» »

Motorne in električne rikše v Sloveniji?

Motorne in električne rikše v Sloveniji?

Urbano#Desno ::

Marko40 je izjavil:


Morda bo kakšen kupom za 5 € na uro samo za eno vožnjo. Samo toliko da ljudje probajo da je zadeva kul in jih navadiš na svojo storitev.

Super komaj čakam.

Marko40 je izjavil:


Seveda bi se dalo obogateti pri 5 € na uro. Stroškov je pod 1 € na uro.

Pri avtu ki ga voziš po peskovniku je morda 1 EUR res dosti pri onem za po cesti pa težko.

Marko40 je izjavil:


Vendar pri 15 € na uro obogatiš še bolj in hitreje ane :)

Vidiš ni nujno. Lahko da imaš neprimerno več posla pri 5EUR kot pri 15 in s tem tudi več profita. Recimo da prodaš 10 ur na dan po 5 ali pa 1 uro po 15. Tako da ti jaz priporočam da čim bolj agresivno zastaviš cenovno politiko.

Marko40 ::

Pri avtu ki ga voziš po peskovniku je morda 1 EUR res dosti pri onem za po cesti pa težko.


Ne bo držalo :) Cena je pod en evro pri normalnem ELEKTRIČNEM avtu, izračunaj si.

Vidiš ni nujno. Lahko da imaš neprimerno več posla pri 5EUR kot pri 15 in s tem tudi več profita. Recimo da prodaš 10 ur na dan po 5 ali pa 1 uro po 15. Tako da ti jaz priporočam da čim bolj agresivno zastaviš cenovno politiko.


Nisi razumel kaj sem ti hotel povedati. Sem lepo povedal, da bo cena takšna kot jo bo trg še sprejel. Niti evro manjša. Seveda imaš točko pri grafu cena/število najemov, kjer je profit maksimalen in na to seveda ciljaš. Ni to raketna zananost ane :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

UganiKdo ::

15 EUR na uro je 25 centov na minuto. Kar pomeni, da boš bistveno dražji od konkurence share'ngo.

Kam je šlo zdaj vse tisto nabijanje o cenovni konkurenčnosti?

Urbano#Desno ::

Marko40 je izjavil:


Nisi razumel kaj sem ti hotel povedati. Sem lepo povedal, da bo cena takšna kot jo bo trg še sprejel. Niti evro manjša. Seveda imaš točko pri grafu cena/število najemov, kjer je profit maksimalen in na to seveda ciljaš. Ni to raketna zananost ane :)

Dobro dobro vidim da si vse super premislil. :D
Kako pa to da lastnikov avant2go še ni med najbogatejšimi slevenci? Pri tvojih ocenjenih stroških in njihovih cenah bi morali biti čisto pri vrhu.

UganiKdo ::

Stroškov je pod 1 EUR na uro.

A to koliko te bo stala licenca za ljubljano si tudi upošteval?

Urbano#Desno ::

UganiKdo je izjavil:

Stroškov je pod 1 EUR na uro.

A to koliko te bo stala licenca za ljubljano si tudi upošteval?

On pri stroških upošteva samo ceno elektrike.:)) Ostalo bo pa miklavž prinesel

Marko40 ::

UganiKdo je izjavil:

Stroškov je pod 1 EUR na uro.

A to koliko te bo stala licenca za ljubljano si tudi upošteval?


Če bi občina to nabavila za svoje občane neprofitno, ne bi imala nobenega stroška za licenco.

Urbano#Desno je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Stroškov je pod 1 EUR na uro.

A to koliko te bo stala licenca za ljubljano si tudi upošteval?

On pri stroških upošteva samo ceno elektrike.:)) Ostalo bo pa miklavž prinesel


Ni res, strošek elektrike je 0,26 €, upošteval sem tudi ostale stroške. Izračun je v tej temi, pozorno preberi celo temo od posta do posta, ne spreglej niti stavka in boš videl. :) Ne vem kako eni kar komentirate, brez da bi si prej vzeli več ur da bi prebrali temo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Urbano#Desno ::

Ok kolega se predam. Tvoj izracun je zagotovo pravilen saj znas oceniti ceno potrebne energije na cent natancno se preden to malo skatlico vidis v zivo kaj sele da bi ze z njo peljal.
Ti samo sporoci kdaj startas s poslom da si zagotovim early bird popust.:))

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

Če bi občina to nabavila za svoje občane neprofitno, ne bi imala nobenega stroška za licenco.


