» »

Huawei Unlock Bootloader

Huawei Unlock Bootloader

t0mekk ::

Imam star Huawei P9 lite mini. Kje dobiti unlock code za odklep bootloader-ja? Iskanje na googlu ne pomaga - linki ne delajo (ali pa nisem našel pravega). Hvala

Boobiz ::

Ne boš je dobil. Huawei je nekaj let nazaj URADNO reku odklepanju bootloaderjev ne. V teh letih so tudi 3rd party (veliko od njih shady) sellerji nehali ponujat to storitev. Lahko reskiraš s kako tako storitvijo https://github.com/SkyEmie/huawei-honor... ampak glede na to, da ni veliko govora o tem, ljudje najbrž ne probavajo oz. ne dobivajo rezultatov.

Na koncu pa samo moje osebne mnenje... tudi če ti uspe odklep, je skoraj zero benefita od tega, ker itak ni kaj dosti dev supporta. Na koncu se moraš sprijaznit in kupit nekaj kar je manj anti-consumer kot je to ratal Huawei.

Če kljub vsemu vztrajaš... sporoči rezultat :))
I'm drunk, what's your excuse?

t0mekk ::

Ma vem jaz zakaj ga rabim:). samo dobit ga:). hvala vseen.

t0mekk ::

Namen je bil flashat custom rom. Ampak sem šel ''mimo'' in preko adbja (shell) uninstall vso nepotrebno kramo. Zadeva funkcionira.

p.s. V veliko pomoč mi je bil drugi odgovor tukaj https://stackoverflow.com/questions/135...

hojnikb ::

kaksen debilizem je to, da rabis odklenjen bootloader za flashanje romov ;((
#brezpodpisa

t0mekk ::

twrp ne morem spravit gor brez odklenjenega bootloaderja...oz če imaš rešitev se priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t0mekk ()

Boobiz ::

za adb shell ne rabiš odklepa. če si preveč hraber in zbrišeš nekaj kar ti polomi sistem, pač narediš factory reset in ponoviš vajo.
I'm drunk, what's your excuse?

t0mekk ::

Boobiz je izjavil:

za adb shell ne rabiš odklepa. če si preveč hraber in zbrišeš nekaj kar ti polomi sistem, pač narediš factory reset in ponoviš vajo.

to mi je jasno. problem nastane pri fastboot flash recovery twrp.img...

hojnikb ::

itk. /system in /recovery particijo imas zaklenjeno v sklopu zaklenjenga bootloaderja, kar ti stvar efektivno nardi useless za custom rome. Verjetno se en nacin planned obsolescence, da tut z custom romom nebos mogu podaljsat zivljenske dobe telefona
#brezpodpisa

Ales ::

Boobiz je izjavil:

za adb shell ne rabiš odklepa. če si preveč hraber in zbrišeš nekaj kar ti polomi sistem, pač narediš factory reset in ponoviš vajo.

Z adb-jem dejansko ne odinštaliraš stvari, oz. jih le za privzetega uporabnika. Preko adb jih lahko tudi vklopiš nazaj, brez factory reseta. No, če se kaj preveč zaštrika, potem pač factory reset...

Technics111 ::

Fukni bek to staro jajco pa kupi za cca. 100€, nekaj novejsega,ki ima android 9 oz 10. Ludi bozji kak se vam da jebat s temi starimi jajcami, ko niso vredne pol piskra mrzle vode :)))))))

novaa ::

hej hej... jaz sem še na honor 8 in je še vedno odličen telefončič!

Ales ::

Technics111 je izjavil:

Fukni bek to staro jajco pa kupi za cca. 100€, nekaj novejsega,ki ima android 9 oz 10. Ludi bozji kak se vam da jebat s temi starimi jajcami, ko niso vredne pol piskra mrzle vode :)))))))

Dobro so te sprogramirali, ni kaj. :|

edwardfloraa ::

Moral bi preberite to vadnico, če želite izvedeti, kako odkleniti zagonski nalagalnik pametnega telefona Huawei.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 9 - pozabljen pattern lock

Oddelek: Pomoč in nasveti
283430 (2511) BladE_
»

Android -ROOT (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596817 (3448) max157
»

Samsung predstavil trpežni Xcover 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5018171 (13506) CitroX
»

Povrni tovarniške nastavitve.

Oddelek: Mobilne tehnologije
61429 (1203) crazyLIKEme
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203643 (3130) CaqKa

Več podobnih tem