» »

Če bi bil/a stara 15 let ...

Če bi bil/a stara 15 let ...

1 2 3
4
»

kuall ::

ripmork je izjavil:

Cca 10 let nazaj sem imel krizo in mislil da sem vse zafrknil v življenju, zdej pa sem sredi 30-ih bolje kot kdajkoli prej (še kar se fizične forme tiče, med drugim).

Počakaj 10 let, ko se bo pravo staranje začelo. Ko si v 20ih se ti zdijo 30 letniki zelo stari. Ko si enkrat v 30ih vidiš, da ni tako in da si v resnici še zelo mlad. Pol po 40 pa se telo fizično realno začne starat: ženske ne morejo imet več otrok, moškim se kurac ne dvigne, možganske in mišične celice propadajo, takrat si ga šele najebal.

PrihajaNodi je izjavil:

Ce zenske ne spoznas med studijem z razlicnimi interesi si out. Tam po 30 ih bi rekel da se konca za sigurno. Za moske pravim. Ajd razen ce so polni $$$ potem se zacne:)

Tudi 40, 50 in60 letniki zlahka spoznavajo nove ženske. Ne vsi ampak samo nekateri. Gre se za tole: če v 20ih nisi mogel dobiti ženske to pomeni, da se je izkazalo, da si iz takega genetskega materiala, da te ženske ne marajo in ni nekega tehtnega razloga, da se bo to kasneje spremenilo, saj imaš iste gene, ne moreš se kar tako spremeniti. Če pa bi po drugi strani Toma Cruisa zaprl v 20ih v zapor in ga spustil v 30ih iz zapora bi zarad svojega talentiranega genetskega materiala sigurno našel žensko takoj.
Podobno je z znanstvenimi dosežki, dobro službo: takoj v 20ih se izkaže, iz česa si, nič drugega. Zato je veliko znanstvenikov največja svoja odkritja naredilo v 20ih: ker se je njihov genetski material naredil svoje takoj, ko so bili možgani zreli, zakaj bi čakal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

PrihajaNodi ::

@kuall This. In potem naj mi nek 20+ letnik pamet soli. Se huje pa je ce si broke in s kurcevo sluzbo. So izjeme, ki ne potrjujejo pravila. @Tesla je kopal jarke pa se prej pijanceval. Na koncu umrl sam in broke ne glede na dosezke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Butasta in nekostruktiven post!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ripmork ::

kuall je izjavil:


Počakaj 10 let, ko se bo pravo staranje začelo.
To po lastnih izkušnjah? Ma ne vem, vidim zelo raznolike ljudi; eni so že v 20-ih zašpehani, eni pa pri 60-ih vitalni in polni energije, glava in življenjski stil naredita bistveno razliko.

kuall je izjavil:

če v 20ih nisi mogel dobiti ženske to pomeni, da se je izkazalo, da si iz takega genetskega materiala, da te ženske ne marajo in ni nekega tehtnega razloga, da se bo to kasneje spremenilo, saj imaš iste gene, ne moreš se kar tako spremeniti.

Bedarija, geni so še najmanj tu. Lahko zgledaš genetsko grajen ko Apolon, pa ti to en klinc pomaga, če si socialno ne-adaptiran in ne znaš nič povedat. In obratno, marsikater ki zna govorit, si upa bit avtentičen in pokazat karakter (v dobrem pomenu besede) bo ljubljenec v skoraj vsaki družbi in obdan z žensko pozornostjo, tudi če ni glih navidez neki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

kuall ::

ripmork je izjavil:

kuall je izjavil:


Počakaj 10 let, ko se bo pravo staranje začelo.
To po lastnih izkušnjah? Ma ne vem, vidim zelo raznolike ljudi; eni so že v 20-ih zašpehani, eni pa pri 60-ih vitalni in polni energije, glava in življenjski stil naredita bistveno razliko.

Ne, jaz sem trenutno v 30ih. Upam, da se motim in da bodo 40a najboljša leta.

ripmork je izjavil:

Lahko zgledaš genetsko grajen ko Apolon, pa ti to en klinc pomaga, če si socialno ne-adaptiran in ne znaš nič povedat.

Saj geni ne zgradijo samo telesa, zgradijo tudi osebnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kuall ::

Pejt se raj kregat v teme o politiki.

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

@kuall This. In potem naj mi nek 20+ letnik pamet soli. Se huje pa je ce si broke in s kurcevo sluzbo. So izjeme, ki ne potrjujejo pravila. @Tesla je kopal jarke pa se prej pijanceval. Na koncu umrl sam in broke ne glede na dosezke.