In kaj ima sedaj to z tvojimi blodnjami o tem da bos nudil storitev za 5eur na uro? Ali 15 eur odvisno od tega kako tablets primejo.

Marko40 ::

Nikjer nisem rekel da bom zadevo ponudil za 5 EUR na uro, čeprav bi se to dalo, ker je strošek pod 1 EUR na uro. To niso blodje, ampak dejstva, blodje so samo v tvoji glavi. Tablete pa ješ samo ti in tvoja debilna mtka, ki te je rodila tako debilnega. Sem lepo povedal, da bo cena takšna kot jo bo trg še sprejel. Niti evro manjša.

UganiKdo je izjavil:

15 EUR na uro je 25 centov na minuto. Kar pomeni, da boš bistveno dražji od konkurence share'ngo.

Kam je šlo zdaj vse tisto nabijanje o cenovni konkurenčnosti?


Share and go ima redno ceno 28 centov na minuto, popuste bom pa tudi jaz mel. Sem lepo povedal, da bo cena takšna kot jo bo trg še sprejel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Marko40 ::

Če bom imel pri ceni 15 EUR na uro vse zasedeno, zakaj mi zadevo ponujal za manj? Treba je maksimizirati profit, to je ves point-

Če bo profit največji pri 12 EUR na uro, pol bo cena pač toliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

m0LN4r ::

Mnogo bolj nevaren je avtomobil, pa se z njim še vseeno voziš.
Jaz in se marsikdo drug obvlada avto veliko lazje, kot skiro. S skiroja sem ze padel in se razbil z avtom pa se nikoli, upostevajoc, da sem z avtom naredil 10.000x vec km kot s skirojem.
Jaz sem za avto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

UganiKdo ::

Zakaj si potem 2 posta nazaj sanjal o neprofitnem najemu, ko sem te vprasal ce si uposteval licencnino?

Kaj pa amortizacija? Ce je cel strosek uporabe vozila (nakup, registracija, zaposleni, licence, elektrika...) 1 eur na uro, bos samo za amortizacijo rabil kakih 10 let (oziroma raje 15). Koliko pa je po tvoje zivljenska doba teh vozil? 30 let? 40?

m0LN4r ::

Marko40 je izjavil:

Kot sem povedal, računal bom največ kolikor bo trg še dopuščal. Avant2go računa 23 EUR na uro za Smarta. Ne bo rikša (zato ker sem prepričan da imajo ljudje proti rikšam predsodke), amapak bo avto nekje v rangu tega kar ima share'nGo v svoji floti. Jaz bom cenejši (15 je veliko ceneje kot 23 EUR na uro). Če 15 EUR na uro ne bo šlo v promet, bom ceno spustil na recimo 11-13 EUR na uro.



https://www.electricbikescootercar.co.u...
Ne stekam, zakaj bi dal 23 na uro, ce lahko lizam vecji avto za 80 na mesec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Marko40 ::

m0LN4r je izjavil:

Mnogo bolj nevaren je avtomobil, pa se z njim še vseeno voziš.
Jaz in se marsikdo drug obvlada avto veliko lazje, kot skiro. S skiroja sem ze padel in se razbil z avtom pa se nikoli, upostevajoc, da sem z avtom naredil 10.000x vec km kot s skirojem.
Jaz sem za avto.


Če sio lesen pol pač ne vozi skiroja. Tudi če padeš, se ne poškoduješ tako kot pri avtomobilu. Avtomobili so bolj nevarni in je z njimi večja možnost da umreš ali se resno poškoduješ, to je dejstvo.

Avtomobil nosi tudi po 1000 x več kinetične energije kot pa skiro, ki se sprosti in dela škodo v primeru padca..

m0LN4r je izjavil:

Marko40 je izjavil:

Kot sem povedal, računal bom največ kolikor bo trg še dopuščal. Avant2go računa 23 EUR na uro za Smarta. Ne bo rikša (zato ker sem prepričan da imajo ljudje proti rikšam predsodke), amapak bo avto nekje v rangu tega kar ima share'nGo v svoji floti. Jaz bom cenejši (15 je veliko ceneje kot 23 EUR na uro). Če 15 EUR na uro ne bo šlo v promet, bom ceno spustil na recimo 11-13 EUR na uro.



https://www.electricbikescootercar.co.u...
Ne stekam, zakaj bi dal 23 na uro, ce lahko lizam vecji avto za 80 na mesec.


