» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1412 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Na eni strani mas draginjo kjer babypowder stane 100 usd, na drugi strani pa miljonarje ki imajo itak ze polne riti. Zakljucek je da retail ne bo kupoval btcja na 60k plus mogoce blackrock.
Vse frizerke nabijajo o halvingu in da bodo takrat sle v pokoj. Pac smrdi.
P.s. shorterje se tud likvidiral ze 100x tko da neb blo nc cudnga ce 50-70% posto udar ker so vsi na long
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Se mi zdi, da bo Bitcoin top tam pri 80-100k.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

Bolj 150-250k.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

Ste pripravljeni na 25-35% korekcijo?

Money is mindset!

miha98 ::

Ne. Jaz morem hišo v Halozah končat z malim bazenčekom odspredaj... Rabim vsaj 50 k ....

matic492 ::

Ne bo, frizerka mi je rekla da prihaja halving in da bo 100k kmalu, kakšna korekcija.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

tonis ::

Danes sta BCH in LTC krepko potegnila... Običajno je (bil) to znak za ven bežat.

Kripto mesi ::

Ja pa ko je tezos, pa ko je cardano, pa ko je atom, pa ko je... Dovolj, da se vidi vzorec, kako neumne so takšne izjave.

matic492 ::

CRO mi bo hmal res Lambota prnesu lol. Nebi blo slabo če gre spet na 1$.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Anney ::

8.21% (24h), zdrava rast. Langsam und sicher.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

? 1,050,000,000,000 #SHIB (22,787,450 USD) transferred from unknown wallet to unknown wallet

Borut?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

poslji mu zs
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jerry000 ::

Starsem bi rad ustvaril racun da si lahko nakazujeta denar in kupita kripto. Ne vem pa katero platformo, da bi bilo enostavno. Razmisljam o Bitstamp (ker imam tudi jaz) ali Revolut (enostavnejsi). Me pa zanima, koliko je dobro mesat davcno in kripto? Namrec Revolut moras prijavut na Furs, Bitstamp pa ne. Drugo, kako je s feeji? Bi priporocali za starse Revolut ali raje Bitstamp?

Mato989 ::

Bitstamp je najlažje... Vsaj imo...

Naredi se Bitstamp račun in to je to... se verifiaš in boom maš UPN gor in tam imaš večino main cryptov ki so vsaj četrt legit razen meme coins...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

miha98 ::

Jaz na bitstampu včasih ne morem nakazat denarja gor... Bi raje priporočil kaj drugega... Revolut ali coingecko ali capital

sumi666 ::

Jerry000 je izjavil:

Starsem bi rad ustvaril racun da si lahko nakazujeta denar in kupita kripto. Ne vem pa katero platformo, da bi bilo enostavno. Razmisljam o Bitstamp (ker imam tudi jaz) ali Revolut (enostavnejsi). Me pa zanima, koliko je dobro mesat davcno in kripto? Namrec Revolut moras prijavut na Furs, Bitstamp pa ne. Drugo, kako je s feeji? Bi priporocali za starse Revolut ali raje Bitstamp?


Kje si bil 1 ali 2 leti nazaj ko je bilo vse z lepim popustom ... Povej staršem da je verjetnost da bosta naredila pušijono 95 % ...
isto sem kolegu rekel naj kupi eth ko je bil pod 1500 evr , ga ni ... ko bo na 4000 k + bo pa nahajpan pa bo fuknu denar notri ...

Jerry000 ::

sumi666 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Starsem bi rad ustvaril racun da si lahko nakazujeta denar in kupita kripto. Ne vem pa katero platformo, da bi bilo enostavno. Razmisljam o Bitstamp (ker imam tudi jaz) ali Revolut (enostavnejsi). Me pa zanima, koliko je dobro mesat davcno in kripto? Namrec Revolut moras prijavut na Furs, Bitstamp pa ne. Drugo, kako je s feeji? Bi priporocali za starse Revolut ali raje Bitstamp?


Kje si bil 1 ali 2 leti nazaj ko je bilo vse z lepim popustom ... Povej staršem da je verjetnost da bosta naredila pušijono 95 % ...
isto sem kolegu rekel naj kupi eth ko je bil pod 1500 evr , ga ni ... ko bo na 4000 k + bo pa nahajpan pa bo fuknu denar notri ...

