» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1411 / 1489
»»

Neon87 ::

Kaj mislite o kovancu AITECH?

Rossi V ::

Neon87 je izjavil:

Kaj mislite o kovancu AITECH?


Kupi zdj alice ,ti bo v 14 dneh več naredila v končni fazi je konec bull run pred vrati


Če te je zanimala pa uporabnost ti bo pa kardanček povedal

IL_DIAVOLO ::

Konec bullruna pred vrati? Očitno se sam ne ves, da je to super cikel, ki se ga ni bilo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Rossi V ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Konec bullruna pred vrati? Očitno se sam ne ves, da je to super cikel, ki se ga ni bilo.



Je super cikel,se pa prej konča kot misliš

Jaz vem kdaj se bom umaknil :-)

Rossi V je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Konec bullruna pred vrati? Očitno se sam ne ves, da je to super cikel, ki se ga ni bilo.



Je super cikel,se pa prej konča kot misliš

Jaz vem kdaj se bom umaknil :-)


No sicer nee vem kaj zate pomeni super ccikeel,niti da je pred vrati :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Anney ::

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

Rossi hvala za nasvete!
Kaj menite bi po halvingu začel kahko alt season?


Altseason poteka ze celo leto 2024
Omenil sem vam ga pri 0,22 -torej x7


Fet


A nisi malo pozno twitev videl?

Alt sezone še ni, pa je verjetno tudi ne bo, kmalu. Če pa pa q4, q1 25.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Mato989 ::

Rossi samo 1 stvar povej kdaj se umikas in kaj to pomeni ali je to prodaja vsega kripta in ce ne katerih ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Šmornn ::

Rossi V je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kot "zanimivost", trenutno sta ceni 1btc in 1kg zlata izenačeni...



Heh, jst ga tud biksam! Če bi bla dolar in euro isto vredna, potem bi to še držalo...


:-D nič hudega

Pa nič se ne ukvarjaj s tem
Dolar gre k vragu,zlato,nepremičnine prav tako ,še bolj pa btc

Vse ob svojem času


Rossi mislim da si ti ta biser na youtubu Andrej bohinc... Kako pametn in vedno poves "2 scenarija sta možna" dj ga jebat res, pametno, nebi se spomnil tega sam. Kar nekaj se gres pametnega da vse ves ampak skoz govoris v kodah in pokrijes obe smeri kam bo slo. Ce ves povej drugac pa bos rajs tih pa ne begej druge. Ko se pa stvar odvije potem pa lahko mirno rečes, ja sej sam vam rekel da se bo to zgodilo 🤣🤣🤣
Epsko res keri debilni in neprivoscljivi ljudje obstajajo na tej krogli, kap...
Ce je res kdo preprican al pa res ve pomagej ostalim in povej drugac pa ne trosi gluposti pa nehejte biti bohinci :)

MartiniMini ::

Rossi V je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kaj mislite o kovancu AITECH?


Kupi zdj alice ,ti bo v 14 dneh več naredila v končni fazi je konec bull run pred vrati


Če te je zanimala pa uporabnost ti bo pa kardanček povedal

Spremljam vaše debate že dlje časa. Rossi mi je zanimiv, mi deluje kot eden redkih ki obvlada tole kripto sceno.
Rossi..govoriš o zaključku bulla.
daj napiši kaj več glede tvojega videnja zaključka bull runa.
Mislim komaj se je v redu začelo nekaj premikat..mislim alte..
O zaključku bulla pa berem več opcij...ena opcija zaključek že letos cca poleti...druga konec 2024...tretja konec 2025
Sem pozicioniran v dosti malih altih do 100mil mc...tole bi rabil da začne letet...saj nekaj dela, ampak je še daleč od kak bi naj to delalo...
Kdaj se zna altom vtrgat kot je že bilo 2017, 2021? Kdaj po tvoje konec bulla?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

to so scam alti, to upam da vse propade kar so tile alti...Upam da se jim ne utrga ker potem bodo spet razni pametni specialci emergali ko mečejo denar v smeti gambling na kubik...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rossi V ::

Anney je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

Rossi hvala za nasvete!
Kaj menite bi po halvingu začel kahko alt season?


