» »

Naprava za pripravo hrane za dojencka

Naprava za pripravo hrane za dojencka

«
1
2

mahoni ::

Vceraj sem hotel kupiti tole https://www.amazon.de/Baby-Brezza-Formu... in sem rekel, ajde ko pridem domov zvecer bom se enkrat vse prebral in se odlocil za nakup.

Pedri so povecal ceno iz 216€ na 278€. Pa sem rekel, ma ko vas f...in ga nisem kupil.

Ma kdo kaksno pametnejso alternativo? Sam nisem nic pametnega nasel.

Magic1 ::

Naš že 4 otroka hrani in še dela:

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/phili...
Magic

mahoni ::

Magic1 je izjavil:

Naš že 4 otroka hrani in še dela:

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/phili...

To nima veze s tem kar iscem. Rabim za mleko.

Magic1 ::

Najceneje :P:
Magic

mahoni ::

Magic1 je izjavil:

Najceneje :P:

Ne hvala. Cas je denar.
Ce nic drugega, bom tega zgornjega vzel, ker ocitno druge alternative ni.
V USA pride 199 baksov.

koyotee ::

Lol, cas je denar, dobi si varusko pa ne jokaj in izgubljaj casa na forumu :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Aston_11 ::

Kaj so vas spet nafukali, da rabite?

mahoni ::

A aparat za kavo se tud rabi? Si jo lahko vsakic skuhate posebej. Pa si jo?

koyotee je izjavil:

Lol, cas je denar, dobi si varusko pa ne jokaj in izgubljaj casa na forumu :))

Jokas lahko le ti, ker si kaj takega niti od blizu ne mores privosciti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

Aston_11 ::

Kako boš otroka poštevanko učil, če rabiš stroj za odmerit tistih par meric mleka? In to samo zato, ker lahko, ne zato, ker je pametno;)

Dobra popestritev ponedeljka, svaka čast!

mahoni ::

Aston_11 je izjavil:

Kako boš otroka poštevanko učil, če rabiš stroj za odmerit tistih par meric mleka? In to samo zato, ker lahko, ne zato, ker je pametno;)

Dobra popestritev ponedeljka, svaka čast!

Pizda, a morte za vsako stvar zacet pametovat?

Ne razumete sploh moje situacije. Zena ima epilepsijo in nenehno vstajanje ponoci ji bolezen poslabsa in krajsanje spanca ima za posledico epi. napade.

S to napravo bi bila flaska narejena v 1min, tako da bi se cas za pripravo hrane ponoci konkretno zmanjsal in bi bilo posledecino vec casa za spanec.

EDIT: V 1 minuti mislim od vstajanja, do hoje do kuhinje, ter vrnitve v spalnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

Aston_11 ::

mahoni je izjavil:

Pizda, a morte za vsako stvar zacet pametovat?
V ponedeljek? Obvezno!

mahoni je izjavil:

Zena ima epilepsijo in nenehno vstajanje ponoci ji bolezen poslabsa in krajsanje spanca ima za posledico epi. napade.
Zakaj ti ne vstaneš? Ne živita skupaj?

mahoni je izjavil:

EDIT: V 1 minuti mislim od vstajanja, do hoje do kuhinje, ter vrnitve v spalnico.
Naj ti bo. Za razliko od drugih imaš vsaj pameten razlog.

mahoni ::

Ja saj jaz tudi vstanem in mi je lazje pritisniti na gumb in prinesti zeni in otroku hrano.

Kdor se ni zivel z epi. osebo, si ne more predstavljati kaj to pomeni. Hvala Bogu za enkrat vse stima, ampak iz izkusenj vemo, kaj pomeni prekinitev spanca za njo. Ni vsaka epi. enaka.

In ja, tudi jaz menim da je tole prevec denarja, ampak priznati si moramo, da je stvar prakticna.

buttcrack ::

a ta aparat pa ne vrže ven "vrelega" napitka?

konec koncev, če nisi ravno neki pedantnež, zavreš 3/4 potrebne vode, zmiksaš s formulo, dodaš predhodno že prekuhano vodo in je na normalni temperaturi.

