» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1370 / 1489
»»

deco16 ::

Res po halvingu bomo na 18k? :) lepa

_wtf_ ::

matic492 je izjavil:

Špricer je izjavil:


_wtf_ je izjavil:

Mam občutek, da sem se nategnu, ker sem prodal :o. Uporablja kdo community indicators na TV?

Nič se nisi nategnil. Prava odločitev za prodajo. Še vedno lahko kupiš nižje. Večina bo bag holderjev.



Screenshotano, pa da vidimo kje bomo čez par mescev :))


hmmm, bad decision je bil :|. kot si napisal par postov nazaj, boljše, da ne bi prodal in bi sproti DCA, če bi padlo

matic492 ::

matic492 je izjavil:

Ko bi le človk mel kristalno kuglo ne.... še en izmed mojih drobiž coinov.

 null

null



https://coinmarketcap.com/currencies/or...

Očitno še ni dost, danes spet pumpa :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

bozicek ::

Hvala za Bonk :)
Darila letos samo za poredne

globoko grlo ::

A ta bonk je se za kupt? Al pa ta kas?

Drgac me pa zanima kdaj prodat inj, rndr, kuji, ce kdo spremlja te kovance.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Ajki ::

globoko grlo je izjavil:

A ta bonk je se za kupt?


Če ga nisi do sedaj kupu je kar riziko, sploh pri solani .. danes so na X crypto townhallu govorili da določeni solana whales na polno manipulirajo z BONK volume. je kar nenavadno da je BONK 24 VOLUME večji od BONK Marketcapa

Solana je fishy od laganja glede initial supply, do umetnega pumpanja volume tako da nikoli ne veš.
Malo zgodovine kaj se je na Solani dogajalo: https://medium.com/cyber-capital/a-sola...



Solana je moja 3tja največja vreča :P res pa je da sem pri $58 vzel ven že celo začetno investicijo in še malo profita ostalo še puščam in če sedaj pade pod 64 bo order prodal še ostalo .. ker pol pričakujem še večji drop.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ajki ()

Neon87 ::

Kaj si mislite glede mininga Kaspe? Profitabilno ali ne?

Špricer ::

Neon87 je izjavil:

Kaj si mislite glede mininga Kaspe? Profitabilno ali ne?


Dvomim. Spremljam kaspo o kateri je komentator Prihajanodi tako razpravljal. Nisem je kupil. Ima pa veliko masla na glavi. Tako kot solana. Pa še vedno ni propadlo. Nekdo res drži rdeče niti v ozadju.

Ajki ::

Glede Kaspa mučk si preberi: https://techleaks24.substack.com/p/a-fa...
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

bozicek ::

Minig ne...
Seveda spremljaš od takrat ko Nodi vidi nekaj na CMC *100 in začne svoj hov hov
Takrat je že konec
Nisi pa spremljal ko smo govorili o njej že Novembra 22

Kaspa bo naredila x10 v naslednjem bulu...Ker je že sedaj visoko
V prihodnj bo pa bum. Kaspa je long term
V zaledju naj bi bili so kreatorji Bitcoina
Je edini pameten POW kovanec
ETC: ljubiteljski projekt
KAWPOW...preveč požrešno
ERGO...v to še dajem možnosti
Karlson...fork Kaspe...ljubiteljski projekt...malo možnosti...
Nexa...no ja...je možnost
EthPow...haha
Kadena in Firo...pušnila proti Kaspi
Darila letos samo za poredne

IgorCardanof ::

Bozicek, a lah kak moonshot za bozic das? Idealno bi blo, da potem ze v zacetku januarja cashoutam dobicke.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Motion ::

Kaj zdaj a nebo korekcije na 35k?

Špricer ::

Ajki je izjavil:

Glede Kaspa mučk si preberi: https://techleaks24.substack.com/p/a-fa...