Oni računajo pač toliko, dokler se še najdejo budale ki pač najamejo po taki ceni..

Sicer pa 80 € na mesec je ne vključuje tvojega goriva in stroškov servisa in ostalega tudi ne verjetno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

m0LN4r ::

Če sio lesen pol pač ne vozi skiroja. Tudi če padeš, se ne poškoduješ tako kot pri avtomobilu. Avtomobili so bolj nevarni in je z njimi večja možnost da umreš ali se resno poškoduješ, to je dejstvo.

Avtomobil nosi tudi po 1000 x več kinetične energije kot pa skiro, ki se sprosti in dela škodo v primeru padca..
Nima veze, moje izkusnje so v prid avtomobila in to pri 10.000x vec kilometrine po celi evropi. Skuter pa samo znotraj enga ubogega mesta. PA SE TO V KURCU ASFALTOM; DA GLAVA PECE

Sicer pa 80 € na mesec je ne vključuje tvojega goriva in stroškov servisa in ostalega tudi ne verjetno..
Tvoj argument pa ne uposteva mojega nivoja in potrebe po velikosti in udobju za ta denar.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Marko40 ::

UganiKdo je izjavil:

Zakaj si potem 2 posta nazaj sanjal o neprofitnem najemu, ko sem te vprasal ce si uposteval licencnino?

Kaj pa amortizacija? Ce je cel strosek uporabe vozila (nakup, registracija, zaposleni, licence, elektrika...) 1 eur na uro, bos samo za amortizacijo rabil kakih 10 let (oziroma raje 15). Koliko pa je po tvoje zivljenska doba teh vozil? 30 let? 40?


Med 0,6 EUR na uro stroškov in 15 EUR na uro cena najema je tako huge gap, da notri spraviš 100 licenčnin, ne pa samo eno.

UganiKdo je izjavil:

Zakaj si potem 2 posta nazaj sanjal o neprofitnem najemu, ko sem te vprasal ce si uposteval licencnino?

Kaj pa amortizacija? Ce je cel strosek uporabe vozila (nakup, registracija, zaposleni, licence, elektrika...) 1 eur na uro, bos samo za amortizacijo rabil kakih 10 let (oziroma raje 15). Koliko pa je po tvoje zivljenska doba teh vozil? 30 let? 40?


Nakup, registracija, zaposleni (jaz sam) in elektrika so upoštevani. Ni res, glej izračun v tej temi. Preberi vsak post v tej, temi do stavka podrobno. Preberi celo temo in ne izpusti niti stavka. To bi moral bit standard sa vsakega preden piše v katerokoli temo, nevem kaj folku ni jasn da kar neki govori, če ni vsega prebral podrobno.. Stavim da vsaj toliko sposoben si da izračun najdeš. :)

m0LN4r je izjavil:

Če sio lesen pol pač ne vozi skiroja. Tudi če padeš, se ne poškoduješ tako kot pri avtomobilu. Avtomobili so bolj nevarni in je z njimi večja možnost da umreš ali se resno poškoduješ, to je dejstvo.

Avtomobil nosi tudi po 1000 x več kinetične energije kot pa skiro, ki se sprosti in dela škodo v primeru padca..
Nima veze, moje izkusnje so v prid avtomobila in to pri 10.000x vec kilometrine po celi evropi. Skuter pa samo znotraj enga ubogega mesta. PA SE TO V KURCU ASFALTOM; DA GLAVA PECE

Sicer pa 80 EUR na mesec je ne vključuje tvojega goriva in stroškov servisa in ostalega tudi ne verjetno..
Tvoj argument pa ne uposteva mojega nivoja in potrebe po velikosti in udobju za ta denar.


