» »

Test Covid19 pozitiven, vprašaj kaj te zanima!

Test Covid19 pozitiven, vprašaj kaj te zanima!

1
2
3 4 5

weasel ::

A punca ve, kje se je okuzila?

Miki N ::

Jebemti ravno sem se spomnil.. a če se opredeliš kot darovalec potem gre vse v kanto v primeru, da te kronca pokonča? :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

;-) ::

Zdravo,
mene zanima par vprašanj. Kako si izvedel da si pozitiven?

Kateri podatki vse so na izvidu? Piše COVID pozitiven/negativen ali kako?

Odločbo o karanteni si že dobil? Kako potem umestijo katerih 10dni velja?

endelin ::

Poklicejo te po telefonu btw in povejo rezultat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Meiniken ::

weasel je izjavil:

A punca ve, kje se je okuzila?


Verjetno pri *ahem* drugem fantu :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

endelin ::

Ful cheap fore to s punco fantki;)

Miki N ::

Pač sledimo stikom ane. Odgovorno.

;-) ::

Nekdo s skrite te poklice in ti pove rezultat in da si v karanteni?

Imam dostop do klicnega centra 10 ljudi, veš koliko jih lahko takole obvestimo v osmih urah? v treh dneh? v enem tednu? Zapremo Slovenijo.

Niti ni nujno da so testirani samo poves da so bili v stiku in naj ostanejo doma, pokličemo za termin za testiranje...tututu.

Kdo se vrjame telefonskim klicem.

suzej ::

jojw je izjavil:

suzej je izjavil:

Lahko bi pa bil doma in ne nabijal številke pozitivnih

Ne štekam? Kako bo manj primerov, če boš okužil vse s katerimi se družiš?

Če ostaneš doma ne boš okužil nikogar? Kvečjemu ljudi s katerimi živiš, ampak test tega ne bi spremenil.

vostok_1 ::

To, da dobiš test brez vseh parametrov je precej shitty.

Ena doktorca je namreč zahtevala Ct vrednost in je iz te videla, da je praktično gotovo nekužna.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Hypathia ::

endelin je izjavil:

Ful cheap fore to s punco fantki;)

Sej mato ima rad cheap fore, jih tule stalno trosi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

suzej ::

;-) je izjavil:

Nekdo s skrite te poklice in ti pove rezultat in da si v karanteni?

Imam dostop do klicnega centra 10 ljudi, veš koliko jih lahko takole obvestimo v osmih urah? v treh dneh? v enem tednu? Zapremo Slovenijo.

Niti ni nujno da so testirani samo poves da so bili v stiku in naj ostanejo doma, pokličemo za termin za testiranje...tututu.

Kdo se vrjame telefonskim klicem.

Jaz imam blokirane vse skrite številke in vse ki jih nimam že shranjenih.

FlyingBee ::

Mato, nimaš voha, ona pa ti lahko reče, da nimaš vonja, ker tudi sama nima voha. Imaš pa sigurno vonj, lahko vsak z vohom to potrdi.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

showsover ::

Kako nima voha? A svežega dr... (da se ne bo kdo onesvestil) ne bi zavohal, če bi ga imel 10 cm pred nosom?

PrihajaNodi ::

Zato pa so ukrepi kot so samoizolacija in ostani doma. Samo vsi bi se neki radi frajerje spilal pa do punc hodil. Bo treba policijsko uro uvest.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zato pa so ukrepi kot so samoizolacija in ostani doma. Samo vsi bi se neki radi frajerje spilal pa do punc hodil. Bo treba policijsko uro uvest.


Pejt v Romunijo.
Tam je vse bolš :)

dvihtelic ::

No pa da še jaz povem, tudi jaz sem v karanteni 10 dni. In sicer je prišlo po naključju. Sin je zvečer hudo zbolel in je dobil kot nek napad. Odpeljali so ga v bolnico kjer so vzeli njemu in partnerki bris. Po testu je bila ona pozitivna. Infekcijska je nato javila naprej in nato je dobila naslednji dan klic (ni skrita številka), NIJZ kjer je prijazen gospod razložil osnovne informacije. Povedati je morala, s kom je bila nazadnje v stiku. Nato oni pokličejo in jim dajo nadaljna navodila. Mene kot partnerja, so klicali in odredili 10 dnevno karanteno, sicer brez kontrolnega brisa, kar mi je čudno. V teh desetih dneh ne smeš zapustiti prebivališča in ne smeš dobiti obiskov. Med tem časom se moraš opazovati, če pride do pojava simptomov.

suzej ::

A če pride do pojava simptomov se ti zapor podaljša?

