» »

Wifi ojačevalec

Wifi ojačevalec

okna ::

V hiši imamo LTE internet od A1, uporabljamo huawei router B535. Na objektu imamo montirane wifi ip kamere, vendar vse ne delujejo tako kot je treba zaradi slabega wifi signala. Iščem rešitev za to zadevo, da bi ojačal signal v hiši z enim wifi ojačevalcem na podstrešje hiše. Sprašujem vas, če imate kakšno idejo jaz sem mislil nekaj takega kot je spodaj na linku.

starfotr ::

Napelji kable do kamer.

TOP ::

Vse tele wifi kamere so ta en drek,kar se tiče stabilnosti,tudi z raznimi ojačevalci in podobno.Kabel je zakon in reši vse tegobe in še bolj siguren je od wifija.

okna ::

Aja pa še neki morm povedat, da bi bila cela hiša pokrita z wifi signalom za brskanje po spletu.

zee ::

Google Nest / Google Wifi / katerakoli spodobna Wi-Fi mesh zadeva

Prvi dve poznam in uporabljam in sta povsem spodobni.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

okna ::

zee je izjavil:

Google Nest / Google Wifi / katerakoli spodobna Wi-Fi mesh zadeva

Prvi dve poznam in uporabljam in sta povsem spodobni.


Hvala za idejo, imam pa eno vprašanje sem gledal in naročil router ki omogoča wifi mash, ali bom lahko skonektal z wifi mash z routerjem huawei router B535, da bom imel v celi hiši wifi signal?

bauci ::

Imam enak router. Zaradi slabega signala po hiši sem kupil TP-Link Mesh sistem DECO M4 AC1200, 3 kosi. Zadeva je enostavna za vzpostavit (vse te vodi aplikacija na telefonu) in deluje odlično. Enega povežeš s kablom z routerjem, dva razporediš po hiši. Če je še kakšen prostor s slabim wifi signalom dokupiš še enega. Komplet je pri nas cca 170€, zunaj dobiš ceneje.

okna ::

bauci je izjavil:

Imam enak router. Zaradi slabega signala po hiši sem kupil TP-Link Mesh sistem DECO M4 AC1200, 3 kosi. Zadeva je enostavna za vzpostavit (vse te vodi aplikacija na telefonu) in deluje odlično. Enega povežeš s kablom z routerjem, dva razporediš po hiši. Če je še kakšen prostor s slabim wifi signalom dokupiš še enega. Komplet je pri nas cca 170€, zunaj dobiš ceneje.

hvala za odgovor
ali mogoče veš ali bi se tal router Xiaomi Mesh Mi AX1800 ki sem ga naročil deloval kot wifi mesh z z routerjem huawei router B535?

bauci ::

Žal ne vem odgovora.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mesh sistem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10114870 (1190) dvihtelic
»

Wifi router na sim kartico

Oddelek: Omrežja in internet
131968 (933) rogerg
»

Internet po hiši

Oddelek: Omrežja in internet
121757 (988) Dr_M
»

Ojačevalnik wifi signala

Oddelek: Kaj kupiti
4118231 (6040) Robert
»

Repetitor / ojačevalec 3G/HSDPA signala ali alternativa za bogu za hrbtom

Oddelek: Mobilne tehnologije
113606 (3247) D3m

Več podobnih tem