Saj ni vprašanje ALI ALI. Ni vprašanje ali skiro ali avto. Tako ali tako kupiš oboje. Vprašanje je zakaj za hudiča ne bi ti svojo rit znotraj mesta prevažal na skiroju, ne pa na 1500 kg težki kravi? Asfalt ni problem če imaš skiro z amotizerji. Ti ga predvidevam nisi imel? Kdo ti je kriv da nisi takega nabavil če ti je to pomembno? Tvoj nivo je razsipen in neracional, požvižgaš se na okolje in pravico drugih ljudi do čistega zraka, drugim kratiš pravice, ter se zraven še požvižgaš na svojo ekonomiko, čim manj takšnih ljudi, bo svet takoj lepši :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Marko40 ::

Nima veze


Seveda ima veze:

Avtomobil nosi tudi po 1000 x več kinetične energije kot pa skiro, ki se sprosti in dela škodo v primeru padca..fizično je tako! Avtomobili so bolj nevarni in je z njimi večja možnost da umreš ali se resno poškoduješ, to je dejstvo. Nevarnost skirojev pa je mit ki ga razpihujo nekateri mediji samo da služijo z oglaševanjem in gledanostjo (senzacionalnostjo).

Podobno kot vsi delajo celo selzacjo o enem požaru elektičnega avta, medtem ko se VSAK DAN vžge več kot 500 bencinarjev in dizlov samo v Ameriki, po celem svetu pa še veliko več. Samo v ameriki zagori vsako leto 190.000 bencinarjev in dizlov pa noben ne dela selzacije iz tega..še omenijo ne.

Ko pa zagorita SAMO dva električna avta v celem LETU pa cel halo. Zato pa pol debilen neizobražen folk misli da se električni avtomobili radi vžgejo, kaj je čisto nasprotje temu kar je res. Več možnosti je da se ti bo vžgal bencinar, kar potrjujejo vse statistike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Urbano#Desno ::

Jaz ti lahko predstavim izracun,kjer bo strosek samo 1 cent na uro. Kaksen gap do 15 evrov na uro bi sele potem imel. Vrednost takanega izracuna je enaka kot pri tvojem-je ni ker gre v obeh primerih za pravljice.

UganiKdo ::

Nakup, registracija, zaposleni (jaz sam) in elektrika so upoštevani. Ni res, glej izračun v tej temi. Preberi vsak post v tej, temi do stavka podrobno. Preberi celo temo in ne izpusti niti stavka. To bi moral bit standard sa vsakega preden piše v katerokoli temo, nevem kaj folku ni jasn da kar neki govori, če ni vsega prebral podrobno.. Stavim da vsaj toliko sposoben si da izračun najdeš. :)


Ja, ta idiotizem da bo ta projekt one man band sem pa res spregledal, ker drugace bi me ze prej pobralo od smeha.

Torej cel posel, ki vkljucuje tako servisiranje, 24/7 podporo strankam, nabavo, marketing, premike vozil, razvoj in vzdrzevanje aplikacije bo delal sam?

Urbano#Desno ::

UganiKdo je izjavil:


Ja, ta idiotizem da bo ta projekt one man band sem pa res spregledal, ker drugace bi me ze prej pobralo od smeha.

Torej cel posel, ki vkljucuje tako servisiranje, 24/7 podporo strankam, nabavo, marketing, premike vozil, razvoj in vzdrzevanje aplikacije bo delal sam?


Ma neee. Ceno izdelave aplikacije ocenjuje na jurja oziroma na nič ker jo bo naredil brat med malco. Ostalo pa bo delal sam baje lahko pohendla ene 100 skirojev in/ali avtomobilov. :))

UganiKdo ::

A zdaj smo ze na 0,6 EUR na uro? Na kolk si pa amortizacijo razbil? Na 30 let?

Urbano#Desno je izjavil:

UganiKdo je izjavil:


Ja, ta idiotizem da bo ta projekt one man band sem pa res spregledal, ker drugace bi me ze prej pobralo od smeha.

Torej cel posel, ki vkljucuje tako servisiranje, 24/7 podporo strankam, nabavo, marketing, premike vozil, razvoj in vzdrzevanje aplikacije bo delal sam?


Ma neee. Ceno izdelave aplikacije ocenjuje na jurja oziroma na nič ker jo bo naredil brat med malco. Ostalo pa bo delal sam baje lahko pohendla ene 100 skirojev in/ali avtomobilov. :))


Eden pohendla 100 avtomobilo ob enem je pa se 24/7 na voljo za pomoc uporabnikom? Samo nas marko.

Z isjavo o appu za jurja, ki se naredi med malico si pa verjetno pol foruma spravil v nekontroliran smeh in niti tipkat ne morejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Marko40 ::

UganiKdo je izjavil:

A zdaj smo ze na 0,6 EUR na uro? Na kolk si pa amortizacijo razbil? Na 30 let?

