» »

Korona - 2. in 3. val

Korona - 2. in 3. val

Temo vidijo: vsi
««
14 / 14
»
»»

ajdov2 ::

zmaugy je izjavil:

V komi od sredine decembra:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Republikanski kongresnik umrl za Covidom pri 67 letih:

https://edition.cnn.com/2021/02/08/poli...

Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

shmandi ::

ajdov2 je izjavil:


Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Tudi koliko peščev je bilo mrtvih na cesti ali pa delavcev v nesrečah bomo večkrat zasledili, kot pa koliko jih je preživelo.

ajdov2 ::

shmandi je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Tudi koliko peščev je bilo mrtvih na cesti ali pa delavcev v nesrečah bomo večkrat zasledili, kot pa koliko jih je preživelo.

Nismo pa prepovedali vsega prometa, ker kdaj pa kdaj kdo umre v prometni nesreči.

Slopek ::

Imamo torej znova celo reč lažno pozitivnih testov. Tokrat Ajdovščina.

Počivalšek medtem kot pravi gazda odpira gostilne. Prav ima, saj bi jih jaz tudi.

Trgovci, ki želijo delati se naj testirajo samoplačniško, je nova komanda. Bodo lepo sodelovali, pa tudi njim privoščim tedenski izdatek za testiranje.

Nič novega torej. Same old shit, same old lies. Ampak folk si to resnično zasluži. Da bo pravici res zadoščeno, čakam samo še analne teste. Potem bo res vse tako, kot se za leto 2021 spodobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

lotar123 ::

Slopek je izjavil:

Imamo torej znova celo reč lažno pozitivnih testov. Tokrat Ajdovščina.

Počivalšek medtem kot pravi gazda odpira gostilne. Prav ima, saj bi jih jaz tudi.

Trgovci, ki želijo delati se naj testirajo samoplačniško, je nova komanda. Bodo lepo sodelovali, pa tudi njim privoščim tedenski izdatek za testiranje.

Nič novega torej. Same old shit, same old lies. Ampak folk si to resnično zasluži. Da bo pravici res zadoščeno, čakam samo še analne teste. Potem bo res vse tako, kot se za leto 2021 spodobi.


Danes niso važni testi, danes je na tapeti Ana iz Zanzibarja :))

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

shmandi je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Tudi koliko peščev je bilo mrtvih na cesti ali pa delavcev v nesrečah bomo večkrat zasledili, kot pa koliko jih je preživelo.

Nismo pa prepovedali vsega prometa, ker kdaj pa kdaj kdo umre v prometni nesreči.

Ne, imamo pa v mestu omejitev 50 ali celo 30. Ali celo peš cone. V Ljubljani sem se včasih vsak dan peljal zjutraj mimo Name z avtom. Omejitev je bila 60 ali 70, sem že pozabil. Zdaj je tam peš cona.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

WizzardOfOZ ::

Slopek je izjavil:

Trgovci, ki želijo delati se naj testirajo samoplačniško, je nova komanda.


Jaz ne bi šel na tak test. Tudi ljudem v svoji trgovini nebi tega rekal, da morajo naredit. Raje bi pusti ltrgovino zaprto, pa še vse ostale bi lahko zaprli, da bi bile tudi trgovke, ki so sedaj vsak dan v službah in prodajajo hrano, kak mesec doma. Zaprimo vse trgovine. Jaz sem takoj za.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Slopek ::

Ja lotar123.
Pa predvsem se obsoja njo, ne pa napada nanjo.
Še ena zmaga za vladajočo bando.

Zato pravim, da je vse kar se dogaja in kar se bo, popolnoma zasluženo. Folk je treba jebat.

WizzardOfOZ ::

Slopek je izjavil:

Ja lotar123.
Pa predvsem se obsoja njo, ne pa napada nanjo.
Še ena zmaga za vladajočo bando.

Zato pravim, da je vse kar se dogaja in kar se bo, popolnoma zasluženo. Folk je treba jebat.


Nekam je pa treba preusmerit pogled bedastega ljudstva. Vržeš jim kost, oni pa nasedejo (ko kiti).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ajdov2 ::

zmaugy je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

shmandi je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Tudi koliko peščev je bilo mrtvih na cesti ali pa delavcev v nesrečah bomo večkrat zasledili, kot pa koliko jih je preživelo.

Nismo pa prepovedali vsega prometa, ker kdaj pa kdaj kdo umre v prometni nesreči.

Ne, imamo pa v mestu omejitev 50 ali celo 30. Ali celo peš cone. V Ljubljani sem se včasih vsak dan peljal zjutraj mimo Name z avtom. Omejitev je bila 60 ali 70, sem že pozabil. Zdaj je tam peš cona.

