnega sistema. rekel bi samo, da si nadzorniki ne bi smeli privoščiti takih felerjev.
pa niti ne vem, zakaj se tako vneto vžigaš nad uporabniki desetke (ker ne smemo kritizirati sistema!?) in desetko samo. lepo uporabljaj fedoro še naprej...
United We Stand, Divided We Fall

Key Quest ::

Do letos smo WinXP se kar furali v akreditiranem laboratorju za upravljanje ene naprave za UV analize iz leta 1995, novejsega softvrja pac ni na voljo in dokler je naprava delala ni bilo smiselno menjati karkoli. Letos smo napravo zamnjali z novo in logicno pride zraven delovna postaja z W10. Pa osebno tudi rabim en prenosnik z XPji z enim softverjem, ki je licencno zaklenjen na HW tega prenosnika in bi ob premestitvi, moral ponovno placat lcenco. Potem imam se en drug prenosnik z W7 32bit ker zopet softver za programiranje dolocene linije (zastarelih, a delujocih) naprav ni zdruzljiv z novejsimi. Pa WinMobile tudi obcasno uporabljam iz enakih razlogov, haha. Tako da to so tej razlogi za furanje predpotopnh OSov, osebno na primarnih delovnih postajah namestim nove Winse/distribucijo takoj ob uradnem izidu in pridno posodabljam. :>

Pimoz ::

kako lahko enačiš softwer oziroma napake z nečim naravnim? strela useka v bajto in kaj...se ti bo bog opravičil??? pač, narava?

Aja a ta logika ti pa gre.
napiši v gugl napake pri verziji 1809. če mi kdo ne verjame, naj pač gugla. saj nisem jaz bog, da rečem in tako je (bo). se ne izmišljujem prav ničesar.

Ja izberi katerikoli software in napiši v Google...
pravim samo, da ko se pojavi enkrat napaka, jo priznaš in popraviš. ajde, pošteno. ampak ne, v drugo in tretje isti šmorn.

Isti šmorn? Daj primer.
in še kaj bi se našlo v teh petih letih tako vsemogočnega sistema.

Vsemogočnega?
rekel bi samo, da si nadzorniki ne bi smeli privoščiti takih felerjev.

Nadzorniki?
pa niti ne vem, zakaj se tako vneto vžigaš nad uporabniki desetke (ker ne smemo kritizirati sistema!?) in desetko samo. lepo uporabljaj fedoro še naprej...

Vžigam se samo nad tabo. Ker ne znaš gledat objektivno. Si nasprotje fanboya. Lahko kritiziraš. In jaz tudi. Enake argumente, ki sem jih napisal, bi imel tudi, če bi v tvojih sporočilih Windows 10 zamenjal z Fedora.

techfreak :) ::

Key Quest je izjavil:

Do letos smo WinXP se kar furali v akreditiranem laboratorju za upravljanje ene naprave za UV analize iz leta 1995, novejsega softvrja pac ni na voljo in dokler je naprava delala ni bilo smiselno menjati karkoli.
To je problem same strojne opreme, ne pa OSa. Proizvajalec bi moral prilagajati programsko opremo oz. gonilnike, da tecejo na OSu podprtem s strani proizvajalca, v nasprotnem primeru pa objaviti kodo.

Lahko bi vsaj poskrbeli, da naprava pravilno deluje, ce poganjas podprto verzijo OSa (npr. Win XP) v virtualki, ker je to res trivialno.

darkolord ::

Ja pa kaj še. Proizvajalec je dolžan zagotavljati servis/podporo v določenem obdobju, nikakor pa ne kar poljubno dolgo.

Jirzy ::

MrStein je izjavil:

Jirzy je izjavil:


- RDP zna delat z vec ekrani

To zna že Win7.

Sicer z nekaj "caveati":

Support for multiple monitors is available when connecting from any Windows 7/8.1/10 computer, however, there are restrictions when connecting to a computer using multi-monitor mode. When connecting to Windows 7 computers, only computers that are running Windows 7 Enterprise or Ultimate can be connected to in multi-monitor mode. When connecting to Windows 8.1, only computers that are running Windows 8.1 Professional or Enterprise can be connected to in multi-monitor mode. Both Standard and Datacenter editions of Windows Server 2008, Windows Server 2012, & Windows Server 2016 support multi-monitor mode.

Multi-monitor mode supports up to 16 monitors, with a maximum resolution of 4096 x 2048 per monitor.

