» »

Najbolj prostoren hatchback?

Najbolj prostoren hatchback?

Terminathor ::

Se da videt kje kak test?

Skoda rapid mogoče?

jukoz ::

3 leta nazaj Fiat 500L, ima še premične klopi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jukoz ()

matobeli ::

Prostoren nasploh, prostoren v specifičnem segmentu?

Rapid je verjetno dobra opcija če dobiš za dobro ceno ker ni več aktualen model.

Valvoline ::

Mondeo. Brez konkurence.

matobeli ::

Misliš Focusa?

WaterBoy ::

Citroen c4 je tudi zelo prostoren. Večji od golfa in megana. Z drugimi ga še nisem imel opcije primerjati.

Han ::

Tomas 33 ::

Omenim lahko samo za Astro K in za to lahko potrdim, da ima na zadnji klopi ogromno prostora.
V primerjavi z Giulietto neprimerno več.

AndyS ::

Rabiš prostoren prtljažnik, zadnjo klop ali sprednje sedeže? Ali mogoče sopotnikov predal? Rabiš sploh zadnjo klop?

RookY ::

Sploh v primeru, da rabiš velik prtljažnik, bo to verjetno kar Škoda Scala s 467l prtljažnika proti recimo golfu 7 s 380l...z dvignjenimi sedeži.
Juhu juhu spet bom bruhu

Horas ::

kia ceed je precej prostortna tudi gepek je vlek.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

RedDrake ::

Neumno vprašanje, kot je že AndyS ugotovil.
Če iščeš prostorno zadnjo klop, potem bo to model X.
Če iščeš velik prtljažnik potem model Y.
Če iščeš oboje potem bo "najboljši" model Z.
in tako dalje (ko dodaš še višino zadaj, praktičnost prtljažne odprtine, prostornost spredaj - nekateri so utesnjeni recimo, ipd ...).

kmegli ::

Mislim, da ima Honda Civix X ima še največji pritljažnik od hatchbackov s 478 litri + ko podreš sedeže, je prostora več kot dovolj...za hatchback :)

https://www.carbuyer.co.uk/reviews/hond...

mahoni ::

WaterBoy je izjavil:

Citroen c4 je tudi zelo prostoren. Večji od golfa in megana. Z drugimi ga še nisem imel opcije primerjati.

Baje so Citroeni slaba vozila.

Valvoline ::

WaterBoy ::

mahoni je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Citroen c4 je tudi zelo prostoren. Večji od golfa in megana. Z drugimi ga še nisem imel opcije primerjati.

Baje so Citroeni slaba vozila.

Možno :)
Moj je 2011 letnik in imam čez 180k kilometrov, bencinar. Na avtu me nič ne moti edino prtlažnik rjavi :))

Valvoline ::

WaterBoy je izjavil:

mahoni je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Citroen c4 je tudi zelo prostoren. Večji od golfa in megana. Z drugimi ga še nisem imel opcije primerjati.

Baje so Citroeni slaba vozila.

Možno :)
Moj je 2011 letnik in imam čez 180k kilometrov, bencinar. Na avtu me nič ne moti edino prtlažnik rjavi :))

C4 je top avto glede dimenzij, prtljaznika in ostalo, motor 1.6 16v neuniciv (se lpg zraven, cista zmaga), mene je par let nazaj odvrnil od nakupa idiotski stevec ter volan, govorim za rabljen model 2005-2010

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

Odkar gledam s fotrom te Citroene je se meni ratal vsecn. Te fejslift varijante od letnika 2013. Pikasoji. Sam se ne bi upal tega kupiti, ker je toliko govoric, kako si skoz na servisu. Ajd verjemi zdej.

pegasus ::

Praktična izkušnja: Ikein Kallax 4x2 sem vozil okrog v imprezi sestavljen v enem kosu.

IL_DIAVOLO ::

Tak hitro kot se zaljubiš, se tudi odljubis:D

Valvoline ::

Skoda superb 5 vratni je tudi ekstra hatchback z ogromnim prtljaznikom, ceprav je ze malo bolj limuzina varijanta. Ce bi danes kupoval avto, definitivno kaksen superb na lpg/cng.

Zgodovina sprememb…

WaterBoy ::

Valvoline je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

mahoni je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Citroen c4 je tudi zelo prostoren. Večji od golfa in megana. Z drugimi ga še nisem imel opcije primerjati.

Baje so Citroeni slaba vozila.

Možno :)
Moj je 2011 letnik in imam čez 180k kilometrov, bencinar. Na avtu me nič ne moti edino prtlažnik rjavi :))

C4 je top avto glede dimenzij, prtljaznika in ostalo, motor 1.6 16v neuniciv (se lpg zraven, cista zmaga), mene je par let nazaj odvrnil od nakupa idiotski stevec ter volan, govorim za rabljen model 2005-2010

Ma on stari citroen ko ima vesolski volan je katastrofa. Sem se peljal z sodelavcem pa gre v ovinek, jaz pa mislim da grema naravnost in se boma zaletela :D

Razmišljam da bi si svojega dal na plin naredit pa ne vem a se splača

eriCartman ::

pegasus je izjavil:

Praktična izkušnja: Ikein Kallax 4x2 sem vozil okrog v imprezi sestavljen v enem kosu.


Kateri letnik pa?
Jst mam 2008 in je izredno prostorna za sedenje spredaj in zadaj sedeče. Prtljažnik pa je relativno majhen (najbrž na račun veliko prostora za zadnjo klop. Ampak če imaš prtljago kot torbe, vrečke(da se oblika prilagodi) se veliko zbaše noter.

pegasus ::

Moja je 2006.

eriCartman ::

Ta ima pa malo več prtljažnika kajne? Drugače zadovoljen? Bencin?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto za 3 otroške sedeže (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12425281 (14746) bauci
»

Manjši družinski avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
588934 (7144) m0LN4r
»

Kratki karavani ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
889689 (7262) Cruz
»

Nakup avta za 5+ oseb.

Oddelek: Na cesti
386935 (5747) 111111111111

Več podobnih tem