Kupiš si pa za to grelnik vode za cca 10€.

Res pa je, da ti vzame kakšno minuto več, kot aparat za 300€, ki ne zna kuhati čaja :p

GupeM ::

V Hoferju kupiš termo flaško za 15 €, zvečer noter namešaš tist deci mleka in postaviš k postelji. Poleg daš še prazno flaško za otroka. Ni treba niti s postelje vstat.

V termo flašo lahko daš tudi samo vodo (kar cel liter ali več), ker je bolj verjetno, da bo liter vode ostal bolj topel kot 1 dcl. Mleko v prahu imaš tudi lahko odmerjeno, da ni treba ponoči meriti. Ko je potreba, samo zliješ deci vode v flaško, noter streseš že zvečer odmerjeno mleko v prahu in je.

Veliko ceneje, placa ti ne jemlje v kuhinji pa še vse lahko kar iz postelje narediš. Mogoče imaš zvečer 2 minutki več dela, ponoči pa zagotovo manj kot s tistim avtomatom.

Kvatebrigic ::

Jaz zvečer prevrem malo vode in pustim na štedilniku da se počasi ohlaja. Ob 3h ponoči ko mali rabi futer, je ta voda ravno na pravi temperaturi, ali pa za 10 sek pogrejem na indukciji. Zlijem v flaško, not zmešam dodatek in voila. Vse skupaj ne več kot 3 min. Če je to preveč, pač plačaj tistih 270€..

JercSI ::

Mi smo naredili takole: zvečer naliješ vročo vodo v termovko in potem mleko samo zmešaš s hladno in toplo vodo iz termovke. Ko se otrok naje, če je potreba daš še 1x pogret vodo, da ne zmanjka za drugo ali tretje hranjenje.

Kvinta ::

Dandanes se preveč komplicira ... mi smo generacije pili direkt od krave pa ni blo nobenmu nič.

Žena pa naj začne meditirat za epileptike je to balzam.
A.C.A.B

NovakJ ::

https://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-...

Msilim da sem tudi v Baby centru videl

mahoni ::

fikus_ ::

Mahoni, danes ceno na tvojem prvem linku kaže 214EUR.

Pardon, "Used like New"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

mahoni ::

fikus_ je izjavil:

Mahoni, danes ceno na tvojem prvem linku kaže 214EUR.

Pardon, "Used like New"

Vceri je bla 216 ali 226€ novo. Nisem zdej sto % siguren kaksna je bila cena. Sem ze najdel za 232€. Dokaj drago.

NovakJ je izjavil:

https://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-...

Msilim da sem tudi v Baby centru videl

Tnx. Bom pogledal kako deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

Vanquish ::

mahoni je izjavil:

Vceraj sem hotel kupiti tole https://www.amazon.de/Baby-Brezza-Formu... in sem rekel, ajde ko pridem domov zvecer bom se enkrat vse prebral in se odlocil za nakup.

Pedri so povecal ceno iz 216€ na 278€. Pa sem rekel, ma ko vas f...in ga nisem kupil.

Ma kdo kaksno pametnejso alternativo? Sam nisem nic pametnega nasel.


mi smo drugace se lotli. Bral sem o teh automatskih in je problem s ciscenjem, sploh ko sproti segreva itn.
Dejansko smo zelo poenostavli rezultat pa je hiter.

Imamo posodice za doziranje hrane - da imas za razlicne kolicine prah ze predpripravljen.
Imam tudi za filtriranje vode (Brita), da ko jo prekuhamo jo sfiltriramo.
Potem pa imamo se grelec za vodo od Philipsa.
V flasko natocimo to sfiltrirano vodo in jo damo v Avent gret - on ti jo bo segrel na tocno zahtevano temperaturo v casu do naslednje uporabe.

Tako ko je mali lacen, samo vzamem ze segreto vodo, zlijemo v steklenicko, stresemo prah in je gotovo v manj kot 1 minuti. Cisti se tudi dosti lazje. Tako imamo ze 7 mescev.