Res je. Projekt, ki obljublja milijone samo lastnikom. Vlagatelji se pa lahko obrišejo pod nosom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

miha98 ::

Malo humorja za čez praznike...
https://www.instagram.com/reel/CzrtRXtv...

Lepe praznike vsem...

matic492 ::

ORDINEX + 45%
ICP +30%

Dober začetek vikenda, še malo pa se bojo konkretni denarčki začeli stackat pri meni :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

vrunc ::

Nazadnje sem na Binance nakazal Eure preko Mastercard prejšnji mesec, sedaj pa gledam, da nakazilo prek MC ni več mogoče. Začasno ali trajno?

matic492 ::

Če koga zanima, tole so dejanski zelo dobri nasveti in se strinjam skoraj v celoti

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Lennzi ::

matic492 je izjavil:

Če koga zanima, tole so dejanski zelo dobri nasveti in se strinjam skoraj v celoti


Po dveh minutah nehal gledati. Folk dejansko gleda in posluša take tipe za finančne nasvete?
Z aviona se vidi, da je prevarant prve klase.

_wtf_ ::

matic492 je izjavil:

ORDINEX + 45%
ICP +30%

Dober začetek vikenda, še malo pa se bojo konkretni denarčki začeli stackat pri meni :))


Čestitke za IPC, vidim, da še kar raste. Škoda, ker nisem spremljal.

Celo hotel sem nekaj vložiti, ko je bil okoli 9 pa sem mislil, da je overb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

DeeJay ::

ICP ATH je 750$.... we are sooo early
Don't f with me.

doktorproof ::

Ni ga čez mojo prostato! ICP gre očitno na luno. Hvala tudi meni.

matic492 ::

Lennzi je izjavil:

matic492 je izjavil:

Če koga zanima, tole so dejanski zelo dobri nasveti in se strinjam skoraj v celoti

Po dveh minutah nehal gledati. Folk dejansko gleda in posluša take tipe za finančne nasvete?
Z aviona se vidi, da je prevarant prve klase.


Očitno ne moreš filtrirat ven sarkazma in zajebancije :D

Nič ti ni prodajal v videu.

DeeJay je izjavil:

ICP ATH je 750$.... we are sooo early



$750 ne bo nikoli več, ker je bila zmanipulirana cena.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Ajki ::

matic492 je izjavil:

$750 ne bo nikoli več, ker je bila zmanipulirana cena.


ICP lahko primerjaš s Solano ker imata skoraj isti circ. in total supply.

ICP
Circulating supply 451,183,851 ICP
Total supply 511,215,923 ICP

Solana
Circulating supply 427,618,663 SOL
Total supply 564,872,417 SOL

Oba sta bila deležna SBF_FTX manipulacije s tem da je pri ICP bil namen SBFja uničit projekt zato 4 dni pred genesis dal ven ICP-PERP dal masiven long ki mi je sledil masiven short ko je ICP dejansko štartal.

Pri solani je pa itaq Almeda največji hodler za solana fundacijo in SBF jo Solano tlačil v vsa partnerstva skozi FTX tako da tudi SOL cena je bila dosežena striktno zaradi njegove promocije.

Osebno ne verjamem da bomo videli $700 v tem bull marketu, kar pa ne pomeni da se ne zna zgoditi.
Pri ICP računam da bo med $70 - $200 vem ja velik range ampak jebiga če bi vedel bi bil miljarder.
tam 2, 3x profit bom vzel po $70 ker takrat bom že 20x naredil z ICP, potem pa čist odvisno -- če bo to v drugi polovici 2025 bom vse ven vzel.

Glede na lepe dosežke ki jih je Solana naredila in če ne bo med bullom spet imela cel kup shutdownov zna Solana kar poleteti in ICP bo po mojem ugibanju dosegel 30-50% Solana MC v peaku.