V gostilni je trenutno omejitev da moraš biti minister oziroma njegova družba. Očitno gre korona samo na rajo na veljake pa ne.

Slopek ::

@wizzard. Tudi sam ne bi odprl trgovine, niti ne bi šel delati pod takimi pogoji. Jaz sem svoje odločitve sprejel in sem tudi pripravljen na posledice.
Trgovci pa čeprav bodo cvilili, bodo vsi sodelovali in zato, ne sočustvujem z njimi. Naj jih še analno pravim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

WizzardOfOZ ::

ajdov2 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

shmandi je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Tudi koliko peščev je bilo mrtvih na cesti ali pa delavcev v nesrečah bomo večkrat zasledili, kot pa koliko jih je preživelo.

Nismo pa prepovedali vsega prometa, ker kdaj pa kdaj kdo umre v prometni nesreči.

Ne, imamo pa v mestu omejitev 50 ali celo 30. Ali celo peš cone. V Ljubljani sem se včasih vsak dan peljal zjutraj mimo Name z avtom. Omejitev je bila 60 ali 70, sem že pozabil. Zdaj je tam peš cona.

V gostilni je trenutno omejitev da moraš biti minister oziroma njegova družba. Očitno gre korona samo na rajo na veljake pa ne.


Že ptiče mamo samo pri nas neumne, da se zaletavajo v vetrnice, drugje po svetu nimajo tako neumnih ptičev, veš kolk so potem šele ljudje neumni, da nasedajo takim provokacijam.
A se je že kdo vprašal, kak nov bedast ali pa slab zakon so sprejeli, da so moral vse skupaj zameglit z obiskom enega debila v gostilni?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

shmandi je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Zakaj se izpostavlja izjeme? Koliko 67 letnikov je preživelo covid? Koliko jih ni bilo niti en dan v komi zaradi njega?

Tudi koliko peščev je bilo mrtvih na cesti ali pa delavcev v nesrečah bomo večkrat zasledili, kot pa koliko jih je preživelo.

Nismo pa prepovedali vsega prometa, ker kdaj pa kdaj kdo umre v prometni nesreči.

Ne, imamo pa v mestu omejitev 50 ali celo 30. Ali celo peš cone. V Ljubljani sem se včasih vsak dan peljal zjutraj mimo Name z avtom. Omejitev je bila 60 ali 70, sem že pozabil. Zdaj je tam peš cona.

V gostilni je trenutno omejitev da moraš biti minister oziroma njegova družba. Očitno gre korona samo na rajo na veljake pa ne.


In potem se sprenevedajo in kao sprašujejo, zakaj se ljudje ne držijo omejitev. Nesposobna vlada pač.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

Vlada nikakor ni nesposobna. Folk je butast in ima tudi tako vlado. Jo pač sestavljajo ljudje. Ta isti glup folk. Delajo seveda dobro zase, pa so spet bolj pametni, kot vsi drugi, ki jim to sploh omogočajo.
Tisti, ki misli, da bi bilo z drugim vodstvom bistveno drugače, je pa sploh glup.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

Vlada nikakor ni nesposobna. Folk je butast in ima tudi tako vlado. Jo pač sestavljajo ljudje. Ta isti glup folk. Delajo seveda dobro zase, pa so spet bolj pametni, kot vsi drugi, ki jim to sploh omogočajo.
Tisti, ki misli, da bi bilo z drugim vodstvom bistveno drugače, je pa sploh glup.

Odloči se. Aja, pa kaj je v smislu ustavljanja pandemije koronavirusa merilo sposobnosti vlade? To da, delajo dobro zase?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

ajdov2 je izjavil:


V gostilni je trenutno omejitev da moraš biti minister oziroma njegova družba. Očitno gre korona samo na rajo na veljake pa ne.


Če misliš Počivalška je tudi potrebno z vso resnostjo ugotoviti ali je bila voda ki jo je po svojih besedah pil ustekleničena ali iz pipe, Iz pipe je navadno zastojn.

Če se ugotovi, da je bila voda ustekleničena, je potrebno takoj aktivirati KPK, ki naj z vsemi zaposlenimi razišče morebitno nakazano stopnjo tveganja, za tveganje za sum na morebitni sum korupcije. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Vlada nikakor ni nesposobna. Folk je butast in ima tudi tako vlado. Jo pač sestavljajo ljudje. Ta isti glup folk. Delajo seveda dobro zase, pa so spet bolj pametni, kot vsi drugi, ki jim to sploh omogočajo.
Tisti, ki misli, da bi bilo z drugim vodstvom bistveno drugače, je pa sploh glup.