Hvala za odgovor ampak ne sprasujem tega. Torej, Revolut ali Bitstamp?

Mato989 je izjavil:

Bitstamp je najlažje... Vsaj imo...

Naredi se Bitstamp račun in to je to... se verifiaš in boom maš UPN gor in tam imaš večino main cryptov ki so vsaj četrt legit razen meme coins...

Lazji kot Revolut? Edino to s feeji ne vem. Sem potem uspel nakazati denar na Bitstamp in je uspelo (hvala). Verjetno ima Bitstamp fee ce direktno kupis coinse? (Torej da ne nalozis evre prvo na bitstamp in potem kupis coine)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

debelinolife ::

Sprašuješ nekaj kar si že naredil. Še en, ki najprej skoči in potem pove hop. FOMO te daje, prijatelj. Če boš dolgo živel, se boš naučil vsega. :))

ViperR ::

Kraken je definitivno najbolše, lahko si tud DCA nastaviš kokr sm nazadnje vidu. Bitstamp in revolut masta grozne provizije.

Rossi V ::

Jerry000 je izjavil:

Starsem bi rad ustvaril racun da si lahko nakazujeta denar in kupita kripto. Ne vem pa katero platformo, da bi bilo enostavno. Razmisljam o Bitstamp (ker imam tudi jaz) ali Revolut (enostavnejsi). Me pa zanima, koliko je dobro mesat davcno in kripto? Namrec Revolut moras prijavut na Furs, Bitstamp pa ne. Drugo, kako je s feeji? Bi priporocali za starse Revolut ali raje Bitstamp?


Bi rad starše na kant spravil ?

miha98 ::

sumi666 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Starsem bi rad ustvaril racun da si lahko nakazujeta denar in kupita kripto. Ne vem pa katero platformo, da bi bilo enostavno. Razmisljam o Bitstamp (ker imam tudi jaz) ali Revolut (enostavnejsi). Me pa zanima, koliko je dobro mesat davcno in kripto? Namrec Revolut moras prijavut na Furs, Bitstamp pa ne. Drugo, kako je s feeji? Bi priporocali za starse Revolut ali raje Bitstamp?


Kje si bil 1 ali 2 leti nazaj ko je bilo vse z lepim popustom ... Povej staršem da je verjetnost da bosta naredila pušijono 95 % ...
isto sem kolegu rekel naj kupi eth ko je bil pod 1500 evr , ga ni ... ko bo na 4000 k + bo pa nahajpan pa bo fuknu denar notri ...


Po toči zvoniti je prepozno a veš?

Jerry000 ::

Kaj lahko odgovorite na vprasanje? Ne mi pametovat kdaj je prepozno in kdaj ne ce ne veste niti konteksta ne nic.
Revolut ali Binance za starse? Drugega me ne zanima

miha98 ::

glede na to , da imaš ti revolut pa ga obvladaš jima pokaži tega... Pa nastavi jima buy orderje in sell in je to to...

Mato989 ::

A na binance sploh še lahko preko UPNja nalagaš in dobiš na TRR?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

miha98 je izjavil:

glede na to , da imaš ti revolut pa ga obvladaš jima pokaži tega... Pa nastavi jima buy orderje in sell in je to to...

Js imam oboje, revolut nimam za kripto in revolut uporabljam 1x letno. Tko da sprasujem iz stalisca feejev, uporabnosti, enostavnosti

Mato989 je izjavil:

A na binance sploh še lahko preko UPNja nalagaš in dobiš na TRR?

Nekaj so spreminjali, baje je Binance tudi na NKBM listi sumljivih strani (govorice). Ne vem pa koliko je to resnicno. Sam nimam vec nic na Binance

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

gogocak ::

Bitstamp gre vse enostavno prek trrja, ne vem kaj se sploh komplicira. Nakazes denar, kupis coin in pika. CE ni coina na menjalnici, kupis xrp in ga preneses za drobiz na drugo menjalnico in tam kupis coin katerega zelis.

Šmornn ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Konec bullruna pred vrati? Očitno se sam ne ves, da je to super cikel, ki se ga ni bilo.