HappyPills ::

dvihtelic je izjavil:

No pa da še jaz povem, tudi jaz sem v karanteni 10 dni. In sicer je prišlo po naključju. Sin je zvečer hudo zbolel in je dobil kot nek napad. Odpeljali so ga v bolnico kjer so vzeli njemu in partnerki bris. Po testu je bila ona pozitivna. Infekcijska je nato javila naprej in nato je dobila naslednji dan klic (ni skrita številka), NIJZ kjer je prijazen gospod razložil osnovne informacije. Povedati je morala, s kom je bila nazadnje v stiku. Nato oni pokličejo in jim dajo nadaljna navodila. Mene kot partnerja, so klicali in odredili 10 dnevno karanteno, sicer brez kontrolnega brisa, kar mi je čudno. V teh desetih dneh ne smeš zapustiti prebivališča in ne smeš dobiti obiskov. Med tem časom se moraš opazovati, če pride do pojava simptomov.


Je imel vročinske krče?

fuck_it_ ::

Mato989 je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja... To je vse

Nic pretresljivega za nekoga pri 30tih in 185cm ter 95kg... Pojedel prvi lekadol po 4 letih


evo, ultimate test:
zdaj ko nimaš vonja in okusa...ali lahko ješ vampe ali pa so še vedno ogabni za znoret?

on the more serious side...pozdravita se oba!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

FlyingBee ::

showsover je izjavil:

Kako nima voha? A svežega dr... (da se ne bo kdo onesvestil) ne bi zavohal, če bi ga imel 10 cm pred nosom?

To ne vem, ampak da si brez voha in čuta za okus ni taka redkost, je tudi pri gripi značilno.

Še enkrat poudarjam, ni brez vonja.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

fuck_it_ je izjavil:

zdaj ko nimaš vonja in okusa...ali lahko ješ vampe ali pa so še vedno ogabni za znoret?
Vampi so zakon in zelo lepo dišijo.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zato pa so ukrepi kot so samoizolacija in ostani doma. Samo vsi bi se neki radi frajerje spilal pa do punc hodil. Bo treba policijsko uro uvest.


Pejt v Romunijo.
Tam je vse bolš :)


Zaenkrat sem doma pri mami
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Boga mama da jo ogroža prime 40 letnik;((

Zgodovina sprememb…

dvihtelic ::

HappyPills je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

No pa da še jaz povem, tudi jaz sem v karanteni 10 dni. In sicer je prišlo po naključju. Sin je zvečer hudo zbolel in je dobil kot nek napad. Odpeljali so ga v bolnico kjer so vzeli njemu in partnerki bris. Po testu je bila ona pozitivna. Infekcijska je nato javila naprej in nato je dobila naslednji dan klic (ni skrita številka), NIJZ kjer je prijazen gospod razložil osnovne informacije. Povedati je morala, s kom je bila nazadnje v stiku. Nato oni pokličejo in jim dajo nadaljna navodila. Mene kot partnerja, so klicali in odredili 10 dnevno karanteno, sicer brez kontrolnega brisa, kar mi je čudno. V teh desetih dneh ne smeš zapustiti prebivališča in ne smeš dobiti obiskov. Med tem časom se moraš opazovati, če pride do pojava simptomov.


Je imel vročinske krče?

ne imel je asmatični napad in kisika v krvi je imel pod 90, pod nujno so ga odpeljali.

Apofis ::

@Mato
Ej, če nč druzga ti nau treba v nedeljo delat :P Ma karkol si že fasu se dobr pocajti...

@Adventurer
Vampe se zavoha tud, če si brez glave -_-

Mato989 ::

endelin je izjavil:

A je bil zate hudo zoprn uni test s palčko do možganov?

Čimb bolj se izogibaj starih in debelih ene dva tedn!


Malo so se mi zasolzile oci ko je pomrdal not

vostok_1 je izjavil:

Kul. Vsaj enega da imamo. No ajde...dva.

Si že napisal oporoko mato?

Anyway, poročaj potek. Zgleda, da si eden od tistih 60% ki ima zgolj prehlad like simptome.

Kaj pomeni punca zjebana, izven penetracijskega sindroma? Bolečine v sklepih, težko dihanje? What?


Bom porocal ja... Saj tak potek sem tudi pricakoval glede na to da sem 31 letnik z dobrim imunskim sistemom ki prakticno ni jedel zdravil zadnjih 15 let... Oziroma ce odstejem par lekadolov nisem pojedel sploh zdravila od svojega 18tega rd...

Punca ne vonja hrane, in ima kovinski okus pri hrani... Recimo jaz nimam, jaz samo nic ne voham. Pa obcasne bolecine ma ze par dni v misicah ipd... Jaz mam ze cel dan 37.2 vrocine ko merim

weasel je izjavil:

A punca ve, kje se je okuzila?