Sicer upam na konkretno korekcijo pred halvingom tako da lahko vse vreče vsaj 2x povečam ... nimam pa jajc trenutnih pozicij prodat tako da bi več ujel po padcu ... pa še dosti fiata je na rezervi tako da ni potrebe
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

matic492 ::

Jap, imam podoben DCA buy-in, sem trenutno na 200% + čistega.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

sharp126325 ::

vrunc je izjavil:

Nazadnje sem na Binance nakazal Eure preko Mastercard prejšnji mesec, sedaj pa gledam, da nakazilo prek MC ni več mogoče. Začasno ali trajno?


Zamenjali so banko,namesto mastercard moraš imeti sedaj Viso kartico.

Špricer ::

Nekdo je v tej temi pisal na veliko o icp in kaspi. Kaspa je že dosegla svoje in se jo počasi izčrpava. Icp je pa na poti za sell. Sam sem prodal icp s stop loss 13% in dobil 100 eur. Kaspa pa že prodal prej. Veliki igralci gredo iz enega projekta na drugega, ostanejo samo naivni vlagatelji s praznimi vrečami. Oh kje sem to že slišal (valvoline)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

vprasam ::

Sem se registriral v petek zvečer na Binance, piše mi še Unverified. Koliko časa je potrebno da potrdijo? Verjetno je potrebno, da oni potrdijo, jaz ne rabim več kaj posebnega narediti ali kako?

dope1337 ::

KYC si dal cez predvidevam.

Ce je temu tako, cakas na potrditev iz njihove strani in pici misko.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Kripto ::

Ajki je izjavil:

matic492 je izjavil:

$750 ne bo nikoli več, ker je bila zmanipulirana cena.


ICP lahko primerjaš s Solano ker imata skoraj isti circ. in total supply.

ICP
Circulating supply 451,183,851 ICP
Total supply 511,215,923 ICP

Solana
Circulating supply 427,618,663 SOL
Total supply 564,872,417 SOL

Oba sta bila deležna SBF_FTX manipulacije s tem da je pri ICP bil namen SBFja uničit projekt zato 4 dni pred genesis dal ven ICP-PERP dal masiven long ki mi je sledil masiven short ko je ICP dejansko štartal.

Pri solani je pa itaq Almeda največji hodler za solana fundacijo in SBF jo Solano tlačil v vsa partnerstva skozi FTX tako da tudi SOL cena je bila dosežena striktno zaradi njegove promocije.

Osebno ne verjamem da bomo videli $700 v tem bull marketu, kar pa ne pomeni da se ne zna zgoditi.
Pri ICP računam da bo med $70 - $200 vem ja velik range ampak jebiga če bi vedel bi bil miljarder.
tam 2, 3x profit bom vzel po $70 ker takrat bom že 20x naredil z ICP, potem pa čist odvisno -- če bo to v drugi polovici 2025 bom vse ven vzel.

Glede na lepe dosežke ki jih je Solana naredila in če ne bo med bullom spet imela cel kup shutdownov zna Solana kar poleteti in ICP bo po mojem ugibanju dosegel 30-50% Solana MC v peaku.

Sicer upam na konkretno korekcijo pred halvingom tako da lahko vse vreče vsaj 2x povečam ... nimam pa jajc trenutnih pozicij prodat tako da bi več ujel po padcu ... pa še dosti fiata je na rezervi tako da ni potrebe


Almeda ima naloadana s SOL in je sano vprašanje časa kdaj bodo začeli dumpati, ker bo treba poplačati upnike oz. stranke.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Short do 18k že v plusu!
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ajfon ::

IgorCardanof je izjavil:

Shortam with size tole. Rečeno mi je blo, da smo v sredini naslednjega leta na 18k. Bo že vredu play. Če gremo višje gor, bom pa še dodajal.



never short btc

$AGRS buy the dips

vprasam ::

dope1337 je izjavil:

KYC si dal cez predvidevam.

Ce je temu tako, cakas na potrditev iz njihove strani in pici misko.

