» »

Flash 6 player drugače?

Flash 6 player drugače?

Trdi ::

Imam problem s stranjo, ki sem jo naredil in zahteva flash player 6. Na PCju, kjer bi jo hotel urejati ne morem inštalirati flash patcha (na fakulteti). Ali obstaja kakršnakoli drugačna možnost, da lahko gledam take strani? Ker če se ne motim se flash vgradi v internet explorer? Bi ga lahko kakorkoli zaganjal s CDja ali kaj podobnega?
Hvala za pomoč.
Trdota d.o.o.

pivmik ::

Inštaliraj Opero. (v bistvu samo odzipiraš in zaženeš, dejanske instalacije sploh ni)
Mislim da po defaultu že podpira Flash.
Če pa slučajno ga ne, preprosto en DLL fajl skopiraš v Opera\Plugins direktorij.
LP, Gregor GRE^

Trdi ::

Sej veš da, sem si posnel domači IE (ki podpira flash 6) na disketo in ga zagnal na tem drugem računalniku. Program dela tudi čisto normalno, ampak Flasha pa vseeno ne podpira. Bom probal s tole Opero.
Trdota d.o.o.

Trdi ::

Sem probal, samo rabi namestitev. Če kdo pozna tako verzijo, da ne potrebujem administratorskih pravic za namestitev, naj prosim napiše.
Drugače ma tudi moj IE na disketi direktorij plugins, a mi lahko kdo pove, kje dobim pravi DLL za Flash?
Trdota d.o.o.

Trdi ::

Sem razrešil, ni treba več premišljevati. :)
Zdaj mam en drugačen problem - kako lahko imam šumnike pri dinamičnem tekstu? Lepo delajo pri statičnem, pri dinamičnem se pa ne izpiše nobena spremenljivka, tudi če se v njej pojavi le en sam šumnik.
Nekaj sem bral, da se txt file sejva v unicode al kaj?
Trdota d.o.o.

pivmik ::

Inštaliraš Opero doma
Inšaliraš Opero za Flash doma
zipaš Opero s Flash pluginom doma
Pošlješ po emailu od doma zip
Odpreš email z zipom na tistem računalniku
Odzipaš Opero s flash pluginom
Zaženeš opero
Dela!


IE pa ne moreš kar tako kopirat in zagnat na drugem sistemu. IE je vgrajen v Windowse.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023811 (12703) Gandalfar
»

Microsoft predstavil animiran spletni iskalnik Tafiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8010074 (7118) Matek
»

Firefox težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
141393 (1165) Antares88
»

Izšel Firefox 1.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8911872 (9119) marhyo
»

Virus, črv, luknja, virus, črv, luknja, luknja, luknja ...

Oddelek: Novice / Varnost
153062 (3062) BSD-jas

Več podobnih tem