Urbano#Desno je izjavil:

UganiKdo je izjavil:


Ja, ta idiotizem da bo ta projekt one man band sem pa res spregledal, ker drugace bi me ze prej pobralo od smeha.

Torej cel posel, ki vkljucuje tako servisiranje, 24/7 podporo strankam, nabavo, marketing, premike vozil, razvoj in vzdrzevanje aplikacije bo delal sam?


Ma neee. Ceno izdelave aplikacije ocenjuje na jurja oziroma na nič ker jo bo naredil brat med malco. Ostalo pa bo delal sam baje lahko pohendla ene 100 skirojev in/ali avtomobilov. :))


Eden pohendla 100 avtomobilo ob enem je pa se 24/7 na voljo za pomoc uporabnikom? Z vsakim postom izpades vecji bedak.


Poglej izračun in ne govori preden ga ne pogledaš. Na 15 let drgač.

Napisal sem 50 skirojev za Ljubljano. Z vsakim postom izpadeš večji nepismen bedak. :) jaz bedak nisem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

K0l1br1 ::

Marko40 je izjavil:

Izračun je v tej temi, pozorno preberi celo temo od posta do posta, ne spreglej niti stavka in boš videl. :) Ne vem kako eni kar komentirate, brez da bi si prej vzeli več ur da bi prebrali temo..

Ti ne znaš računat, tako da bo presenečenj polno, ko bo šlo zu grund.

Marko40 ::

Znam računat, ne bo šlo zu grund.

UganiKdo ::

Marko40 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

A zdaj smo ze na 0,6 EUR na uro? Na kolk si pa amortizacijo razbil? Na 30 let?

Urbano#Desno je izjavil:

UganiKdo je izjavil:


Ja, ta idiotizem da bo ta projekt one man band sem pa res spregledal, ker drugace bi me ze prej pobralo od smeha.

Torej cel posel, ki vkljucuje tako servisiranje, 24/7 podporo strankam, nabavo, marketing, premike vozil, razvoj in vzdrzevanje aplikacije bo delal sam?


Ma neee. Ceno izdelave aplikacije ocenjuje na jurja oziroma na nič ker jo bo naredil brat med malco. Ostalo pa bo delal sam baje lahko pohendla ene 100 skirojev in/ali avtomobilov. :))


Eden pohendla 100 avtomobilo ob enem je pa se 24/7 na voljo za pomoc uporabnikom? Z vsakim postom izpades vecji bedak.


Poglej izračun in ne govori preden ga ne pogledaš. Na 15 let drgač.

Napisal sem 50 skirojev za Ljubljano. Z vsakim postom izpadeš večji nepismen bedak. :) jaz bedak nisem.


Kam so sli pa avtomobili? A ti si naredil izracun za 50 skirojev, ki bodo vsi delovali neprekinjeno 15 let, potem si pa skiroje za menjal za avto is si cestital za odliceb izracun?

K0l1br1 ::

Marko40 je izjavil:

Znam računat, ne bo šlo zu grund.

Ko boš plačal x stvari, za katere še nimaš pojma, bo šlo zu grund.
Sicer pa statistiki ne znate objektivno razmišljat.

UganiKdo ::

Daj prosim zame, ki sem nepismen bedak se enkrat zracunaj kako tocno bos z stroskom 0,6e na uro rental 100 elektricnih avtomobilov v ljubljani.

Marko40 ::

In kje sem napisal da bom pohendlal 100 elektičnih avtomobilov? 5 ali 10 bi jih bilo zadosti za začetek. Ljubljana je premajhna za 100 takih avtomobilov na posojo..to bi ti moral vedeti..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

K0l1br1 ::

UganiKdo je izjavil:

rental 100 elektricnih avtomobilov v ljubljani.
Ki jih ne bo nihče vozil. Saj imajo biciklje.

Marko40 ::

UganiKdo je izjavil:

Daj prosim zame, ki sem nepismen bedak se enkrat zracunaj kako tocno bos z stroskom 0,6e na uro rental 100 elektricnih avtomobilov v ljubljani.