Koliko časa je normalno, da se čaka?

Kripto mesi ::

Zaslužil prvi milijonček s shortom. Gremo dalje! #risk_management

Šmornn ::

Kripto mesi je izjavil:

Zaslužil prvi milijonček s shortom. Gremo dalje! #risk_management


Teach me master🙃🙊

PrihajaNodi ::

Easy odprt maš long pa short isti čas pa služiš na obeh.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Šmornn ::

PrihajaNodi je izjavil:

Easy odprt maš long pa short isti čas pa služiš na obeh.


Sej bo smesno ampak dj mi povej kaj pomeni short in long ? In kaj to pomeni da mas oboje odprto? Order das na dolocen znesek v plus in v minus to je to?

PrihajaNodi je izjavil:

Easy odprt maš long pa short isti čas pa služiš na obeh.

Jest po filingu in ko preberem vec razlicnih strani in od folka slisis,preberem potem prodam ali pa kupim ampak to vse kar mam, da bi po par jurjov prodajal ni nic, se ne splaca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Šmornn ()

matic492 ::

Večina itak trolla in nimajo nič ali pa par sto evrov :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Šmornn ::

matic492 je izjavil:

Večina itak trolla in nimajo nič ali pa par sto evrov :D

Take ne razumem kaj mas od tega da jebes druge in zavajas,jabe ti to. Bi blo res fino da bi si res pomagal vsi skupej in delal kot ena taka velka druzina. Pa jebemti na koncu leta se nardi en lep velik piknik nekje in to je to. Tko bi mogl bit,vsaj v moji glavi :) pomagat si ne pa drkat pa bit zleht...prekratk je lajf ze tako ali tako...

matic492 ::

Pač prebereš in uporabiš malo svojo glavo in logiko, če za tebe nima smisla, potem ignoriraj.

To da je nekdo "nashortal miljon" pa itak nima veze, ker nikakor ne vpliva na tebe. Če je res, potem si itak že zamudil (pa tudi da nashortaš miljon pri 10% padcu rabiš kar konkretne zneske, si izračunaj sam). Če pa ni res, je pa itak še bolj vseeno.

Jaz sem napisal par strani nazaj moja osebna in realna mnenja o tem, kako jaz kupujem kripto, samo večino časa se pa pišejo zajebancije.


Sicer pa: Čas prve prijave 06.09.2023 21:16:42, objavljaš pa samo v kripto temi.
Da nisi ti sam troll, a?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Šmornn je izjavil:

matic492 je izjavil:

Večina itak trolla in nimajo nič ali pa par sto evrov :D

Take ne razumem kaj mas od tega da jebes druge in zavajas,jabe ti to. Bi blo res fino da bi si res pomagal vsi skupej in delal kot ena taka velka druzina. Pa jebemti na koncu leta se nardi en lep velik piknik nekje in to je to. Tko bi mogl bit,vsaj v moji glavi :) pomagat si ne pa drkat pa bit zleht...prekratk je lajf ze tako ali tako...


Jz sm tut napisu svoje mnenje par dni nazaj in sicer volatilno do začetka januarja, nato pa sprejet etf buy the news.

Je pa tatrader povedal, da je 18k naslednja tarča. Tako da 100 ljudi 100 mnenj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Špricer ::

Vesel sem, da sem profitiral z icp. Realnost je taka, da je potrebno veliko potrpežljivosti. Ne kupujte ko raste je mantra. Korporacije uspejo zdumpat kripto, da navadnim ljudem poberejo upanje. Velikokrat se naivnost ne izplača. Poznam kar nekaj oseb, ki so se opekle in nikoli več vložile v kripto.

Špricer ::

Nagradno vprašanje. Kateri od kovancev vas je v tem bullu najbolj razočaral?

Za etf je zelo dvomljivo, da bi bil sprejet 6.januarja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Šmornn ::

matic492 je izjavil:

Pač prebereš in uporabiš malo svojo glavo in logiko, če za tebe nima smisla, potem ignoriraj.