Za smiljenje samemu sebi žal nimam simpatije.

kuall je izjavil:


Saj geni ne zgradijo samo telesa, zgradijo tudi osebnost.


Osebnost zgradijo samo izkušnje.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Raptor F16 je izjavil:


Osebnost zgradijo samo izkušnje.

Geni in okolica.

Cruz ::

kuall je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:


Osebnost zgradijo samo izkušnje.

Geni in okolica.
Okolica ima večji in pomembnejši vpliv. Vsaj jaz tako mislim in verjamem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Raptor F16 ::

Cruz je izjavil:

kuall je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:


Osebnost zgradijo samo izkušnje.

Geni in okolica.
Okolica ima večji in pomembnejši vpliv. Vsaj jaz tako mislim in verjamem.


Nihče ni pameten s pi*ke zletu.

Geni mogoče res določajo vrsto in velikost možganov vendar smo nekako mi ljudje kot homosapiensi vsi iste sorte, se ti ne zdi ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Če bi bil še enkrat 15, bi šel za avtomehanika, optika ali kaj podobnega. Pri 19ih bi bil v službi, pri 25ih imel že kar nekaj izkušenj in svoj posel. Ne pa kozlal po vogalih Ljubljane kot večina "intelektualcev". Ki se potem pri 35ih čudijo kako imajo nekateri svojo bajto, v osnovni šoli pa niso znali kolk je 2+2. Jaz sicer nisem primer drugega, bi bil pa raje primer prvega.
Če nisi res za doktorat in te znanost v resnici veseli, je bolje bit pameten v neumni službi kot pa nek povprečen inženir ali kaj podobnega. To kar je za končan faks dober denar, zasluži vsak (pameten) vodovodar. In to 5 do 8 let prej. Manj stresa, več denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Če bi bil še enkrat 15, bi šel za avtomehanika, optika ali kaj podobnega. Pri 19ih bi bil v službi, pri 25ih imel že kar nekaj izkušenj in svoj posel. Ne pa kozlal po vogalih Ljubljane kot večina "intelektualcev". Ki se potem pri 35ih čudijo kako imajo nekateri svojo bajto, v osnovni šoli pa niso znali kolk je 2+2. Jaz sicer nisem primer drugega, bi bil pa raje primer prvega.
Če nisi res za doktorat in te znanost v resnici veseli, je bolje bit pameten v neumni službi kot pa nek povprečen inženir ali kaj podobnega. To kar je za končan faks dober denar, zasluži vsak (pameten) vodovodar. In to 5 do 8 let prej. Manj stresa, več denarja.


V bistvu kot avtomehanik ne bi ravno imel meke kot jo opisuješ. Preveč romantično gledate na ta poklic ki je v bistvu zelo *eben če na koncu delaš za druge. Do lastne delavnice je pa zelo zelo dolga pot.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Lahko ob službi fušaš in zaslužiš. To itak vsi delajo. Jih poznam nekaj, ki imajo doma cele hale, pa delajo ob službi na črno. S samo službo sigurno da ne boš daleč prišel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

A110 ::

lahko tudi kradeš ali pa prodajaš droge po službi in na enako nelegalen način še hitreje zaslužiš. vidiš kam ciljam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Utk ::

Ne.

A110 ::

Utk je izjavil:

Ne.


če se gremo nelegalne stvari obstaja tudi še hitrejši način kako priti do zaslužka kot pa da na črno delaš po službi.

kuall ::

Cruz je izjavil:

Okolica ima večji in pomembnejši vpliv. Vsaj jaz tako mislim in verjamem.


Nimaš kaj verjet takih stvari. Jaz kot znanstven človek rečem raje takole: ne vemo še točno, kaj ima večji vpliv in kako vpliva eno na drugega. Če gledam moje otroštvo in otroštvo moje sestre npr pa lahko rečem, da imajo geni velik vpliv. Kakršna sva bila pri 2 letu starosti sva še zdaj (jaz umirjen, ona konfliktna). Tudi če opazujem živali takoj opazim, kako bodo ene živali plahe ene pa brez strahu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Greg91 ()

zobnik ::

wow a žensko nafukat pri 30 let+ da ma otroka je pa res tak problem.
Problem v večini je pol ko je treba otroku nudit vse potrebno.

Utk ::

A110 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne.


