» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1371 / 1489
»»

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

Vem. Avax bo gaming chain s svojimi 50$ feeji na transakcijo, pa niti začeli nismo? Nikakor.

Lahko jo hypajo kot so hajpali že marsikaj, na koncu bo pa iz vsega skupaj nič.

Pa meni je sicer kul, naj bo gaming bullrun, bom dost zaslužu.


Torej AVAX ima 50$ feeja? Nisem niti uporabljal še in ne vem. Torej ni nič boljši kot ETH.

Ne vem no....lahko vam rečemo samo kupite AZERO. Popoln chain za gaming. 86.000 transakcij na sekundo, sub second finality, RUST smart contracts, feeji pod cent. Drugo leto bo launchalo več kot 50 projektov na AZERO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

martincek1 je izjavil:

Se strinjam, gaming je odlično rasel v zadnjih treh mesecih, skoraj vse je gor vsaj x2, precej tudi do x10. Kdor je računal na pump Decentralanda in Sandboxa pa enostavno ni sledil crypto gamingu v zadnjem času.

Kar se tiče Seedifya, prejšnji bull run sem nekaj vlagal v IGOje, pa praktično ni bilo nobenega haska, ker je vesting predolg (plus cliff na začetku), za staking $16k tokenov pa dobiš $10-20 alokacije. Ja, Bloktopia je naredila x200 al kolk, sam itak si lahko prodal samo 5% v času, preden je vse zlezlo skupaj. Jaz bi Seedify izkoristil samo za nakup njihovih tokenov in jih dumpnil, ko bo cena zrasla in se bo začel crypto gaming bull run in pravi hype. Takrat bo imela večina ljudi tokene zaklenjene, cena bo šla gor, takrat prodaš in si zmagal. Samo zdaj je že malo pozno za nakup, ker je tveganje večje kot pri $1.

Sam trenutno vlagam na Neo Tokyo launchpadu, ampak je šla cena za dostop tudi že v nebo mesece nazaj (NFT, ki je 25eth / 15.5eth / 2.5eth za med cca $7500 in $500 alokacije, plus $2k v tokenih). Tako kot za Seedify sem večino tokenov prodal na pumpi in dal v ETH, ker se lahko v prihodnjih mesecih zgodi marsikaj - pozitivnega ali negativnega. Se mi zdi, da smo prezgodaj v ciklu, da bi tole kar raslo.

TheMentor je izjavil:


Bloodloop igra je imela private sale kjer so NFTji naredili po 500x, ker so bili pogoj, da si prišel v private sale. 7k za NFT, da si lahko investiral v private pri 25 mill FDV.


Fun fact, ob 20h se je začel investment ($1m) v BloodLoop na NT Launchpadu.


Sva podobno pozicionirana. Ja launchpade je potrebno prodat par mesecev pred koncem balona. Takrt so še nekaj vredni. Falis pa zato nekaj idojev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ajfon ::

IgorCardanof je izjavil:

Shortam with size tole. Rečeno mi je blo, da smo v sredini naslednjega leta na 18k. Bo že vredu play. Če gremo višje gor, bom pa še dodajal.


never short bitcoin you degeneratives

Mato989 ::

Malo ga je reboundalo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

ajfon je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Shortam with size tole. Rečeno mi je blo, da smo v sredini naslednjega leta na 18k. Bo že vredu play. Če gremo višje gor, bom pa še dodajal.


never short bitcoin you degeneratives


Sem vesel, da je narastlo. To pomeni, da lahko sedaj shortam naprej z boljšim entryjem.
Dodal na svoj short tu na teh levelih. 18k moon or bust.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ajfon ::

:))
NGMI

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Igor, kot izkušenemu slotecharju ti polagam naslednje misli v razmislek.
Vsi, ki že dolgo sodelujemo poznamo dve zgodbi, sedaj že mita. O Borutu in njegovem meteornem vzponu iz delavca v tovarni, v enega najbogatejših Slovencev. Pa tako smo se mu vsi posmehovali.
In druga, o Facebookdevu, ki je prav tako sredi bulla shortal bitcoin. Vsi vemo, kako se je to končalo. Pa tako smo mu vsi verjeli takrat, da dela prav.

