» »

Telekom

Telekom

koyotee ::

Zgodba je sledeča:
Letos smo menjali 2 smartboxa s za neo box. Enega v akcijski ponudbi in enega ob podaljšanju razmerja modri. Prvega spomladi in drugega v juniju 2020.
Prejšnji dan so nam na položnici zaračunali najem terminalne opreme(box in univerzalni daljinec 105€).
Po poslanem emailu, kje so dobili to postavko, trdijo, da enega boxa nismo vrnili in so nam sistemsko zaračunali najem(po petih mesecih). Potrdila o pošiljanju verjetno nimam nikjer več, saj kdo bi ga hranil toliko časa, ker človek bi pričakoval, da to preverjajo sproti in ne po pol leta.
Ali imajo sploh zakonsko podlago, po pol leta zaračunati nekaj, kar sploh ne bi smelo biti zaračunano. Terminalno opremo se vrača v servisno delavnico na litostrojski in seveda obstaja možnost, da tam kdo kaj zajebe, ali pa vzame zase...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zmaugy ::

Tole se sliši precej podlo, če so rabili od junija do novembra, da opazijo, da nečesa nimajo.
Zamenjaš ponudnika storitev, če se ne spametujejo?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Dr_M ::

saj kdo bi ga hranil toliko časa


Clovek z vsaj tako inteligenco, da lahko sam funkcionira v vsakdanjem zivljenju.

Zamenjaš ponudnika storitev, če se ne spametujejo?


Kdo, nateguni ali Telekom?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

w0mbat ::

zmaugy je izjavil:


Zamenjaš ponudnika storitev, če se ne spametujejo?


kdo bo pa plačal 105€...

Pečo89 ::

No še jaz delim izkušnjo. Torej zamenjal začetek meseca na Neo. Po telefonu mi reče naj pošljem nazaj staro opremo. Do tu vse potekalo ok.

Dobim pred dnevi pošto da niso prejeli tv boxa ter naj vrnem v 10 dneh drugače bodo zaračunali 105€/kom.

Kličem na njihovo 080 stevilko. Prva se izgovarja da ne more tega videti v sistemu. Veže naprej k drugemu ki isto ne ve kaj naredit ter pravi da mu potrdilo od pošte ne koristi. Veže naprej. Tretji- naj poslem po mailu potrdilo o poslani pošilki. Vse skupaj skoraj eno uro porabil za klic in niso uredili nič

Po enem tednu dobim klic da je prišlo do pomote in izgovori da je sedaj pri njih norišnica.

Tako da če pošiljate nazaj obvezno od pošte shranit listek.

starfotr ::

Kako to vračate? Na svoje stroške ali na njihove?

A1 ima to rešeno tako, da neseš na pošto in pošlješ na njihove stroške. Tako imajo oni vpogled, kdo je kdaj kaj vrnil.

Pečo89 ::

starfotr je izjavil:

Kako to vračate? Na svoje stroške ali na njihove?

A1 ima to rešeno tako, da neseš na pošto in pošlješ na njihove stroške. Tako imajo oni vpogled, kdo je kdaj kaj vrnil.


Jap na njihove stroske. Ko sem poslal je rekla na posti da imajo pogodbo z njimi.

luky ::

Podobni primer sem tudi jaz imel. Pokvarjen NEO BOX sem nesel v Telekomov center, da mi dajo drugega.
Ob predaji starega Neo Boxa sem dobil potrdilo, da sem ga vrnil, ter reverz da sem prevzel novega.
Naslednji mesec dobim na računu telekoma zaračunano da uporabljam dva Neo Boxa in za drugage moram plačati najem.
Kličem telekom in vprašam kaj se gredo da mi računajo najemnino za box ki sem ga vrnil.
Model mi pravi naj mu pošljem potrdilo, da sem ga dejansko vrnil in bo potem preveril.
Odgovoril sem mu, da mu potrdilo in račun pošlje moj odvetnik pa še novinarja bom poklical.
Čez 5 minut me pokliče da je pri njih prišlo do pomote in veliko opravičilo ter da imam dobrometje v naslednjem mesecu.
Na koncu ne veš kaj bi rekel.
luky!

Uizi ::

To delajo namerno, vprašanje koliko penzionistov in kekcev se ustraši in plača.

koyotee ::

No jaz še vedno čakam odgovor oddelka za reklamacije. Ciganska posla
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Uizi ::

Vsak STB ima svoj cifro, ki je zabeležena v bazi podatkov, brez tega ti ga nemorejo aktivirat. Nismo leta 1990, takšne napake ao nedopustljive in mislim, da se samo delajo budalo, ko jim pa zagroziš pa "ups my bad" in brez posledic.

darkolord ::

Uizi je izjavil:

To delajo namerno, vprašanje koliko penzionistov in kekcev se ustraši in plača.
Kdo to počne namerno?

Uizi ::

darkolord je izjavil:

Uizi je izjavil:

To delajo namerno, vprašanje koliko penzionistov in kekcev se ustraši in plača.
Kdo to počne namerno?

Janez Janša! Duh

DamijanD ::

Na širšem Kranjskem območju je včeraj bil daljši izpad interneta (pri nas ga ni bilo od ~16:50 do 23:45). Kaj ve kdo kaj je bil razlog?
Tudi mobilno omrežje v tem času ni bilo sposobno kakšnega večjega prenosa podatkov (hotspot je zelo hitro spremenil povezavo iz 4/5G v edge )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DamijanD ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1725377253 (2263) MrStein
»

TViN [Hacked APK][AndroidTV] (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8418096 (8822) tinx
»

Prehod na NEO

Oddelek: Zvok in slika
325668 (4730) rejven
»

Neo priklop na mrežni disk

Oddelek: Omrežja in internet
101881 (1580) ToniT

Več podobnih tem