» »

Cloud gaming storitve

Cloud gaming storitve

max00slo ::

Zdravo

Uporablja kdo kakšen cloud gaming service? Trenutno se odločam, kaj bi bilo najboljše, a vsak ima plus in minuse...

Trenutno imam le služben laptop, kateri nima nekih grafičnih zmogljivosti in mi preostane le to. Doma imam net cca 300-500Mb/30-60Mb, kar mislim da bi zadostovalo v večini primerov?

Izprobal do sedaj:
- Vortex (total garbage) - PUBG, DOTA2 - oboje popolno razočaranje znova in znova. Refunda ne dajejo :)
- Geforce Now - DOTA2 v demo varianti - zadeva delovala presentljivo odlično :)

Želim trenutno:
- Escape from tarkov (kar nima nihče, razeeeeennn...), dota, pubg

Sem pa podal preorder na Shadow, ki je po vsem kar sem prebral videl in slišal - top. Predvsem ciljal na takšno rešitev, ki jo nudijo tukaj - da namestiš kaj želiš in ne da si odvisen od tega, kar ima cloud provide na voljo. Eden izmed razlogov tudi, ker tako lahko igram EFT.

Kakšne so vaše izkušnje?
Si non confectus, non reficiat.

Lonsarg ::

Direktnih izkušenj sicer nimam, ampak cloud gaming še ni na nivoju dovolj dobrem za e-sport kot je DOTA2 in PUBG. Cloud gaming je na dovolj dobrem nivoju za single player igre.

K sreči e-sport igre niso grafično zahtevne in dota2 bi moral vsak spodoben laptop zagrabiti. Za grafično zahtevne single player igre bi pa jaz osebno favoriziral Shadow glede na to kar sem slišal, lepo inštaliraš Steam in igraš iz lastnega librarija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

max00slo ::

Ja, saj zato sem podal preorder vendar na DE je šele cca decembra est. delivery, da ti postavijo rig.

Glede multiplayer je pa tako - pri FPS se mi zdi, da če ni ravno res hudo competitive namen, več kot zadovoljivo. 50-70ms overral je za pričakovat...
Si non confectus, non reficiat.

matobeli ::

Sem imel Shadow ene pol leta ali celo nekaj več. Deloval je presenetljivo dobro, to da imaš 1GB linijo je kar impresivno ko prvič vlečeš 50+GB špil iz Steama.

max00slo ::

matobeli je izjavil:

Sem imel Shadow ene pol leta ali celo nekaj več. Deloval je presenetljivo dobro, to da imaš 1GB linijo je kar impresivno ko prvič vlečeš 50+GB špil iz Steama.

Kje si imel rig najet? UK? Kakšno linijo imaš ter kakšen je bil kaj ping?
Si non confectus, non reficiat.

matobeli ::

Shadow - gaming grade oblačni PC, ki deluje

UK sem imel, je bil takrat najcenejši. Linija 100/10 Ping, kaj pa vem, zame zadovoljiv :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shadow - gaming grade oblačni PC, ki deluje

Oddelek: Strojna oprema
393742 (865) Osprey
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687750 (13492) Superboyy
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211768 (9814) jype
»

Steam igre na mobilnih napravah

Oddelek: Igre
101035 (772) Ghost007
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210339 (7494) bajsibajsi

Več podobnih tem