Špricer ::

Mato989 je izjavil:

Malo ga je reboundalo.


Kje?

Kripto mesi ::

Lennzi je izjavil:

Igor, kot izkušenemu slotecharju ti polagam naslednje misli v razmislek.
Vsi, ki že dolgo sodelujemo poznamo dve zgodbi, sedaj že mita. O Borutu in njegovem meteornem vzponu iz delavca v tovarni, v enega najbogatejših Slovencev. Pa tako smo se mu vsi posmehovali.
In druga, o Facebookdevu, ki je prav tako sredi bulla shortal bitcoin. Vsi vemo, kako se je to končalo. Pa tako smo mu vsi verjeli takrat, da dela prav.

Fun fact, FacebookDev je IgorCardanof ;). Ista oseba z več računi.

Špricer ::

IgorCardanof je izjavil:

ajfon je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Shortam with size tole. Rečeno mi je blo, da smo v sredini naslednjega leta na 18k. Bo že vredu play. Če gremo višje gor, bom pa še dodajal.


never short bitcoin you degeneratives


Sem vesel, da je narastlo. To pomeni, da lahko sedaj shortam naprej z boljšim entryjem.
Dodal na svoj short tu na teh levelih. 18k moon or bust.


Nihče ne ve kaj bo. Ne berem več vseh komentarjev, ker nimam nobene koristne objave na katero bi se oprijel. Eni in isti pacienti. Gor dol...povejte že enkrat kam gre. 1 leto je padalo. Se pravi da je že eno leto rastlo. Po kmečki logiki mora sedaj padati a ne?

Lennzi ::

Kripto mesi je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Igor, kot izkušenemu slotecharju ti polagam naslednje misli v razmislek.
Vsi, ki že dolgo sodelujemo poznamo dve zgodbi, sedaj že mita. O Borutu in njegovem meteornem vzponu iz delavca v tovarni, v enega najbogatejših Slovencev. Pa tako smo se mu vsi posmehovali.
In druga, o Facebookdevu, ki je prav tako sredi bulla shortal bitcoin. Vsi vemo, kako se je to končalo. Pa tako smo mu vsi verjeli takrat, da dela prav.

Fun fact, FacebookDev je IgorCardanof ;). Ista oseba z več računi.

Pa pravijo, da osel ne gre dvakrat na led.
Igor, srečno.

matic492 ::

Špricer je izjavil:

Nihče ne ve kaj bo. Ne berem več vseh komentarjev, ker nimam nobene koristne objave na katero bi se oprijel. Eni in isti pacienti. Gor dol...povejte že enkrat kam gre. 1 leto je padalo. Se pravi da je že eno leto rastlo. Po kmečki logiki mora sedaj padati a ne?


Yup, ker upoštevat finančne nasvete naključnih ljudi na slo-techu je generally zlo pametno ne? :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

Lennzi je izjavil:

Igor, kot izkušenemu slotecharju ti polagam naslednje misli v razmislek.
Vsi, ki že dolgo sodelujemo poznamo dve zgodbi, sedaj že mita. O Borutu in njegovem meteornem vzponu iz skladiščnika, v enega najbogatejših Slovencev. Pa tako smo se mu vsi posmehovali.
In druga, o Facebookdevu, ki je prav tako sredi bulla shortal bitcoin. Vsi vemo, kako se je to končalo. Pa tako smo mu vsi verjeli takrat, da dela prav.


Sem popravil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mat2000 ::

boys ce je res doctor profit slovenc, posljite mi pm. se malo fali da ga prijavimo. scammer na deseto!


doctor you are done in 2024!

Špricer ::

Kje sta bog in rosi? Pogrešam tudi warkrafta, saj imam občutek, da je prelom parabole na vidiku. Kmečka logika brez analiz mi pomaga pri trgovanju. S cardanovim se bi pa zelo strinjal, čeprav trola. Verjetno je res momentum spustil in gremo po 1 letu rasti dol.

kronos_10_ ::

TheMentor je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Vem. Avax bo gaming chain s svojimi 50$ feeji na transakcijo, pa niti začeli nismo? Nikakor.

