» »

Motorne in električne rikše v Sloveniji?

Motorne in električne rikše v Sloveniji?

««
7 / 7
»
»»

Marko40 ::

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

Z katem si hitrejši kot z kolesom in zaščiten pred dežjem in ostalo nesnago. Seveda je uporabno. Ne razmišljaj tako ozkogledno, razmišljaj širše. :)
Hitrejši nisi, ker je max 25. Tudi če bi bil hitrejši, ne more mimo količkov in mimo ramp, okrog pešcev in peskov pa je že loterija. Čez zebro bo tudi težka, ker bodo babice sicer kot keglji. Po cesti pa tole ne sme.

Marko40 je izjavil:

Že 3x sem ti odgovoril da bodo 2 ali 3 oddajne postaje, kjer se bodo zadeve filale. Pa še kar nabijaš v prazno..
Nope, ne bodo, ker ne bodo imele biti kje. Če pa bodo, bo drago.... več kot bicikl.


Seveda si hitrjši od bicikla. Povprečna hitrost kolesarjenja kolesarjev v ljudbljani je majhna za popizdit. Z električnim skirojem ki gre 25 km/h jih prehitevam ko zajce.

Tudi če bi bil hitrejši, ne more mimo količkov in mimo ramp, okrog pešcev in peskov pa je že loterija. Čez zebro bo tudi težka, ker bodo babice sicer kot keglji. Po cesti pa tole ne sme.


Si hitrejši, seveda gre mimo količkov in ramp, ter pešcev in peskov. Čez zebro tudi gre, zakaj da nebi. Po cesti lahko gre, ker je klasificirano kot električno kolo, ki gre lahko tudi po cesti.

UganiKdo je izjavil:

Parcele za oddajne postaje se vzame v najem ali kupi.


Kar spet nisi uposteval v ceni 1euro na uro.

Parkirišča pa ne rabiš, kot tudi ti za dvojega dizla ne rabiš kupiti parkirišča ko greš v trgovino..
in kaj bos, vsak vecer 50 avtov domov odpeljal? Kaj mislis kater lastnik parkirisca ti bo dovolil parkirat 50 avtomobilov brez placila?


Kolikorat sem ti že povedal da bodo 2 ali 3 oddajna mesta kjer bodo avti "spravljeni" in se bodo nafilali čez noč- Kolikorkrat no? Ene 4x sem ti že to povedal-

Dej dost je men tega, če si dojel si, če ne pač ne. Že cel dan sem zabil na tem forumu. Zaradi mene še naprej misli narobe, vseeno mi je če ti narobe misliš. Lep pozdrav in lep dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

UganiKdo ::

In kdo bo avtomobile pripeljal na zbirna mesta? Ti sam, vseh 50, vsak vecer v letu?

Al bodo imeli uporabniki samo dve tri lokacije za prevzem in vracilo?

Kje si v svojem izracunu uposteval nakup zemljisca za parkiranje 50 vozil? A mislis da so taka zemljisca zastonj v mestih?

A pa to ves da za parkirisce rabis gradbeno dovoljenje? Pa da elektricnih polnilnic ne smes kar sam priklopit na omrezje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

K0l1br1 ::

Marko40 je izjavil:

Seveda si hitrjši od bicikla. Povprečna hitrost kolesarjenja kolesarjev v ljudbljani je majhna za popizdit. Z električnim skirojem ki gre 25 km/h jih prehitevam ko zajce.
Tja do vrhnike in nazaj, kot maš baterije, bi te prehitel za pol ure od oka.

Marko40 je izjavil:

Kolikorat sem ti že povedal da bodo 2 ali 3 oddajna mesta
Kje bodo, na Luni?

Marko40 je izjavil:

Si hitrejši, seveda gre mimo količkov in ramp, ter pešcev in peskov.

Skratka, za bicikl bi ti dal 3 jurje in bi istočasno trdil, da je 1 EUR na uro stroškov.
Streznitev bi bila težka, na srečo, da je trol tema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Sneznik ::

Ne da se mi zgubaljati časa in secirati vajnih postov. Narobe imata UganiKdo in K0l1br1, kar je vsakemu ki zna razmišljati tudi popolnoma jasno.

UganiKdo ::

A to si moral na še 15 profil logirat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

hojnikb ::

7. člen
(shizofrenija)

Prepovedano je sodelovanje znotraj iste teme pod več različnimi vzdevki.
#brezpodpisa
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22833403 (29281) c3p0
»

Imeti avto

Oddelek: Loža
447564 (5418) jype

Več podobnih tem