» »

Kaj bi delali brez interneta?

Kaj bi delali brez interneta?

1
2
3

Kenpachi ::

Igral bi se naprej single playesr igre, kot sem to pocel celo zivljenje do zdaj.
Zaraki Kenpachi.

FiReFTW ::

Večina si dandans nemore tega predstavljat, ampak ko bi pa par mescev mogli tak živet pa bi se navadli in prilagodili.

[D]emon ::

Garantirano ne bi vec casa prezivel zunaj. I don't like people. :))

Bi pa najbrz vec preigraval SP igre, ki jih imam.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

vostok_1> soyboy levodesno bre

also vostok_1> kok ma ta avto grdo rit


Mehanofilija ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Vitez je izjavil:

Mi, ki se še spomnimo življenja pred internetom, vemo, da je bilo lušno.


Lušno je tok kokr si znaš sam narest.

Ka?

Edino kar bi se spremenilo je to, da bi moral bolj planirat pa organizirat kot danes k s hitrim dostopom informacij določene stvari opraviš s parimi kliki. Namesto da bi moral še okol kakih okencev letat pa pisma pošiljat in iskat litersturo ki je loklana knjižnica nima.

To kar danes vidiš... Snapchat, Facebook (sam še za 30+ letnike) to je digitaliziran način pošiljanja ekspresnih razglednic in pisem.

V bistvu smo se losali en kup nepotrebnih kolobocij za katere pravite da so vam bile oh sploh lepe... nojs, jst pa pravim da je blo najboljš klesat inicialke v glinene tablice. Pa dimni signali... hjooo kaj danes zamujamo folk.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

radmannsdorf ::

Internet me je rešil. Drugače bi bil alkoholik. Hvala.

mtosev ::

mene tud. sn večino dneva gledal tv. zdaj pa še samo poročila in netflix na tvju
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Glugy ::

Bral bi knjige dolgo v noč kot sm jih včasih predn sm se navezal na internet; pa ne bi klepetal toliko z drugimi kot sedaj. Vsekakor pa ne bi to spremenil moje introvertnosti oziroma bi jo to še bolj izrazilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

branimirII ::

Glede interneta in danasnjega lifestylea. Leta 2001, dalec pred fejsbukom mi je prijatelj, ljubitelj bolj realnih teorij zarot razlagagal. Kako se pripravlja nek nacrt. Kako bodo vedeli vse o nam, s kom se druzimo, kaj pocnemo, kje smo in kam potujemo, kaj jemo. Takrat se mi je to zdelo zelo nerealno, kot znanstvena fantastika. Pozor, leta 2001 se mi ni niti sanjalo o fejsbuku, prodajanjem zasebnosti in podobnimi zadevami.
Leta so minila in vidim, da je imel prav. S tem prijateljem sem ze zdavnaj zgubil stik. Nikoli ni zelel uporabljat fejsbuka in scasoma so se nasi stiki izgubili nekje v realnem svetu. Kako ironicno. Zdaj zivimo na internetu in se vec pogovarjamo online. Pod nadzorom big brotherja. Ce sami ne objavimo kaj o sebi na fejsbuku bodo to storili drugi. Te oznacili na skupni sliki, povedali kaj o tebi, na casovnici ali "zasebnem sporocilu". Scasoma se nabere kar dost podatkov. Zraven se pristejemo NSA vohunjenje in svet je popoln. Ko vidim mlajse generacije kako samo se v telefone gledajo...nam prakticno ni vec pomoci, ker na mladih svet stoji. Od mladcev je odvisna prihodnost.

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

A ti bizgec ne sam da pises bedarije (mladi samo se v telefone gledajo), ampak se nisi se odlocil v katerem jeziku mislis pisat ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

branimirII ::

V drugi temi o zasebnosti in javascriptu vecina racunalnicarjev pravi, da ce noces uporabljat tega in razdajat zasebnih podatkov naj gredo zivet nazaj v jamo zivet. Beta samci. Brez upora.

shotalick ::

vostok_1 je izjavil:

Personally i'm far, FAR, more scared of these two



than



Primerjajte roke prvih dveh žensk in tega soyboya. One dve imata močne delovne roke, ta sorry excuse for a man pa se vrjetno najbolj boji zlomljenega nohta.