Altseason poteka ze celo leto 2024
Omenil sem vam ga pri 0,22 -torej x7


Fet


A nisi malo pozno twitev videl?

Alt sezone še ni, pa je verjetno tudi ne bo, kmalu. Če pa pa q4, q1 25.


Alt season poteka ze celo leto 2024

vecina altov x 10
ce tebi to ni dovolj potem pa ne vem

Šmornn je izjavil:

Rossi V je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kot "zanimivost", trenutno sta ceni 1btc in 1kg zlata izenačeni...



Heh, jst ga tud biksam! Če bi bla dolar in euro isto vredna, potem bi to še držalo...


:-D nič hudega

Pa nič se ne ukvarjaj s tem
Dolar gre k vragu,zlato,nepremičnine prav tako ,še bolj pa btc

Vse ob svojem času


Rossi mislim da si ti ta biser na youtubu Andrej bohinc... Kako pametn in vedno poves "2 scenarija sta možna" dj ga jebat res, pametno, nebi se spomnil tega sam. Kar nekaj se gres pametnega da vse ves ampak skoz govoris v kodah in pokrijes obe smeri kam bo slo. Ce ves povej drugac pa bos rajs tih pa ne begej druge. Ko se pa stvar odvije potem pa lahko mirno rečes, ja sej sam vam rekel da se bo to zgodilo 🤣🤣🤣
Epsko res keri debilni in neprivoscljivi ljudje obstajajo na tej krogli, kap...
Ce je res kdo preprican al pa res ve pomagej ostalim in povej drugac pa ne trosi gluposti pa nehejte biti bohinci :)


Takih idiotov sem pa sit.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

MartiniMini ::

Mato989 je izjavil:

to so scam alti, to upam da vse propade kar so tile alti...Upam da se jim ne utrga ker potem bodo spet razni pametni specialci emergali ko mečejo denar v smeti gambling na kubik...

Vsak se za nekaj odloči.. jaz sem se zdaj za te ta male, nove, majhen mc... nočem več vlagat v neke starejše, z polno bagholderji, že veliki mc....jih težko premikas

Mato989 ::

MartiniMini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

to so scam alti, to upam da vse propade kar so tile alti...Upam da se jim ne utrga ker potem bodo spet razni pametni specialci emergali ko mečejo denar v smeti gambling na kubik...

Vsak se za nekaj odloči.. jaz sem se zdaj za te ta male, nove, majhen mc... nočem več vlagat v neke starejše, z polno bagholderji, že veliki mc....jih težko premikas


Saj super, čeprav marsikateri big alt je šel x3 ali x4 v zadnjih 6-12 mesecih tako da ne vidim nekega drastičnega problema...

Jaz pač upam da ti scam alti propadejo čimprej da se folk neha odločat zanje ne zato ker bi kupovali to kar mam jaz to sploh ne, ampak zato ker so ti alti nareti izključno za pump n dump.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kronos_10_ ::

Vstopil na vrhu prejšnjega bulla. Večinoma dokupoval obstoječe coine.
Novi so dosti bolj pumpali. Posledica tega da komaj sedaj prišel na pozitivno ničlo. Prejšnji bull sem naredil double in naredil napako ker nisem pobral vložka vn. Sedaj pa da bi uspel naredili double in pobrat vložek vn bi bilo vrhunsko.

debelinolife ::

Mato989 je izjavil:

Rossi samo 1 stvar povej kdaj se umikas in kaj to pomeni ali je to prodaja vsega kripta in ce ne katerih ne

Zakaj bi se umaknil, če veš da bo BTC čez 20 let čez 6 mio evrov po komadu? BTC je bolj omejen kot zlato in druga naravna bogastva.

Kripto ::

Rossi V je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kaj mislite o kovancu AITECH?


Kupi zdj alice ,ti bo v 14 dneh več naredila v končni fazi je konec bull run pred vrati


Če te je zanimala pa uporabnost ti bo pa kardanček povedal


Konec bull run-a pred vrati? Možno, ampak zelo zelo zelo malo verjetno.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Kaj mislite o kovancu AITECH?


