» »

Seznam slo besed v txt formatu

Seznam slo besed v txt formatu

Miran ::

Hello!

Zanima me če kdo ima kakšen seznam slovenskih besed v navadnem txt filetu. Zadevo bi rabu kot password list v lc4. Vse skupaj z namenom izboljšati varnostne razmere v podjetju, kjer delam in v izobraževalne namene. A je mogoče že kdo poizkusil ekstrahirati vsebino sskj, ker bi bilo to zelo cool. Prosim za kakšen link ….
Lp in hvala …
Overclock yourself !
  • polepsal: KoMar- ()

Red_Mamba ::

jst mam nekaj listov samo so vsi večinoma angleški, če rabiš povej. Če dobiš SSKJ v elektronski obliki si napiši program da ti ekstrahira besede :) al pa iz kakega slovarja.

Miran ::

Angleških mam dost rabu bi slovenske ! Za ekstahiranje iz SSKJ pa verjetno nimam dovolj programerskega znanja, da bi to izvedel. Mogoče pa že kdo je in ravno to me zanima ...

LP M
Overclock yourself !

Yeznick ::

Jaz mislim da imam SSKJ v elektronski obliki.
Lahko ti jaz napisem program za ekstrahiranje. Ti samo napisi, kako naj to naredim.
Samo to ne bo v enem dnevu napisano ker nimam toliko casa.

Mail: mr_yeznick@email.si
Yeznick

bastadu ::

Bo tole kaj pomagalo?:\

Miran ::

Yeznick to bi bilo zelo lepo od tebe. Samo mislim, da vseeno nebo tako enostavno. SSKJ slovar v elektronski obliki (od DZSja) ima vsebino zbirk kodirano-enkriptirano v *.asp fajlih. Če file odpreš v kakšnem txt viewerju vidiš samo heroglife … Na kakšen način je zadeva kodirana pa ne vem, da bi izumljal ključ pa se verjetno ne splača. No če pa imaš cajt, znanje in dobro voljo pomagat pa mi naredi programček, ki bo iz datoteke sskj.asp (cca 22MB) ekstrahiral vsa gesla in jih vpisal v txt file v obliki vsako geslo v svojo vrstico.

LP Miran
Overclock yourself !

Miran ::

EJ Bastardu thanx a lot, to bo to :) :) ....

LP Miran
Overclock yourself !

bastadu ::

Khm, nisem bastardu, ampak bastadu;)
Sicer pa ni problema, je pa treba kdaj pa kdaj poseči tudi po iskalnikih, kot so Najdi.si8-) in vpisati čarobne besede8-O
:)

Yeznick ::

Ufff. No vidis, pa je bila stvar resena na veliko bolj enostaven nacin :D
Yeznick

Miran ::

Sory "Baraba" sem iskl po matkurji pa ni blo nič ... Zgleda da Najdi.si dela bolje ... bom vedu za drugič.

LP M
Overclock yourself !

tx-z ::

a se da te besede kako uredit po dolžini (po št.črk) ?
tx-z

ToniT ::

Prešteješ število črk in urediš - zelo enostavno!

fizikalac ::

[ecstazy] ::

Se ti ne zdi, da je v sedmih letih že našel kar je iskal?

DeeCoy ::

ja fak ne, kdaj se ljudje spomnejo odgovrit..

fizikalac ::

Namenjeno je bilo tistim, ki bodo iskali točno to in naleteli na ta thread... :))

DeeCoy ::

grem 100% stavit, da bojo najprej odprli temo, in nato iskali..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam besed iz slovarja SSKJ

Oddelek: Loža
94346 (3238) fizikalac
»

slovnično vprašanje - s/z (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6529454 (28289) Mercier
»

Resnična resničnost: Spletne storitve

Oddelek: Novice / RTV Slo
204136 (2719) aco111
»

slovar

Oddelek: Pomoč in nasveti
73088 (2996) Zvedavec
»

intranetna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
282419 (1865) ThinMan

Več podobnih tem