Nope ampak v 48 urah bo vec jasno ce je to kar sumim

;-) je izjavil:

Zdravo,
mene zanima par vprašanj. Kako si izvedel da si pozitiven?

Kateri podatki vse so na izvidu? Piše COVID pozitiven/negativen ali kako?

Odločbo o karanteni si že dobil? Kako potem umestijo katerih 10dni velja?


Emmm zdravnica je moja sorodnica in so njo obvestili in mene po telefonu

Izvid je dobila ona oz ga bo ko vodim porocam

Odlocbe o karanteni nimam samo na mailu so pdf in napisano da se mi odreja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

fuck_it_ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja... To je vse

Nic pretresljivega za nekoga pri 30tih in 185cm ter 95kg... Pojedel prvi lekadol po 4 letih


evo, ultimate test:
zdaj ko nimaš vonja in okusa...ali lahko ješ vampe ali pa so še vedno ogabni za znoret?

on the more serious side...pozdravita se oba!



Fora je v tem da jaz pkus imam tak da ne bi probal lahko drago nahecam

Apofis je izjavil:

@Mato
Ej, če nč druzga ti nau treba v nedeljo delat :P Ma karkol si že fasu se dobr pocajti...

@Adventurer
Vampe se zavoha tud, če si brez glave -_-


Saj nimam vec nedeljskih... Tak da to ne pomaga haha

vostok_1 je izjavil:

Ne skrbi mato. We will always remember you. Vse dokler nas ne bo tudi covid pokončal.


Ce grem zgubis se enega ki je videl sleparijo... Vedno manj nas je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

Ko je fasat korono dosezek, ki ga je treba razbobnat vesoljni Sloveniji. Očitno si res mislil, da there is no such thing like covid19.

vostok_1 ::

Mato989 je izjavil:


Ce grem zgubis se enega ki je videl sleparijo... Vedno manj nas je



There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja... To je vse

Nic pretresljivega za nekoga pri 30tih in 185cm ter 95kg... Pojedel prvi lekadol po 4 letih


Ce je izguba voha trajna, bos se vedno vesel:)?

hormilo ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja... To je vse

Nic pretresljivega za nekoga pri 30tih in 185cm ter 95kg... Pojedel prvi lekadol po 4 letih


Ce je izguba voha trajna, bos se vedno vesel:)?


Jezus kristus...pa to ves da je dost obicajno pr obicni gripi. Pa da si po tapravi gripi se par tednov napol mrtu. Fak res kam smo prisli.🙄

tikitoki ::

jojw je izjavil:

suzej je izjavil:

Lahko bi pa bil doma in ne nabijal številke pozitivnih

Če prejemaš socialne transferje potem si res lahko doma. Nekateri imamo sicer obveznosti..

Utk je izjavil:

A nisi ti tist, ki ne pozna nikogar s korono, niti nikogar ne pozna, ki pozna nekoga s korono.

Korona je spoznala njega, za kazen bo pa zdaj 14 dni v "arestu"..


Slaba logika. Tist na socialki je dejansko na zgubi. Tist, k dobi mal dopusta, pa mogoce ni.

suzej ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja... To je vse

Nic pretresljivega za nekoga pri 30tih in 185cm ter 95kg... Pojedel prvi lekadol po 4 letih


Ce je izguba voha trajna, bos se vedno vesel:)?

Vsaj na deodorantu prisparas
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

jojw ::

tikitoki je izjavil:

jojw je izjavil:

suzej je izjavil:

Lahko bi pa bil doma in ne nabijal številke pozitivnih

Če prejemaš socialne transferje potem si res lahko doma. Nekateri imamo sicer obveznosti..

Utk je izjavil:

A nisi ti tist, ki ne pozna nikogar s korono, niti nikogar ne pozna, ki pozna nekoga s korono.

Korona je spoznala njega, za kazen bo pa zdaj 14 dni v "arestu"..


Slaba logika. Tist na socialki je dejansko na zgubi. Tist, k dobi mal dopusta, pa mogoce ni.


Meni bi bilo doma že po treh dneh dolgčas.. Rabim vsak dan dozo športa, kavico na sončku, itd. Verjamem, pa da bi komu padalo ležati pred TV.

Mehmed ::

Mato989 je izjavil:


Odlocbe o karanteni nimam samo na mailu so pdf in napisano da se mi odreja...

Ce si pozitiven, bi moral biti v izolaciji, ki ti jo odredi zdravnik.
Karanteno ti odredi mzz, ko nisi pozitiven ampak si bil v kakem rizicnem stiku.
Le poglej kaj tocno pise, ko se ti bo dalo pa sporoci.

dvihtelic je izjavil:

Povedati je morala, s kom je bila nazadnje v stiku. Nato oni pokličejo in jim dajo nadaljna navodila. Mene kot partnerja, so klicali in odredili 10 dnevno karanteno, sicer brez kontrolnega brisa, kar mi je čudno.


