» »

Kontrola prehoda med občinami

Kontrola prehoda med občinami

enemon ::

Se je kdo že peljal čez več občin po avtocesti in so ga ustavili? Kako je, če te ustavijo - plačaš kazen in se pelješ naprej ali moraš obrniti?
  • zaklenil: bluefish ()

w0mbat ::

moraš obrniti kot js vem

ajdov ::

če je prepovedano prehajanje med občinami, ne bi smelo bit problema peljat naprej ko te dobijo, ker ni prepovedana prisotnost v drugi občini ampak sam prehod iz ene občine v drugo

enemon ::

ajdov je izjavil:

če je prepovedano prehajanje med občinami, ne bi smelo bit problema peljat naprej ko te dobijo, ker ni prepovedana prisotnost v drugi občini ampak sam prehod iz ene občine v drugo


To se mi zdi dobra interpretacija. Upam, da tudi policajem. :D ampak kakor razumem kontrole niso samo na občinskih mejah, ampak tudi znotraj občin samih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

vostok_1 ::

Ne gre za prehod. Gre za trenutni kraj nahajanja. Če te milice ujamejo, da si izven svoje "rodne" občine, moraš to razložiti in opravičiti.

Tako je fantje in punce. Leta 2020 morate policajem povedati, zakaj ste prečkali neko arbitrarno mejo, katero ste redno dosedaj prečkali...in vse to zaradi virusa, ki ni niti spremenil letnih statistik.


V 2019 bi me jasno označili za lunar lander level teoretika zarot. And yet...danes ne smete vn iz hiše po 21. uri.

PS. Ko boste imeli rejting app na mobiju v doglednem času, me boste zmerjali s čim? :))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

enemon ::

vostok_1 je izjavil:

Ne gre za prehod. Gre za trenutni kraj nahajanja. Če te milice ujamejo, da si izven svoje "rodne" občine, moraš to razložiti in opravičiti.

Tako je fantje in punce. Leta 2020 morate policajem povedati, zakaj ste prečkali neko arbitrarno mejo, katero ste redno dosedaj prečkali...in vse to zaradi virusa, ki ni niti spremenil letnih statistik.


V 2019 bi me jasno označili za lunar lander level teoretika zarot. And yet...danes ne smete vn iz hiše po 21. uri.

PS. Ko boste imeli rejting app na mobiju v doglednem času, me boste zmerjali s čim? :))


Če si 10 občin stran od svoje plačaš 400 ali 4000 EUR?

DeeJay ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samohranilka in nakup stanovanja

Oddelek: Loža
142212 (1282) BlaY0
»

Gradnja hiše - ravna streha (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7317026 (5706) Machete
»

Iz travnika v parcelo. Cena

Oddelek: Loža
1511164 (10516) gzibret
»

Kdo si shranjuje smeti v gozd za boljše čase???

Oddelek: Problemi človeštva
253042 (2554) krneki0001

Več podobnih tem