» »

NVIDIA Lovelace (GPU 5nm)

NVIDIA Lovelace (GPU 5nm)

Temo vidijo: vsi
««
45 / 79
»»

Jarvice ::

Vsota, ki piše na računu je nepomembna za novega kupca. Kartica je bila v super akciji kupljena, je nova in ima 3 letno garancijo. Cene na trgu pa se ve kakšne so.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

DarwiN ::

Ne poznaš psihe ljudi. Očitno nimaš izkušenj z bolhači. Velika večina kupcev živi na meji blaznosti. Kupovali bi novo po polovični ceni, prodajajo pa rabljeno dražje kot v trgovini. :D

Pa dejansko človek dobi grenak občutek, ko ti nekdo tako "grdo" preproda zadevo po skoraj dvakratni ceni. Zagotovo bo koga odvrnilo oziroma bo želel še malo barantat in zbit ceno za stotaka ali dva.

Tudi sama vsota na papirju nosi manjši pomen. Če bi iz kakršnegakoli razloga kdaj kartico vračal za povrnjeno kupnino ali del kupnine. Denimo čez pol leta pošlješ v garancijo in nimajo zaloge. Ti vrnejo teh 720€ in rešeno.

Anyways, kot zanimivost poročaj, koliko boš iztržil.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

FlyingBee ::

Obdrži obe, bo še GPU dobrina enkrat, AI pa RNDR.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Pezdicek ::

Kaj imajo to nekaj cene zjebane?
Včeraj poceni, danes pa tole?
https://www.mimovrste.com/graficne-kart...

1660€?

Meizu ::

Bolhači pri nas kupujejo samo po polovični ceni.. Novo gor ali dol..


Ni novo, ker je rabljeno. Razen če mi misliš ob prodaji izdat nov račun ter odvest svoj davek na dobiček.

Rabljena roba takoj izgubi na ceni. To velja tudi za tiste, ki želijo rabljeno robo preprodajat po ceni nove. To ni nekaj specifičnega za slovenijo, kar poglejte ebay, reverb, sosednji mercatino, willhaben, itd..

FireSnake ::

DarwiN je izjavil:

Ne poznaš psihe ljudi. Očitno nimaš izkušenj z bolhači. Velika večina kupcev živi na meji blaznosti. Kupovali bi novo po polovični ceni, prodajajo pa rabljeno dražje kot v trgovini. :D

Pa dejansko človek dobi grenak občutek, ko ti nekdo tako "grdo" preproda zadevo po skoraj dvakratni ceni. Zagotovo bo koga odvrnilo oziroma bo želel še malo barantat in zbit ceno za stotaka ali dva.

Tudi sama vsota na papirju nosi manjši pomen. Če bi iz kakršnegakoli razloga kdaj kartico vračal za povrnjeno kupnino ali del kupnine. Denimo čez pol leta pošlješ v garancijo in nimajo zaloge. Ti vrnejo teh 720€ in rešeno.

Anyways, kot zanimivost poročaj, koliko boš iztržil.


Jaz sem (malo pred TOTALNO kripto norijo) kupil 3090 za 2470.
Na računu je bilo veliko manj. V tistem času so se prodajale po 2600+
S socialci se ne ubadaš. Račun je, garancija je. Kolikšna je cifra na računu ni pomembno.
Čemu bi to sploh omenjal?
Sploh se pa taka stvar proda v živo, ker je malo več denarja v igri.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jarvice ::

Kako je rabljen, če še ni bil izdelek niti vzet iz embalaže?

Si tipičen primer, ki ga je opisal Darwin. Kupoval bi novo robo po polovični ceni, sam pa bi prodajal rabljeno robo po višji ceni od nove :))
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarvice ()

FlyingBee ::

Koliko?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

Jarvice je izjavil:

Kako je izdelek rabljen, če še ni bil izdelek niti vzet iz embalaže?