Lahko jo hypajo kot so hajpali že marsikaj, na koncu bo pa iz vsega skupaj nič.

Pa meni je sicer kul, naj bo gaming bullrun, bom dost zaslužu.


Torej AVAX ima 50$ feeja? Nisem niti uporabljal še in ne vem. Torej ni nič boljši kot ETH.

Ne vem no....lahko vam rečemo samo kupite AZERO. Popoln chain za gaming. 86.000 transakcij na sekundo, sub second finality, RUST smart contracts, feeji pod cent. Drugo leto bo launchalo več kot 50 projektov na AZERO.


Fee-ji na mainnet-u ravnokar testirano. Avax x-chain je fee 0.001 Avax-a torej 4 cente. Fee na c-chainu pa 0.021 Avax-a, kar nanese 0.84€. Tudi menjalnice imajo za prenos določenih kovancev povsem drugačne fee-je.
Še en namig. Kdorkoli uporablja Ledger live v kombinaciji z Metamask-om v primeru pošiljanja sredstev naj preveri fee-je preko Ledger live in pa Metamask-a istočasno in jih primerja. Večkrat je Ledger aplikacija cenejša opcija za pošiljanje. Zlasti Eth se pozna.

globoko grlo ::

Ok folk, povejte kdaj se bo sesedl, pa do kolk nej bi pocepnl pred halvingom.

Tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

mastazeko ::

globoko grlo je izjavil:

Ok folk, povejte kdaj se bo sesedl, pa do kolk nej bi pocepnl pred halvingom.

Tnx


Kuglo vpraši. Tko kot vsi veliki trejdarji™ na slo-techu 8-)

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

kronos_10_ je izjavil:

TheMentor je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Vem. Avax bo gaming chain s svojimi 50$ feeji na transakcijo, pa niti začeli nismo? Nikakor.

Lahko jo hypajo kot so hajpali že marsikaj, na koncu bo pa iz vsega skupaj nič.

Pa meni je sicer kul, naj bo gaming bullrun, bom dost zaslužu.


Torej AVAX ima 50$ feeja? Nisem niti uporabljal še in ne vem. Torej ni nič boljši kot ETH.

Ne vem no....lahko vam rečemo samo kupite AZERO. Popoln chain za gaming. 86.000 transakcij na sekundo, sub second finality, RUST smart contracts, feeji pod cent. Drugo leto bo launchalo več kot 50 projektov na AZERO.


Fee-ji na mainnet-u ravnokar testirano. Avax x-chain je fee 0.001 Avax-a torej 4 cente. Fee na c-chainu pa 0.021 Avax-a, kar nanese 0.84€. Tudi menjalnice imajo za prenos določenih kovancev povsem drugačne fee-je.
Še en namig. Kdorkoli uporablja Ledger live v kombinaciji z Metamask-om v primeru pošiljanja sredstev naj preveri fee-je preko Ledger live in pa Metamask-a istočasno in jih primerja. Večkrat je Ledger aplikacija cenejša opcija za pošiljanje. Zlasti Eth se pozna.


Poskusi narest tale trejd se, ko folk spamma inskripcije.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto mesi ::

kakob is back, bull upcoming

kakob je izjavil:

Jaz sem našim danes poslal. Številke so različne, min je 5k. (ne, ne dobijo vsi enako) Komentarji so pa:

Hvala! Glede na stanje *snip*, lahko rečem sam "props" s tole gesto. Appreciated!

jesusschrist .. sej bi bilo čist ok če bi bilo nekej simbolično :slightly_smiling_face: thanks

woot, be praised sweet jesus! :raised_hands:


etc

globoko grlo ::

mastazeko je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Ok folk, povejte kdaj se bo sesedl, pa do kolk nej bi pocepnl pred halvingom.

Tnx


Kuglo vpraši. Tko kot vsi veliki trejdarji™ na slo-techu 8-)



Sem ze, pa me je poslala nazaj na slotech:P

Ampak resno, kdaj se pricakuje resn pullback?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

kronos_10_ ::

IgorCardanof je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

TheMentor je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Vem. Avax bo gaming chain s svojimi 50$ feeji na transakcijo, pa niti začeli nismo? Nikakor.