Se nekako strinjam z vostokom in njegovimi posti. Točno take modele dela današnja družba, kar je nalimal spodaj - zlomljen nohtek, na nogici me prstek boli, pa za ušeskom imam mozoljček. To je generacija, ki je ustvarjena v zadnjih 15 letih. Ne ve kaj je lopata, metla, korola, "šraufnciger", da bi si roke umazal, cela katastrofa. Ketna mu pade dol iz kolesa, ga pelje na servis.

Ženske pa itak, našminkane okol in okol glave, da sploh ne veš al je šmrklja stara 15 let al 30, nohte kot čarovnice (mi ni jasno, kako si te babe brišejo rit- ampak mi res ni jasno), jajc ne ve kako bi obrnila, ko ga da kuhat al pa pečt, da o hrenovkah, ki so že mala znanost, ne govorim.

To je podmladek. Pa ne govorim za vse, je pa večina taka, tako saj jaz to vidim.

[D]emon ::

Old farts whining about a younger generation. Nothing new.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

branimirII ::

[D]emon je izjavil:

Old farts whining about a younger generation. Nothing new.

Ce je decko bil star 15 let ko je to razlagal. Ja zelo star je bil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

jype ::

shotalick je izjavil:

tako saj jaz to vidim.

Ja, vostok ima podobno psihozo kot ti.

BigWhale ::

shotalick je izjavil:

To je podmladek. Pa ne govorim za vse, je pa večina taka, tako saj jaz to vidim.


Na svetu je nekaj vec kot 7 milijard ljudi. V Evropi jih je 700 milijonov?

Ti jih pa poznas koliko? 150? 300? Ajd, 4000 prijateljev imas na Facebooku. In vecina jih je taksnih kot opisujes?

Tvoj vzorec je zanemarljivo majhen, tvoja izjava pa nezanemarljivo butasta.

techuser ::

Če bi preživel toliko časa v naravi kot sem za računalnikom in internetom bi bil desetkrat bolj zdrav.

Jarno ::

Brali bi dobre stare revije, nabijali igrice pri sosedu, čepeli pred TV-jem, v gostilni itd..
Morda bi se včlanil tudi med lovce, ker bi imel motivacijo.
#65W!

[D]emon ::

Kaksne revije ? A si malo pogledal kaj je od revij ostalo ? Gledanje TV-ja je pa totalno poneumljanje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

louser ::

BigWhale je izjavil:

shotalick je izjavil:

To je podmladek. Pa ne govorim za vse, je pa večina taka, tako saj jaz to vidim.


Na svetu je nekaj vec kot 7 milijard ljudi. V Evropi jih je 700 milijonov?

Ti jih pa poznas koliko? 150? 300? Ajd, 4000 prijateljev imas na Facebooku. In vecina jih je taksnih kot opisujes?

Tvoj vzorec je zanemarljivo majhen, tvoja izjava pa nezanemarljivo butasta.

Če predvidevam, da lahko potegnem neke vzporednice med ljudmi, ki sem jih videl osebno, potem lahko narišem tam od 10000 do 500000 premic.
Kul, a ni?

Kaj bi delal? Najverjetneje spal. Tako kot sem preživel nekaj tednov, ko sem bil brez komunikacijskih pripomočkov.

[D]emon je izjavil:

Kaksne revije ? A si malo pogledal kaj je od revij ostalo ? Gledanje TV-ja je pa totalno poneumljanje.

Sem. Najdem tu in tam še kaj zanimivega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

louser ::

Gledanje TV-ja je pa totalno poneumljanje.

Ejga, jaz si s TV vsebino (zabavno) uravnavam EQ.

gruntfürmich ::

slo teck bi pa organiziral pogovore v živo :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

[D]emon ::

> Ejga, jaz si s TV vsebino (zabavno) uravnavam EQ.