Odloči se. Aja, pa kaj je v smislu ustavljanja pandemije koronavirusa merilo sposobnosti vlade? To da, delajo dobro zase?

Kaj naj se odločim? Tako po gostilniško radi rečemo, da so nesposobni. V resnici vemo, da to ne drži.
Merila pa postavi ljudstvo. Ker se vlado še vedno upošteva, lahko sklepam le, da je ljudstvo z njihovim delom zadovoljno.
Treba je pa pazit, da ne dobimo položnice, saj veš 8-O

Telbanc je živ primer zadovoljnega državljana pod to trenutno vladavino.
Vidiš zmaugy, o takih govorim.
Vse se da s takim folkom, razen napredka ni. Tega pa itak ne potrebujemo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

Vlado se upošteva manj, kot bi bilo dobro, ker je nesposobna voditi ljudi z dobrim zgledom.
Neumna pravila, ki nimajo smisla, javno preseravanje posvečenih mimo pravil, politično obračunavanje z novinarji itd.
Zato smo imeli tudi ene najslabših številk v Evropi, ker so ljudje neupoštevanje pravil videli kot možnost pokazati fakiča vladi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

A resno verjameš, da smo tolk drugačni o drugih kar se tiče upoštevanja ukrepov?
Kolikor so ti nesmiselni, jih upoštevamo 100% bolj, kot bi jih sploh morali.
Tudi za zgled nam niso, res je. Verjetno so tudi njim zoprni in neumni, saj ne odkrivajo tople vode, ampak le uveljavljajo po večini že vpeljane zadeve, ki jih imajo drugod po svetu.
Prepričan sem, da z drugim vodstvom ne bi bilo bistveno bolje. Bilo bi drugače, ne pa boljše.

zmaugy ::

Ne vem. Vidim rezultate v primerjavi s tujino in vidim neumnosti, s katerimi zapravljajo kredibilnost.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

Smo krepko v oranžni fazi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

weasel ::

Hvala Prešernu za manj testov :))

Miki N ::

Nehajte dajati legitimnost tem barvnim fazam, ker so dokaj arbitrarna izmišljotina Vlade s katero so se kao izognili odločbi US glede sprotnega preverjanja učinka posameznih ukrepov.

Semafor je BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

weasel je izjavil:

Hvala Prešernu za manj testov :))


Zgleda da se slovencem za praznike "ne da k zdravniku", res pa je da tud delež okuženih med testiranimi hitro pada.

Tko da tud jutrišnje mal večje številke, ne bojo preprečile, odprtje občin. Zgleda da se pol zaj kletka odpre.

Bolnice se bojo pa praznile z 14 dnevnim zamikom.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

lotar123 ::

Sicer 2/3 manj testov kot prejšnji teden, vendar tudi če gledamo % okuženih je še vedno viden nek napredek. Prejšnji ponedeljek 20% danes 13%. Prekuženost že kaže zobe koroni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Miki N ::

Nekaj mi ni jasno "strokovnjaki". Kako boste vi prepričali kogarkoli v splošno nevarnost Rone, če pa še ministra Vodopivška niste uspeli splašiti stran od gostilne, ki je bojda nekaj najhujšega, takoj za orgijami? Pa ni nek junak - in vi upate, da boste prepričevali sedaj že prekaljene antivakserje? LOL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Slopek ::

Vse to se ravno tako odraža tudi na tem forumu. Vedno bolj, po nareku vodilnih.
Facebook še bolj ostro nad teorije o cepivih.
https://www.google.com/amp/s/www.thever...

Zdaj je svoboda, zdaj moramo biti tiho!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Badwolff ::

Kva zdej, gremo vsi v šole.. .

ajdov2 ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

sbawe64 ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Vlada nikakor ni nesposobna. Folk je butast in ima tudi tako vlado. Jo pač sestavljajo ljudje. Ta isti glup folk. Delajo seveda dobro zase, pa so spet bolj pametni, kot vsi drugi, ki jim to sploh omogočajo.
Tisti, ki misli, da bi bilo z drugim vodstvom bistveno drugače, je pa sploh glup.

Odloči se. Aja, pa kaj je v smislu ustavljanja pandemije koronavirusa merilo sposobnosti vlade? To da, delajo dobro zase?

Vlada je ustavila natanko nič.

Na mrtvaški lestvici smo drugi v Evropi.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...
Zakaj je Mario Fafangel ujezil Janeza Janšo #video
Danes smo dobili nov dokaz, da boja proti epidemiji ne vodijo epidemiologi, ampak vladajoča politika (aka Puklasti osebno).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59494429 (34246) Unchancy

Covid-19 cepljenje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31625673 (21472) BigWhale

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348924 (44029) vostok_1

Več podobnih tem