» »

Kako so vedeli, da bo od decembra 2018 bitcoin sel gor do 20k?

Kako so vedeli, da bo od decembra 2018 bitcoin sel gor do 20k?

bvt ::

bvt je izjavil:



Bitcoin se je dumpal tocno eno leto. Na obletnico od ATH (all time high) sem opozoril preden se je zgodila. Na obletnico se je zacel Bitcoin ponovno pumpat. Novoletno voscilo. Ali tokrat mislijo zares?


Kako so vedeli, da bo od decembra 2018 bitcoin sel gor do 20k? Takrat je bil bitcoin na dnu pri 3k.
  • predlagala izbris: Gejspodar ()

kow ::

Verjetno trolas.. ampak teh videov je na YT kolikor hoces. Eden bo pac zadel dno.

Gejspodar ::

Ali lahko Sminem ponovno premaga brata Bogdanoff?

bvt ::

kow je izjavil:

Verjetno trolas.. ampak teh videov je na YT kolikor hoces. Eden bo pac zadel dno.

ja, ampak drugi posnetki niso objavljeni na slotechu. Ta prvi zgoraj pa je bil. Video je na kanalu objavljen samo en dan po tistem, ko je bitcoin dosegel dno. Drugac je takrat tudi bila obletnica bitcoin all time high.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Kripto mesi ::

Spet kreten akvafreš z desetim računom.

Aquafriend ::

Obletnica je bila 17. december. Zanimivo, da je tudi letos 16. decembra prazna luna po judovskem koledarju. Leta 2017, 17. decembra bitcoin dosegel vrh pri skoraj 20.000 usd. Leto pozneje, na isti dan 17. decembra, bitcoin doseze dno in na ta dan zacne pumpat navzgor. Od takrat ne pade vec pod to ceno, vse dokler spet decembra 2020 ne doseze 20.000 dolarjev. Kaj se bo zgodilo 16. decembra letos? Morda nic. Morda preobrat? Kdo ve?

kow ::

Spet prodajas svojo trading meglo? :))

Aquafriend ::

Se bolj zanimam za fenomen tovrstnih koledarjev, ciklusov, datumov kot pa za kripto. Ce kdo ve kaj vec, bi bilo zanimivo prebrat.

Kripto mesi ::

Fenomen si ti, ki v to meglo verjameš.

IL_DIAVOLO ::

Vec dolžn ko vredn.

Aquafriend ::

Kripto mesi je izjavil:

Fenomen si ti, ki v to meglo verjameš.

verjamem, da se doloceni ljudje ravnajo po naravnih zakonitostih, v bistvu se tako ravna vecina prebivalstva. Zahodni svet in koledar, ki se ga uporablja tukaj, predstavlja manjsino. Ce pa pogledas kitajce, indijce, jude, ti predstavljajo vecino prebivalstva.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Kaj vse ne izvemo.

Zemljani prestavljajo večino prebivalstva.

Aquafriend ::

Gre se za to, da omenjeni narodi uporabljajo cisto drugacen koledar, ki temelji na naravnih zakonitostih.

DeBrito ::

Še vedno je lažje čitati te blodnje aque, kot pa tisto jokanje Nodija o tezosu...

kow ::

Low bar.

nergac ::

Kaj pa nagon po preživetju?

Kripto mesi ::

Wtf pa ti bluziš po vseh temah? Še en neuravnovešenec.

nergac ::

Popolnoma prav imaš.

Vsaj en normalen tukaj.

Aquafriend ::

Pozabil sem dodat leto 2019, na 17. december je tudi dosezeno lokalno dno. Leta 2016 okrog 17 decembra pa je zacel pumpo. Leta 2015 na 17. december dosegel lokalni vrh. Leta 2013 na 17. december je dosegel dno. Leto 2014 na ta isti dan je sicer dosezen manjsi preobrat a nic posebnega. Leta 2012 je zamujal za en dan, sicer na 18. december dosegel dno, Anomalija pa je bila leta 2011.

dild0idis ::

BTW, sedaj je padec BTC, do kam kaj mislite bo tale padec, do 10k USD ali manj?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Glede na koledar bo padlo na 2 jurja ali pa 5k ali pa bo padlo na 25k, kdo bi vedel, bomo potem za nazaj napovedali, ker za naprej je pretežko.

kakob ::

DeBrito je izjavil:

Še vedno je lažje čitati te blodnje aque, kot pa tisto jokanje Nodija o tezosu...