Glede na to, da je IQ (in ne EQ) je to lep primer QED. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dottor ::

Imam dovolj knjig na čakanju da ziher leto ali dve nebi blo težav :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

svinja ::

[D]emon je izjavil:

> Ejga, jaz si s TV vsebino (zabavno) uravnavam EQ.

Glede na to, da je IQ (in ne EQ) je to lep primer QED. :))


Lol, top cringe. EQ je emotional quotient, najbrž je mislil to.
Kakšen QED je torej tvoj post? Kaj vse vidiš tu, neverjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: svinja ()

barocco ::

shotalick je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Personally i'm far, FAR, more scared of these two



than



Primerjajte roke prvih dveh žensk in tega soyboya. One dve imata močne delovne roke, ta sorry excuse for a man pa se vrjetno najbolj boji zlomljenega nohta.


Se nekako strinjam z vostokom in njegovimi posti. Točno take modele dela današnja družba, kar je nalimal spodaj - zlomljen nohtek, na nogici me prstek boli, pa za ušeskom imam mozoljček. To je generacija, ki je ustvarjena v zadnjih 15 letih. Ne ve kaj je lopata, metla, korola, "šraufnciger", da bi si roke umazal, cela katastrofa. Ketna mu pade dol iz kolesa, ga pelje na servis.

Ženske pa itak, našminkane okol in okol glave, da sploh ne veš al je šmrklja stara 15 let al 30, nohte kot čarovnice (mi ni jasno, kako si te babe brišejo rit- ampak mi res ni jasno), jajc ne ve kako bi obrnila, ko ga da kuhat al pa pečt, da o hrenovkah, ki so že mala znanost, ne govorim.

To je podmladek. Pa ne govorim za vse, je pa večina taka, tako saj jaz to vidim.

Ha Ha..si me pa nasmeju do solz!!
točno to jz videvam Žal živim v strogem centru mesta,pa resno vidiš mladino,če bi elektrike zmanjkalo bi pomrli v mesecu dni ali prej.Lahko dodam slike parov družbe v mestu na pijačah,pa vsi buljo v "mobije".Ma p...a 2 stavka ne znajo spravt skupi zamizo-smeh.

So izjeme ,samo ne vem al je to moda ,primer:da ne veš kerga spola si,kaj te privlači,pa sprašuješ strica googla)..Ne znaš si spečt jajca..
Poznam izjeme Poznam tipe/dekleta k so stari 16-20 let pa znajo uživat v naravi,kitaro v roke ,druženje ,tarok..
sej prav ,da mamo net,gremo naprej ampak,hvalabogu ,"da nas varujejo" drugi ,ker samoobramba slovencev v preimeru vojne , uff bi ga naj.b.li.
Res srečen ,da sm rojen oz. preživel v času ko se je dogajalo ogromno ,smo se učili drug od drugega življenske veščine,vojaški rok, preživel mladost v naravi z "žogo" in kitaro in ogromno drugih stvari,pa sm iz familije k nismo meli veliko
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

[D]emon ::

svinja je izjavil:

[D]emon je izjavil:

> Ejga, jaz si s TV vsebino (zabavno) uravnavam EQ.

Glede na to, da je IQ (in ne EQ) je to lep primer QED. :))


Lol, top cringe. EQ je emotional quotient, najbrž je mislil to.
Kakšen QED je torej tvoj post? Kaj vse vidiš tu, neverjetno.


"Top cringe", ka mislis da si na 4chanu al kaj ? Pa ce ne zastopis zajebancije bodi rajsi tiho.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

svinja ::

Klasična "I was only joking". In pol ti o neki inteligenci. Mislim, da si presegel prejšnji cringe. The cringe is even stronger now. In če ti ne preneseš zajebancije, ki si si jo sam tako lepo serviral na krožniku, bodi ti raje tiho. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: svinja ()

Smurf ::

barocco je izjavil:


Ha Ha..si me pa nasmeju do solz!!
točno to jz videvam Žal živim v strogem centru mesta,pa resno vidiš mladino,če bi elektrike zmanjkalo bi pomrli v mesecu dni ali prej.Lahko dodam slike parov družbe v mestu na pijačah,pa vsi buljo v "mobije".Ma p...a 2 stavka ne znajo spravt skupi zamizo-smeh.


https://goo.gl/images/pwmQxQ

Unknown_001 ::

svinja je izjavil:

Klasična "I was only joking". In pol ti o neki inteligenci. Mislim, da si presegel prejšnji cringe. The cringe is even stronger now. In če ti ne preneseš zajebancije, ki si si jo sam tako lepo serviral na krožniku, bodi ti raje tiho. :D


Kle sploh fore ni bilo
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Mene skrbi, da vedno mlajši ljudje tarnajo nad "to današnjo mladino".