True. Imam v spominu, da mi na W7 ni delalo, W10 pa. Ocitno zato, ker imam Pro :)

ngc2392 ::

da se mi da....eh.
dvomim, da bom našel (lahko pa ti, če mi že stalno mečeš naprej eno in isto foro) na netu primer programa, ki bi ga ob predstavitvi čez nekaj dni umaknili in potem spet izdali in spet umaknili in spet izdali.
če ne zmoreš razmisliti širše od besede nadzorniki, ne morem pomagati. a moram napisati tako, za v prvi razred osnovne šole? verjetno lahko domnevava, da preden kodo "izpustijo" v javnost, da jo vsaj malo pregledajo za to določeni ljudje? in da dvakrat spregledajo isto (ali drugo podobno) napako?
in ja, se oproščam. mogoče bi bilo bolje dati vsemogočnega v narekovaje. ker ni. vsaj zame. za nekatere pa je. pisan z veliko začetnico. ali pa kar vse z velikimi črkami.
in sedaj si našel poslanstvo, da mi (drugi očitno niso zanimivi) stalno mečeš naprej mojo neobjektivno kritiko sistema, ki pač na področju stabilnosti (včasih) ni dorasel deset let stari sedmici?
no, če se že obešaš na vsako črko, besedo in stavke mojega pisanja...desetka je dober sistem. ima pa v svoji zgodovini razvoja napake, ki ne pritičejo tako veliki firmi kot ne izdelku. pa če je to zastonj izdelek ali pa če ga plačaš 200 eurov.
seveda, sprejmem dejstvo, da windows teče (kakorkoli že) na vsakem jajcu, ki ima arhitekturo x86 (ipd) in NE morejo zagotoviti 100% delovanje na vsaki obskurni napravi (tukaj je seveda apple v prednosti).
United We Stand, Divided We Fall

Pimoz ::

dvomim, da bom našel (lahko pa ti, če mi že stalno mečeš naprej eno in isto foro) na netu primer programa, ki bi ga ob predstavitvi čez nekaj dni umaknili in potem spet izdali in spet umaknili in spet izdali.

- Intel Meltdown/Spectre
- Boeing 737 MAX
- Cyberpunk 2077
...
in sedaj si našel poslanstvo, da mi (drugi očitno niso zanimivi) stalno mečeš naprej mojo neobjektivno kritiko sistema, ki pač na področju stabilnosti (včasih) ni dorasel deset let stari sedmici?

Da. Ker je prav, da lahko ljudje preberejo tudi drugačno mnenje od tvojega, ki je cinično in biased.
no, če se že obešaš na vsako črko, besedo in stavke mojega pisanja...desetka je dober sistem. ima pa v svoji zgodovini razvoja napake, ki ne pritičejo tako veliki firmi kot ne izdelku. pa če je to zastonj izdelek ali pa če ga plačaš 200 eurov.

Pač ne dojameš. Nočeš. Pa nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

MrStein ::

Mike_Rotch je izjavil:

(ja, to je na koncu vsak, ampak kot taki mainstream produkt si win10 vseeno malo preveč privošči)


Faili še zdaleč niso omejeni na win10. Pri Applu npr. so brickane naprave in izguba podatkov stalnica pri vsakem večjem updatu.

In vsi se strinjamo, da je zanič. Evo, case closed. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mike_Rotch ::

Kaj je zanič? Mac OS, Windows? Kar se mene tiče, nič od tega.

MrStein ::

MrStein je izjavil:

Appl
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

techfreak :) ::

darkolord je izjavil:

Ja pa kaj še. Proizvajalec je dolžan zagotavljati servis/podporo v določenem obdobju, nikakor pa ne kar poljubno dolgo.
Saj pravim, da naj ali odprejo zastarelo kodo (ker tako nimajo vec profita od nje), ali pa uredijo delovanje preko virtualke. Neodgovorno je prikleniti kupce na nepodprto verzijo operacijskega sistema.

Pimoz ::

Ali pa naj vsaj ponudijo plačljivo verzijo programa/driverjev za isti hardware a novejši os. Pa v večini primerov tudi tega (kar bi bila lahko uspešna monetizacija) ne storijo

ngc2392 ::

ok, way off z primeri, ki si jih naštel. cinizem pa bom raje zadržal zase, saj vidim, da je tukaj klasični agree to disagree.
United We Stand, Divided We Fall

Pimoz ::

Sori kako je primerjava glede cincanja z Intel Spectre way off? Še Microsoft je moral popravljat za tem Intelovim debaklom. In nikakor Intel ni bil sposoben izdat popravka, ki bi deloval.
Boeing 737 MAX je poleg cincanja lep primer kako tudi 1000x preizkušena koda (pardon bom natančen: 360 ur letenja/207 poletov) lahko ne deluje pravilno.
Še najbolj sem sfalil pri Cyberpunk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

MrStein ::

Spectre je enaka grožnja kot migranti. Na veliko se govori* (in piše v medijih) o tem "problemu", v realnosti pa tega niti videl ni skoraj noben.

