» »

Yahoo mail, ki je izgubil POP dostop

Yahoo mail, ki je izgubil POP dostop

AntonL ::

Imam čuden problem z Yahoo mail. Račun je bil ustvarjen že več kot 10 let nazaj in je do torka ta teden, deloval zanesljivo. Sedaj pa s Thunderbird preko POP3 ne morem več do pošte na njem, napaka: -ERR [SYS/TEMP] Server error - Please try again later.

Preko Thunderbird ne dela ne sprejem, ne pošiljanje pošte. Dostop in uporaba preko web vmesnika deluje normalno.

Da je stvar še bolj čudna, z istim Thunderbird brez težav odstopam do drugega Yahoo maila, nastavitve so enake.

Brisanje in ponovno ustvarjanje računa v Thunderbird ni pomagalo. Poskusim še odjemalec OEClassic, nobene razlike, ne glede na odjemalec ali OS (XP, W7, W10).

Enako tudi ni bilo nobene spremembe, ko sem preko web vmesnika spremenil geslo in izbrisal vso pošto, ki je bila tam.Vedno se prizadeti Yahoo mail vede kot, da nimam več odstopa do njega preko POP3 protokola, v nastavitvah v web vmesniku pa ne najdem opcije za vklop le te (Yahoo pravi, da je to vključeno stalno). Sedaj mi je zmanjkalo idej in me zanima ali je tu kakšna rešitev, da se vzpostavi nekdanje stanje?

Hvala in LP,
Anton


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Live Hotmail VS Gmail

Oddelek: Omrežja in internet
9859 (541) fosil
»

Prehod na Google apps

Oddelek: Omrežja in internet
202551 (1891) bastadu
»

Yahoo iz Thunderbirda

Oddelek: Programska oprema
142034 (1928) Icematxyz
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667720 (6279) Tody
»

Dober in zanesljiv e-mail naslov ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211551 (1550) Urc

Več podobnih tem