Lahko jo hypajo kot so hajpali že marsikaj, na koncu bo pa iz vsega skupaj nič.

Pa meni je sicer kul, naj bo gaming bullrun, bom dost zaslužu.


Torej AVAX ima 50$ feeja? Nisem niti uporabljal še in ne vem. Torej ni nič boljši kot ETH.

Ne vem no....lahko vam rečemo samo kupite AZERO. Popoln chain za gaming. 86.000 transakcij na sekundo, sub second finality, RUST smart contracts, feeji pod cent. Drugo leto bo launchalo več kot 50 projektov na AZERO.


Fee-ji na mainnet-u ravnokar testirano. Avax x-chain je fee 0.001 Avax-a torej 4 cente. Fee na c-chainu pa 0.021 Avax-a, kar nanese 0.84€. Tudi menjalnice imajo za prenos določenih kovancev povsem drugačne fee-je.
Še en namig. Kdorkoli uporablja Ledger live v kombinaciji z Metamask-om v primeru pošiljanja sredstev naj preveri fee-je preko Ledger live in pa Metamask-a istočasno in jih primerja. Večkrat je Ledger aplikacija cenejša opcija za pošiljanje. Zlasti Eth se pozna.


Poskusi narest tale trejd se, ko folk spamma inskripcije.


V času testa so Binance imele fee za c-chain preko 2$ in mexc pa skoraj 10$.
Želim povedati, da če v tem primeru pošlješ preko mexc-a in transakcijo preplačas za 12x ne moreš kriviti chain za to. Pač so platforme vsaj nekatere prepožrešne.

vprasam ::

Kako si izplačati bitcoine v denar na bančni račun prek Binanca, predvidam dam withdraw? Kaj dam pod Address, bančni račun ali kaj? Pod Network pustim prazno?
https://ibb.co/CQDtqHQ

Neon87 ::

vprasam je izjavil:

Kako si izplačati bitcoine v denar na bančni račun prek Binanca, predvidam dam withdraw? Kaj dam pod Address, bančni račun ali kaj? Pod Network pustim prazno?
https://ibb.co/CQDtqHQ

Lahko pošlješ meni, jaz pa ti dam potem EUR.
V address daj TMJaHafvRceskesZTTPmT7Qq982ytU4t12 network pa Tron (TRC20).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

mihy11 ::

vprasam je izjavil:

Kako si izplačati bitcoine v denar na bančni račun prek Binanca, predvidam dam withdraw? Kaj dam pod Address, bančni račun ali kaj? Pod Network pustim prazno?
https://ibb.co/CQDtqHQ



To je troll al resno misliš??
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

PacificBlue ::

Valda je trol. Zdaj bo prodal, ko BTC pumpa.
I’m out.
:3

vprasam ::

mihy11 je izjavil:

vprasam je izjavil:

Kako si izplačati bitcoine v denar na bančni račun prek Binanca, predvidam dam withdraw? Kaj dam pod Address, bančni račun ali kaj? Pod Network pustim prazno?
https://ibb.co/CQDtqHQ



To je troll al resno misliš??

Mislim seveda resno, sem se par dni registriral na Binance, pa bi si izplačal :)

matic492 ::

In ti misliš, da si boš kripto coin izplačal na bančni račun? Kaj boš potem šel na bankomat in ti bo ven vrglo bankovce za bitcoin?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

vprasam ::

matic492 je izjavil:

In ti misliš, da si boš kripto coin izplačal na bančni račun? Kaj boš potem šel na bankomat in ti bo ven vrglo bankovce za bitcoin?

Mislim na to da bi zamenjal za ustrezno denarno vrednost, ni izvedljivo? Kaj je potem point?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vprasam ()

vprasam ::

To mi izpiše: We are currently unable to provide card withdrawal services. We are working to resolve this. In the meantime, please use the alternative withdrawal channels that are available. Prej je bilo možno?

