» »

Gumijasti tepihi za avto

Gumijasti tepihi za avto

forplan ::

Iščem kje bi se dalo kupiti gumijasti tepih SAMO ZA VOZNIKOVO STRAN. (ostali so original in ko novi)

Sem že vprašal te znane firme ki prodajajo "tipske" tepihe in je možno naročiti posamezni tepih samo pri tekstilnih, gumijaste pa prodajajo v kompletu. Da bi pa kupil komplet 40€ in ostale vržem stran mi pa tudi ni...

Gledal sem tudi univerzalne v trgovinah, vendar me moti da ne ustrezajo tako in pa še čepkov za pritrditev nimajo.

Pozna kdo kje bi lahko naročal posamezni gumi tepih?
da se strinjam

bambam20 ::

POtem pa pogledat avtonet pod nadomestne dele, vprašat pri uradnem zastopniku.

buttcrack ::

bambam20 je izjavil:

...vprašat pri uradnem zastopniku.

se zna potem narest, da bo dal 40+ samo za enega :)

forplan ::

Sem povprašal prejšnji teden na www.porscheinterauto.net, ker so imeli tudi možnost na spletni strani nakup enega, ki ni original naj bi pa 99% pasal not. Pa je trenutno nedobavljiv :(
da se strinjam

lolipop2 ::

avtopreproge.si so imeli vsaj za tekstilne tepihe to opcijo. Ne vem pa, če je za gumi tudi tako. Preveri na spletni strani

forplan ::

Sem preveril že. Ja imajo to možnost za tekstilne, za gumi pa ne.

Verjetno to dobijo v kompletu, pač naprej prodajajo.

Možno da to kdo v SLO sam reže?
da se strinjam

fuck_it_ ::

forplan je izjavil:

Iščem kje bi se dalo kupiti gumijasti tepih SAMO ZA VOZNIKOVO STRAN. (ostali so original in ko novi)

Sem že vprašal te znane firme ki prodajajo "tipske" tepihe in je možno naročiti posamezni tepih samo pri tekstilnih, gumijaste pa prodajajo v kompletu. Da bi pa kupil komplet 40EUR in ostale vržem stran mi pa tudi ni...

Gledal sem tudi univerzalne v trgovinah, vendar me moti da ne ustrezajo tako in pa še čepkov za pritrditev nimajo.

Pozna kdo kje bi lahko naročal posamezni gumi tepih?


pri original proizvajalcih se ponavadi da kupit tudi samo par tepihov..za spredaj ali zadaj. Neoriginalni so itak bedni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

FireSnake ::

lolipop2 je izjavil:

avtopreproge.si so imeli vsaj za tekstilne tepihe to opcijo. Ne vem pa, če je za gumi tudi tako. Preveri na spletni strani


Zanimiva stran.
Meni gre na živce, ker pri novem avtu na levi strani ni "jezička" ki bi pokril počivališče za nogo.
Tu pa vidim, da imajo tako gumijasto podlogo, ki to pokrije.
Skoraj zagotovo vzamem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lolipop2 ::

FireSnake je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

avtopreproge.si so imeli vsaj za tekstilne tepihe to opcijo. Ne vem pa, če je za gumi tudi tako. Preveri na spletni strani


Zanimiva stran.
Meni gre na živce, ker pri novem avtu na levi strani ni "jezička" ki bi pokril počivališče za nogo.
Tu pa vidim, da imajo tako gumijasto podlogo, ki to pokrije.
Skoraj zagotovo vzamem.


Jaz sem pri njih vzel za svojega. Imajo celo 3 vrste...luksuz, srednje in budget. Pa v živo si lahko pri njih ogledaš, mislim da so bili takrat v Tacnu nekje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24095260 (10488) Zstiller
»

Kakšen stoječi baterijski sesalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6314781 (13751) MaticKregar

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143644 (63326) perci
»

Tepihi za avto

Oddelek: Loža
61046 (809) donvito
»

preproga

Oddelek: Loža
132821 (153) FrRoSt

Več podobnih tem