» »

Težki problemi z procesorjem amd2000xp+ Tbred A

Težki problemi z procesorjem amd2000xp+ Tbred A

Dodgeviper ::

Živjo
Kupil sem plato Abit nf7-s 2.0, na to mam priklopljeno še WD80gm 8mb, TI4200 Vivo leadtek 64mb, lite-on CDR/W, audigy1, usb kartico, proc 2000xp Tbred A, vulcano 7+, 4* 8x8 ventilatorje, "300w napajalc", to je to.
Zadeva sledeča probal sem navit proc za en sam mhz in se ne zbudi? čudno saj sem ga na eni plati prej navil za 200mhz Qdi plata temperatura sistema 25c proca 40c takrat navit. Ok to niti nebi bil tak problem mogoče ampak me moti to da mi včasih reset biosa nepomaga, tko da moram vse razstavit odklopit ter sestavit in pol spet dela.
Ni mi jasn a je problem v napajalcu mogoče je prešvoh, na prejšnji plati mi je reset biosa delal normalno.
Pomagajte prosim
Hvala
Lp
  • spremenil: asPeteR ()

asPeteR ::

Najprej glede reseta biosa. BIOS se ti mora resetirat ce prestavis pravi jumer in pocakas dovolj casa.(ceprav je dovoj tudi trenutek, toda in any case) Tako, da nima veze pri resetu biosa, razstavljanje!

Lej najprej ti predlagam da se preberes najprej tale clanek Osnove navijanja. In potem sprasujes naprej.

Drugace pa takole z glave tezko reci zakaj se ze pri najmanjsem odklonu od defaut frekvence ne zbudi vec, to je zelo cudno. Preveri kako dobro imas pritrjen hladilnik, napetost procesorja ...

Drugace naceloma je 300W napajalnik popolnoma dovolj za osnovno navitje.
http://blog.stegnar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535380 (4316) svetetko
»

PRVO navijanje mašine!!!

Oddelek: Navijanje
181977 (1442) basko
»

Socket 462 (A) AMD Athlon 1800+

Oddelek: Navijanje
491808 (1312) tiborrr
»

Navijanje AMD1800XP-na QDI KT266A

Oddelek: Navijanje
331243 (891) schurda
»

Mrtev računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
251420 (1154) Yohan del Sud

Več podobnih tem