» »

skurjeni pini na ramu

skurjeni pini na ramu

gamer ::

... situacija je taka ... kupu sm ram... v mlacomu.... 512mb 3200 z winbond cipi... in ga vraknem v plato(ja prov sm ga dau notr!) ... pržgem računalnik... in vidm da mam še kr sam 512mb rama.... potegnem ram vn ... in vidm 4 skurjene pine na ramu...

ideje na dan... nekak se mi zdi da z reklamacijo ne bo nč...
tko da me zanima kaj se zgodi če tiste skurjene pine... samo še enkrat nekak pritrdim na ram... oz uporabm pač neko drugo prevodno zadevo...

ne bom se sprjaznu da sm dau 28k zaston...

zlabo ::

Če je s plato vse vredu, verjetn ni tistih pinov skurl kr tko mal za štos. Če jih je skurl (al se prov vid da je odžgan ali pa je tovarniška napaka in pinov sploh ni blo), jih je lohk skurl sam zarad prevelzga toka. Kar pomeni, da je verjetn nekje na ploščici kratek stik, tko da tud če pine popravš nč ne pomaga. Jz bi na tvojmu mest uveljavlju garancijo

gamer ::

pa bojo upošteval reklamacijo... drgač se vid da je skurjen...

sash ::

poskušaj malo očistit tako da nebo tako zelo vidno, pa ti bo morda šla garancija skoz, sicer pa še vedno dvomim da se je to kr tako zažgalo, ampak ima kak globji razlog
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

zlabo ::

Ja v bistvu bi mogl. Sam v mlacomu je vse možn:D
Drgač jim ga pa vrž v glavo pa z inšpekcijo zagroz (to z inšpekcijo zmer pomaga:D tist z metanjem v glavo pa sam če nima preveč trde glave)

zlabo ::

aja, kero plato maš

gamer ::

sash: ma globji razlog... in fora je u bistvu u tem da sm kupu uparjenga in da en zdej dela drug pa ne....

sash ::

kot globji razlog sem mislo da je verjetn kak razlog zakaj je požgalo pine, ker se to ne zgodi kr tak brez razloga :8) , vsaj navadno ne
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, skurjena tv tuner in plata (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
648099 (6351) Tero
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885764 (3513) MasterMiG

Pri Comtronu niso normalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
765334 (4405) boštjan
»

Naviti celerona 1000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
703642 (2971) Pyr0Beast
»

Spet lcd zaslončki (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
585658 (4647) Yacksy

Več podobnih tem