Kupi zdj alice ,ti bo v 14 dneh več naredila v končni fazi je konec bull run pred vrati


Če te je zanimala pa uporabnost ti bo pa kardanček povedal


Konec bull run-a pred vrati? Možno, ampak zelo zelo zelo malo verjetno.


Robot bo naredil obratno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Kaj pa Crypto.com oz. Cronos dela stari, jaz sem že vsaj 3x mislu da je ta stvar mrtva.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Se mi zdi, da bo kripto končno dosegel svoj namen, ko bo v top 100 več kot 50 memecoinov. Trenutno nam gre kar dobro in imamo med top 100 že naslednje memecoine:

DOGE, Cardano, Shiba Inu, Pepe, Bonk, ApeCoin, DogWifHat, Floki.

Ampak se nam pa res hitro iz ozadja približuje še vsaj čreda kakih 10 novih memecoinov. Tako da mogoče nam že ta balon uspe dosežt to. Končno bo konec nekega sprenevedanja kako folk vlaga v "tech".

Moji memecoini tokrat so COQ, WIF, Cardano, HUAHUA. Najbrž sem jih podcenjeval, bi moral dati več v njih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

Bull se ne konca s halvingom, ampak se takrat sele dobro zacne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

debelinolife ::

Ne vem. Meni je glavno da pobiram dol visoke donose. Če je to memecoin, me niti ne moti tako zelo. Dokler je pumpica in nekdo nalaga svoje prihranke, jaz pa jih dvigujem dol...

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Tako je prav debelinko. Kupuj vse kar ti bo prineslo profit. Moja največja napaka prejšni balon je bila, da nisem kupoval teh "neumnosti" in nisem nič kupoval nftjev ali pa memecoinov. Huda napaka. Kar bo retail kupoval, to se kupi, če imaš filing, da jim boš lahko prodal dražje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

janezvalva° ::

_janezvalva_ je izjavil:

na tedenski se je formiral obrnjen H&S vzorec, imamo potrjeno trend gibanja do 72k oz. nov ATH v kratkem:


odvija se scenarij, katerega sem predvidel, bitcoin ATH v kratkem. sledil bo močan bikovski trend za altcoine.

IgorCardanof ::

Se mi zdi, da ko bo WIF listan na Binanceu, da bo to vrh za memecoine ta krog. Potem počakat, da se stvar ohladi in se ponovno kupi vse trenutne največje gainerje. PEPE, WIF, Floki, BONK, ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

Rossi good call tudi za Zil.
Najlepša hvala.
Deliš mogoče TP1 za zil?

immortan ::

SHIB

kow ::

Zna bit, da se bo butle nafukalo z "AI" memekojni? ali so kuzati forever best shitkojni? Kakorkoli, meni to ni zabavno in ne sodelujem.

Rossi V ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bull se ne konca s halvingom, ampak se takrat sele dobro zacne.



In tako razmišlja večina

Če bi bili veliki vlagatelj kje bi torej retailu najlazje pobrali denar

debelinolife ::

IgorCardanof je izjavil:

Tako je prav debelinko. Kupuj vse kar ti bo prineslo profit. Moja največja napaka prejšni balon je bila, da nisem kupoval teh "neumnosti" in nisem nič kupoval nftjev ali pa memecoinov. Huda napaka. Kar bo retail kupoval, to se kupi, če imaš filing, da jim boš lahko prodal dražje.

Jaz sem zdaj šev v full debilko mode. Prejšnji bull sem zaslužil res malo, ker sem se držal razuma. Zdaj pa so donosi neverjetni. Vklopite debil mode in sam gasa.

miha98 ::

Jaz sploh nisem mogel kupiti shiba inu , ker jih ni več na voljo? a ve kdo kaj?

PrihajaNodi ::

Boruta vpras, on je holder nr. 1 shibe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

miha98 ::

daj link

IgorCardanof ::

Ne bere vec BorutO te teme. Probaj ga zvrcnit v temi o Rusiji/Ukrajini, tam je malo bolj aktiven.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

debelinolife ::

Borut je tisti, ki je izplačal za 16 mio evrov Šibe? Legende. On in kriptobog sta dva multimilijarderja, ki še vedno večino časa v življenju namenita forumu. Kapo dol.