* paničari

No, povej primer petih izgubljenih bajtov podatkov zaradi Spectre/Meltdown.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pimoz ::

Spreminjaš stvari. Rečeno je bilo:
dvomim, da bom našel (lahko pa ti, če mi že stalno mečeš naprej eno in isto foro) na netu primer programa, ki bi ga ob predstavitvi čez nekaj dni umaknili in potem spet izdali in spet umaknili in spet izdali.

Ampak ok. Za spectre se non stop izdajajo popravki. Zato tudi, kot si rekel, še ni realnih primerov zlorabe. Čakaj v katerem updatu za Windows 10 je že bil popravek za to. Aja! 1809 :) https://www.zdnet.com/article/microsoft...
 apply to burned area

apply to burned area


Drugače pa izgubljenih bajtov mogoče ni bilo, manj obdelanih bajtov v istem času pa prav gotovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

MrStein ::

Pimoz je izjavil:

Za spectre se non stop izdajajo popravki. Zato tudi, kot si rekel, še ni realnih primerov zlorabe.

Aha, Spectre je bil javno razkrit januarja 2018, pred tremi leti, in še vedno ni ENEGA znanega primera zlorabe.
Hvala, ker si potrdil kar govorim.

Razen če misliš, da zlikovci čakajo, da se izdajo res vsi popravki, potem pa bodo udarili. Čez 7 let. Ko luknje več ne bo. Seveda.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pimoz ::

Večina CVE se popravi preden zlikovci naredijo kaj zlonamernega.
Ampak od sedaj bomo poslušali uporabnika MrStein. Ko bo on bil mnenja, da je CVE nevaren bomo izdajali popravke. Ko bo on bil mnenja, da je brezveze, jih pa ne bomo :)
Še enkrat: Spectre ni bil omenjen zaradi "nevarnosti" ampak zaradi fiaskov pri updatu. Ker stalno hočete predstavit Windows 10 update 1809 kot nekaj posebnega, nadnaravnega.
Ali je prav, da se je karkoli od tega zgodilo? Ne, prav gotovo da ni. Ampak te stvari se dogajajo. Je to opravičilo? Ne, definitivno ne. Ampak, da pa tako malomarno gledaš na stvari, kot nekateri v tej temi in pri vsem posplošuješ in obračaš argumente in ...
Perfektnih produktov ni. Jih ni sposobna naredit narava še manj pa človek. Če pač stvari delaš na veliki skali si toliko bolj izpostavljen. Ali lahko ti kot uporabnik, daš neko napako na pedestal in opozoriš nanjo? Definitivno, samo ne pričakuj, da bodo ostali kot ovce blejali enako kot ti. Grajo za napake si zasluži vsak, ampak samo od ljudi, ki znajo prepoznati tudi pohvale.
In kaj storite v tej temi:
- postavite vprašanje "kaj pa so pravzaprav naredili v zadnji 15ih letih?"
- dobite odgovor
- odgovor zavrnete z argumenti to me ne zanima ali tega ne uporabljam
- začnete izpostavljat napako na produktu da bi dokazali da se v zadnjih 15ih letih ni nič naredilo oz. se je naredilo še slabše
- dobite argumente, da ja napaka se je zgodila ampak ni bila ne prva ne zadnja niti od tega niti od kateregakoli drugega podjetja
- še naprej poudarjate napako, da bi dokazali da se v zadnjih 15ih letih ni nič naredilo oz. se je naredilo še slabše in zahtevate dokazilo, da se je kaj podobnega zgodilo še komu
- na dani primer (od dveh) se spet odzovete z "to pač ni pomembno", ker ni bil izgubljen niti en bit, hkrati zanikate, da se je na tem področju delalo popravke in popolnoma spregledate vse stranske učinke, ki so jih te napake s temi popravki prinesle.
Konec koncev je pomembno samo to kako je Microsoft zafural update 1809 in brisal uporabniške podatke. Zato je Windows 10 slab produkt in na njem ni bilo že 15 let nič narejeno. Kot tudi na nobenem drugem OS. OS razvijajo samo bumbarji, ki nam hočejo podturit posodobitve zato, da dobivajo telemetrijo, ki jo nato prodajajo. Barabe!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

techfreak :) ::