Stikalo ::

239€ in brezplačana poštnina. Ne boš umrl.. naroči... sicer pa cena niha.
https://geizhals.de/baby-brezza-formula...
Lahko spremljaš tudi na idealo.de

Sem prebral navodila za uporabo in lahko dobiš ven pripravljeno mleko na sobnni ali telesni temperaturi. Super strojček. Seveda ga ni čez materino mleko, ampak glede na situacijo je verjetno do dobra izbira. Vseeno naj proba z dojenjem, mogoče bo blagodejno vplivalo. Nikoli ne veš..

mahoni ::

Stikalo je izjavil:

239€ in brezplačana poštnina. Ne boš umrl.. naroči... sicer pa cena niha.
https://geizhals.de/baby-brezza-formula...
Lahko spremljaš tudi na idealo.de

Sem prebral navodila za uporabo in lahko dobiš ven pripravljeno mleko na sobnni ali telesni temperaturi. Super strojček. Seveda ga ni čez materino mleko, ampak glede na situacijo je verjetno do dobra izbira. Vseeno naj proba z dojenjem, mogoče bo blagodejno vplivalo. Nikoli ne veš..

Sem v AT, tako da to ne bo problem kar se tice postnine. Ne doji, zaradi antiepileptikov.

poweroff ::

Jaz sem si najprej tudi rekel, da je to brezveze, ampak če imaš tako situacijo je morda smiselno.

Mi pa izgleda kot avtomat za kavo... zato je verjetno tudi cena primerljiva.

Opcija bi bila edino da kupiš kaj rabljenega (ali pa od Kitajcev), samo verjetno rabiš takoj, ne čez pol leta (razen, če bi od Kitajcev vzel s hitro pošto). Pa problem je, ker ne veš kakšna nekvalitetna plastika zna biti tam...

Ali pa kaj takega: https://www.aliexpress.com/item/3303255...
sudo poweroff

UganiKdo ::

Razumem, da žena ponoči ne more ustajat, ampak priprava flaške je nekaj kar lahko narediš tudi ti. Alternativna metoda, kjer imaš vročo vodo v termovki (ali pa tudi čisto navaden grelec za vodo/flaško, ki segreje na prednastavljeno temepreaturo) ti bo vzelo povsem enako časa. Oziroma ti zame celo manj časa, ker vodo boš moral prekuhavat tudi pri tej napravi. Osebno bi imel pri tej napravi precej pomislekov glede čiščenja in higijene, če voda in formula stojita v napravi par dni. Če moraš pa to zadevo vsak dan razdirat in pucat, si si pa naredil medvedjo uslugo v primerjavi z "tradicionalnimi" metodami, še posebej, če ceniš svoj čas. Ampak vsakemu svoje, ko se nabavlja za novorojenčke, je težko sodit o racionalnosti. Še posebej, če je prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

UganiKdo ::

Magic1 je izjavil:

Naš že 4 otroka hrani in še dela:

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/phili...


To je povsem druga naprava, IMO še manj uporabna, ampak to so pač osebne preference.

Senior Dev ::

Zakaj mora otrok ponoči jest? Še niste slišali za intermittent fasting? Prakticirajo ga številna znana imena holivuda. Če je dobro zanje, je tudi za dojenčke 100% super.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Superboyy ::

Vanquish je izjavil:

Imamo posodice za doziranje hrane - da imas za razlicne kolicine prah ze predpripravljen.
Imam tudi za filtriranje vode (Brita), da ko jo prekuhamo jo sfiltriramo.
Potem pa imamo se grelec za vodo od Philipsa.
V flasko natocimo to sfiltrirano vodo in jo damo v Avent gret - on ti jo bo segrel na tocno zahtevano temperaturo v casu do naslednje uporabe.

Tako ko je mali lacen, samo vzamem ze segreto vodo, zlijemo v steklenicko, stresemo prah in je gotovo v manj kot 1 minuti. Cisti se tudi dosti lazje. Tako imamo ze 7 mescev.


Jaz delam podobno, samo še bolj enostavno:
- v eni steklenici imam prekuhano vodo
- v flaško nalijem cca 100ml prekuhane vode pri sobni temperaturi
- v grelniku (navadnem za vodo vret) zavrem manjšo količino in v flaško dodam še 20ml vrele vode

Rezultat - 120ml vode pri cca 33 stopinjah. Dodam 4 merice mleka v prahu in je fertik.

