» »

Avto za male pare.

Avto za male pare.

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

anketar ::

9kosov za tak zastarel dizajn, to sam dedki furajo

Kvinta ::

wajdujc je izjavil:

Audi A8


Po mestu pije 18+l

Takih avtov vključno z Mercedes S in podobnimi ,če si ne znaš vsaj malo sam popravlat si bankrotiral hitro razn .če res maš dnar nimaš pa logike :))


Za 3000€ dobiš že dobrega Passata 1.9TDI 2005/2006 letnik
A.C.A.B

WizzardOfOZ ::

anketar je izjavil:

kje, v bosni?


V sloveniji, v bosni je še cenejše.

anketar ::

dejansko kvalitetna vgradnja plina? dej link

Miptrip ::

Sem gledal po avtonetu pa passati kar izstopajo za to ceno oz. jih je dosti.

WizzardOfOZ ::

anketar je izjavil:

dejansko kvalitetna vgradnja plina? dej link

Ja, dejansko kvalitetna. Ampak za subaruje. Ne vem kako je z ostalimi znamkami.

Nima na netu reklame, ma že brez tega ogromno dela. Lahko ti pa zrihtam telefonsko cifro.

Utk ::

Miptrip je izjavil:

Utk je izjavil:

Trpežno, da se pelješ kot kralj in da stane 3 jurje...ko to najdeš prodaj idejo mercedesu, da bedaki ne bojo več delali avtov za 50 jurjev brez veze.



Pa dobro govori se za rabljen avto in ne nov. Trpežno v smislu, da se ve kateri avto nima nekih serijskih napak in so znani po dolgoživosti spet med starejšimi avti. Kot kralj ima pa tako vsak svojo definicijo. Tvoj komentar nima pa nobene dodane vrednosti.


Za tega s60 sem pa spregledal, da ima opravljen velik servis se bi ga splačalo pogledat. Peugeot 2.2hdi motor naj bi bil dokaj soliden brez nekih problemov samo ceno pa nevem če bo kaj spustil bom dal na seznam, da mal preverim.

Ja, in potem najdeš pežoja 406, ki nima serijskih napak samo zato, ker je cel serijska napaka. Ne kupuj velikih jajc za 3 jurje, megan klasa največ, in kupi raje malo prej tisto kar misliš zares kupit. Ta sranja so izguba časa in denarja. Še dobro rabljeno dacio ne dobiš za ta denar, pa bi rad neko limuzino. Dej se zresni.

Za 3000€ dobiš že dobrega Passata 1.9TDI 2005/2006 letnik

Ja, če te ne moti fuč turbina, vztrajnik, volanska letev, rja, da ne govorimo o zavorah in amortizerjih, so fenomenalni. Boljši kot novi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

Za 3 jurčke dobiš brez problemov avto, ki bo še kar nekaj časa služil. Seveda bo treba kakega stotaka še vložit zraven, ampak delal bo.

Rabljene Dacie pa nebi kupil. Novo ja, pa bi plačal podaljšano garancijo (7 let) in jo vozil 5 let, pa jo potem prodal, ko bi imela še 2 leti garancije, pa naj se novi lastnik s tem ukvarja.

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Za 3000€ dobiš že dobrega Passata 1.9TDI 2005/2006 letnik

Ja, če te ne moti fuč turbina, vztrajnik, volanska letev, rja, da ne govorimo o zavorah in amortizerjih, so fenomenalni. Boljši kot novi.


To je lahko pri vsakem avtu tega letnika. Če znaš kaj sam popravit in če imaš orodje, je to potem poceni vložek, da dobiš dober avto. Če ne znaš nič pošraufat, pa je polomija in vreča brez dna.

Jaz sem šel pred leti na to varianto, ampak s 5000€ v žepu. In sem vzel avto za 2000€, ki ni bil gnil, 500€ za nove gume in 500 za registracijo, potem pa sem v avto vložil še 2000€ in menjal akumulator, lamda sondo, amortizerje in fedre, končnike, dal obnoviti roke, dal nanj nove zavore kompletno vse - diske, ploščice, pakne za ročno), menjal sem tudi vse štiri kolesne ležaje, manšete na polosovinah in volanjse,.... Pa ker sem se odločil zamenjat sklopko in narediti še konverzijo na enomasni vztrajnik (ni še bila nuja, ampak ker sem vse delal, sem še to zamenjal, da sem imel potem mir), sem naredil še veliki servis (jermeni, filtri, vse tekočine). Avto je potem v štirih letih brez problemo naredil okoli 160.000 kilometrov na 240.000 podlage. Pa niso bile samo ceste vmes, ampak tudi kar konkretno veliko kilometrov makadamov, kolovozov, izredno slabih cest,... Avto sem prodal, ker si ga je kupec želel in mi je dobesedno težil, da naj mu ga prodam. Prodan je bil s 400k kilometri, pa jih ima sedaj že okoli blizu 500k in še vedno BP deluje, novi kupec je več kot zadovoljen z njim. Je pa moral zamenjat en ležaj (nekam je udaril z zadnjim kolesom) in sklopko (skoraj 250k je zdržala).