Še par let, pa bodo že predšolski otroci jamrali, kako nova generacija nima pojma, kako se živi.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Mene skrbi, da vedno mlajši ljudje tarnajo nad "to današnjo mladino".

Še par let, pa bodo že predšolski otroci jamrali, kako nova generacija nima pojma, kako se živi.


Oh... kje si ti za cajtm. To se že dogaja.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Oh... kje si ti za cajtm. To se že dogaja.
Vostok je izjema.

[D]emon ::

Sam sem v tridesetih pa me sladko boli k.... kaj pocnejo 15-letniki.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

Si pa res čudak. Mularijo moraš naučit, kako zgradit fallout shelter, kako se pravilno postrižt kot beatnik in kako se oblečt po viktorijansko, da ne bodo tako izgubljeni!

Superboyy ::

vostok_1 je izjavil:

Personally i'm far, FAR, more scared of these two



than



Primerjajte roke prvih dveh žensk in tega soyboya. One dve imata močne delovne roke, ta sorry excuse for a man pa se vrjetno najbolj boji zlomljenega nohta.


Heh, še en ki bi Turingu raje porinil puško v roke in ga silil naj mašira kot pravi dec, namesto da z iztegnjenim mezincem srka kavico med ukvarjanjem z enigmo.

D3m ::

[D]emon je izjavil:

Sam sem v tridesetih pa me sladko boli k.... kaj pocnejo 15-letniki.


Hočeš reči na splošno, A N?
|HP EliteBook|R5 6650U|

louser ::

[D]emon je izjavil:

> Ejga, jaz si s TV vsebino (zabavno) uravnavam EQ.

Glede na to, da je IQ (in ne EQ) je to lep primer QED. :))

Kot oseba z rahlo nadpovprečnim IQjem lahko rečem, da mi v družbi višji EQ bolj pomaga.

shotalick ::

BigWhale je izjavil:

shotalick je izjavil:

To je podmladek. Pa ne govorim za vse, je pa večina taka, tako saj jaz to vidim.


Na svetu je nekaj vec kot 7 milijard ljudi. V Evropi jih je 700 milijonov?

Ti jih pa poznas koliko? 150? 300? Ajd, 4000 prijateljev imas na Facebooku. In vecina jih je taksnih kot opisujes?

Tvoj vzorec je zanemarljivo majhen, tvoja izjava pa nezanemarljivo butasta.



Ne uporabljam soc. omrežij. Moj krog družbe je zelo ozek. Ne gre se kaj poznam, gre se za to, kaj vidim. Sicer pa nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja in zakaj je moja izjava butasta?

Jure, ti in tvoje psihoze. V kolikor nekdo vidi stvari iz drugačnega zornega kota, so psihoze? Ne obsojam nobenega.

shotalick ::

jype je izjavil:

Mene skrbi, da vedno mlajši ljudje tarnajo nad "to današnjo mladino".

Še par let, pa bodo že predšolski otroci jamrali, kako nova generacija nima pojma, kako se živi.


Jamramo taki, ki smo odrasli v drugem sistemu. Naše znanje ni vsebovalo kako na "snapu" popravit filter, na instagramu objavit nekaj, na FB-ju objavljati pečen jajc na uč in slikat se na vsakih 30 min, ter se check-inat, da se ve kje si.

Med tem, ko čaka na kosilo, ki ga kuha mati ali fotr, oni brskajo po omrežjih, itd., jaz pa sem nalupil krompir, natrebil solato, pripravil mizo, odnesel smeti, posesal stanovanje, itd. itd. Danes mladina IMO nima nekih delovnih navad.