Si tipičen primer, ki ga je opisal Darwin. Kupoval bi novo robo po polovični ceni, sam pa bi prodajal rabljeno robo po višji ceni od nove :))


Pubeci ne ločijo med "novim" in "nerabljenim".
V sekundi, ko boš prinesel domov tvoje nove ne bodo več (garancija že teče) bodo pa nerabljene.
Tu se nekaterim fantom zatakne ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FlyingBee ::

1390eur, pametno

100 eur ceneje kot kot na mindfactory
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Jarvice, DALEČ najboljša varianta bi bila nemški Ebay.. Tam bi iztržil blizu 1500€ zanjo, minus provizija.. In to z lahkoto.. Samo na dražbo jo moraš postavit za 0€ za 7 dni. To je vse.

Hudič je edino, da verjetno ne uporabljaš Ebayja za prodajo in torej nimaš "zaupanja vrednega" statusa. Če mogoče poznaš koga, ki je na ebayju prodal že veliko stvari in ima ~100% rating...

Pri nas bo težka.. Teh tvojih 1390€ je neslana šala.

IMHO za 1000€ prodaš še danes, za 1100 v roku tedna dni, 1200 v roku meseca dni. Kar je več, spada pod znanstveno fantastiko.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mailer ::

Tole je bil en velik zajeb pri kopiranju stolpca s ceno. Seveda se je vse podrlo in so zdaj najcenejše najdražje in obratno.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Meizu ::

Kako je rabljen, če še ni bil izdelek niti vzet iz embalaže?


Ni pomembno. Nimaš registriranega prodajnega obrata, ne odvajaš davkov. Že samo zato gre cena najmanj 22% dol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarvice ()

Jarvice ::

LoL
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Meizu ::

No, srečno s prodajo, nekoga boš že najebal, ampak taki se mi malodane smilijo. Ampak whatever, ni moj denar. Mojega videl pač ne boš.

Magic1 ::

A bi se lahko nazive potalal skalparjem, ki uporabljajo slo-tech za svojo platformo(tukaj dobijo free info o ponudbi, potem pa hitro v nateg preostalih)? Fak, kupi grafično za 700EUR, potem jo pa tu preprodaja za 1400EUR...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Meizu ::

Pa še ponosni so na svoje dosežke. To bi morala inšpekcija zagrabit in jih malo pri FURSU nategnit pošteno. To ni prodaja rabljenih izdelkov ampak čista prodaja na črno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarvice ()

FlyingBee ::

Eh, ne, samo dobra prilika.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FlyingBee ::

Chrome 110 brings NVIDIA RTX Super Resolution support
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

inzenir1337 ::

Tukaj si poglej cene v Sloveniji:
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Če se ti ne mudi boš 100% dobil 1500€. Taktično jih odiraj, bando gejmersko. :))

FireSnake ::

Meizu je izjavil:

No, srečno s prodajo, nekoga boš že najebal, ampak taki se mi malodane smilijo. Ampak whatever, ni moj denar. Mojega videl pač ne boš.


Uf, kako smo eni fovš.
Da se ne bo kdo razpočil za par 100€ s katerimi nimajo popolnoma nič.

FlyingBee ::

Nobenega ne bo najebal, itak ima ceno 100eur pod minfactory, tako da cenejše Suprimke ni.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

AaBoy ::

Ko bi človek rad zamenjal 1660 Ti, pa nikoli ni več pravi čas, čestitike keri ste dobili. Kak je beden GPU space, ko se niti mid tier ne moreš veseliti več...