Brisanje datotek se je pri 1809 zgodilo, ko se je med nadgradnjo migriralo uporabniski profil. Pri migriranju sem videl ze toliko failov, pri razlicni programski opremi, da temu niti priblizno ne zaupam.

marshall ::

kar tule se bom priključil. Koliko je W10 veliko sranje, bolšjak, prikolica odpadkov ne bom komentiral. Sem pa prišel po desetletju dolgem odlašanju iz najboljšega sistema do sedaj W7 na W10. Imel bi le skromno vprašanje, če kdo ve čemu služi funkcija Cortana, ter zakaj mi ne deluje, ter kako bi izključil ali izbrisal določene zelo moteče programe, obstaja kakšen ˝HACK˝?? V W7 ni bilo takšne navlake, pa tudi tistih nekaj se je dalo izbrisati...

samo nekaj še, v W7 sem z nastavitvami lahko šel res v globino, kako je z tem pri W10, samo dva drsnika za vsako opcijo. Kje so skrite podrobnosti, registri, nastavitve kako dostopam do njih??

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: marshall ()

Zimonem ::

opeter ::

marshall je izjavil:

kar tule se bom priključil. Koliko je W10 veliko sranje, bolšjak, prikolica odpadkov ne bom komentiral.


Potem se lahko pripraviš, da bo Windows 11 še hujši, saj bo še bolj tesno povezano v Microsoftovimi občasnimi storitvami in raznimi servisi.

Cortana (sicer je izvirni izmišljen A.I. v akcijskih igrah HALO) pri nas drugače ne deluje, ker je vezana na določene servise, ki jih pri nas uradno ni. In dobro je tako.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Lonsarg ::

Za Cortano in te zadeve moraš izbrati recimi US regijo v nastavitvah.

To nima veze z jezikom ali tipkovnico, tisto se nastavlja ločeno.

opeter ::

Lonsarg je izjavil:

Za Cortano in te zadeve moraš izbrati recimi US regijo v nastavitvah.

To nima veze z jezikom ali tipkovnico, tisto se nastavlja ločeno.


To je res, ampak Cortana ne razume, kaj šele govori slovensko. ;) Isto Alexa (Amazon) in Siri (Apple).
Zato pa sem napisal, da pri nas ne deluje, ker teh Microsoftovih storitev pri nas uradno ni. Vezane so na regije, točneje posamezne države.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Invictus ::

Meni je predvsem nepredstavljivo koliko folka dela na stari škatli in starem OSu, ter fura gor svoj biznis. Od katerega je odvisno njegovo preživetje.

Po možnosti seveda brez backupa. Po načelu, dokler dela, dela. Ko pa ne, pa plačaj par tisoč EUR za restore polomljenega hardwara... Čepravb hardware še nikoli ni bil tako poceni kot sedaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

2 let nazaj sem na eni firmi (podružnica .it firme) videl še polno XP. In to takih nevzdrževanih. So rekli, da ne smejo nič upgradat, ker jim rihtajo te kište na daljavo. Boot time je bil cca. 20 minut, totalno zabasano. Ampak - politika.

WizzardOfOZ ::

Invictus je izjavil:

Meni je predvsem nepredstavljivo koliko folka dela na stari škatli in starem OSu, ter fura gor svoj biznis. Od katerega je odvisno njegovo preživetje.

Po možnosti seveda brez backupa. Po načelu, dokler dela, dela. Ko pa ne, pa plačaj par tisoč EUR za restore polomljenega hardwara... Čepravb hardware še nikoli ni bil tako poceni kot sedaj...


Jap. Ko takim potem rečeš, da naj dajo 200€ za novo kišto, pa par novih diskov, te gledajo, kot da jih hočeš oropat. Potem ko so pa problemi, pa ni problem zmetat par tisoč evrov za popravilo.
Ampak šefi takih firm menjajo avto vsake 2 leti ali še prej, ker so zastareli.

Sem enkrat prišel v firmo, kjer so imeli res stare kište. Ko sem omenil, da bi jih bilo dobro zamenjat, je šef malo skomignil z rameni.
Ko sem prišel naslednjič, so imeli vsi nove monitorje. Kište pa še vedno stare. Odgovor je bil, veš stranke vidijo na mizo, pod mizo ne.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 noče umreti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6812930 (9775) Riff
»

Windows 10 vendarle premagal Sedmico

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
107101 (4901) zmaugy
»

Windows 10 na 300 milijonih naprav (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
541139359 (127735) japol
»

Windows 10 še ni prehitel XP-jev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9738202 (33952) zmaugy
»

Zmagovalci leta 2013: Windows in Internet Explorer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14865476 (58090) weezl

Več podobnih tem