Je pa razlika tudi v tem, da cel dan sedim za računalnikom v službi in mi je šraufanje avtov hobi, ki me sprošča.

Zgodovina sprememb…

Miptrip ::

Popravila so predvidena v vsakem primeru ne potrebujem pa brezna brez dna.

WizzardOfOZ ::

Mazda, honda, toyota in subaru, mogoče pogojno še mitsubishi. Jaz drugega nebi niti gledal. Nemci so precenjeni in neservisirani, francozi pa ....

Kvinta ::

Za 3000€ dobiš že dobrega Passata 1.9TDI 2005/2006 letnik

Ja, če te ne moti fuč turbina, vztrajnik, volanska letev, rja, da ne govorimo o zavorah in amortizerjih, so fenomenalni. Boljši kot novi.


Ti si edn izmed tistih ko naslabše vedno pomisli najprej sicer pa ,če tebe in tebi enakih ne bi blo bi tu pol bi vse skupaj kvarilo povprečje me sploh ne moti.
Idi jih gledat ene 10-15 pa pol piši.

Je en znanec kupo pred kratkim pa nima nič razn malo rje tu in tam ,če pa bi že blo kaj pa je delov malo morje poceni so itd

Se splača tud it v kako večje naselje od bajte do bajte gledat če kje kaj stoji pa malo vprašat ,če kdo kaj prodaja.
A.C.A.B

Utk ::

Idi jih gledat ene 10-15 pa pol piši.

Imam pametnejšega dela.
Pametni se učimo iz napak drugih, bedaki jih pa ponavljajo in ponavljajo. Pa sej nič narobe s temi rabljenimi passati, samo treba upoštevat, da bo šlo najprej par jurjev, da se jih porihta. Njihovi kupci tega seveda nočejo, zato vozijo dokler gre in prodajo naslednjemu suckerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

sandmat ::

Kvinta je izjavil:



Je en znanec kupo pred kratkim pa nima nič razn malo rje tu in tam ,če pa bi že blo kaj pa je delov malo morje poceni so itd

Se splača tud it v kako večje naselje od bajte do bajte gledat če kje kaj stoji pa malo vprašat ,če kdo kaj prodaja.


Mora bit znanec hardcore VW fan, da bo kupil avto letnik 2005, ki rjavi. Še francozom to ne rata tako hitro zarjavet, mogoče kak star hyundai :D

-valvoline- ::

Trenutno najboljsi p/p na trgu:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Kvinta ::

sandmat je izjavil:

Kvinta je izjavil:



Je en znanec kupo pred kratkim pa nima nič razn malo rje tu in tam ,če pa bi že blo kaj pa je delov malo morje poceni so itd

Se splača tud it v kako večje naselje od bajte do bajte gledat če kje kaj stoji pa malo vprašat ,če kdo kaj prodaja.


Mora bit znanec hardcore VW fan, da bo kupil avto letnik 2005, ki rjavi. Še francozom to ne rata tako hitro zarjavet, mogoče kak star hyundai :D


Kateri 15let star avto pa nima rje ni ga razn trabant ko je plastičn :))

Idi jih gledat ene 10-15 pa pol piši.

Imam pametnejšega dela.
Pametni se učimo iz napak drugih, bedaki jih pa ponavljajo in ponavljajo. Pa sej nič narobe s temi rabljenimi passati, samo treba upoštevat, da bo šlo najprej par jurjev, da se jih porihta. Njihovi kupci tega seveda nočejo, zato vozijo dokler gre in prodajo naslednjemu suckerju.


