» »

Avtomatic servis kljucek

Avtomatic servis kljucek

chupachups ::

Ok sem imel namen kupit kljucek da ne nosim vedno kovancev s seboj. Vidim kljucek stane 4e. Ok si mislim ziher je se stanje neko gor prednalozeno. Preverim poklicem in pravi da ni. Sem redek primer, ki se mu to zdi pretirano? So se mi konkretno zameril vsaj malo za nadaljno uporabo.

-1

starfotr ::

Največ zase in za svojo denarnico ter za okolje bos naredio, ce se naprej bojkotiras avtomate in piješ kaj boljšega.

val46 ::

Ne vem kako je z automatic servisom in njihovimi ključki, ker pri nas na firmi imamo od ene privat firme. In pri nas je tako, da je ključek 7€, ampak ga ne kupiš, ampak samo najameš. V kolikor jim ključ potem vrneš, ti teh 7€ vrnejo nazaj. Tako da se pozanimaj, da ni pri njih kaka ista finta, pa da si preslišal. Drugače pa, če si redni uporabnik, mislim da tud teh 4€ ni tolko dosti, da bi se ti vedno splačalo nosit drobiž s sabo. Pa še ene 2x ti pol "poje" 2€ in si na istem :)

Furbo ::

Če se dosti časa potikaš okoli boš slej ko prej našel pozabljen ključek notri.. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Scorpy84 ::

Pa se to, ce npr. kupis kljucek na samem avtomatu v mojem primeru kjer delam (ukclj), na drugih avtomatih izven obmocja ukc ne deluje. Kako je z drugimi kljucki pa ne vem.

NoFear85 ::

Ko sem delal kot student, je bil takrat najem kljuca 1000sit, ko si ga vrnil, so vrnili denar. Cene s kljuckom so bile tudi kasneje v EUR 5centov nizje kot na kovance.

So pa kljucki kodirani na enega prodajalca, saj so avtomati vecinoma v pribat lasti ali najem (s.p.), torej nekako logicno, saj bi ce ne pri nekomu polnil kljuc in mu delal promet, drugje pa ga koristil in delal manjko.

care20 ::

js sm ga dobil zastonj..lahko pa da je firma morala placati...vglavnem podpis za kljuc je pri nas v firmi

Scorpy84 ::

NoFear85 je izjavil:

Ko sem delal kot student, je bil takrat najem kljuca 1000sit, ko si ga vrnil, so vrnili denar. Cene s kljuckom so bile tudi kasneje v EUR 5centov nizje kot na kovance.

So pa kljucki kodirani na enega prodajalca, saj so avtomati vecinoma v pribat lasti ali najem (s.p.), torej nekako logicno, saj bi ce ne pri nekomu polnil kljuc in mu delal promet, drugje pa ga koristil in delal manjko.


Automatic servis, če se ne motim je največji in ima bolj ali manj povsod avtomate, tako da ključ ne dela če probam. Pa tudi ne moreš ustavit fizično ključ v drug avtomat od drugega podjetja, ker kupujejo čisto drugačne avtomate.

hojnikb ::

care20 je izjavil:

js sm ga dobil zastonj..lahko pa da je firma morala placati...vglavnem podpis za kljuc je pri nas v firmi

same here
#brezpodpisa

NoFear85 ::

Scorpy84 Avtomatic Servis je firma ki ima avtomate in robo. Ti kot s.p. lahko pri njih najames avtomat, kupis robo, ga nekje postavis in zacnes delat. Torej imajo avtomati po Sloveniji verjetno kakih 1000 razlicnih "lastnikov".

edit: v bistvu neka fransiza vse skupaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NoFear85 ()

Scorpy84 ::

Jaz pa nimam takih informacij, oni so tisti, kjer najamejo prostor in ga tudi polnijo, enako je z delikomat. Tudi hitri pregled na njihovo stran, nisem videl, da imajo v ponudbi najem avtomata. Pa še čudno bi bilo da imajo tiosč avtomatov v najemu z njihovo blagovno znamko, kar x podjetij. Na strani glede najema kar vrže, je kratkoročni najem avtomata, pa še to pod malimi kavnimi avtomati.
Se pa najdejo druga podjetja, kjer lahko najames avtomat in polniš svoje zadeve.

darkolord ::

chupachups je izjavil:

Sem redek primer, ki se mu to zdi pretirano?
Verjetno, ja. Ključke pač morajo tudi oni kupiti.

janezvalva ::

Scorpy84 je izjavil:

Pa se to, ce npr. kupis kljucek na samem avtomatu v mojem primeru kjer delam (ukclj), na drugih avtomatih izven obmocja ukc ne deluje. Kako je z drugimi kljucki pa ne vem.

ja, ključek za avtomatic servis deluje le na tisti lokaciji kjer si ga kupil. če greš na drugo lokacijo, pa ga uporabiš, se ti nato zaklene, tako da ga ne moreš uporabljat. moraš potem klicat njihovo številko, da ti ga odklenejo.

rdeči ključki - ob nakupu ti trže polno ceno
oranžni ključki - ob nakupu ti trže ceno minus 10% popust
modri ključki - ob nakupu ti trže ceno minus 30% popust
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

borisk ::

ključki pri avtomatic servisu so zastonj.