če se gremo nelegalne stvari obstaja tudi še hitrejši način kako priti do zaslužka kot pa da na črno delaš po službi.

Še noben ni šel v zapor, če je delal še malo popoldan.

D3m ::

Će bi bil 15 let bi šparal, da bi lahko pozneje prebutal mode:

Jay & Bob style.

|HP EliteBook|R5 6650U|

kuall ::

Kakšen idiotski komentar. A sta tudi antikomunista?

D3m ::

Onadva sta

Bluntman and Chronic. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

feryz ::

Mama mia, koliko zavoženih življenj? Jaz bi šel še enkrat isto pot in še enkrat bi me pripeljala do tu, kjer sem. Neodvisen, imam popolnoma vse kar si želim in si privoščim, kar tisti trenutek želim.
Edino denarja nimam in ga niti malo ne rabim. Če pa ga slučajno rabim, ga imam na voljo. Zelo veliko.

D3m ::

Good for you.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Realno, nic od tega. Samo govorim kako je. Sem jih pa dal nekaj skozi. Za fukat imas prostitutke, ce ze res hoces. Za familijo moras pa iskat med 15 in 25 letom. Sej podobno je ce zelis biti astronavt, ko si preko dolocenih let si gotov.

Ne nabijaj :D

FTad ::

Zanimivo branje teme, vse dokler niso nekateri troli zaceli meriti kurce


1. Kaj ste si kot otrok želeli postati? (Omejimo se na starostno obdobje 10-15 let.)
Policist ali zdravnik.

2. Kaj ste postali? (Naziv izobrazbe, trenutni poklic oz. s čim točno se ukvarjate?)
Na gimnaziji sem ugotovil, da mi biologija pravzaprav ne diši najbolj.
Končal sem FRI, po diplomi se preselil v Avstrijo, kje sedaj programiram v ABAP-u za SAP sistem.

3. Ste izpolnili vaša pričakovanja? Ste zadovoljni, kjer ste danes?
Da. Predvsem ker na začetku študija nisem imel pojma o računalnikih, razen kako se formatira win95 in cracka takratne igre. Tekom študija mi programiranje tudi ni najbolj šlo. Torej bi rekel, da sem pričakovanja presegel.

Da, karierno mi gre izredno dobro, trenutno služim 60k€/leto, cilj je priti čez nekaj let do 5k€ bruto mesečno.

4. Če bi bili stari 15 let, bi izbrali enako pot ali bi kaj spremenili? (Kaj bi spremenili?)
Da, kar se tiče izobrazbe in kariere. Kar se tiče ostalih stvari, bi si pa prej poiskal primernega psihoterapevta, da prej saniram travme iz otroštva. To bi mi prihranilo veliko stresa, duševnega in fizičnega zdravja (in na koncu tudi financ).

Je pa zanimivo, ko so nekateri omenjali, da so gledali stare slike, ko so bili stari 18 in se čudili, kako so dobro izgledali. Heh, tudi sam sem na istem, ko sem pred kratkim videl nekaj slik iz tistega obdobja in obdobja študija.

Raptor F16 ::

feryz je izjavil:

Mama mia, koliko zavoženih življenj? Jaz bi šel še enkrat isto pot in še enkrat bi me pripeljala do tu, kjer sem. Neodvisen, imam popolnoma vse kar si želim in si privoščim, kar tisti trenutek želim.
Edino denarja nimam in ga niti malo ne rabim. Če pa ga slučajno rabim, ga imam na voljo. Zelo veliko.


Dokler ima človek streho nad glavo kaj za obleč in vsak dan 3 tople obroke, nima kaj jamrat.

Dobesedno.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Raptor F16 je izjavil:

feryz je izjavil:

Mama mia, koliko zavoženih življenj? Jaz bi šel še enkrat isto pot in še enkrat bi me pripeljala do tu, kjer sem. Neodvisen, imam popolnoma vse kar si želim in si privoščim, kar tisti trenutek želim.
Edino denarja nimam in ga niti malo ne rabim. Če pa ga slučajno rabim, ga imam na voljo. Zelo veliko.


Dokler ima človek streho nad glavo kaj za obleč in vsak dan 3 tople obroke, nima kaj jamrat.

Dobesedno.

Kdaj boš začel prakticirati, kar učiš druge ?
2020 is new 1984
Corona World order

D3m ::

Saj že prakticira.
|HP EliteBook|R5 6650U|

imagodei ::

A-242 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Računalnik je poguba za mlade možgane.