To so spet taki ko pojma nimajo pol pa jočejo vsi ostali pa se od njih učite ja :))

Lahko greš tud malo na avtomobilizem forum vprašat al pa direkt na vw če še obstaja.
A.C.A.B

-valvoline- ::

Kvinta je izjavil:

sandmat je izjavil:

Kvinta je izjavil:



Je en znanec kupo pred kratkim pa nima nič razn malo rje tu in tam ,če pa bi že blo kaj pa je delov malo morje poceni so itd

Se splača tud it v kako večje naselje od bajte do bajte gledat če kje kaj stoji pa malo vprašat ,če kdo kaj prodaja.


Mora bit znanec hardcore VW fan, da bo kupil avto letnik 2005, ki rjavi. Še francozom to ne rata tako hitro zarjavet, mogoče kak star hyundai :D


Kateri 15let star avto pa nima rje ni ga razn trabant ko je plastičn :))

Idi jih gledat ene 10-15 pa pol piši.

Imam pametnejšega dela.
Pametni se učimo iz napak drugih, bedaki jih pa ponavljajo in ponavljajo. Pa sej nič narobe s temi rabljenimi passati, samo treba upoštevat, da bo šlo najprej par jurjev, da se jih porihta. Njihovi kupci tega seveda nočejo, zato vozijo dokler gre in prodajo naslednjemu suckerju.


To so spet taki ko pojma nimajo pol pa jočejo vsi ostali pa se od njih učite ja :))

Lahko greš tud malo na avtomobilizem forum vprašat al pa direkt na vw če še obstaja.

Audi a8 je cel iz aluminija, a6 je galvaniziran in pocinkan, a2 je tudi cel iz aluminija. Ti avti preverjeno ne rjavijo nic. Passat do l.2004 ima 100x boljso plocevino kot novejsi od l.2005 naprej.
p407 ima tut komplet pocinkano plocevino

Zgodovina sprememb…

DePalmo ::

anketar je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

kej tazga -1000 vsaj, ker nau dubu niti prbližn tok denarja, pa obvezn k mehaniku

U, ne. 2.2 HDi niso biser od motorja, dele za kupeja se pa zelo težko dobi, pa še dragi so. Sem imel 2.0 bencinarja in vem kako je z njimi ... Tako da ali 2.0 bencinarja ali pa 3.0 207 konjskega.

Če že Peugeot 406, raje 2.0 HDi limuzino, dele imaš praktično povsod napol zastonj, 2.0 HDi je trpežen in varčen, poleg tega je pa avto udoben bolj kot pa 80% avtov na trgu.

Miptrip ::

Uf sem šel malo prebrat 2.0 hdi so dobri 2.2 pa 1.6 pa problematični, že mal več vem.

DePalmo ::

1.6 HDi je dober če ga ne šparaš, drugače so problematični. Jaz z njim nisem imel nobenega problema, je pa res da sem ga tiščal kot bika. Pa v 206 ki je majhen pa lahek avto, ta motor ni za v 407, pretežak avto.

sandmat ::

Kvinta je izjavil:

sandmat je izjavil:

Kvinta je izjavil:



Je en znanec kupo pred kratkim pa nima nič razn malo rje tu in tam ,če pa bi že blo kaj pa je delov malo morje poceni so itd

Se splača tud it v kako večje naselje od bajte do bajte gledat če kje kaj stoji pa malo vprašat ,če kdo kaj prodaja.


Mora bit znanec hardcore VW fan, da bo kupil avto letnik 2005, ki rjavi. Še francozom to ne rata tako hitro zarjavet, mogoče kak star hyundai :D


Kateri 15let star avto pa nima rje ni ga razn trabant ko je plastičn :))


Volvo recimo. Ko so tam okoli 30 in parkrat razbiti, začnejo mal kazat rje na pragovih, sicer pa ga ni treba sušit s fenom in parkirat v garaži, da ne segnije tako kot VW ;) Verjetno pa še precej drugih avtomobilov. Francozi tudi brez problema zdržijo 15 let brez rje za razliko od popularnega mnenja o njihovi kvaliteti s strani VAG fanov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()

Miptrip ::

Po trenutnem napisanem je a8, a6, 407, passat, volvo pa subaru.

marvin42 ::

Me čudi, da ni še nihče prilimal slo-tech večne klasike

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Mostly Harmless

Miptrip ::

Ha tega sem tudi jaz gledal zadnji dizel brez turbine nima kaj crknit edini problem nima nič moči ampak za vozit bi pa bil pa cena je dost visoka.

mr_chai ::

honda jazz, med najbolj zanesljivimi avti https://www.insurancefactory.co.uk/news...
Če vzameš letnik do 2004, je tudi na Japonskem delan, kar pomeni še višjo kvaliteto. Ni pa lep, to pa ne :)

Utk ::

marvin42 je izjavil:

Me čudi, da ni še nihče prilimal slo-tech večne klasike

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Super avto, samo mislim da je v oglasu po pomoti ena nula preveč, da ne bo kdo resno jemal cene.

hojnikb ::

1.9SDI je približno tako hitro in uporabno kot e-skiro. Pa ne si mislit, da ker je brez turba, da bo to kr šlo do miljon kilometrov brez vzdrževanja. Je sam ena stvar manj, ki lahko crkne...