0,6 € na uro je stošek ki ga ti imaš. Seveda računaš veliko več strankam, toliko kot so največ še pripravljene plačat ane :) Izračun pa najdi v temi, ne bit len k fuks. Kako si sploh drzneš pisat v temo če si prej nisi vzel vsaj 3 ure da bi vse podrobno prebral in raziskal..

fantje dajte malo nivo debate držat, zato pa grejo teme v maloro, ker komentira vsak prišlek ki si ni prej vsel ama niti eno uro časa na da bi temo prebral..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

K0l1br1 ::

Marko40 je izjavil:

[ker komentira vsak prišlek ki si ni prej vsel ama niti eno uro časa na da bi temo prebral..
Če se pa že začnejo kot troll teme, kaj če bit.

Marko40 ::

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

Znam računat, ne bo šlo zu grund.

Ko boš plačal x stvari, za katere še nimaš pojma, bo šlo zu grund.
Sicer pa statistiki ne znate objektivno razmišljat.


Nisem statistik, sem inženir in znam objektivno razmišljat, na tej osnovi tudi temelji naš poklic. Stroški so pod 1 EUR na uro, to je moj point ki ga ti nisi razumel, ampak računal bom seveda toliko dokler se bodo še našle budale, ki bodo zadevo najemale, niti evra manj ne bo cena, kot toliko, kolikor bo največ lahko. Nič ne bo šlo zu grunt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

K0l1br1 ::

Marko40 je izjavil:

Nisem statistik, sem inženir in znam objektivno razmišljat, na tej osnovi tudi temelji naš poklic.
Glede na to, s kako lahkoto posplošuješ in koliko si dojemljiv za komentarje, si s fdv-ja.

Marko40 ::

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

[ker komentira vsak prišlek ki si ni prej vsel ama niti eno uro časa na da bi temo prebral..
Če se pa že začnejo kot troll teme, kaj če bit.


Zakaj misliš in po čem sklepaš da se je tema po tvoje začela kot trol tema (hint: si v zmoti)? Sprašujem da se temu v prihodnosti izognem.

K0l1br1 ::

Marko40 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

[ker komentira vsak prišlek ki si ni prej vsel ama niti eno uro časa na da bi temo prebral..
Če se pa že začnejo kot troll teme, kaj če bit.


Zakaj misliš in po čem sklepaš da se je tema po tvoje začela kot trol tema (hint: si v zmoti)? Sprašujem da se temu v prihodnosti izognem.

Glej 1. post. Tam je vse na kupu.

Marko40 ::

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

Nisem statistik, sem inženir in znam objektivno razmišljat, na tej osnovi tudi temelji naš poklic.
Glede na to, s kako lahkoto posplošuješ in koliko si dojemljiv za komentarje, si s fdv-ja.


Nisem. Sem inženir strojništva. Imam tudi dokaze za to. Zdej pa res, fantje, držte nivo tem, tako kot si forum kot je Slotech zasluži :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Urbano#Desno ::

Pa imaš že kakšen načrt kdaj boš pričel poslovati?

Marko40 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Pa imaš že kakšen načrt kdaj boš pričel poslovati?


Trenutno se ukvarjam z drugimi novimi bolj perspektivnimi idejami. Ukvarjam se z inovacijo, ki jo še nikjer na svetu nihče ni naredil, to mi je trenutno prioriteta, za naprej bomo pa videli.

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Marko40 je izjavil:

[ker komentira vsak prišlek ki si ni prej vsel ama niti eno uro časa na da bi temo prebral..
Če se pa že začnejo kot troll teme, kaj če bit.


Zakaj misliš in po čem sklepaš da se je tema po tvoje začela kot trol tema (hint: si v zmoti)? Sprašujem da se temu v prihodnosti izognem.

Glej 1. post. Tam je vse na kupu.


Nisi odgovoril na specifično vprašanje?

PO ČEM sklepaš da se je tema po tvoje začela kot trol tema (hint: si v zmoti)? Sprašujem da se temu v prihodnosti izognem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

UganiKdo ::

Marko40 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Daj prosim zame, ki sem nepismen bedak se enkrat zracunaj kako tocno bos z stroskom 0,6e na uro rental 100 elektricnih avtomobilov v ljubljani.


0,6 € na uro je stošek ki ga ti imaš. Seveda računaš veliko več strankam, toliko kot so največ še pripravljene plačat ane :) Izračun pa najdi v temi, ne bit len k fuks. Kako si sploh drzneš pisat v temo če si prej nisi vzel vsaj 3 ure da bi vse podrobno prebral in raziskal..

fantje dajte malo nivo debate držat, zato pa grejo teme v maloro, ker komentira vsak prišlek ki si ni prej vsel ama niti eno uro časa na da bi temo prebral..

