» »

maxtor 120G 8M za 30000 sit?DA NE

maxtor 120G 8M za 30000 sit?DA NE

iro ::

maxtor 120G 8M ATA 133 7200za 30000 sit?DA NE SE VAM ZDI DOBRA CENA NOV Z GARANCIJO

nicjasno ::

DA! Cena je ok.

boštjan ::

iro,kje?

nAVID ::

Cena je v redu, hrup štemarce, ki ga morš pa ob delovanju diska prenašat pa NE. :O
nAVID do konca....

iro ::

pri meni piš na mail trinity@email.si

boštjan ::

no ta 120GB sata maxtor je tudi meni postal zanimiv in me res zanima,če ga kdo ima naj pove kako se obnese.Če se sliši škrtanje ob delovanju me ne moti,samo da je znosno,bolj me zanima če spušča kake piskajoče zvoke.
Aja jaz ga dobim še ceneje kot za 30k,mam še kredit pri mimovrste:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

NupY ::

enaa ima trenutno wd 1200JB 120GB 7200rpm v akciji za 31.980

Bellzmet ::

nAVID: mam jaz ta disk pa ni nobene stemarce...disk je O.K.

DjTonic ::

Če misliš, da piska oz škrta si se zmotil. Verjetno si ga zamenjal za WD-jevega (bil je 120GB PATA). Testiral oba vem kak je na stvari>:D , meni se Maxtor bolj dopadel. Glede cene saj se splača vendar jaz bi za tak denar 30k že dobil 160GB Maxtorja SATA 150 ;)

J.F.K. ::

Disk je dober in tišji od WD pa še SATA. Trenutno najboljši izbor, za to ceno pa sploh.

boštjan ::

torej 120GB sata maxtor it is:D

boštjan ::

torej nabavo jaz ta SATA disk,jutri dobim.dal ga bom na abit NF7-S in me zanima,če je treba biti pozoren na kaj,ko bom nalagal winXP.namreč 1.nalagam na system na SATA disk,zato pitam.

VASkO ::

drivere moras za SATA nalozit pri setupu, druga nic

boštjan ::

VASKO,hvala za info.zdaj samo se še moram zraven spravit,vse skupaj zmetat in nalagat,pa tak se mi ne da:D ,keri prostovolec:D

bozjak ::

js mislm da mam točno tega, torej: maxtor 120G 8M ATA 133 7200, dubu sm ga a 24k sit v Anni

Ne povzroča nobenih piskajočih zvokov, je supper... Priporočam

mihec87 ::

no bom kr tu uprasu.Jest mam notr v kisti 80gb ata 166 disk in mi je ratu premali zdej me pa zanima ce bi lahk zravn na sata prklopu ta maxtorjev disk in bi onga 80gb uporablu za vinse pa to onga pa za filme pa igrce

The dog ::

Kup ga splaca se. Full je tih in nobene prtožbe še nisem slišov čez njega pa še pocen je.:D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tihi diski (120-160GB) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575774 (3926) Grimlord
»

Kateri tihi,zanesljivi in hiter disk priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
342452 (1578) Grimlord
»

disk..

Oddelek: Kaj kupiti
11938 (818) AndyChem
»

maxtor vs wd

Oddelek: Kaj kupiti
361748 (1250) boštjan
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310032 (7217) Keyser Soze

Več podobnih tem