Ko smo postavili avtomat smo jih dobili mislim da 40kom, ko smo jih raztalali med zaposlene in študente in jih je zmanjkalo, smo jih brez problema dobili 10 ali 20.

kar se tiče uporabe ključkov drugje. Naš Skrbnik ali kaj je tisti potnik ki pride okoli vsakih nekaj mesecev, je rekel da ključki delajo v našem podjetju in na javnih avtomatih, se pravi v bolnicicah, samostojni zunanji itd...

Sam sem ga preveril v SB Celje in mi je delal brez zaklepa.

borisk ::

aja, kar se tiče cen, pri nas imamo 5c popusta na kavnem aparatu če kupiš na ključek in ne na kovance.

hipertija ::

Kontaktiraj me na zs, jih imam na tone v predalu... pa še kavo ti častim.

UganiKdo ::

borisk je izjavil:

ključki pri avtomatic servisu so zastonj.

Ko smo postavili avtomat smo jih dobili mislim da 40kom, ko smo jih raztalali med zaposlene in študente in jih je zmanjkalo, smo jih brez problema dobili 10 ali 20.

kar se tiče uporabe ključkov drugje. Naš Skrbnik ali kaj je tisti potnik ki pride okoli vsakih nekaj mesecev, je rekel da ključki delajo v našem podjetju in na javnih avtomatih, se pravi v bolnicicah, samostojni zunanji itd...

Sam sem ga preveril v SB Celje in mi je delal brez zaklepa.


V bistvu niso zastonj. To, da tvoja firma, ki da avtomatik servicu prostor za avtomat dobi ključke "zastonj" pač ni merodajno. Večinoma je za te ključke potrebna kavcija, ki se vrne ob vračilu.

Drugače pa iz prve roke:
Avtomatik se servis je lastnik avtomatov in nudi njihovo namestitev kot storitev. Najbolj standarden dogovor pri zadostni frekvenci uporabe je ta, da je namestitev brezplačna, avtomatik servis postavi in polni ter vzdržuje avtomate. Cene izdelkov, morebitni popusti itd... so stvar dogovora. Recimo pri nas je bila ca 3 let nazaj, ko sem bil zraven pri tej zgodbi, dogovorjeno, da so kave med 30 in 50 centov (za hrano in pijačo se ne spomnim, ampka je bil pravtako prilagoje cenik) in 200 ključkov (z logom podjetja) brez kavcije (pri dodatnih ključkih mislim, da je že takrat bila kavcija 4€). Dodatno je bil deal, da za brezplačni najemn konkretnega avtomat za kavo (tak ki sproti cela zrna melje) v tajništvu direktorja.

Je pa možna 1001 variacija dogovora, tako da enoznačnega sistema ni.

Ključki so, kot je že rečeno brez težav delovali tudi na njihovih javnih avtoamtih, ko sem pa menjal službo so mi pa morali ključek reprogramirat (sem dobil istega nazaj).

borisk ::

pri nas imamo dogovorjeno tako, da dobimo 10 procentov od prometa na reprezentančni ključek, kot nadomestilo za elektriko in vodo. prav tako odvažajo smeti iz svojih košev.

koyotee ::

Kljuc je zastonj, vsaj pri nas.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Badwolff ::

janezvalva je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Pa se to, ce npr. kupis kljucek na samem avtomatu v mojem primeru kjer delam (ukclj), na drugih avtomatih izven obmocja ukc ne deluje. Kako je z drugimi kljucki pa ne vem.

ja, ključek za avtomatic servis deluje le na tisti lokaciji kjer si ga kupil. če greš na drugo lokacijo, pa ga uporabiš, se ti nato zaklene, tako da ga ne moreš uporabljat. moraš potem klicat njihovo številko, da ti ga odklenejo.

rdeči ključki - ob nakupu ti trže polno ceno
oranžni ključki - ob nakupu ti trže ceno minus 10% popust
modri ključki - ob nakupu ti trže ceno minus 30% popust


Kako pa prideš do teh ključkov druge barve :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba kavnega aparata: Bi znali ali ne?

Oddelek: Loža
363128 (1910) Nebomgabiksa
»

Ključek za kavni avtomat

Oddelek: Loža
95984 (5472) r3dkv1c4
»

RFID programiranje (ključ za kavo)

Oddelek: Pomoč in nasveti
73570 (3494) oldguy
»

Automatic Algorithm Invention with a GPU

Oddelek: Znanost in tehnologija
162864 (2272) rasta

kako pretentati avtomat za kavo!

Oddelek: Pomoč in nasveti
3712014 (10652) Leks

Več podobnih tem