IgorCardanof ::

debelinolife je izjavil:

Borut je tisti, ki je izplačal za 16 mio evrov Šibe? Legende. On in kriptobog sta dva multimilijarderja, ki še vedno večino časa v življenju namenita forumu. Kapo dol.


 meme

meme



When you suddenly got rich but you are still boring as f*ck.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Za kriptoboga nevem Borut je pa od skladiscnika do miljonarja jebal ma** vsem. Pardon grdim izrazom. Ce modu ni vsec me lahko bena. Mu privoscim (Borutu)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

debelinolife ::

Tu ni moda. Preveč kriptomilijonarjev je v temi, da bi imel admin tu kako besedo. Vse podkupljeno.

matic492 ::

Jaz čakam še kar na Lambo money, mam tole pesem splanirano, ko bo enkrat:



EDIT: Kdor pravi da se ALT season še ni začel je malo crazy lol. 400% profita na PAAL AI, kupil 1 mesec nazaj.

Pa tale QUBIC je tudi preko 400%

Sploh ne vem kdo jih je objavil v tej temi, hvala :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

DeeJay ::

ALT season bo takrat, ko bodo premium alti dosegl prejšne ATHje. Do zdej je bla samo lepa rast zarad BTCja, smo pa še daleč od "ALT season" pomena.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

matic492 ::

Ja okej, saj tudi jaz imam ogromen bag DOT/ICP, samo vedno je bilo tako, da so novi coini bolj pumpali.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IL_DIAVOLO ::

Crazy si ti, ce mislis da bo masa ljudi kupovala alte, ce pa se približuje halving btc-ja. Dominanten btc pa pomeni alt suffering.

Seveda doloceni alti pridobivajo na vrednosti, ampak to ni nic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

matic492 ::

Vem da 400% še ni nič, sej nisem od včeraj v crypto, samo vsi predvidevamo, da bo isto kot prejšnjič, kar ni nujno da bo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

gogocak ::

bomo videli kaj se zgodi z alti, če btc prodre v ath.

IgorCardanof ::

Meni se zdi utopicno razmisljat, da bo Josko iz skladisca vrgel 300€ v Bitcoin zato da ga bo lahko prodal za 550€ ce bo tocno natajmal vrh. Ne, on bo na tiktoku videl, da ce kupi TOSHI, da ima x100 potencial. No za 30k€ si bo pa lahko kupu rabljenega bemfla.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Ampak uporabite malo matematike, če imam jaz danes coin, ki mi je naredil 400-500% in naredi 20% popravka, pa potem gre v "dejanski" bull run, je to ogromna razlika, kot pa da danes čakate na "alt season", ker ga "še ni"
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Itak. Zdej se igramo igro kdo si upa dlje časa držat in še prodat pred kolapsom.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Ne vem točnih cifer, ker imam na walletih in CEX-ih ampak od januarja sem vrgel ene 2-3k v shitcoine, katere tu objavljate oziroma jih omenjam, pa mislim da je danes vse skup čez 10k (par outlierjev)

Razlika med tem, a mi gre zdaj v "pravem alt seasonu" 10k x10 ali samo 2k x10 je pa ogromna.

Dobesedno v tej temi so vam ljudje objavljali coine, pogooglaš, narediš basic research da ni glih obvious scam, pogledaš MC in kupiš, itak gre vse gor :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IL_DIAVOLO ::

Ce bi slo ja :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

debelinolife ::

matic492 je izjavil:

Jaz čakam še kar na Lambo money, mam tole pesem splanirano, ko bo enkrat:

Ko boš imel ti Lambo, bomo imeli vsi Lambo. Vsi ali noben, ker imamo isto strategijo HODL do Lambota in potem prodaja.

PrihajaNodi ::

Sem na strani Rossija. Smrdi tale igra.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Meni se tudi ne zdi, da bo prav dolgo trajalo. Se mi pa zdi da bo zelo eksplozivno. Trenuten plan izstopit je maja. Upam, da do takrat že dosežem svoj cilj za novo Dacio.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1411 / 1489
»»