IgorCardanof ::

kronos_10_ je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

TheMentor je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Vem. Avax bo gaming chain s svojimi 50$ feeji na transakcijo, pa niti začeli nismo? Nikakor.

Lahko jo hypajo kot so hajpali že marsikaj, na koncu bo pa iz vsega skupaj nič.

Pa meni je sicer kul, naj bo gaming bullrun, bom dost zaslužu.


Torej AVAX ima 50$ feeja? Nisem niti uporabljal še in ne vem. Torej ni nič boljši kot ETH.

Ne vem no....lahko vam rečemo samo kupite AZERO. Popoln chain za gaming. 86.000 transakcij na sekundo, sub second finality, RUST smart contracts, feeji pod cent. Drugo leto bo launchalo več kot 50 projektov na AZERO.


Fee-ji na mainnet-u ravnokar testirano. Avax x-chain je fee 0.001 Avax-a torej 4 cente. Fee na c-chainu pa 0.021 Avax-a, kar nanese 0.84€. Tudi menjalnice imajo za prenos določenih kovancev povsem drugačne fee-je.
Še en namig. Kdorkoli uporablja Ledger live v kombinaciji z Metamask-om v primeru pošiljanja sredstev naj preveri fee-je preko Ledger live in pa Metamask-a istočasno in jih primerja. Večkrat je Ledger aplikacija cenejša opcija za pošiljanje. Zlasti Eth se pozna.


Poskusi narest tale trejd se, ko folk spamma inskripcije.


V času testa so Binance imele fee za c-chain preko 2$ in mexc pa skoraj 10$.
Želim povedati, da če v tem primeru pošlješ preko mexc-a in transakcijo preplačas za 12x ne moreš kriviti chain za to. Pač so platforme vsaj nekatere prepožrešne.


Si probal ti te teste delat, da recimo na TraderJoe naredis en swap? Ali pa dodaš LP? Me zanima ali bodo še take številke kot samo neko enostavno posiljanje sredstev naokoli.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

A. Smith ::

vprasam je izjavil:

To mi izpiše: We are currently unable to provide card withdrawal services. We are working to resolve this. In the meantime, please use the alternative withdrawal channels that are available. Prej je bilo možno?

Ja, je bilo možno, dokler nista Binanc ZDA in EU koordinirano zatrli. Zdaj moraš spremeniti v kakšno hitro valuto, npr. Stellar ali Ripple in prenesti na drugo menjalnico, npr. Kraken ali Bitstamp, in si izplačati od tam.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

amacar ::

Če ima usdt ne rabi nič spreminjat, pošlje preko cenejših chainov pa je.

vprasam ::

amacar je izjavil:

Če ima usdt ne rabi nič spreminjat, pošlje preko cenejših chainov pa je.

Imam usdt, samo ostalo pa te nisem razumel :)

amacar ::

Odpri račun na Krakenu, pošlji USDT tja, zamenjaj v € in nakaži preko SEPA na svoj TRR.

FireSnake ::

vprasam je izjavil:

mihy11 je izjavil:

vprasam je izjavil:

Kako si izplačati bitcoine v denar na bančni račun prek Binanca, predvidam dam withdraw? Kaj dam pod Address, bančni račun ali kaj? Pod Network pustim prazno?
https://ibb.co/CQDtqHQ



To je troll al resno misliš??

Mislim seveda resno, sem se par dni registriral na Binance, pa bi si izplačal :)


Kaj na to temo pravijo iskalniki? Kaj si do sedaj izvedel?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

matic492 ::

Kako vam kaj kaže short na 18k fantje?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Špricer ::

matic492 je izjavil:

Kako vam kaj kaže short na 18k fantje?


Vprašanje za 10000 eur. Sicer pa sem vesel, da sem se rešil icp. Sedaj pa čakam na padec glede na vaše napovedi, da ponovno kupim. Leta 2018 in 2021 je vedno konec leta padlo. Verjetno smo dosegli vrh.

matic492 ::

Bomo vidli čez par mescev kje bojo vaši shorti :)

Jaz stavim na bull run, vi stavite da je ta prdec vse kar bo od bull runa. No, IMO to ni še niti b od bull.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

doktorproof ::

December 2017 si tudi kaj gledal?