Se ti zdi? V 7 razredu programiral, ker so mi igrice hitro postale dolgocasne. Odvisno kaj delas :)

No, kakor za koga. Ob nenadzorovani rabi računalnika se bo manjšina res priučila kakšne pametne zadeve. Za večino velja, da nenadzorovana raba računalnika ni plodna. Računalnik se ob taki rabi pri veliki večini najstnikov uporablja za igranje iger in komunikacijo s prijatelji, torej za ustvarjanje kratkoročnega zadovoljstva, to pa načeloma vodi v slabšanje delovnih navad, odlašanje (šolskega) dela, ...

Nadzorovana raba je nekaj drugega. Generacije, ki smo že zrasle ob računalnikih bomo potomstvu vsaj na papirju znale nuditi nek osnoven suport pri uporabni rabi računalnika. Še sploh, če smo sami računalniške stroke.

Mimogrede, jaz sem prve programe v Commodoretovi verziji BASICA prepisoval iz knjige že v 4. razredu. Bolj samostojno sva s prijateljem nekako v višji stopnji OŠ (6-7 razred) sprogramirala tekstovno igro (še vedno na C64) vlečenja vžigalic. V 8. razredu sem se na tečaju učil Turbo Pascala, ki pa ga v praksi nisem mogel nikjer testirati in izpopolnjevati znanja, ker doma pač nisem imel x86 računalnika. Tega sem nato dobil šele v srednji šoli; tam pa sem v okviru šole kar nekaj preprogramiral v Turbo Pascalu in kasneje v Delphiju. Žal me programiranje nikoli ni toliko potegnilo, da bi se lotil kakšnih večjih programov, hkrati pa nisem imel niti lastne iniciative niti starši niso področja toliko poznali, da bi me kakor koli usmerjali v to smer in bi recimo opravljal kakšno počitniško prakso v programerskih vodah. Leta kasneje sem nato nekaj programiral v Delphiju in C-ju v bivši službi, niso bili pa to nikakor kakšni veliki podvigi. Skratka, nisem programer, poznam pa osnove programiranja.

Ampak - bistvo pa je, da ne vidim korelacije med (zgodnjim) programiranjem in kasnejšo uspešnostjo v poklicu programerja. Za to (kot za večino drugih stvari v življenju) rabiš predvsem predanost in disciplino, ki je pa računalnik, kot instant zadovoljevalec potreb po dopaminu, ne more nuditi. Kvečjemu je obratno. Močne stimulacije možganov v obliki (grafično) dodelanih iger z bolj ali manj zapletenim scenarijem pa tudi preprogramirajo ožičenje v možganih tako, da človeka posedanje pred negibnimi knjigami in suhoparno vsebino ne zadovolji več.
- Hoc est qui sumus -

Akira_ ::

kuall je izjavil:

Cruz je izjavil:

Okolica ima večji in pomembnejši vpliv. Vsaj jaz tako mislim in verjamem.


Nimaš kaj verjet takih stvari. Jaz kot znanstven človek rečem raje takole: ne vemo še točno, kaj ima večji vpliv in kako vpliva eno na drugega. Če gledam moje otroštvo in otroštvo moje sestre npr pa lahko rečem, da imajo geni velik vpliv. Kakršna sva bila pri 2 letu starosti sva še zdaj (jaz umirjen, ona konfliktna). Tudi če opazujem živali takoj opazim, kako bodo ene živali plahe ene pa brez strahu.



Znanstveni človek...
Šala dneva :)

Utk ::

Raptor F16 je izjavil:

feryz je izjavil:

Mama mia, koliko zavoženih življenj? Jaz bi šel še enkrat isto pot in še enkrat bi me pripeljala do tu, kjer sem. Neodvisen, imam popolnoma vse kar si želim in si privoščim, kar tisti trenutek želim.
Edino denarja nimam in ga niti malo ne rabim. Če pa ga slučajno rabim, ga imam na voljo. Zelo veliko.


Dokler ima človek streho nad glavo kaj za obleč in vsak dan 3 tople obroke, nima kaj jamrat.

Dobesedno.

Tako je. Tudi če bi zdaj naredil kaj malo drugače (pa še to ni nujno, da v resnici bi), ne pomeni, da je zdaj kaj strašno narobe.

Uizi ::

Stjean, glede na tvoje izjave je bolje, da si tiho. Pa slovensko se nauči kmetavz.