Jarvice ::

Hvala. Vse gre gor na žalost. Sploh hrana se je katastrofalno podražila.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Seba22 ::

Jas sem mu ponudil lep znesek zanjo,ampak požrešnost pač ne pozna meja očitno za tak denar je tako nebo prodal sploh pa ne z takim računom
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Jarvice ::

Za 1000€ ti je res ne morem prodat.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Seba22 ::

Raje reči nočeš to je velika razlika kakorkoli javi mi če si premisliš lahko tudi čez 1 mesec ko ti bo še ležala v predalu
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

inzenir1337 ::

Ne bo mu ležala v predalu garant, ker ima ceno 100€ ceneje kot najcenejša nova taka kartica v Evropi in 500€ ceneje kot v Sloveniji. Eni ste res obupani da niste dobili te faking RTX 4080 Suprimke za 700€.
Kmalu bo za 700€ za kupit kak RTX 3080 ali pa za 1000€ kak RTX 3090. Ampak to so počasne in zastarele kartice...

tikitoki ::

Sam idiot ne bo narocil NOVE RTX 4090 za 1800 EUR z amazona in njemu placal 1500 za second hand 4080. Ni receno, da se tepec ne najde. Se vedno pa ste bebci z visokimi cenami za second hand rono na bolhi pateticni in razlog, da raje kupim novo. Za mal drobiza ni vredno prevzeti rizika z nakupom second hand robe.

Sedaj pa se prosim speljite v namensko temo, al pa pod oglase, ker smetite temo.

DarwiN ::

Dejstvo je, da dobiš pri nas novo 4080 za ~1400€, iz Nemčija pa za 1250-1300€, hladilnike pa imajo 4000 grafike vse overkill, za razliko od 3000 in starejših serij.. Celo usrana Manlijevka 4080 ima dobro hlajenje in je tiha.

Povrh tega ljudje, ki kupujejo na bolhi, ne gledajo toliko na detajle, pač pa na denar.. Tisti, ki plača 1500€ za GPU, se ne bo jajčkal za 100 ali 200€ in bo kupil iz trgovine.

Skratka, da gre za top različico, je dobrodošlo, ne nosi pa dost teže.. V bistvu pomeni le, da če se prodajata dva različna modela po enaki ceni, bo kupec vzel tisto kartico z boljšim hlajenjem.

In BTW, cene karticam padajo, ker ni povpraševanja.. 10-20% so že padle in zelo verjetno bodo v naslednjih mesecih padle še za 10-20%, tko da se lahk zgodi, da bodo 4080 kmalu +++1000€ v Nemčiji.

Bottom line, še za 1200€ ne bo kar tako prodal oz. bo potreboval nekaj sreče.. In Jarvice, kupcu raje vnaprej pokaži račun oziroma obrazloži situacijo, ker če bo šele doma opazil ta "nateg", imaš 50% možnosti, da se mu bo pokadilo iz ušes in ti jo bo nazaj prinesel. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jarvice ::

Jeba je slovenija, ker bi imeli vsi vse zastonj. Saj vas razumem po eni strani. Plače so slabe in stroški veliki.

Raje čakate leto ali več, da bi dobili za par 100€ cenejšo zadevo. To pove vse.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

d3mon3 ::

Ma daj pusti te psihopatske komentarje in blodnje!

Gasa in prodaj za cimvec, logicno??
Zakaj bi prodajal po samo 1000e, ce lahko dobis 1300e ali vec?

Zdrava pamet pa to?

FireSnake ::

Seba22 je izjavil:

Jas sem mu ponudil lep znesek zanjo,ampak požrešnost pač ne pozna meja očitno za tak denar je tako nebo prodal sploh pa ne z takim računom


Jurja je lep znesek za tole grafično?
Daj, ne se smešit, no.
Idi pa v trgovino po njo, če ti to, kar Jarvice prodaja, ne diši.
Eni ste res smešni.

tikitoki je izjavil:

Sam idiot ne bo narocil NOVE RTX 4090 za 1800 EUR z amazona in njemu placal 1500 za second hand 4080. Ni receno, da se tepec ne najde. Se vedno pa ste bebci z visokimi cenami za second hand rono na bolhi pateticni in razlog, da raje kupim novo. Za mal drobiza ni vredno prevzeti rizika z nakupom second hand robe.

Sedaj pa se prosim speljite v namensko temo, al pa pod oglase, ker smetite temo.


