» »

Android auto težava

Android auto težava

Linko ::

Imam škodo octavio 2018 in telefon LG G7 na katerem je android 10. Pod aplikacijami vidim da je nameščen AA... Telefon sem tovarniško resetiral...
Če telefon povežem preko kabla, se mi samo polni... od kolega telefon ( nek samsung ne vem kateri točno ) pa se takoj poveže.

Bi še moral kaj nastavit na telefonu?
hvala
  • spremenilo: Linko ()

Nazz ::

V AA na telefonu si nastavi da lahko dodas nov avto.

Kako pa pridem v AA... Nimam ikone. Pod aplikacijami vidim da je nameščena, ne morem pa je odpreti.

Groot ::

Linko je izjavil:

Kako pa pridem v AA... Nimam ikone. Pod aplikacijami vidim da je nameščena, ne morem pa je odpreti.

Android Auto v Sloveniji zaenkrat še ni na voljo ;)

WaterBoy ::

Deluje pa vse eno.
Mogoče moraš na telefonu izbrati ko je proiklopljen na USB da se ne polni samo ampak kakšno drugo opcijo.

Kodrnusa ::

Probaj nastavit drugo državo na telefonu (Belgijo, Nemčijo). Pol bi moralo delati

Pouh ::

Pojdi pod nastavitve, aplikacije, AA, Advanced, additional settings.

kmegli ::

Preveri, če je OK kabel. Meni deluje pri Hondi samo z original oziroma, USB A v C od Anker.

S Samsungom ni bilo nobenih težav, na Huawei pa je bilo treba omogočiti USB debugging in v nastavitvah sistema onemogočiti sistemsko upravljanje z baterijo pri aplikaciji, saj je avtomatsko prekinil povezavo po parih sekundah.

Lahko, da imaš dva USB porta, kjer en samo polni, drugi pa omogoča povezavo s sistemom.

Linko je izjavil:

Med aplikacijami poisci AA in imas nekje nastavitve aplikacije, ali pa zobnik zgoraj desno.
Ko se odprejo AA nastavitve, izberes "prej povezani avtomobili" in nato omogocis dodajanje novih vozil.

Groot je izjavil:

Linko je izjavil:

Kako da ne? Ce je program po defaultu na telefonu, je ne mores izbrisat, se poveze z vsemi "normalnimi" novejsimi vozili ima slovenscino in navigira v slovenscini? Kaj ji manjka da naj ne bi bila na voljo?

Zodiac ::

Dela že samo AAa še ni uradno v Sloveniji, tudi v "naši" google trgovini ga ne moreš naložiti, samo kot apk ga lahko namestiš, če ga že v startu nimaš.

residual ::

Na mojem samsungu 7 edge je AA apliakcija po updatih vidna kot "Orodje glasovne storitve" in ne več kot AA. ZAdeva pa se poveže 2016 letnik Toyoto Verso brez problemov. Res pa ga ne moreš več naložiti v trgovini, moraš si najti na netu apk.

Jaz je nisem namestil, bila je nameščena pri nadgradnji pa android 10..

sicer pa je v nastavitvah vse kot bi moralo biti..

Kabel je original od telefona. ne vem kaj štrika ta lg

Zgodovina sprememb…

dunda ::

Nazz je izjavil:

Groot je izjavil:

Linko je izjavil:

Kako da ne? Ce je program po defaultu na telefonu, je ne mores izbrisat, se poveze z vsemi "normalnimi" novejsimi vozili ima slovenscino in navigira v slovenscini? Kaj ji manjka da naj ne bi bila na voljo?

Slovenija ni podprta. Nima recimo slovenske sinteze, nima podpore z mediji ... ker mora delovati celoten Google Assistent, da je požegnan Android Auto.
AA sicer uporabljam že leta, čeprav je precej ščurkast.
https://kacnje.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

• spremenil: dunda ()

Za to, da me navigira od A do B, z live informacijami prometa, je vse kar potrebujem. Obcasno se vklopim spotify v AA.
In v tem je zadnji dve leti odlicna, prakticno brez napak. Je pa ogromno odvisno od softwerja v avtu samem.

techfreak :) ::

Precej je odvisno tudi od samega ROMa. Na OnePlus/OxygenOS sem pogosto imel probleme s povezovanjem, in glede na forume niti priblizno nisem edini.

PARTyZAN ::

Jaz na OxygenOS nimam težav z AA.

Ja, imate seveda prav. AA je močno odvisen tudi od ROMa na telefonu (sam imam OnePlus in mislim, da so nekaj zamočili poleti), prav tako pa od avtoradia.

jonystar ::

Je komu uspelo, da mu AA deluje brez kabla? če je to sploh mogoče.

Je mogoče, vendar samo pri novejših telefonih in avtoradiih, ki to podpirajo.
Klikni tukaj za zahteve.

Za starejše modele pa je nekaj projektov.

kmegli ::

PARTyZAN ::

Jaz sem tole backal za wireless AA: AAWireless.

Naročil sem nov org kabel za LG.. ne gre...

Samo polni se... v AA grem pod nastavitve, kjer "dodaš" nov avto. Tam pa piše... najprej priključi USB kabel...

Testiral sem še xiaomi redmi note 8, pa deluje s prve- na tega sem sveže namestil AA, tako kot na G7.

Še kašna ideja?

Kje se v androidu nastavi za usb, kjer določiš, ali se polni, ali prenost datotek, slik...?

Zgodovina sprememb…

Linko je izjavil:

Kje se v androidu nastavi za usb, kjer določiš, ali se polni, ali prenost datotek, slik...?

To ni pomembno. Preglej še, če imaš izklopljen mirrorlink.

Kakorkoli obrneš, lahko je telefon problematičen. Poglje v Google Play Store, če javlja kakšno napako;
https://support.google.com/androidauto/...
https://www.autoevolution.com/news/andr...

Kawl6 ::

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Kawl6 ()

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
1467675 (4227) Mare2
»

Galaxy S6 Android - Odstranitev aplikacij

Oddelek: Mobilne tehnologije
251793 (1339) r3dkv1c4
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

34652038 (20750) Yossarian
»

Prvi posnetki Windows 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
21230452 (20122) Steampunk
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

14217242 (11553) Jst

Več podobnih tem