D3m ::

stjean je še mladič. :)

Ga je treba po svoje razumeti, da praksa mu lih ni še vrlina.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

Aja?

Se pravi na faks so te še spustili?

Čudno smo to zafurali.

Pa v prvem paketu si tudi dobil 150 EUR pa nisi mrgnil s prstom. :)

Res čudno smo zafurali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

D3m ::

Boš, kot študent faksa nam malo starejšim od tebe obrazložil, kaj smo zafurali? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

Dvomim, da bo sploh kdaj videl fax. Direkt za trak, bo najmanj škode za proračun. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

D3m ::

Najprej ga čaka ZRSZ. Potlej sestanki in pošiljanje prošenj, ter ponovno sestanki in ali je dobil šiht.

Potlej bo verjetno dobil povabila na razgovor, kjer mu bodo očitali, da nima delovne dobe!? :)

Samo to smo rešili potlej z zakonom za študentsko delo!

Jaz recimo tega nisem doživel in sem moral iskati vsako zaposlitve, ki mi je ponujala delovno dobo v knjižico.

Se pa spomnim, ko smo imeli referendum in so gladko zavrnili to možnost ter par granitnih kock v parlament in spet niso imeli možnosti zaposlitve. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Raptor F16 ::

D3m je izjavil:

Najprej ga čaka ZRSZ. Potlej sestanki in pošiljanje prošenj, ter ponovno sestanki in ali je dobil šiht.

Potlej bo verjetno dobil povabila na razgovor, kjer mu bodo očitali, da nima delovne dobe!? :)

Samo to smo rešili potlej z zakonom za študentsko delo!

Jaz recimo tega nisem doživel in sem moral iskati vsako zaposlitve, ki mi je ponujala delovno dobo v knjižico.

Se pa spomnim, ko smo imeli referendum in so gladko zavrnili to možnost ter par granitnih kock v parlament in spet niso imeli možnosti zaposlitve. :)


Uh... na koncu bo pristal na agenciji za zaposlovanje in delal za agencijo kot agencijski delavec v drugih podjetjih. Prekarc pač.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

VeganCyclist ::

1. Kaj ste si kot otrok želeli postati?
-pojma nimam. Full sm presenečen, da kr vsi to veste. Men še pri 40ih ni nič jasno.

2. Kaj ste postali? (Naziv izobrazbe, trenutni poklic oz. s čim točno se ukvarjate?)
-dipl. ing. ..delam za kompom.

3. Ste izpolnili vaša pričakovanja? Ste zadovoljni, kjer ste danes?
-s plačo in statusom v firmi da. Ko oseba nikakor. Naša generacija je še mela mislenost, dej delej neki z računalnikom, pa ti ne bo treba "delat". Dons seveda vemo, da je to totalno zgrešeno. Mimo nas je šel praktično ves realni svet. Rad bi delal z lesom, se nauču švasat, se ukvarjal z vrtom,... Karkol, samo grem stran od te preklete mašine. Ne bojim se kriz, brezposlnosti in česarkol, ker dan, ko bom pristal na cest in šel za gozdarja/varilca/cvetličarja, bo najlepši dan v mojem živlenju. (kle delam in trpim ker mam še neki malga kredit za bajto).

4. Če bi bili stari 15 let, bi izbrali enako pot ali bi kaj spremenili?
Mah kje pa. Na polno bi se ukvarjal s športom. Probal bi vse mogoče športe in se v nekej profesionalno vrgu. V najslabšmu primeru bi bil nakonc kak trener v kakšni osnovni šoli. Alternativno bi šel takoj po poklicni šoli nekam za vajenca. Švasal bi, gozdaru,...

Cruz ::

Bi bilo zabavno videti temo v nekem alternativnem vesolju, kjer imamo želeno življenje s te teme in sanjamo o življenju, ki ga imamo v trenutnem vesolju. :))

Point is, nikoli ne boš čisto zadovoljen in ravno to je čar življenja.

zlobcek ::

1. Kaj ste si kot otrok želeli postati? (Omejimo se na starostno obdobje 10-15 let.)
Se ne spomnim

2. Kaj ste postali? (Naziv izobrazbe, trenutni poklic oz. s čim točno se ukvarjate?)
m.i.strojnik, družinsko podjetje 20 zaposlenih, vodja projektiranja. 10+ urni delavniki, delovne sobote in polovico nedelj.