Smetiš tudi ti. Znova in znova.
Pa razpucaj si kaj je "second hand" roba.
Gre za še zapakirano kartico z računom in garancijo.
Edino, kar izgubiš je par dni garancije. In ta kompromis ti zmanjša nakup za par 100€.

Jaz bi jo tudi raje na steno pribil kot pa pustil, da me nekdo izsiljuje za 1000€.
Mrhovinarji.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Seba22 je izjavil:

Jas sem mu ponudil lep znesek zanjo,ampak požrešnost pač ne pozna meja očitno za tak denar je tako nebo prodal sploh pa ne z takim računom


Seveda bo!
Na srečo ne tebi. Kaj ima veze številka na računu? Je grafična zaradi tega kaj slabša?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tikitoki ::

Pajacu ocitno ni jasmo kaj je second hand roba. Cim kupis zadevo in prodajas naprej, je second hand. Vse zgodbice o nerabljenosti,...., obdrzi zase. Pa se preberi za kaj menijo proizvajalci o garanciji za second hand robo. Da ne bos presenecen.

Ocitno je pajac spregledal tudi dejstvo, da v primeru ovare lahko kupec ostane zgolj s 720 EUR. Normalan garancija te sciti do polne kupnine. Sam pajaci mislijo, da se drugim splaca ukvarjati z rizikom brez konkretno nizje cene. Izvoli kupi. RAcionalna oseba bo narocila iz Nemcije in se ne zajebavala z riziki brez zadostne financne spodbude.

FireSnake je izjavil:

Seba22 je izjavil:

Jas sem mu ponudil lep znesek zanjo,ampak požrešnost pač ne pozna meja očitno za tak denar je tako nebo prodal sploh pa ne z takim računom


Seveda bo!
Na srečo ne tebi. Kaj ima veze številka na računu? Je grafična zaradi tega kaj slabša?


So ti ze obrazlozili zakaj, ali si nepismeno teslo?

Oseba, ki raje pribije GPU na steno, kot proda po trzni ceni za rabljeno robo, kaze racionalnost bika, ki dirja naproti rdeci zastavi. Skoda nadaljenih besed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

inzenir1337 ::

tikitoki je izjavil:

Sam idiot ne bo narocil NOVE RTX 4090 za 1800 EUR z amazona in njemu placal 1500 za second hand 4080. Ni receno, da se tepec ne najde. Se vedno pa ste bebci z visokimi cenami za second hand rono na bolhi pateticni in razlog, da raje kupim novo. Za mal drobiza ni vredno prevzeti rizika z nakupom second hand robe.

Sedaj pa se prosim speljite v namensko temo, al pa pod oglase, ker smetite temo.

Lažeš. MSI Suprim mi pokaži po tej ceni na Amazonu.

DarwiN je izjavil:

Dejstvo je, da dobiš pri nas novo 4080 za ~1400EUR, iz Nemčija pa za 1250-1300EUR, hladilnike pa imajo 4000 grafike vse overkill, za razliko od 3000 in starejših serij.. Celo usrana Manlijevka 4080 ima dobro hlajenje in je tiha.

Povrh tega ljudje, ki kupujejo na bolhi, ne gledajo toliko na detajle, pač pa na denar.. Tisti, ki plača 1500EUR za GPU, se ne bo jajčkal za 100 ali 200EUR in bo kupil iz trgovine.

Skratka, da gre za top različico, je dobrodošlo, ne nosi pa dost teže.. V bistvu pomeni le, da če se prodajata dva različna modela po enaki ceni, bo kupec vzel tisto kartico z boljšim hlajenjem.

In BTW, cene karticam padajo, ker ni povpraševanja.. 10-20% so že padle in zelo verjetno bodo v naslednjih mesecih padle še za 10-20%, tko da se lahk zgodi, da bodo 4080 kmalu +++1000EUR v Nemčiji.