Špricer je izjavil:

matic492 je izjavil:

Kako vam kaj kaže short na 18k fantje?


Vprašanje za 10000 eur. Sicer pa sem vesel, da sem se rešil icp. Sedaj pa čakam na padec glede na vaše napovedi, da ponovno kupim. Leta 2018 in 2021 je vedno konec leta padlo. Verjetno smo dosegli vrh.


December 2017 si tudi kaj gledal?

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Špricer je izjavil:

matic492 je izjavil:

Kako vam kaj kaže short na 18k fantje?


Vprašanje za 10000 eur. Sicer pa sem vesel, da sem se rešil icp. Sedaj pa čakam na padec glede na vaše napovedi, da ponovno kupim. Leta 2018 in 2021 je vedno konec leta padlo. Verjetno smo dosegli vrh.


Leta 2017 je pa ravno pred novim letom na polno pumpalo, kaj pa zdaj.

TrumpDonald ::

Je zdaj dober cas za prodajo icp? Sem zgleda zamudil $9 ampak kupoval sem po 4.80 se mi zdi.. tako da $8.80 je se vedno ok... pa potem buyback?

Kaj je zdaj to s solano porkadus, skos ste ta tezos pa ada govorili, tako da imam polno tega jajca samo nikamor ne gre to.

Zgodovina sprememb…

matic492 ::

Ne diraj, ker ti bo žal in boš samo živčen.

Če ti je danes dovolj denarja, potem si izplačaj profit in ga porabi. Če ti je vseeno in bi raje imel 10krat več, potem pusti in čakaj, če bo kdaj x10 cena.

Tudi če ti 5x zapored uspe short (brez leverage) ti bo 6ič spizdlo naprej in boš izgubil veliko potencialnega upsida. Sem shortal ANTShared/NEO na poti od 1$ do $180 in namesto da bi imel Jahto kot Borut imam samo napihljiv čoln v kleti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Fly2Sky ::

še topla zadeva, sveže listana (zaenkrat) samo na BitStamp-u, Švicarji s konkretno listo klientov: https://wecangroup.ch/company/clients/ (zdaj koliko so vredni? hmmm...?)
Whitepaper: https://wecangroup.ch/wp-content/upload...
https://wecangroup.ch/wecan-token/
Trenutni podatki iz: https://etherscan.io/token/0xeA60CD69F2...
MAX TOTAL SUPPLY: 2,000,000,000 WECAN
HOLDERS: 46
TOTAL TRANSFERS: 122

https://www.coingecko.com/en/coins/wecan

Mnenja? Možen listan Scam na Bitstamp-u?
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fly2Sky ()

TrumpDonald ::

Mah, to je 100 let staro ekipa pa whitepaper pa projekt pa bla bla. Zdaj raste tist kamor folk/whale poriva kapital, potem pa rugpull. To je casino...

matic492 ::

Fancy slikce na spletni strani, low marketcap, omenjen je Rotschild.

Sem kupil nekaj malega, mogoče bo pa za 1 tank bencina na jahti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

TrumpDonald ::

A kakob se kaj posta v tej temi?

DeeJay ::

A hočeš da ti proda novga Celsiusa?
Don't f with me.

vprasam ::

FireSnake je izjavil:

vprasam je izjavil:

mihy11 je izjavil:

vprasam je izjavil:

Kako si izplačati bitcoine v denar na bančni račun prek Binanca, predvidam dam withdraw? Kaj dam pod Address, bančni račun ali kaj? Pod Network pustim prazno?
https://ibb.co/CQDtqHQ



To je troll al resno misliš??

Mislim seveda resno, sem se par dni registriral na Binance, pa bi si izplačal :)


Kaj na to temo pravijo iskalniki? Kaj si do sedaj izvedel?

Da naj bi se lahko, samo očitno je bolj kompleksno kot bi moralo biti. Pa tudi glede na odgovore nisem več prepričan, če je možno ali pa je res treba na neko drugo stran prvo poslati.
««
1371 / 1489
»»