Niti rossi ne ve kdaj ae bo umaknu ker nabija v prazno, ce pa ne pa pove da ima mozna scenarija v mislih...al bo slo gor al pa dol ;) tale andrej bohinc je glavca

Mato989 je izjavil:

Rossi samo 1 stvar povej kdaj se umikas in kaj to pomeni ali je to prodaja vsega kripta in ce ne katerih ne


Ne ve...ce bi bi s

Mato989 je izjavil:

Rossi samo 1 stvar povej kdaj se umikas in kaj to pomeni ali je to prodaja vsega kripta in ce ne katerih ne


Ne ve, če bi bi povedal in se pohvalil... Ugiba tko kot vsi mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Šmornn ()

Šmornn ::

Rossi V je izjavil:

Anney je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

Rossi hvala za nasvete!
Kaj menite bi po halvingu začel kahko alt season?


Altseason poteka ze celo leto 2024
Omenil sem vam ga pri 0,22 -torej x7


Fet


A nisi malo pozno twitev videl?

Alt sezone še ni, pa je verjetno tudi ne bo, kmalu. Če pa pa q4, q1 25.


Alt season poteka ze celo leto 2024

vecina altov x 10
ce tebi to ni dovolj potem pa ne vem

Šmornn je izjavil:

Rossi V je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kot "zanimivost", trenutno sta ceni 1btc in 1kg zlata izenačeni...



Heh, jst ga tud biksam! Če bi bla dolar in euro isto vredna, potem bi to še držalo...


:-D nič hudega

Pa nič se ne ukvarjaj s tem
Dolar gre k vragu,zlato,nepremičnine prav tako ,še bolj pa btc

Vse ob svojem času


Rossi mislim da si ti ta biser na youtubu Andrej bohinc... Kako pametn in vedno poves "2 scenarija sta možna" dj ga jebat res, pametno, nebi se spomnil tega sam. Kar nekaj se gres pametnega da vse ves ampak skoz govoris v kodah in pokrijes obe smeri kam bo slo. Ce ves povej drugac pa bos rajs tih pa ne begej druge. Ko se pa stvar odvije potem pa lahko mirno rečes, ja sej sam vam rekel da se bo to zgodilo 🤣🤣🤣
Epsko res keri debilni in neprivoscljivi ljudje obstajajo na tej krogli, kap...
Ce je res kdo preprican al pa res ve pomagej ostalim in povej drugac pa ne trosi gluposti pa nehejte biti bohinci :)


Takih idiotov sem pa sit.....


Jest pa pametnjakovicov kot si ti in filanje ega ker doma si ga ne mores in te ocitno noben ne jebe in poslusa se moras tukaj pohvalit :)
Ce si tolk pametn povej in to je to, drugac pa ne prodaji mi megle in 2 mozna scenarija, ker to jih se jest vem in vsi ostali

PrihajaNodi ::

Starse pusti na miru. Gotovo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Šmornn ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj lahko odgovorite na vprasanje? Ne mi pametovat kdaj je prepozno in kdaj ne ce ne veste niti konteksta ne nic.
Revolut ali Binance za starse? Drugega me ne zanima


Bitstamp in to je to...dela bp ze dolga leta...

IL_DIAVOLO ::

Binance in nkbm lepo laufa s sepa nakazilom. V 1 dnevu gre skozi nakazilo na binance.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

debelinolife ::

Nastavi jima buy order na 65k in sell order na 300k in je to to. x5 bi moralo do Helvinga narediti, lahko pa tudi več. To ni nasvet, tako je mnenje večine.

Zgodovina sprememb…

sumi666 ::

debelinolife je izjavil:

Nastavi jima buy order na 65k in sell order na 300k in je to to. x5 bi moralo do Helvinga narediti, lahko pa tudi več. To ni nasvet, tako je mnenje večine.


Ravno ko je tako mnenje večine veš da se to ne bo zgodilo , že enga bika nazaj so vsi tulili 100k btc easy .... Tudi tega bika dvomim da gre lahko cena čez 150k za btc ...
Jaz sem si postavil cifro porfelja in ko jo dosežem prodam vse ... Mam pa 70 % v btc in eth pa mi manka do te cifre ko prodam samo še krat 2 ....