3. Ste izpolnili vaša pričakovanja? Ste zadovoljni, kjer ste danes?
Pričakovanja? Recimo da sem. Sem zadovoljen? Ne poznam alternativ. Glede na sovrstnike 40+- se imam še kar v redu. Svoja bajta, nimam problemov s financami.

4. Če bi bili stari 15 let, bi izbrali enako pot ali bi kaj spremenili? (Kaj bi spremenili?)
Podobno. Predvsem bi se takoj (pri 20+-) usmeril v familijo pa otroke. Trenutno nimam niti babe in me počasi mineva koncept familije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

ripmork ::

Cruz je izjavil:

Bi bilo zabavno videti temo v nekem alternativnem vesolju, kjer imamo želeno življenje s te teme in sanjamo o življenju, ki ga imamo v trenutnem vesolju. :))

Point is, nikoli ne boš čisto zadovoljen in ravno to je čar življenja.


Enkrat prebral dober citat: "don't make right decisions, make your decisions right"
Skratka, tudi če se človek po vseh kriterijih prav odloči in potem v svojo odločitev ne vloži dovolj truda npr, je rezultat razočaranje. in obratno, navidez mogoče ne najboljša odločitev se lahko sčasoma izkaže za dobro, če je bilo dovolj energije in truda vloženega (in se pokažejo rezultati npr. posloven uspeh, kar pa tudi zadovoljstvo prinese).

bi pa save / load funkcija prav prišla, ja :D

Dtrader ::

1. Kaj ste si kot otrok želeli postati? (Omejimo se na starostno obdobje 10-15 let.)
Voznik avtobusa ali tovornjaka, računalničar, električar, (natakar?!)

2. Kaj ste postali? (Naziv izobrazbe, trenutni poklic oz. s čim točno se ukvarjate?)
Dipl. organizator, vodja oddelka (15 zaposlenih)

3. Ste izpolnili vaša pričakovanja? Ste zadovoljni, kjer ste danes?
Pričakovanja: sploh jih nisem imel. Zadovoljen: dokler imam za jest in za pit, pa da sem na suhem, da se lahko peljem kamorkoli, je zame čisto dovolj.

4. Če bi bili stari 15 let, bi izbrali enako pot ali bi kaj spremenili? (Kaj bi spremenili?)
Sigurno bi se več učil, ker pri tistih letih sem bil malo len. Pa kakšen tečaj bi lahko naredil, aja morda bi električar bil...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

;-) ::

1. Kaj ste si kot otrok želeli postati? (Omejimo se na starostno obdobje 10-15 let.)
Nisem vedel kaj bi rad v življenju, otrok dveh ločenih staršev, sicer s super očimom in bratom.

2. Kaj ste postali? (Naziv izobrazbe, trenutni poklic oz. s čim točno se ukvarjate?)
Nisem se še našel čisto, trenutno sem zaposlen na zavarovalnici, plača pa mi ni primarni način dohodka, in nimam nobenih zadržkov da s tem zaključim če mi začne najedat, nimam pa niti nobenih možnosti da se samozaposlim in prihodke prikažem tako da sem zaposlen. Razmišljam o brezposelnosti in nepokorščini do države-resno in ne rabim socialnih transferjev ter zdravstva ki ne deluje (škoda da nimamo možnosti biti samoplačnik in se odklopit od te greznice)

3. Ste izpolnili vaša pričakovanja? Ste zadovoljni, kjer ste danes?
Sem. Polovico imetja sem podedoval, polovico ustvaril sam.

4. Če bi bili stari 15 let, bi izbrali enako pot ali bi kaj spremenili? (Kaj bi spremenili?)
Nič nebi spreminjal. Dve bajti, vikend do 30 z minimalnim kreditom na kratek rok in neodvisnost od ostalih je bilo dovolj dobro, da svojega recepta nebi spreminjal...katerega pa naj potem poberem, kak recept kakega 40 letnika ki živi pri starših :) Nisem pa prepričan da bo tako ustvarjanje možno med 30-40letom.

Mogoče je stvar ki jo bi spremenil, s kakim športom bi se bolj resno ukvarjal, pri 30 si že malce lesen za nove začetke.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kataloška" vrednost avta ob sklenitvi zavarovanja

Oddelek: Na cesti
273201 (2364) Gambino
»

Renault Espace je kanta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15233842 (24078) Stari maček
»

Kaj bi delali brez interneta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11512749 (8202) gendale2018
»

Pomoč o motorju

Oddelek: Na cesti
302782 (2123) c00L3r
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527365 (17112) Oldi

Več podobnih tem