S to mašino si pomoje samo kompliciraš življenje ker pomoje rabi več časa pa še pucat jo moraš.

Midva imava tudi grelnik flašk ampak ga bolj redko uporabljava, ker smo večinoma zunaj. Če pije mleko pri sobni temperaturi tudi ni nič narobe.

UganiKdo ::

Se podpišem, edino za ponoči smo imeli v naprej zavreto vodo in v termovki. Tako, da si res ponoči rabil 1 minuto pa je bilo mleko pripravljeno.

Grelnik flask je bil bistveno bolj v uporabi v drugo, ko smo ga uporalbjali za pogrevanje materinega mleka.

donvito ::

mahoni je izjavil:

Vceraj sem hotel kupiti tole https://www.amazon.de/Baby-Brezza-Formu... in sem rekel, ajde ko pridem domov zvecer bom se enkrat vse prebral in se odlocil za nakup.

Pedri so povecal ceno iz 216€ na 278€. Pa sem rekel, ma ko vas f...in ga nisem kupil.

Ma kdo kaksno pametnejso alternativo? Sam nisem nic pametnega nasel.

mahoni je 4. jul 2020 ob 10:10 izjavil:
Smo se odlocili dat otroka v rejnistvo.
:(
In kako si rešil težavo z mačkom oz. spanjem dojenčka, glede na to, da si se premislil glede rejništva? :)

Senior Dev ::

Srečo mate eni da na forumu ni treba papirjev kazat. Mentalno bolanih je pol novih accountov od 2019 dalje, vključno z mojim. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mahoni ::

donvito je izjavil:


In kako si rešil težavo z mačkom oz. spanjem dojenčka, glede na to, da si se premislil glede rejništva? :)

Kot sem ze napisal. Dojencek v svoji sobi, macek pri nas.

MIHAc27 ::

Mi že pri tretjem otroku uporabljamo Grelnik za hrano, ki je stal cca 20-25€. Sej priprava je hitra... cca 1 minuta, da se voda ogreje, pa še 1 minuta, da tistih par meric odšteješ pa je.

Sedaj, ko je naša že velika, pogrejem tudi v mikrovalovki.. 30-40sekund je idealno.

SeMiNeSanja ::

Mi smo bili še bolj komot - smo zvečer naštimal vse flaške za 'nočni šiht' in jih postavili v hladilnik.
Ko je bil čas, si jo vzel iz hladilnika in dal v grelnik.
Če se je preveč mudilo, smo pa pogreli pod tekočo vodo iz pipe...

Tista nobel mašina... ne vem...mene kaj takega bega zaradi čiščenja. Če pomislim, kako smo včasih vse prekuhaval... ta mašina pa naj bi kar pripravljala hrano... čistilo pa bi se....koliko krat?

Drugače pa meni že prikazuje nižjo ceno na oglasu + prikazuje link do drugih primerkov, ki se jim cena prične pri 214EUR...
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

SeMiNeSanja je izjavil:


Če se je preveč mudilo, smo pa pogreli pod tekočo vodo iz pipe...

In za to porabil vsaj 25l vode.

SeMiNeSanja je izjavil:


Tista nobel mašina... ne vem...mene kaj takega bega zaradi čiščenja. Če pomislim, kako smo včasih vse prekuhaval... ta mašina pa naj bi kar pripravljala hrano... čistilo pa bi se....koliko krat?

Enkrat na dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

UganiKdo ::

In za to porabil vsaj 25l vode.

hmm pri ceni 1EUR za kubik vode, enkrat na teden ko se mudi... znese kakih 8560 tednov ali 164 let da prideš na 214 EUR.