Ni vsa mladina taka, ne govorim tega.

jype ::

Pišeš reči, o katerih veš tako malo, da je smisel tvojega pisanja zgolj v tem, da svoje frustracije nekam streseš.

shotalick ::

jype je izjavil:

Pišeš reči, o katerih veš tako malo, da je smisel tvojega pisanja zgolj v tem, da svoje frustracije nekam streseš.


Ne razumem te, res. Zakaj frustracije? Ne moti mene kakšna je mladina, zaradi mene, če vsi okol z VR špegli hodjo. Zakaj vem o temu tako malo? A če si 10 let starejši od mene (pa dovmim, da si), veš ti veliko več?

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Mene skrbi, da vedno mlajši ljudje tarnajo nad "to današnjo mladino".

Še par let, pa bodo že predšolski otroci jamrali, kako nova generacija nima pojma, kako se živi.


Which is exactly the consequence of what i'm describing.


BigWhale je izjavil:

shotalick je izjavil:

To je podmladek. Pa ne govorim za vse, je pa večina taka, tako saj jaz to vidim.


Na svetu je nekaj vec kot 7 milijard ljudi. V Evropi jih je 700 milijonov?

Ti jih pa poznas koliko? 150? 300? Ajd, 4000 prijateljev imas na Facebooku. In vecina jih je taksnih kot opisujes?

Tvoj vzorec je zanemarljivo majhen, tvoja izjava pa nezanemarljivo butasta.



A ti razumeš, da je govora zgolj o modernem, razvitem "zahodu" kjer se to dogaja.
Preostale 3/4 sveta je še vedno v fazi razvoja in take osebke ne producirajo.
Zato pa ko pridejo sm k nam, nas praktično pushover.
Ker nas vzgajamo v krotke, pushoverje, they on the other hand, still have the fire in their eyes.

Smurf je izjavil:

barocco je izjavil:


Ha Ha..si me pa nasmeju do solz!!
točno to jz videvam Žal živim v strogem centru mesta,pa resno vidiš mladino,če bi elektrike zmanjkalo bi pomrli v mesecu dni ali prej.Lahko dodam slike parov družbe v mestu na pijačah,pa vsi buljo v "mobije".Ma p...a 2 stavka ne znajo spravt skupi zamizo-smeh.


https://goo.gl/images/pwmQxQ


Sploh ni isto. Časopis prebereš v krajšem času in ne moreš bit cele dneve na njemu.
Garantiram ti, da po prebranem so zagotovo začeli diskutirati med seboj.

Superboyy je izjavil:


Heh, še en ki bi Turingu raje porinil puško v roke in ga silil naj mašira kot pravi dec, namesto da z iztegnjenim mezincem srka kavico med ukvarjanjem z enigmo.


Turing was far more of a man than most of you here.
Jz ne govorim, da bi morali vsi zgolj fizično delati. Hardship is what builds character most of the time.



Ampak kot rečeno...soyboy heaven lahko furate v nedogled...dokler se ne bo nekdo odločil, da vas pushover-a.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:


A ti razumeš, da je govora zgolj o modernem, razvitem "zahodu" kjer se to dogaja.


Ti ne razumes, da se to ne dogaja. Ceprav ti to vidis 'na vsakem koraku'. Ne vidis. Predvsem si domisljas, da vidis. Nekako tako, kot otrok, ki vidi posast pod posteljo ali v omari.

shotalick je izjavil:


Ne uporabljam soc. omrežij. Moj krog družbe je zelo ozek. Ne gre se kaj poznam, gre se za to, kaj vidim. Sicer pa nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja in zakaj je moja izjava butasta?


Tvoja izjava je butasta zato, ker tvoje posplosevanje temelji na tvoji osebni, zelo omejeni, izkusnji.

To je podobno kot tisto, ko 'najstarejsi ljudje ne pomnijo tako nizkih temperatur pozimi' ... predvsem zato, ker so pozabili kako je bilo pet zim nazaj, ko je bilo se bolj mrzlo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

BlaY0 ::

Unknown_001 je izjavil:


Edino kar bi se spremenilo je to, da bi moral bolj planirat pa organizirat kot danes k s hitrim dostopom informacij določene stvari opraviš s parimi kliki. Namesto da bi moral še okol kakih okencev letat pa pisma pošiljat in iskat litersturo ki je loklana knjižnica nima.