To da je nekdo "nashortal miljon" pa itak nima veze, ker nikakor ne vpliva na tebe. Če je res, potem si itak že zamudil (pa tudi da nashortaš miljon pri 10% padcu rabiš kar konkretne zneske, si izračunaj sam). Če pa ni res, je pa itak še bolj vseeno. Nima veze pa tud ce je 100mil,samo pac kako do tega prides oziroma vzorec.

Jaz sem napisal par strani nazaj moja osebna in realna mnenja o tem, kako jaz kupujem kripto, samo večino časa se pa pišejo zajebancije.


Sicer pa: Čas prve prijave 06.09.2023 21:16:42, objavljaš pa samo v kripto temi.
Da nisi ti sam troll, a?


Troll? Res? Dej povej kaj k...bi imel od tega? Isto lah zate recem da si troll? Kr neki. Kaj ti posljem emso pa davcno?
Nisi dojel kaj sem hotel povedati z prejsno objavo.

matic492 ::

Šmornn je izjavil:


Troll? Res? Dej povej kaj k...bi imel od tega? Isto lah zate recem da si troll? Kr neki. Kaj ti posljem emso pa davcno?
Nisi dojel kaj sem hotel povedati z prejsno objavo.


Ne vem to se isto jaz sprašujem :))

EMŠO pa Davčne ne rabim, lahko pa sliko kreditne kartice prosim (iz obeh strani) >:D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Šmornn ::

IgorCardanof je izjavil:

Šmornn je izjavil:

matic492 je izjavil:

Večina itak trolla in nimajo nič ali pa par sto evrov :D

Take ne razumem kaj mas od tega da jebes druge in zavajas,jabe ti to. Bi blo res fino da bi si res pomagal vsi skupej in delal kot ena taka velka druzina. Pa jebemti na koncu leta se nardi en lep velik piknik nekje in to je to. Tko bi mogl bit,vsaj v moji glavi :) pomagat si ne pa drkat pa bit zleht...prekratk je lajf ze tako ali tako...


Jz sm tut napisu svoje mnenje par dni nazaj in sicer volatilno do začetka januarja, nato pa sprejet etf buy the news.

Je pa tatrader povedal, da je 18k naslednja tarča. Tako da 100 ljudi 100 mnenj.


Hah 18k hja, to je tud Merkal rekel da bo kupoval pri 12 al 13k? Ni nemogoce amapk da ga tolk useka dol,uf. Pa ce ze, kako bos to videl med grafi. Z novicami pa itq delajo kar hocjo in kakor hocjo.

Ce bi usekal na 18 zdele,grem pa malo prej v penzjon ze:)

IgorCardanof ::

Špricer je izjavil:

Nagradno vprašanje. Kateri od kovancev vas je v tem bullu najbolj razočaral?

Za etf je zelo dvomljivo, da bi bil sprejet 6.januarja


Večina gaming kovancev. Ni še zalaufal ta ponzi. Ampak potencial je ogromen. Če je folk pripravljen kupovat brezvezne nftje za tisoče $, če je folk pripravljen kupovati inskripcije, ki samo polnejo blockchain in pošiljajo feeje v nebo, uporabne vrednosti pa ni, potem so pripravljeni tudi kupovat gaming kovančke iger, ki jih nihče nikoli ne bo igral, ker so trash.

Trenutno stanje kripto iger je zelo slabo. Sandbox, Decentraland, kot dva vodila na tem področju tudi z največ fundinga, se ponašata z nekaj 10 dnevnimi igralci. Poleg tega, da ni nobenega gameplaya in je igra tako ali tako zanič.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

robba22 ::

Mene pa zanima vaše mnenje o lpt kovancu. Za vikend je bila pumpa danes pa je zadeva šla dol. Bi bilo pametno odpreti Long pozicijo?