Se enkrat prosim za izracun po katerem si prisel do tega da te strosek pri elektricnem car sharu stane 0,6e na uro. Glede na vsecednost in ultra soposobnost bos te stevilke dal ven v sekundi.

Marko40 ::

Pa jebote sem že napisal cel odstavek na to temo v tej temi, pizda NAJDI GA jebo no..fak ste eni nesposobni, nalašč ga ne bom copy pastal sem! Na kurac mi gre da se moram kar naprej ponavljati zato ker eni ne berete tem preden jih komentirate!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

UganiKdo ::

Marko40 je izjavil:

In kje sem napisal da bom pohendlal 100 elektičnih avtomobilov? 5 ali 10 bi jih bilo zadosti za začetek. Ljubljana je premajhna za 100 takih avtomobilov na posojo..to bi ti moral vedeti..

A zato jih ima avant2go v ljubljani 150?

Ampak bolj ko razlagas s oje ideje bolj neumno je vse skupaj.

Urbano#Desno ::

Marko40 je izjavil:


Trenutno se ukvarjam z drugimi novimi bolj perspektivnimi idejami. Ukvarjam se z inovacijo, ki jo še nikjer na svetu nihče ni naredil, to mi je trenutno prioriteta, za naprej bomo pa videli.

Ziher nekaj zelo inovativnega ....... nekaj v stilu pridobivanja vode iz zraka, ker si opazil kondenz na kozarcu piva. :))

UganiKdo ::

Marko40 je izjavil:

Pa jebote sem že napisal cel odstavek na to temo v tej temi, pizda NAJDI GA jebo no..fak ste eni nesposobni, nalašč ga ne bom copy pastal sem! Na kurac mi gre da se moram kar naprej ponavljati zato ker eni ne berete tem preden jih komentirate!

Zal sem preneumen da bi ga nasel. Vsemogocnemu ti bo vzelo samo kako sekundo da ga linkas. Lepo prosim.

BTW a podporo strankam bos izvajal na enak nacin? To se bodo tepli za tvoje avtomobile ko jih boa zmerjal z debili.

hojnikb ::

Kvinta je izjavil:

POGLEJ KAKO LEPO SE SPAJKA


Zaj ti bo ziher reko da na zelenih pa plavih baterijah to ne gre teh je največ :))

Ne, je pa lepa demostracija kako enostavno se tale janezek da prepricat o nekaj, kar si zamislimo :)
Pa se prikladno nam je delil svoje ime in priimek, pa se svoj yt kanal. Thats a win in my book.

Z tezkim lotanjem se vedno stojim. Dobro niklane celice je pac dost tezko lotat (ker mi za razliko od janeza ni to prvi rodeo) ce jih kislinsko ne obdelas. Ja, imas lahko sreco z kaksnimi kitajskimi celicami, ki se dajo relativno dobro zalotat (kar tudi lepo pokaze video). Sicer dejansko obstojnost lota ne vidimo (lahko pade takoj dol). Bi z veseljem demostriral kontra efekt, kako fino je lotat taksne celice, ko stvar ne gre po maslu, ampak tega privilegija janezu nebom dal.
#brezpodpisa

Marko40 ::

hojnikb je izjavil:

Kvinta je izjavil:

POGLEJ KAKO LEPO SE SPAJKA


Zaj ti bo ziher reko da na zelenih pa plavih baterijah to ne gre teh je največ :))

Ne, je pa lepa demostracija kako enostavno se tale janezek da prepricat o nekaj, kar si zamislimo :)
Pa se prikladno nam je delil svoje ime in priimek, pa se svoj yt kanal. Thats a win in my book.

Z tezkim lotanjem se vedno stojim. Dobro niklane celice je pac dost tezko lotat (ker mi za razliko od janeza ni to prvi rodeo) ce jih kislinsko ne obdelas. Ja, imas lahko sreco z kaksnimi kitajskimi celicami, ki se dajo relativno dobro zalotat (kar tudi lepo pokaze video). Sicer dejansko obstojnost lota ne vidimo (lahko pade takoj dol). Bi z veseljem demostriral kontra efekt, kako fino je lotat taksne celice, ko stvar ne gre po maslu, ampak tega privilegija janezu nebom dal.


