» »

Kateri UPS kupiti

Kateri UPS kupiti

r5r ::

Veckrat doma pride do izpada elektricne energije, zato sem primoran kupiti UPS. UPS ima dve stevilke moc v VA(voltamperih) in moc v W(Watih), zadnja stevilka je precej manjsa. Po izracunih bi potreboval 300W(PC) + 50W(Monitor) = 350 W + 50 W za rezervo je skupaj 400 W. Zdaj pa prosim vse, ki se spoznajo na UPS, da povejo, kateri so dovolj dobri. Po moznosti naj ima vsaj USB port in zasloncek (opcija) :D. Nekaj sem jih videl ampak so zelo poceni(Mustek),a mogoce niso tako dobri oziroma ne vem zakaj so tako poceni ? ;)
And it makes me wonder.

boštjan ::

Kolko jaz vem so produkti belkin 1.klasa,pa še garancijo dobiš, da ti povrnejo nastalo škodo če njihov UPS zataji.

DMouse ::

Zelo dvomim da boš za računalnik potreboval 300W. Razen če imaš dual 3 GHz, ubijalsko grafično in tri diske, ti zagotavljam da bo 200W za kišto več kot preveč.
No sam tolk.
Sicer imam pa jest APC Back-Up UPS 350W in se zelo obnese.

@ljash ::

jst mam Back-UPS - 300 W pa se tud zlo obnese (že 3 leta)..

r5r ::

Kje pa prodajajo najceneje belkin UPS, oziroma kdo je distributer ? Na Dolenjskem do Ljubljane ?
And it makes me wonder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r5r ()

rfmw ::

jaz bi tudi rad nabavil en oops:D

Dmouse in bmx-f1, kje sta kupoila svoja dva in za koliko? me zanima, če tem rečem kaj pade cena po 3 letih...

tnx!
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

DMouse ::

Tuki poglej za mojega

@ljash ::

jst sm svojga kupu u Eventusu za (se mi zdi) okrog 25 čukov pred 3. leti. Sm biu pa en tedn nazaj tm, pa majo istga za 20 čukov. Tko da- ne splača se čakat!:D

boha ::

jest imam socomec 620va, nanj pa priklopljen 350w komp in 19" monitor. drži cca 10 minut, s tem da ima software-sko podporo (shutdown, statistiko ipd), kar za te cenejše variante najbrž ne drži.

DMouse ::

I think you're wrong!

tx-z ::

kaj pa tisti k ga v bof-u prodajajo 600VA za 17 kSIT ? :)
tx-z

r5r ::

Kako se kaj obnese Powerware 91xx 700VA ? Videl sem ga, ima UTP, RS232, USB konektor, zasloncek, zraven dobis program, ki kaze kako se pretaka elektricna energija po UPS-u ( vizualno ) pa se tezki je ku hhh ... :D
And it makes me wonder.

Sydk ::

sranje, spet je štroma zmankal za 10 min.
tko da bi vas resnično prosu za en nasvet KJE v Ljubljani bi dobu en dober UPS za okoli 20-25 k ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13027187 (8598) Vuli
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337492 (32600) amigo_no1
»

UPS-neprekinjeno napajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
809103 (6364) ender
»

Obremenjenost Vtičnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5220568 (19669) AngelOfDeath
»

Kakšen in koliko močan UPS nabavit ??

Oddelek: Kaj kupiti
122725 (2705) ender

Več podobnih tem