Bottom line, še za 1200EUR ne bo kar tako prodal oz. bo potreboval nekaj sreče.. In Jarvice, kupcu raje vnaprej pokaži račun oziroma obrazloži situacijo, ker če bo šele doma opazil ta "nateg", imaš 50% možnosti, da se mu bo pokadilo iz ušes in ti jo bo nazaj prinesel. :D

Lažeš. Pokaži mi MSI Suprim pri nas za 1400EUR in pokaži mi to isto kartico iz Nemčije za 1250EUR. Prosim nekah lagati, ker to ne bo prineslo znižanja, prav nasprotno, Jarvice bo mogoče dvignil ceno na 1600EUR.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

dajte že banat malo folk no.

Tilen88 ::

Upam, da jo proda za čim več, pa naredi dober profit :D

Jarvice ::

Hvala, Tilen. Eden od redkih, ki privošči človeku.

Sem pa še kar na 7900 XT, tako da sta še obe 4080ki nedotaknjeni.

Čakam pa še kaj bo s custom XFX 7900 XT, ki sem jo naročil za 780€.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

FlyingBee ::

A si ju že prevzel? 4080 mislim.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarvice ::

Da.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Seba22 ::

FireSnake je izjavil:

Seba22 je izjavil:

Jas sem mu ponudil lep znesek zanjo,ampak požrešnost pač ne pozna meja očitno za tak denar je tako nebo prodal sploh pa ne z takim računom


Seveda bo!
Na srečo ne tebi. Kaj ima veze številka na računu? Je grafična zaradi tega kaj slabša?


Ti pa sploh nisi vreden mojega odgovora glede na to kakšne blodnje in bedarije pišeš tukaj po forumu za inženirja pa itak vemo da je en velik trol ki še take in onake grafe še v rokah ni imel kaj šele uporabljal
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Jarvice ::

Alleged NVIDIA GeForce RTX AD106 GPU Benchmarks Leak Out, On Par With RTX 3070 Ti

https://wccftech.com/alleged-nvidia-gef...
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Jarno ::

Pred časom se je razpravljalo ali bo RTX 4060Ti jajc zaradi zgolj 128 bitnega pomnilniškega vodila.
Sam sem imel občutek, da bo približno tako, kot kažejo zgornji benchmarki, predvsem zaradi visokih frekvenc.
Hakeljc je tudi v tem, da se je občutno povečal L2 predpomnilnik, torej neke vrste nVidiin odgovor na infinity cache.
#65W!

Jarvice ::

Se spomnim. Sem že takrat predvideval, da bo zadeva na ravni 3070 Ti, kar je logično, ampak 128 bitno vodilo je nekatere zmedlo.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

mailer ::

128 bitno vodilo je sramota za katerokoli kartico.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

meho7 ::

Jarvice je izjavil:

Alleged NVIDIA GeForce RTX AD106 GPU Benchmarks Leak Out, On Par With RTX 3070 Ti

https://wccftech.com/alleged-nvidia-gef...

msrp pa? $499? :))

tikitoki ::

Vrjetno 600 USD.

Mislim, da se bo ponovil Turing. Naslednjo generacijo bodo sele splavili nekaj s konkretno boljsim P/p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Jarno ::

Pomnite fantje, proizvodni proces draži kartico, 128-bitno vodilo, samo 8GB VRAM-a in nizka poraba (ni potrebe po masivni šasiji) pa jo poceni.
Zadeva bi vseeno znala biti dražja od RTX 3060Ti. Vsaj dokler ne bo konkurence v tem segmentu.
#65W!

inzenir1337 ::

Cene se bodo počasi obrnile in začele iti gor. Jarvice, priporočam ti da MSI GeForce RTX 4080 16GB SUPRIM X nekoliko podražiš. Sam bi jo danes prodajal za 1620EUR, kar je 900EUR profita na karto.

Zgodovina sprememb…

««
45 / 79
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia predstavila geforce RTX 40 Super (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
559657 (6205) Mr.B
»

Nvidia še pred izidom umaknila in preimenovala RTX 4080 12 GB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1019843 (5490) FlyingBee
»

Cene nVidia kartic na trgu danes (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
789605 (6465) ziga1990

Več podobnih tem