Debilčku je treba dobazat da se moti in da je debilček :) Ime je pa fake in ravno s tem namenom je bil ustvarjen youtube kanal ;) V glavnem: NAROBE SI IMEl. Pametoval si in debiličil o stvareh o katerih dokazano nimaš najmanjšega pojma. Ne delaj si tega, škodi tvojemu že tako manjhnemu ugledu. Upam da ti je to šola. Če o stvari ne veš nič, potem drži gobec in ne poš izpadel neumen. As simple as that. :)

Z tezkim lotanjem se vedno stojim. Dobro niklane celice je pac dost tezko lotat (ker mi za razliko od janeza ni to prvi rodeo) ce jih kislinsko ne obdelas.


Narobe stojiš. Liion celice katerekoli(kitajske ali nekitajske nima veze) je zelo enostavno lotat če nisi nesposoben. :) Ni nobene kisline tukaj, samo navaden brezkislinski smd fluks za vezja. Pa tudi brez fluksa gre.

Bi z veseljem demostriral kontra efekt, kako fino je lotat taksne celice, ko stvar ne gre po maslu, ampak tega privilegija janezu nebom dal.


Ni potrebe. Vsakdo ve da če si nespodoben lahko nespodobno zaspajkaš in narediš hladen lot. Jaz sem naredil lot ki ni šanse da ga spraviš stran pa zaradi mene če z dletom tolčeš gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Marko40 ::

Lot zdrži tud abuse kakršenkoli brez problema. Tud čeb z dletom tolku neb šel stran.



Glede na tvoje poste sem prepričan da ti celic nikoli lotal nisi, ali pa si preprosto nesposoben :) Nekaj od tega, morda celo oboje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Marko40 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Marko40 je izjavil:


Trenutno se ukvarjam z drugimi novimi bolj perspektivnimi idejami. Ukvarjam se z inovacijo, ki jo še nikjer na svetu nihče ni naredil, to mi je trenutno prioriteta, za naprej bomo pa videli.

Ziher nekaj zelo inovativnega ....... nekaj v stilu pridobivanja vode iz zraka, ker si opazil kondenz na kozarcu piva. :))


Je nekaj zelo inovativega in nima z neumnostjo ki si jo omenil nobene zveze.

UganiKdo je izjavil:

Marko40 je izjavil:

Pa jebote sem že napisal cel odstavek na to temo v tej temi, pizda NAJDI GA jebo no..fak ste eni nesposobni, nalašč ga ne bom copy pastal sem! Na kurac mi gre da se moram kar naprej ponavljati zato ker eni ne berete tem preden jih komentirate!

Zal sem preneumen da bi ga nasel. Vsemogocnemu ti bo vzelo samo kako sekundo da ga linkas. Lepo prosim.

BTW a podporo strankam bos izvajal na enak nacin? To se bodo tepli za tvoje avtomobile ko jih boa zmerjal z debili.


Tema ima samo 5 strani. Nalašč ti ga ne bom linka. Preberi temo, je tudi za tvoje razumevanje dobro. To da zadnjih 30 strani teme prebereš preden karkoli pišeš v katerokoli temo bi ti moralo biti samoumevno..

..strankam pač ne poveš da so debilne, tudi če so, zato ker ti plačajo, ti ne plačaš nič, zato si izpostavljen da ti direktno brez ovinkarjenja povem resnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

Marko40 ::

Mater tale zadeva pa ne zgleda švoh, porab 2,2 kWh na 100 km, kar znese 0,18 EUR na 100 km.





https://vimeo.com/311782517

https://www.velometro.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko40 ()

hojnikb ::

Janez, še kr poskušaš? Ok.

Debilčku je treba dobazat da se moti in da je debilček :) Ime je pa fake in ravno s tem namenom je bil ustvarjen youtube kanal ;) V glavnem: NAROBE SI IMEl. Pametoval si in debiličil o stvareh o katerih dokazano nimaš najmanjšega pojma. Ne delaj si tega, škodi tvojemu že tako manjhnemu ugledu. Upam da ti je to šola. Če o stvari ne veš nič, potem drži gobec in ne poš izpadel neumen. As simple as that. :)


Reče dežurni trol, ki rabi nov nick praktično vsak teden :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22832826 (28704) c3p0
»

Imeti avto

Oddelek: Loža
447472 (5326) jype

Več podobnih tem