A. Smith ::

sumi666 je izjavil:

debelinolife je izjavil:

Nastavi jima buy order na 65k in sell order na 300k in je to to. x5 bi moralo do Helvinga narediti, lahko pa tudi več. To ni nasvet, tako je mnenje večine.


Ravno ko je tako mnenje večine veš da se to ne bo zgodilo , že enga bika nazaj so vsi tulili 100k btc easy .... Tudi tega bika dvomim da gre lahko cena čez 150k za btc ...
Jaz sem si postavil cifro porfelja in ko jo dosežem prodam vse ... Mam pa 70 % v btc in eth pa mi manka do te cifre ko prodam samo še krat 2 ....

Se strinjam, 100k€ po kosu bomo še dosegli, več pa malo verjetno.

So pa po drugi strani določeni (uveljavljeni) alti še relativno poceni, npr. DOGE.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Rossi V ::

Šmornn je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Anney je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

Rossi hvala za nasvete!
Kaj menite bi po halvingu začel kahko alt season?


Altseason poteka ze celo leto 2024
Omenil sem vam ga pri 0,22 -torej x7


Fet


A nisi malo pozno twitev videl?

Alt sezone še ni, pa je verjetno tudi ne bo, kmalu. Če pa pa q4, q1 25.


Alt season poteka ze celo leto 2024

vecina altov x 10
ce tebi to ni dovolj potem pa ne vem

Šmornn je izjavil:

Rossi V je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kot "zanimivost", trenutno sta ceni 1btc in 1kg zlata izenačeni...



Heh, jst ga tud biksam! Če bi bla dolar in euro isto vredna, potem bi to še držalo...


:-D nič hudega

Pa nič se ne ukvarjaj s tem
Dolar gre k vragu,zlato,nepremičnine prav tako ,še bolj pa btc

Vse ob svojem času


Rossi mislim da si ti ta biser na youtubu Andrej bohinc... Kako pametn in vedno poves "2 scenarija sta možna" dj ga jebat res, pametno, nebi se spomnil tega sam. Kar nekaj se gres pametnega da vse ves ampak skoz govoris v kodah in pokrijes obe smeri kam bo slo. Ce ves povej drugac pa bos rajs tih pa ne begej druge. Ko se pa stvar odvije potem pa lahko mirno rečes, ja sej sam vam rekel da se bo to zgodilo 🤣🤣🤣
Epsko res keri debilni in neprivoscljivi ljudje obstajajo na tej krogli, kap...
Ce je res kdo preprican al pa res ve pomagej ostalim in povej drugac pa ne trosi gluposti pa nehejte biti bohinci :)


Takih idiotov sem pa sit.....


Jest pa pametnjakovicov kot si ti in filanje ega ker doma si ga ne mores in te ocitno noben ne jebe in poslusa se moras tukaj pohvalit :)
Ce si tolk pametn povej in to je to, drugac pa ne prodaji mi megle in 2 mozna scenarija, ker to jih se jest vem in vsi ostali



Dobro....boš od zdaj naprej ti " ugibal "

debelinolife ::

Buffett je v kešu. Mogoče bo porinil 500 mrd v BTC. BTC je dobra firma.

gogocak ::

sumi666 je izjavil:

debelinolife je izjavil:

Nastavi jima buy order na 65k in sell order na 300k in je to to. x5 bi moralo do Helvinga narediti, lahko pa tudi več. To ni nasvet, tako je mnenje večine.


Ravno ko je tako mnenje večine veš da se to ne bo zgodilo , že enga bika nazaj so vsi tulili 100k btc easy .... Tudi tega bika dvomim da gre lahko cena čez 150k za btc ...
Jaz sem si postavil cifro porfelja in ko jo dosežem prodam vse ... Mam pa 70 % v btc in eth pa mi manka do te cifre ko prodam samo še krat 2 ....

Uf naj se ti uresnici, ker pol bo mojih 2-3x brez teh dveh coinov zagotovo tudi prislo ;)

debelinolife ::

Drži kdo SAUDIPEPE? Blockchain rešitev za nafto. Če listajo na Binancah, bo veselica.