Sploh ni res. Danes večino folka večino prostega cajta ponuca za browsing/swiping/clicking/whatevering kar tako brez kakršnega koli resnega namena. Z ukinitvijo FB-ja bi večino folka osvobodili jarma, za katerega še sami ne vedo, da ga nosijo...

Nič bolj ne bi bilo treba planirat, kvečjemu manj...

Smurf ::

vostok_1 je izjavil:


Sploh ni isto. Časopis prebereš v krajšem času in ne moreš bit cele dneve na njemu.
Garantiram ti, da po prebranem so zagotovo začeli diskutirati med seboj.

V otrostvu sem med pocitnicami komot prezivel "cele dneve" za knjigami.

Jaz ti garantiram, da ljudje tudi sedaj se zmeraj diskutirajo med sabo.

BlaY0 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Edino kar bi se spremenilo je to, da bi moral bolj planirat pa organizirat kot danes k s hitrim dostopom informacij določene stvari opraviš s parimi kliki. Namesto da bi moral še okol kakih okencev letat pa pisma pošiljat in iskat litersturo ki je loklana knjižnica nima.

Sploh ni res. Danes večino folka večino prostega cajta ponuca za browsing/swiping/clicking/whatevering kar tako brez kakršnega koli resnega namena. Z ukinitvijo FB-ja bi večino folka osvobodili jarma, za katerega še sami ne vedo, da ga nosijo...

Nič bolj ne bi bilo treba planirat, kvečjemu manj...

Pred tem pa so ta cas zapravili za TV, se pred tem pa z branjem knjig. So what?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


A ti razumeš, da je govora zgolj o modernem, razvitem "zahodu" kjer se to dogaja.


Ti ne razumes, da se to ne dogaja. Ceprav ti to vidis 'na vsakem koraku'. Ne vidis. Predvsem si domisljas, da vidis. Nekako tako, kot otrok, ki vidi posast pod posteljo ali v omari.

shotalick je izjavil:


Ne uporabljam soc. omrežij. Moj krog družbe je zelo ozek. Ne gre se kaj poznam, gre se za to, kaj vidim. Sicer pa nobenemu ne vsiljujem svojega mnenja in zakaj je moja izjava butasta?


Tvoja izjava je butasta zato, ker tvoje posplosevanje temelji na tvoji osebni, zelo omejeni, izkusnji.

To je podobno kot tisto, ko 'najstarejsi ljudje ne pomnijo tako nizkih temperatur pozimi' ... predvsem zato, ker so pozabili kako je bilo pet zim nazaj, ko je bilo se bolj mrzlo. :)


Kot prvo, ja vidim.


Kot drugo, what kind of moraš bit, da kot moderator sodeluješ v debati in brišeš sogovornike, ko ti nekaj ni všeč.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mtosev ::

lol jarm facebooka. rešitev je logout in delete acc.
jaz mam fb od 2007 pa fb ni noben jarm
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BlaY0 ::

Smurf je izjavil:


Pred tem pa so ta cas zapravili za TV, se pred tem pa z branjem knjig. So what?

Zato pa pravim, nič bolj ni bilo treba planirati kvečjemu manj, ker danes imaš poleg TV-ja in knjig še FB pa fake news...

mtosev je izjavil:

lol jarm facebooka. rešitev je logout in delete acc.
jaz mam fb od 2007 pa fb ni noben jarm

Ti ne predstavljaš večine...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mtosev ::

v evropi uporablja fb 279mil ljudi, populacija euja je pa 510
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Turbo folk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110493 (7805) solatko
»

Kateri so kaj Slovenski "kontraverzni" umetniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15727765 (22470) Heavy
»

Kam naprej?

Oddelek: Šola
262586 (1812) Unknown_001
»

Začetek konca "land of the free" (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
506796 (4999) denisd

Več podobnih tem