» »

Izpisovanje iz računov

Izpisovanje iz računov

Anonimnež ::

Pozdravljeni,

že kakšen mesec dni se srečujem s težavo izpisovanja iz vseh računov. Pomeni, da bo krajši prekinitvi dela ali ponovnem zagonu ali včasih kar tako me Windowsi izpišejo iz Office računa (outlook zahteva gesla), izpiše me iz google (vedno znova nova prijava, potrjevanje v dveh korakih), izpis iz facebooka, forumov ipd. Izbriše izgleda vedno tudi vse piškotke v brskalniku saj me npr. google in FB vedno znova opozarjata na njihova pravila ipd.

Nobeno geslo se mi ne shrani, čeprav pritiskam na tipo shrani geslo...

Prilagam Printscreene.
 Napaka 1

Napaka 1


 Napaka 2

Napaka 2


 Napaka 3

Napaka 3




To se mi je začelo pojavljati kakšen dober mesec nazaj ko sem posodobil Windowse. Tudi sedaj sem že 2x ali 3x Windowse posodobil z upanjem da napaka izgine, vendar nič od tega.
Sedaj pa mi je začelo živce parat in je več neznosno...

Sistem (Windows 10 - licenčni).

Kaj lahko naredim?

Anonimnež ::

Rias Gremory ::

Je računalnik tvoj? Torej, ni službeni na katerem bi bile lahko kakšne omejitve?

Poglej še nastavitve od brskalnika, vsi novejši omogočajo, da se ob zaprtju počisti piškotke, predpomnilnik in ostalo šaro.
Preveri še aktivnost Gmail računa (ali kakšnega drugega,ki beleži aktivnost). Odpri Gmail -> pomakni se do konca strani -> spodaj desno klikni na "Podrobnosti" in preveri če opaziš kakšno dejavnost, ki je ne prepoznaš. V kolikor vidiš kaj sumljivega, takoj menjaj geslo.

Anonimnež ::

Rias Gremory je izjavil:

Je računalnik tvoj? Torej, ni službeni na katerem bi bile lahko kakšne omejitve?

Poglej še nastavitve od brskalnika, vsi novejši omogočajo, da se ob zaprtju počisti piškotke, predpomnilnik in ostalo šaro.
Preveri še aktivnost Gmail računa (ali kakšnega drugega,ki beleži aktivnost). Odpri Gmail -> pomakni se do konca strani -> spodaj desno klikni na "Podrobnosti" in preveri če opaziš kakšno dejavnost, ki je ne prepoznaš. V kolikor vidiš kaj sumljivega, takoj menjaj geslo.


Tako je računalnik je moj. In ni na brskalniku omogoče brisanje ob zaprtju. Izbriše se tako iz chroma kot iz edge, izbrišejo se tudi vse poverilnice v windowsu, izbriše se geslo v outlooku. Popiz**l bom ravnokar res.

Varnostno sem menjal geslo na gmailu, menjal geslo na office365 in hodiča nič boljše.

Andrej46d ::

Imam podoben problem. Pred 14dnevi sem update windows naredil in od takrat imam probleme s epošto oziroma outlookom.

Na naključno dobivam v outlooku obvestilo za vpis gesla (včasih na 10min, včasih je pol dni OK). Napaka je zgleda nekaj z gesli, ker se mi ob tem vsakič zaklene službeni mail zaradi 5-krat napačnega gesla.

Sem delal 1 teden samo preko brskalnika do maila in je bilo OK.

Še testiram kaj bi bilo...

Anonimnež ::

Andrej46d je izjavil:

Imam podoben problem. Pred 14dnevi sem update windows naredil in od takrat imam probleme s epošto oziroma outlookom.

Na naključno dobivam v outlooku obvestilo za vpis gesla (včasih na 10min, včasih je pol dni OK). Napaka je zgleda nekaj z gesli, ker se mi ob tem vsakič zaklene službeni mail zaradi 5-krat napačnega gesla.

Sem delal 1 teden samo preko brskalnika do maila in je bilo OK.

Še testiram kaj bi bilo...


Ima še kdo takšne težave? Namreč kaj kmalu bom pop****l. Menjal sem namreč računalnik...nova inštalacija W10 (seveda najnovejšnih in seveda legalnih) ter spet ista pesem. Vsak dan me iz outlook izpipe vsaj 3-4x, prav tako me izpisuje iz FB, gmaila, slo-techa....pobriše izgleda vse piškotke in vse. Tako v Chrome kot v Edge.

Kje je tu težavA??

forplan ::

Nevem če je povezano, ampka jaz sem imel probleme pri izpisovanju na outlook, ker sem ko sem se recimo vpisal v teamse pustil obkljukano (zapomni si vpise organizacije) nekaj takega. V glavnem tisto ko te vpraša po vnosu gesla...

Potem pa se je ta račun in geslo preneslo v windows račun in tam je ena možnost povezava s organizacijo/službo... Ko sem tam zbrisal ta račun iz teamsov se je težava nehala.
da se strinjam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 365 podjetja

Oddelek: Programska oprema
121578 (951) šernk
»

Vdor v Gmail?

Oddelek: Pomoč in nasveti
174094 (3202) shintaro
»

Čas za menjavo gesel? Na spletu našli bazo s 560 milijoni uporabniških imen in gesel

Oddelek: Novice / Varnost
348726 (5405) njyngs
»

browser: glavno geslo za vsa ostala gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
112058 (1904) potepuh
»

Outlook incoming mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
111447 (1324) izi12

Več podobnih tem