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

Špricer je izjavil:

Nagradno vprašanje. Kateri od kovancev vas je v tem bullu najbolj razočaral?

Za etf je zelo dvomljivo, da bi bil sprejet 6.januarja


Večina gaming kovancev. Ni še zalaufal ta ponzi. Ampak potencial je ogromen. Če je folk pripravljen kupovat brezvezne nftje za tisoče $, če je folk pripravljen kupovati inskripcije, ki samo polnejo blockchain in pošiljajo feeje v nebo, uporabne vrednosti pa ni, potem so pripravljeni tudi kupovat gaming kovančke iger, ki jih nihče nikoli ne bo igral, ker so trash.

Trenutno stanje kripto iger je zelo slabo. Sandbox, Decentraland, kot dva vodila na tem področju tudi z največ fundinga, se ponašata z nekaj 10 dnevnimi igralci. Poleg tega, da ni nobenega gameplaya in je igra tako ali tako zanič.


Največ gaminga bo na AVAXu. Je lepo rastel ter Shrapnel je prišel celo čez miljardo MC. Gaming je bil kar hud run zadnje par tednov. Samo zelo skoncentrirano. SIDUS, MYRIA, BIGTIME. Seedify bo kot izgleda eden izmed prime launchpadov ICOtov ter iger, ko pride taprav bull.

Bloodloop igra je imela private sale kjer so NFTji naredili po 500x, ker so bili pogoj, da si prišel v private sale. 7k za NFT, da si lahko investiral v private pri 25 mill FDV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

Vem. Avax bo gaming chain s svojimi 50$ feeji na transakcijo, pa niti začeli nismo? Nikakor.

Lahko jo hypajo kot so hajpali že marsikaj, na koncu bo pa iz vsega skupaj nič.

Pa meni je sicer kul, naj bo gaming bullrun, bom dost zaslužu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

martincek1 ::

Se strinjam, gaming je odlično rasel v zadnjih treh mesecih, skoraj vse je gor vsaj x2, precej tudi do x10. Kdor je računal na pump Decentralanda in Sandboxa pa enostavno ni sledil crypto gamingu v zadnjem času.

Kar se tiče Seedifya, prejšnji bull run sem nekaj vlagal v IGOje, pa praktično ni bilo nobenega haska, ker je vesting predolg (plus cliff na začetku), za staking $16k tokenov pa dobiš $10-20 alokacije. Ja, Bloktopia je naredila x200 al kolk, sam itak si lahko prodal samo 5% v času, preden je vse zlezlo skupaj. Jaz bi Seedify izkoristil samo za nakup njihovih tokenov in jih dumpnil, ko bo cena zrasla in se bo začel crypto gaming bull run in pravi hype. Takrat bo imela večina ljudi tokene zaklenjene, cena bo šla gor, takrat prodaš in si zmagal. Samo zdaj je že malo pozno za nakup, ker je tveganje večje kot pri $1.

Sam trenutno vlagam na Neo Tokyo launchpadu, ampak je šla cena za dostop tudi že v nebo mesece nazaj (NFT, ki je 25eth / 15.5eth / 2.5eth za med cca $7500 in $500 alokacije, plus $2k v tokenih). Tako kot za Seedify sem večino tokenov prodal na pumpi in dal v ETH, ker se lahko v prihodnjih mesecih zgodi marsikaj - pozitivnega ali negativnega. Se mi zdi, da smo prezgodaj v ciklu, da bi tole kar raslo.

TheMentor je izjavil:


Bloodloop igra je imela private sale kjer so NFTji naredili po 500x, ker so bili pogoj, da si prišel v private sale. 7k za NFT, da si lahko investiral v private pri 25 mill FDV.


Fun fact, ob 20h se je začel investment ($1m) v BloodLoop na NT Launchpadu.

Zgodovina sprememb…

««
1370 / 1489
»»