To ni avto, ampak nepremicnina. Potem je bolje, da se drzis 1.2 8v cliota, je vsaj lahek.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

sandmat ::

1.9 SDI je ful zabavno vozit. Pripelje nazaj spomine iz mladih let, ko sem vozil traktor po cesti, za sabo imel 5 avtov, iskal prvo odmikališče, da sem jih lahko naprej spustil ... vonj po nepredelanemu gorivu, ... :D Pač nostalgija.
Za dejansko uporabo pa ni. Kot je hojnik rekel, je potem bolje kupit skiro ali pa cliota 1.2 8v

hojnikb ::

clio 1.2 8v gre dejansko bolj, ker je dost lažji avto. SDI je pa poraz, sploh na AC. Vklopi klimo in se pelji proti primorki. I dare you :)
#brezpodpisa

Blinder ::

TheBlueOne je izjavil:


Ce pa se avto take klase dosti vozi pa 2000EUR za popravila ni nek cudez. Jaz imam pri dosti mlajsem Mercedezu, kot ga priporocajo zgoraj ca. 2000EUR popravil na 120.000km.


Kako je lahko naneslo na tako veliko stroska?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

-valvoline- ::

zobnik ::

Puste vi plin in ene 1.9 sdi pa neke cliote 1.1 1.2 s 60KM.
To so avti za popolnoma nezahtevne ljudi.

Kupi vsaj 100KM, da se da prehitevat pa da gre v hrib, poraba pa je zgolj litr višja od jajčk s 50-60KM.
Plin je pa zgodba zaase....našim avtoplin serviserjem ni za zaupat niti faracajga

Kvinta ::

Audi a8 je v osnovi prestižn avto ,če ti bo kaj crknilo je več al manj vse jurja pa gor brez dela ,tak da če res nisi zaljubljan v nega ga je totalno brezveze met.

Glede na to pa da že mate avto doma pa si lahko vzameš recimo enega oldtimerja registracija skoraj nič pijejo malo ponavadi so narjeni kot tanki recimo Mercedes w123 za male pare se že homologirani dobijo :))
A.C.A.B

Miptrip ::

Tega se vse zavedam, ker avto itak ne gre nikamor, audiji znajo pa dragi bit ker za 3k dobiš že vse fanj znucano. Te stare mb sem gledal tudi že vozil v w124 in je presenetljivo udoben avto za starost. Problem nastane pri ceni kjer dobro vzdrževani imajo visoko ceno ostali so pa bolj kot ne smeti.

Kvinta ::

To maš tudi prav samo če se ti ne mudi pol mogoče naletiš na kakega solidnega Mercedeza mogoče sploh ne iz oglasa.....ko smo mi bli otroci se spomnem je naš stari foter prodal Mercedes W136 za mali dnar kupca pa je srečal seveda v kafani.
A.C.A.B

Miptrip ::

Gledam malo po avtonetu pa je tako tako. Kdaj se najbolj splača kupovati? Po kafanah ravno ne hodim tako da to odpade.

Telbanc ::

Jaz sem vzel avto za 990 evrov. L. 2003. Od neke avtohiše-Realnih 138.000km. Spodaj ko nov. Šipe nič spraskane, in do zdaj sem zamenjal gume, naredil velik servis, letos malega, zamenjal senzor vrtljajev, drugo vse špila. Je 1.6 bencinar, ima 12 airbagov... V dveh letih sem torej nanj dal okoli 900 evrov, če prištejem še akomulator ki ga bom zamenja še pred zimo. Moram priznati da sem imel srečo. Avto je zame prevozno sredstvo , nujno zlo, in nič drugega. Glede na stanje v katerem je, bo še ene 5 let.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

donvito ::

Miptrip je izjavil:

Gledam malo po avtonetu pa je tako tako. Kdaj se najbolj splača kupovati? Po kafanah ravno ne hodim tako da to odpade.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Miptrip ::

Telbanc je izjavil:

Jaz sem vzel avto za 990 evrov. L. 2003. Od neke avtohiše-Realnih 138.000km. Spodaj ko nov. Šipe nič spraskane, in do zdaj sem zamenjal gume, naredil velik servis, letos malega, zamenjal senzor vrtljajev, drugo vse špila. Je 1.6 bencinar, ima 12 airbagov... V dveh letih sem torej nanj dal okoli 900 evrov, če prištejem še akomulator ki ga bom zamenja še pred zimo. Moram priznati da sem imel srečo. Avto je zame prevozno sredstvo , nujno zlo, in nič drugega. Glede na stanje v katerem je, bo še ene 5 let.



Kateri avto je to?

Donvito tisto je preprodajalec jih ima par na avtonetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miptrip ()

sbawe64 ::

hojnikb je izjavil:

1.9SDI je približno tako hitro in uporabno kot e-skiro. Pa ne si mislit, da ker je brez turba, da bo to kr šlo do miljon kilometrov brez vzdrževanja. Je sam ena stvar manj, ki lahko crkne...

To ni avto, ampak nepremicnina. Potem je bolje, da se drzis 1.2 8v cliota, je vsaj lahek.

Za naše Slo stau-maherje je še prehiter.
Končno ima okoli 160 kmh, tako da gre bp tudi po slo ac, če le nimaš zadaj polno prikolico cementa (z njo itak ne smeš voziti več kot 100 kmh).

Miptrip
Za podoben denar dobiš Citroen Xsaro 1.6 16V ali 2.0 hdi.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

hojnikb ::

vozim vcas taksen svoh avto za sluzbo (caddy 2.0sdi 68hp) in je dejansko na voznji do primorske avto nesposobn drzat 130km/h in se vozis blizje 100ki, sploh z AC on. Tako da ne, taksen avto ni za na AC.
#brezpodpisa

sbawe64 ::

Koliko kg ima tvoj caddy in koliko golf 4 ?
2020 is new 1984
Corona World order

hojnikb ::

nekaj kilc vec, ampak tudi vec navora zarad 2.0 motorja. Oba sta pocasna, mimo tega nemors. Pa to govorim o praznem avtu brez ACja. Nabasi takega golfa z 3 osebam pa itk AC, pa je avtoceste konc.
#brezpodpisa

Blinder ::

IV sdi ima 17.1 sekund 0-100, just saying
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

ja, to je dejansko nepremicnina, ker rabis ze posten zalet samo za vkjucitev na ac.
#brezpodpisa

Miptrip ::

Trenutni pa 15sec sam je še huje ker nima nič navora, svoj čas sem vozil octavio 1.6 8 ventilsko pa se je neprimerno boljše peljala pa je tudi imela podobno konjev navora pa isto kot sdi dizel 55kw 74bhp pa 15sec

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miptrip ()

hojnikb ::

octavije 1.6 8v si mel tut z 102HP. Vecja konjenica + manjsa teza k je bencinar bo itk hitrejsi avto.
#brezpodpisa

Miptrip ::

hojnikb je izjavil:

octavije 1.6 8v si mel tut z 102HP. Vecja konjenica + manjsa teza k je bencinar bo itk hitrejsi avto.


jap samo je bila 55kw pa 74 bps verzija vem ker je isto kot je trenutno clio 55kw 75bps pa se ta precej zanič vozi oz. treba navijat čez 3500rpm, da se premakne. Octavia ni bila neki presežek sam peljala se je pa neprimerno bolje.

hojnikb ::

mogoce je tvoj clio ze mal osvohnel. Kaksni slabi injektorji al pa nikol nastavleni ventili ti tut lahko iz barely usable avta nardijo neuporabnega.
#brezpodpisa

Miptrip ::

Eh clio ima 107 navora oktavia je mela pa 135 velika razlika pa vozila se je pod 2k obratov. Končna hitrost ista samo zdelo se je, da pride oktavia prej do tja je fajn potegnila. Noben pa ni poseben presežek zato pa se išče nekaj drugega.

Šel gledat 2 passata pa 3 škode, iščem naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miptrip ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22122799 (303) KTr1sk
»

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15521236 (16739) matobeli
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508889 (7043) videc
»

Avto do 3000 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
507629 (5064) hojnikb
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328095 (23322) Heavy

Več podobnih tem