» »

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II)

««
8 / 8
»
»»

nekikr ::

Sedaj se lahko edino vsak zapre v svoj kotiček in počaka ene dva do tri tedne.

Tako je, tako je. Naslednjih 14 dni bo ključnih! In tako naprej do Maja.

stara mama ::

Smešno, že oktobra se je govorilo da je naslednji teden-dva ključna. Še vedno, naslednji teden je spet ključen.
Aplikacija pa po novem krši googlova pravila, ko je postala obvezna za prehod občin.
Svetujem vsakemu ki ima 5 minut časa, da jo prijavi googlu.

A110 ::

in kaj boš imel od tega? aja, najpomembnejše je biti proti nečemu čeprav samo po sebi ni slaba stvar.

Invictus ::

Kje je problem?

Daš gor aplikacijo in jo disablaš.

Ko je rabiš, jo aktiviraš za par minut, ur...

Potem spet izklopiš...

Zadeva opravljena...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

stara mama ::

A110 je izjavil:

in kaj boš imel od tega? aja, najpomembnejše je biti proti nečemu čeprav samo po sebi ni slaba stvar.

Osnovni namen je zelo plemenit. Tu se pa čisto vse konča.
V praksi daleč od tega da bi ta app (kot se je govorilo pol leta nazaj) rešil svet. (plus tega, da povzroča ogromno pomislekov)
Kolikor mi je znano, je zdaj še več okužb, kot v času pred appom :)
Pa še nisem nikogar slišal, da bi mu app povedal, naj ostane doma. Ko te kliče šef in je na udaru tvoj vir prihodka, nihče več ne jebe nekega (kao zanesljivega) appa.

Zgodovina sprememb…

A110 ::

Ampak še vedno, zakaj bi prijavljal aplikacijo? mogoče bo pa ravno tebi povedala da si bil v bliznjem stiku z okuženim in tisti dan zato nebos sel k staršem recimo. Vsak "rešen" s pomočjo aplikacije je boljse kot nič. Sploh ker te ne stane nič, pomisleke (glede sledenja z gps) pa povzroča večinoma tistim ki itak nimajo pojma na kak način aplikacija deluje in so proti njej samo zato ker jo je nekdo predlagal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

HappyPills ::

Vse je OK dokler je pač prostovoljno. Zdaj z obvezno sceno so ga pa začel biksat in bodo zasral še druge ukrepe. Res jim ne gre tem pajacom na vladi no.

gruntfürmich ::

uporabnike windows phonov pa ignorirajo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jan ::

Tudi uporabnike novejših Huawei naprav ignorirajo.

Vir: https://www.gov.si/teme/koronavirus-sar...

Egidij88 ::

Pač če se greš brezveze šetat, rabiš app. Če imaš tehtne razloge, da si v drugi občini (služba, pelješ babico na rentgen...) ti tako kot dosedaj zadostujejo ustrezni papirji? Ker jaz si tega ne mislim nalagat.

SuperKripto ::

Ce je nekdo pozitiven na test, se ne pomeni, da je res okuzen. Nafrizerani testerji, ki uporabljajo 40 ciklov, so dalec od natancnosti. Ampak res dalec.

gruntfürmich ::

kako bomo pa šli na smučišča, ki se odpirajo? nekako se mi to ne zdi opravičljiv razlog...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

brbr21 ::

Naj nekdo objavi z nameščeno aplikacijo printscreen prve strani aplikacije. To pokažeš in mir. Kaj pa miličar ve... ;)

PanicMoon ::

A je kakšna možnost za inštalacijo aplikacije na laptopu z emulatorjem? Se ne spoznam, pa da se ne matram brezveze kako in kaj bi se to dalo. Hvala.

darkolord ::

??

Kako si pa to predstavljaš, da bi uporabljal?
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11524415 (12700) DeeJay
»

Aplikacija #OstaniZdrav preimenovana v #pojdiZMenojVToplice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
34755760 (34936) MrStein

Več podobnih tem