Neon87 ::

Po mojem mnenju velik potencial, drugače pa DYOR :)
AITech

sumi666 ::

Neon87 je izjavil:

Po mojem mnenju velik potencial, drugače pa DYOR :)
AITech

volumen 24 ur $12,218.19
12 tisoč dolarjev

Neon87 ::

sumi666 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Po mojem mnenju velik potencial, drugače pa DYOR :)
AITech

volumen 24 ur $12,218.19
12 tisoč dolarjev

Bi rekel, da gledaš narobe:
Market cap

8.06%

€61,748,572
#530
Volume (24h)

2.87%

€9,729,104
#462

Kripto mesi ::

Neon87 je izjavil:

Po mojem mnenju velik potencial, drugače pa DYOR :)
AITech

Ti se enega potencialnega nisi nalepil, samo scame. Sploh pa grdo taksno skrivanje referral linkov. Ban hammer

IgorCardanof ::

Sicer je kar shillan kovanec. Tko da zna tut kej narest. Kar se pa tiče glede reffa, bi bil pa lahko bolj transparenten.

Itak je pa vse scam.

https://twitter.com/rewkang/status/1764...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

Kripto je izjavil:

Ste pripravljeni na 25-35% korekcijo?


naah possible move down for few bucks,target is up ( 2000-5000k now is few bucks)

no correction time

komunist1918 ::

Moj plan
Scenarij 1: V pondeljek ali ponoči scam pumpa na 64k in potencialni padec na 60k
Scenarij 2: Padec na 60k in potem na 64k

Kamorkol gre, se bomo prilagodil.

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ste pripravljeni na 25-35% korekcijo?


naah possible move down for few bucks,target is up ( 2000-5000k now is few bucks)

no correction time


Mislis da bo slo do 200k plus?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ste pripravljeni na 25-35% korekcijo?


naah possible move down for few bucks,target is up ( 2000-5000k now is few bucks)

no correction time


Mislis da bo slo do 200k plus?


Za bitcoin 150-175k USD bi rekel, da je uresničljivo z precej veliko verjetnostjo. Me pa bitcoin peak level v rangu 230-250k USD ne bi presenetil. Še posebej glede na kombinacijo ETF in halvinga. FOMO in sentiment sta vedno nekaj kar ni možno napovedati. Ta kepa se že počasi vali po hribu navzdol...čeprav večina ne vidi, ne verjame... Take situacije še ni bilo. Kako velik bo "scarcity shock" in kakšnih razsežnosti lahko samo ugibamo... Ali bomo videli dvojni peak v tem ciklu je pa drugo vprašanje...

Rossi V ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ste pripravljeni na 25-35% korekcijo?


naah possible move down for few bucks,target is up ( 2000-5000k now is few bucks)

no correction time


Mislis da bo slo do 200k plus?


Za bitcoin 150-175k USD bi rekel, da je uresničljivo z precej veliko verjetnostjo. Me pa bitcoin peak level v rangu 230-250k USD ne bi presenetil. Še posebej glede na kombinacijo ETF in halvinga. FOMO in sentiment sta vedno nekaj kar ni možno napovedati. Ta kepa se že počasi vali po hribu navzdol...čeprav večina ne vidi, ne verjame... Take situacije še ni bilo. Kako velik bo "scarcity shock" in kakšnih razsežnosti lahko samo ugibamo... Ali bomo videli dvojni peak v tem ciklu je pa drugo vprašanje...



Upam da imate ostali bolj realne tarče kot Nodi in kripto

Gregor P ::

komunist1918 je izjavil:

Moj plan
Scenarij 1: V pondeljek ali ponoči scam pumpa na 64k in potencialni padec na 60k
Scenarij 2: Padec na 60k in potem na 64k

Kamorkol gre, se bomo prilagodil.

Zaenkrat padca sploh še ni bilo in smo že na 64k
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

komunist1918 ::

Gregor P je izjavil:

komunist1918 je izjavil:

Moj plan
Scenarij 1: V pondeljek ali ponoči scam pumpa na 64k in potencialni padec na 60k
Scenarij 2: Padec na 60k in potem na 64k

Kamorkol gre, se bomo prilagodil.

Zaenkrat padca sploh še ni bilo in smo že na 64k


Si pogledal graf in flush? Logika govori, da bi moral it popacat juicy longe, ki so se nakopičili tam med 60 in 61k. Ampak market je trenutno iracionalen, anything can happen. Market reagira, ti se odzoveš. Tko pač jaz trajdam.
««
1412 / 1489
»»