Enkrat na dan.

pa je šel kompelten "prihranek časa" v maloro. Osebno si ne znam predstavljat da tole "sterilno" očistiš.

lej, če ti je gadget všeč si ga pač kupi, samo ne pričakovat, da se folk ne bo držal za glavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Vanquish ::

se enkrat - dalec najhitreje je, da imas grelnik vode, ki ti drzi vodo na 38°C in imas v njem flasko z vodo.
Ko rabis, prides do grelnika pretocis vodo in iz dozirnika streses prah za tisto kolicino vode, ki si natocil in zmesas.

Hrana je vedno sveza, vedno je na 38° in pripravljena je v manj kot minuti, brez razmisljanja - tudi v skorja popolni temi sredi noci.

Cena grelnika je 40EUR in izredno lahko za ciscenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanquish ()

UganiKdo ::

Še suis vide pride ceneje kot to čudo:)

Jure14 ::

UganiKdo je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Naš že 4 otroka hrani in še dela:

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/phili...


To je povsem druga naprava, IMO še manj uporabna, ampak to so pač osebne preference.


To smo imeli za 2 otroka.
Ni boljše zadeve za pripravljat otroško hrano.
Mislim, da je to uporabljala od 3. meseca naprej.
Ko pač začne otrok kašice jesti.

Streseš not korenčke, brokoli, ..
postaviš posodo gor. Vključiš.
Ko konča, obrneš posodo, zmiksaš.
Vzameš žličko in filaš v usta.

Popolnoma brez dodatne soli, pa še vedno ohrani okus (ga ne spereš z vodo).
Po tem pa smo nekaj časa uporabljali samo kot soparnik (za kuhanje na pari).

D3m ::

Dojencek v svoji sobi, macek pri nas.


|HP EliteBook|R5 6650U|

mahoni ::

UganiKdo je izjavil:


pa je šel kompelten "prihranek časa" v maloro. Osebno si ne znam predstavljat da tole "sterilno" očistiš.

Seveda ocistis sterilno. Za kaj takega se bo uporabljalo tole: https://www.amazon.de/NUK-Express-Dampf...
Ne razumem, kaksen dodaten cas mi je potreben, da odstranim del, kjer pritece mleko in vstavim skupaj s flaskami v sterilizator?

Vanquish je izjavil:

se enkrat - dalec najhitreje je, da imas grelnik vode, ki ti drzi vodo na 38°C in imas v njem flasko z vodo.
Ko rabis, prides do grelnika pretocis vodo in iz dozirnika streses prah za tisto kolicino vode, ki si natocil in zmesas.

Hrana je vedno sveza, vedno je na 38° in pripravljena je v manj kot minuti, brez razmisljanja - tudi v skorja popolni temi sredi noci.

Kaj takega?
https://www.amazon.de/Russell-Hobbs-211...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

Vanquish ::

mahoni je izjavil:


Seveda ocistis sterilno. Za kaj takega se bo uporabljalo tole: https://www.amazon.de/NUK-Express-Dampf...
Ne razumem, kaksen dodaten cas mi je potreben, da odstranim del, kjer pritece mleko in vstavim skupaj s flaskami v sterilizator?


ker ni samo tisti del za sterilizirat ampak celotna cev po kateri tece voda, ko jo segreva/hladi - sem veckrat bral, da se vlka svinjarija tam nabira - od kamna dalje.

mahoni ::

Vanquish je izjavil:

mahoni je izjavil:


Seveda ocistis sterilno. Za kaj takega se bo uporabljalo tole: https://www.amazon.de/NUK-Express-Dampf...
Ne razumem, kaksen dodaten cas mi je potreben, da odstranim del, kjer pritece mleko in vstavim skupaj s flaskami v sterilizator?


ker ni samo tisti del za sterilizirat ampak celotna cev po kateri tece voda, ko jo segreva/hladi - sem veckrat bral, da se vlka svinjarija tam nabira - od kamna dalje.