I lold.

On a more serious note, oba potrebujeta mentalno zdravljenje. Verjamem, da je veliko pacientov sedaj ekstra prizadetih zaradi lockdownov. Jebeni Janša.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

SuperKripto ::



Psihologija mnozic. Pri dnu ne kupujejo. Ko pride na vrh pa...shut up and take my money :)

Invictus ::

Pač, filozofija množic...

Nekaj na dnu, nihče ne kupi.

Nekateri kupujejo, začne rasti... začnejo se pisati članki, folk še bolj navali...

Pač psihologija ovc.

Ko se začne pisati, kako nekaj raste, je večina že zdavnaj zamudila...

Če imaš denar, kupiš na dnu. Če ga nimaš, tudi kasneje ne moreš :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tomaz- ::

seveda lahko, samo manjši procent..Tako se striže ovce.. Denar namenjen nakupu gre pač v vrhu za toliko manjši delež...takoj ko začne drset pa panikaaaa. prodat dokler je še kaj .. Zato se to dela samo z denarjem, ki ga ne rabiš... Sam sem nabavil slabih 9 bitkojnov v času, ko ni bilo ravno najbolj ugodno, še vedno pa ni bilo all time high pred leti.. Ker me ta znesek "ne boli", imam pač noter in bom imel do penziona.. pa je vmes že bogato padlo,,,... Zdaj je pa ohoho več, kot sem vložil.... Kar bo, bo :)

Kvinta ::

Ko bote meli malo več bote kaj hitro spoznali da že 1% da lep zaslužek.
A.C.A.B

Aquafriend ::

Danes je 16. december in bitcoin je dosegel nov all time high na prazno luno po judovskem koledarju.

Facebook dev ::

Kateri je naslednji pomemben dan po judovskem ali pa bilokaterem koledarju, ki bo ključen za napoved vrednosti Bitcoina? Hvala.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

SuperKripto ::

Tukaj imas koledar, sliko in datume. Ampak pozor, ce bo prevec trejdarjev to upostevalo, se zna zgodit, da ne deluje. Enkrat so o tem pisali v novicah in za nekaj casa ni vec delovalo. Potem ko so pozabili na to pa spet delovalo. Pomoje kak 1% trejdarjev to uposteva, zato deluje.
Judovski Koledar, Staroslovenski koledar

Facebook dev ::

Samo danes so vsi vedeli, da je Judovski bozic in polna luna, pa je še zmeraj delovalo? Kako to?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Furbo ::

O fak, a ste tukaj vsi nori?
Trenutno nekaj podjetnih pumpa bitcoin, da uletite ovce in vas potem lepo postrižejo. Koledarji lol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kow ::

Slogarice ne delajo zastonj. Akva, bi rad nove stranke.

SuperKripto ::

Sej imate vsi koledar na vpogled. Delovalo bo, dokler vas ne bo prevec taksnih, ki bo to uporabljalo. Danes ni polna luna ampak prazna, mlaj.

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

#Delovalo bo dokler ne bo
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

SuperKripto ::

Procente se gleda. V koliko primerih deluje. Mislm da vsaj 3/4 primerov. Ampak uposteva se tudi praznike.

SuperKripto ::

Tist, ki je naredil video napoved o btc 20k, je danes uploadal nov video z naslovom the fiat barbecue. Kaj to pomen? Da bodo unicili vrednost fiat denarja?

SuperKripto ::

Pravkar ugotovil, da je na 17. december praznovanje imenovano Saturnalija. Cascenje Saturna.
Saturnalia @ Wikipedia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Judovski Koledar, Staroslovenski koledar

Oddelek: Loža
392484 (1837) nergac

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326659 (11414) MrStein
»

Bitcoin Ponovno Cez 5000 USD - Aquafriendamus

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
211350 (819) Vazelin
»

Trkalnik v CERN-u ponovno obratuje

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3813992 (11857) Thomas

Več podobnih tem