A jim je to nastevala stike po telefonu? Pa tvoja odredba je bila telefonska ali si jo dobil na papirju?

PrihajaNodi ::

Mato samo doma bodi. Pa tudi vsi ostali bi morali biti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

suzej ::

kako lahko veš, da je telefonska odredba legit in ne nateg? kako veš da te ni poklical kar nekdo?
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato samo doma bodi. Pa tudi vsi ostali bi morali biti


To sploh ni res.
Dovoljene so privat orgije do 10.

kow ::

Vam pa uspe zasrati temo, bravo.

nergac ::

Dobrodošel v absurdu.

Da se res vrnemo k temi.

Sam še nisem imel te sreče.
Na vprašanje, kje sem se okužil, bi odgovoril: najverjetneje v trgovini ali na javnem prevozu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Miki N ::

Pa saj dejansko ni kaj zanimivega vprašati - "Imam prehlad, AMA!".

HulkHogan ::

Mato989 je izjavil:

Punca je 5 dni ze zjebana kaslja rahlo in nima okusa in vonja in je sla na test ker jo je dohtarca poslala in je bla pozitivna ker sem spal pri njej sem dobil karanteno


Fak, a sedaj moraš biti skupaj z njo cela 2 tedna?! Šit, očitno je covid dosti bolj nevaren kot sem mislil.

tikitoki je izjavil:


Slaba logika. Tist na socialki je dejansko na zgubi. Tist, k dobi mal dopusta, pa mogoce ni.


Zakaj? Tisti z "mal dopusta" bo še zmeraj moral plačat dohodnino, četudi je dejansko manj zaslužil. Socialc bo na izgubi samo to kar sedaj ne bo mogel na črno služit.

Zgodovina sprememb…

max00slo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato samo doma bodi. Pa tudi vsi ostali bi morali biti

Nodi, se boš zaprl v klet in počakal da bo konec te norije? :) Bi morali to vsi storiti?
Si non confectus, non reficiat.

anketar ::

LeQuack je izjavil:

Zdaj si eden izmed izbranih, tako kot Trump. Trump pravi da te virus pomladi ta nekje 20 let celo, tako da pripravi se da boš spet najstnik.


lolara

zmaugy ::

Mato, ali ste že v mladosti čutili, da bo okužba s koronavirusom vaše poslanstvo? Kako se zdaj počutite, ko vas na ulici ustavijo in vprašajo...? Oh wait...

Ampak resno, kakšne cink-selen tabletke bi bilo dobro imet pri roki. Kako pa je z apetitom?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Miki N ::

Ma dokler lahko trola je v redu!

Mene pa zanima, če ste COVID bolniki združeni v kaki krovni organizaciji in ali imate srečanja itd.?

Facebook dev ::

Meiniken je izjavil:

weasel je izjavil:

A punca ve, kje se je okuzila?


Verjetno pri *ahem* drugem fantu :))


A je kak podatek koliko parov je šlo zaradi korone narazen, ker se je eden izmed para okužil in ko so iskali izvor okužbe, so ugotovili, da se je okužil pri ljubici/ljubimcu?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

nergac ::

max00slo je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato samo doma bodi. Pa tudi vsi ostali bi morali biti

Nodi, se boš zaprl v klet in počakal da bo konec te norije? :) Bi morali to vsi storiti?


Super ideja.
Večina kolikor toliko zdravih preživi komot 30 dni samo z nekaj vode.
Mini preperske zaloge zadostujejo nekaj mesecev.

Problem so samo majhne radosti življenja: ST, šah, špetir in še kaj bi se še našlo.

Facebook dev je izjavil:

Meiniken je izjavil:

weasel je izjavil:

A punca ve, kje se je okuzila?


Verjetno pri *ahem* drugem fantu :))


A je kak podatek koliko parov je šlo zaradi korone narazen, ker se je eden izmed para okužil in ko so iskali izvor okužbe, so ugotovili, da se je okužil pri ljubici/ljubimcu?


A si samski?

Večina bo šla narazen zaradi "non-stop biti skupaj".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Facebook dev ::

Imam nekaj matchev na Tinderju, drugače sem pa samski ja.

Vem da bo to tudi razlog, da bojo šli narazen, samo me zanima pa tudi moje vprašanje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663102314 (75324) BigWhale
»

Distanciranje zaradi covida-19 odpihnilo številne nalezljive bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5811041 (7733) HappyPills

Več podobnih tem