Mozno ja. Potem se res ne splaca kupiti.

tarik2 ::

Kaj pa tole: https://sleepybottle.com/? Sicer sam nisem rabil vendar zasledil v babycentru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tarik2 ()

metalc ::

Stara fora raznih spletnih trgovin, da te "kaznujejo" z zmeraj višjo ceno, ker si se "drznil" še malo razmišljati ali preveriti še pri konkurenci. V brskalniku lepo zbriši vse Amazonove cookije ali še bolje, poglej z nekim drugim in po možnosti s frišno inštaliranim brskalnikom, če se ni "čudežno" spet pocenilo na prvotno ceno.

koyotee ::

mahoni je izjavil:

A aparat za kavo se tud rabi? Si jo lahko vsakic skuhate posebej. Pa si jo?

koyotee je izjavil:

Lol, cas je denar, dobi si varusko pa ne jokaj in izgubljaj casa na forumu :))

Jokas lahko le ti, ker si kaj takega niti od blizu ne mores privosciti.


Ocitno si ga tudi ti ne mores :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

UganiKdo ::

Jure14 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Naš že 4 otroka hrani in še dela:

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/phili...


To je povsem druga naprava, IMO še manj uporabna, ampak to so pač osebne preference.


To smo imeli za 2 otroka.
Ni boljše zadeve za pripravljat otroško hrano.
Mislim, da je to uporabljala od 3. meseca naprej.
Ko pač začne otrok kašice jesti.

Streseš not korenčke, brokoli, ..
postaviš posodo gor. Vključiš.
Ko konča, obrneš posodo, zmiksaš.
Vzameš žličko in filaš v usta.

Popolnoma brez dodatne soli, pa še vedno ohrani okus (ga ne spereš z vodo).
Po tem pa smo nekaj časa uporabljali samo kot soparnik (za kuhanje na pari).


ja, pač osebne preference, naš malček ni nikoli jedel kaširane hrane. To izkušnjo mu bomo prihranili za v dom za ostarele. Tako, da ja, so boljše zadeve za pripralvjat otroško hrano, kakor tudi boljši načini prehranjevanja kot pitanje s kašicami, ampak smo že oftopic.

mahoni je izjavil:

UganiKdo je izjavil:


pa je šel kompelten "prihranek časa" v maloro. Osebno si ne znam predstavljat da tole "sterilno" očistiš.

Seveda ocistis sterilno. Za kaj takega se bo uporabljalo tole: https://www.amazon.de/NUK-Express-Dampf...
Ne razumem, kaksen dodaten cas mi je potreben, da odstranim del, kjer pritece mleko in vstavim skupaj s flaskami v sterilizator?



Enak problem kot pri kavnih aparatih. Očistiš samo del, ne celotne poti kjer se giblje mleko. In če je pri kavnem avtomatu za odrasle to sprejemljiv kompromis, mi osebno pri pripravi mleka za novorojenčka ni.

Stvar je v tem, da se prihranki na času med "tradicionalnimi" metodami it tem gadgetom merijo v milisekundah, kar imo ne odtehta negativnih strani (če že zanemarimo visoko investicijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Gambino ::

Moja hčerka je samo prva dva meseca jedla ponoči, potem pa je lepo spala. Blagor meni :)
Drugače pa MEDELA ima odlične flaške s posebnim cuclom, kot nadomestek dojke, super zadeva, uporabljajo jih tudi v ljubljanski porodnišnici, samo kot nasvet, ker avantove in podobne firme so poraz proti Medeli, švicarskem proizvajalcu.

win64 ::

Gambino je izjavil:

Moja hčerka je samo prva dva meseca jedla ponoči, potem pa je lepo spala. Blagor meni :)
Drugače pa MEDELA ima odlične flaške s posebnim cuclom, kot nadomestek dojke, super zadeva, uporabljajo jih tudi v ljubljanski porodnišnici, samo kot nasvet, ker avantove in podobne firme so poraz proti Medeli, švicarskem proizvajalcu.

Odvisno od dojenčka, eni sprejmejo vse, eni samo aventove, eni samo medela,...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vode in tekocine na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9910451 (7739) jype
»

Kavni avtomati

Oddelek: Loža
122830 (2269) geronimo777
»

Nakup aparata za kavo

Oddelek: Loža
3915748 (14270) cekr
»

indukcijsko kuhališče (poraba elektrike)

Oddelek: Loža
3914373 (12621) radmannsdorf
»

Kako obdržati teden stare mačke brez mame pri življenju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6016656 (15102) gendale

Več podobnih tem